Uitslagen marathon 19-10-2016

Een beetje laat maar hier de uitslagen van de eerste marathon wedstrijd op woensdagavond.

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M1 / M2
Wedstrijd Wedstrijd 1
Naam Wedstrijd 1
Datum 19-10-2016
Plaats Amsterdam
Info 60rnd 23km 0:23:05uur (gem. 23,1sec) 59,3km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M39 Tonny van Vliet Zeewolde   1 25,1
2 M22 Robin Veerman Volendam     19
3 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     18
4 M27 Kees Hooft Amsterdam     17
5 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam     16
6 M32 John van Dijk Landsmeer     15
7 M40 Elwin Swinkels Edam     14
8 M35 Jan Hubert Amsterdam     13
9 M30 Peter Groot Broek in Waterland     12
10 M29 Leendert Wals Ilpendam     11
11 M33 Harco Haagsma Amsterdam     10
12 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     9
13 108 Wim van Leest Oostzaan     8
14 M36 Willem van Randeraad Waarder     7
15 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     6
16 113 Gert de Jong Amsterdam     5
17 M51 Andy van Waes Amstelveen     4
18 M44 Stan Jonkmans Zaandam     3
19 39 Jan Wolffenbuttel Nigtevecht      
20 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel      
21 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel      
22 34 Lex Brantenaar Amsterdam      
23 M34 Hayo van der Werf Landsmeer     2
24 18 Erwin Dekker Zaandam      
25 56 Lucien Wolvers Mijdrecht      
26 35 Joost van Leenders Amsterdam      
27 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht      
28 111 Frank Braakman Broek in Waterland      
29 10 Richard Blijleven Marken      
30 71 Maarten de Vries Amsterdam      
31 12 Robert Kamperman Almere      
32 51 Thad van der Bruggen Breukelen      
33 100 Albert Kraaij Amsterdam      
34 28 Johan Moolhuizen Almere      
35 63 Hans de Jong Amstelveen      
36 73 Marco Stoltenborg Amsterdam      
37 65 Henk Steenhuis Amsterdam      
38 74 Werner Rem Amsterdam      
39 11 Toni Klok Amstelveen      
40 54 Hans de Kruif Uithoorn      
41 50 Bert Matla Weesp      
42 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam      
43 33 Jos van Vliet Nieuwveen      
44 23 Tom Bouma Amsterdam      
45 49 Koos Groenewold Monnickendam      
46 55 Erik Brouwer Almere      
47 42 Bart Brinksma Hilversum      
48 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum      
49 77 Sietse van der Werff Diemen      
50 17 Robert Godfroid Monnickendam      
51 120 Ronald de Beer Hilversum      
52 8 Miquel Marzabal Galano Amsterdam      
53 20 Tijmen de Bree Monnickendam      
54 64 Rob Vermist Amstelveen      
55 25 Cor van der Weijden Ilpendam      
56 W25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen      
57 19 Kees Schrama Edam      

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M1 / M2
Wedstrijd Wedstrijd 1
Naam Wedstrijd 1
Datum 19-10-2016
Plaats Amsterdam
Info 60rnd 23km 0:23:05uur (gem. 23,1sec) 59,3km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M39 Tonny van Vliet Zeewolde   1  
2 M22 Robin Veerman Volendam      
3 M38 Arjen van Ketel Amsterdam      
4 M27 Kees Hooft Amsterdam      
5 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam      
6 M32 John van Dijk Landsmeer      
7 M40 Elwin Swinkels Edam      
8 M35 Jan Hubert Amsterdam      
9 M30 Peter Groot Broek in Waterland      
10 M29 Leendert Wals Ilpendam      
11 M33 Harco Haagsma Amsterdam      
12 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel      
13 108 Wim van Leest Oostzaan      
14 M36 Willem van Randeraad Waarder      
15 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam      
16 113 Gert de Jong Amsterdam      
17 M51 Andy van Waes Amstelveen      
18 M44 Stan Jonkmans Zaandam      
19 39 Jan Wolffenbuttel Nigtevecht     30,1
20 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     29
21 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     28
22 34 Lex Brantenaar Amsterdam     27
23 M34 Hayo van der Werf Landsmeer      
24 18 Erwin Dekker Zaandam     26
25 56 Lucien Wolvers Mijdrecht     25
26 35 Joost van Leenders Amsterdam     24
27 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     23
28 111 Frank Braakman Broek in Waterland     22
29 10 Richard Blijleven Marken     21
30 71 Maarten de Vries Amsterdam     20
31 12 Robert Kamperman Almere     19
32 51 Thad van der Bruggen Breukelen     18
33 100 Albert Kraaij Amsterdam     17
34 28 Johan Moolhuizen Almere     16
35 63 Hans de Jong Amstelveen     15
36 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     14
37 65 Henk Steenhuis Amsterdam     13
38 74 Werner Rem Amsterdam     12
39 11 Toni Klok Amstelveen     11
40 54 Hans de Kruif Uithoorn     10
41 50 Bert Matla Weesp     9
42 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     8
43 33 Jos van Vliet Nieuwveen     7
44 23 Tom Bouma Amsterdam     6
45 49 Koos Groenewold Monnickendam     5
46 55 Erik Brouwer Almere     4
47 42 Bart Brinksma Hilversum     3
48 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     2
49 77 Sietse van der Werff Diemen     1
50 17 Robert Godfroid Monnickendam      
51 120 Ronald de Beer Hilversum      
52 8 Miquel Marzabal Galano Amsterdam      
53 20 Tijmen de Bree Monnickendam      
54 64 Rob Vermist Amstelveen      
55 25 Cor van der Weijden Ilpendam      
56 W25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen      
57 19 Kees Schrama Edam      

 

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 1
Naam Wedstrijd 1
Datum 19-10-2016
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 13km 0:23:05uur (gem. 39,6sec) 34,6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 33 Esther Pennings Amsterdam     30,1
2 46 Chiel Smit Amsterdam     29
3 23 Rene Immerzeel Wilnis     28
4 9 Eelco Nap Amsterdam     27
5 75 Erik Keijzer Hilversum     26
6 65 Henk Wildschut Amsterdam     25
7 49 Willem Pals Amsterdam     24
8 27 Erwin Nelissen Amsterdam     23
9 117 Joost Hardick Amsterdam     22
10 47 Tom Snoek Abcoude     21
11 3 Allard van der Sluis Amsterdam     20
12 55 Oscar Hinze Amsterdam     19
13 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     18
14 32 Ruud van Es Amsterdam     17
15 56 Gerrit Bakker Monnickendam     16
16 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     15
17 92 Nico de Jong Waverveen     14
18 52 Berend van Bemmel Amsterdam     13
19 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     12
20 97 Bart de Smit Amsterdam     11
21 50 Jasper Hondius Amsterdam     10
22 45 Michel Broeks Amsterdam     9
23 78 Wybe Koopmans Amsterdam     8
24 31 Jacques ’t Hoen Nieuw Vennep     7
25 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     6
26 59 Mark Kassteen Amsterdam     5
27 51 Jan de Gorter Amstelveen     4
28 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     3
29 30 Fokko Goosen Zaandam     2
30 87 Merijn de Vries Amsterdam     1
31 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel      
32 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel      
33 91 Rocky Haighton Diemen      
34 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel      
35 68 Klaas Luijten Naarden Vesting      
36 61 Daan Kroese Vinkeveen      
37 69 Wim Koopmanschap Naarden      
38 8 Andre Witkam Diemen      
39 36 Wouter Widlund Amsterdam      
40 37 Bert Hensbergen Muiderberg      
41 67 Stephan Schel Mijdrecht      
42 34 Paul Latta Amsterdam      
43 116 Jurgen Stigter Amsterdam      
44 1 Tijo Bierman Amsterdam      
45 22 Huub Creemers Amsterdam      

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 1
Naam Wedstrijd 1
Datum 19-10-2016
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:16:30uur (gem. 39,6sec) 34,5km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere   1 25,1
2 77 Edgar Donkervliet Almere   1 24
3 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     18
4 115 Henk Blokhuis Amsterdam     17
5 5 Wim Verbree Abcoude     16
6 114 Willem Hauwert Amsterdam     15
7 D60 Anky Faber Landsmeer     14
8 19 Jacco Kroese Vinkeveen     13
9 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     12
10 25 Frans Putker Abcoude     11
11 58 Leon Zautsen Muiderberg     10
12 18 Nanne Osinga Amsterdam     9
13 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     8
14 82 Frans Huisman Diemen     7
15 69 Mark Lepelaar Amsterdam     6
16 36 Maarten Dullaert Bussum     5
17 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     4
18 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht     3
19 42 Bert van den Broek Amstelveen     2
20 62 Hein de Graaf Weesp     1
21 48 Rene Onderwater Nieuwkoop      
22 23 Martien van Osch Amsterdam      
23 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel      
24 47 Harrie van Gennip Amsterdam      
25 20 Max Schreuder Amsterdam      
26 56 Johan Ostendorf Abcoude      
27 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef      
28 28 Klaas Joosten Amsterdam      
29 37 Cees de Jong Wilnis      
30 53 Edzard Zeinstra Amsterdam      
31 24 Dirk de Groot Baambrugge      
32 113 Peter Keijzer Amsterdam      
33 117 Ton Bunschoten Vinkeveen      
34 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam      
35 65 Wout Berkelaar Vinkeveen      

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.