Startlijst AM026 Pupillen en Junioren- onder voorbehoud

1. Loting 100 meter
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
1 wt 28 Laurie Rand DC1   12.55  
rd 26 Job de Jong HB1   13.20  
2 gl 62 Nick Luijten HPB   13.46  
bl 14 Melissa Wenneker DPB   13.18  
3 wt 13 Maartje ten Hoope DC2   13.83  
rd 17 Tijs Bijvoet HPA   13.48  
4 gl 31 Shirley Wegman DC1   13.81  
bl 25 Morris Witkam HPB   14.12  
5 wt 37 Kjell Stricker HC1   14.17  
rd 16 Donna Hijkoop DPA   13.99  
6 gl 19 Koen Bijvoet HPD   14.27  
bl 33 indy landzaat DC1   14.39  
7 wt 4 Jonno Rolfes HC1   15.04  
rd 27 Garik Minnee HC1   14.54  
8 gl 29 Wessel van Gilst HPA   14.49  
bl 32 Julia Oosenbrug DC1   15.03  
9 wt 51 Jasper Riepe HC1      
rd 53 Marijn Houdijk HC1      
10 gl 63 Elin de Wilde DPB      
bl 39 Duncan Detmers HPA      
11 wt 42 Boaz De Waard HPE      
rd            
 


2. Loting 500 meter (1000 meter)
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
13 wt 50 Ruben Schel HA1   42.18  
rd 22 Yael Prenger DPA   46.40  
14 gl 12 Stan Wenneker HC1   44.86  
bl 57 Bart de Groot HC1   44.89  
15 wt 58 Eva Schipper DC1   47.56  
rd 20 Luuk Drost HC1   52.20  
16 gl 15 Sam Faas HC1   49.87  
bl 10 Daan Louwerse DPA   52.52  
17 wt 21 Freek Drost HC1   53.97  
rd 34 Daan van der Vliet HPA   52.59  
18 gl 38 Sanne de Vries DB1   54.43  
bl 46 Daan Compier HC1   53.87  
 


3. Loting 500 meter (overige rijders)
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
19 wt 45 Bart van Duren HC1   42.98  
rd 44 Thijs Wagenaar HC2   43.08  
20 gl 61 David Holmes HC1   42.47  
bl 60 Ivar Immerzeel HC2   42.16  
21 wt 55 Matthis Polman HC2   44.73  
rd 1 David Groot HB1   44.60  
22 gl 59 Leila Meijer DC1   44.88  
bl 30 Estelle de Jong DB1   44.71  
23 wt 41 Jesse Dunbavand HC2   46.47  
rd 43 Heleen Compier DC2   45.46  
24 gl 54 Fabiënne Kool DC2   46.46  
bl 56 Quinty van Wijnbergen DC1   45.45  
25 wt 8 Corné de Jong HB2   49.30  
rd 36 Kai van Vlaanderen HB1   47.20  
26 gl 7 Anouk de Graaf DB2   50.17  
bl 3 Frank Groot HC2   47.67  
27 wt 28 Laurie Rand DC1   51.30  
rd 11 Tirza van Rooij DB1   54.30  
28 gl 9 Sabine de Jong DC2   51.60  
bl 47 Femke de Boer DPA   52.53  
29 wt 6 Liselot Buurman DB2   52.31  
rd 48 Mees van Duren HPB   54.87  
30 gl 23 Jorrit Wynia HPC   57.49  
bl 52 Jurre Overwater HC2   56.67  
31 wt 18 Fons Hijkoop HC2   58.17  
rd 5 Tess Booijen DPA   57.56  
32 gl 24 Tessa van der Linden DA1   58.96  
bl 26 Job de Jong HB1   1:00.75  
33 wt 40 Pieter Tuin HC2   50.00  
rd 17 Tijs Bijvoet HPA   57.55  
34 gl 31 Shirley Wegman DC1   1:02.69  
bl 16 Donna Hijkoop DPA   1:01.17  
35 wt 37 Kjell Stricker HC1   1:06.28  
rd 13 Maartje ten Hoope DC2   1:00.97  
36 gl 33 indy landzaat DC1   1:02.45  
bl            
 


4. Loting 1000 meter
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
37 wt 12 Stan Wenneker HC1   1:31.42  
rd 57 Bart de Groot HC1   1:38.17  
38 gl 22 Yael Prenger DPA   1:35.45  
bl 50 Ruben Schel HA1   1:28.91  
39 wt 58 Eva Schipper DC1   1:38.59  
rd 10 Daan Louwerse DPA   1:51.57  
40 gl 15 Sam Faas HC1   1:47.55  
bl 46 Daan Compier HC1   1:53.03  
41 wt 21 Freek Drost HC1   2:06.07  
rd 20 Luuk Drost HC1   2:00.07  
42 gl 38 Sanne de Vries DB1   1:51.68  
bl 34 Daan van der Vliet HPA      
 


5. Loting 300 meter
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
43 wt 62 Nick Luijten HPB   33.91  
rd 14 Melissa Wenneker DPB   35.51  
44 gl 33 indy landzaat DC1   36.39  
bl 28 Laurie Rand DC1   32.09  
45 wt 16 Donna Hijkoop DPA   37.16  
rd 26 Job de Jong HB1   37.12  
46 gl 51 Jasper Riepe HC1   37.46  
bl 31 Shirley Wegman DC1   36.76  
47 wt 13 Maartje ten Hoope DC2   37.53  
rd 37 Kjell Stricker HC1   38.03  
48 gl 29 Wessel van Gilst HPA   40.66  
bl 17 Tijs Bijvoet HPA   35.53  
49 wt 4 Jonno Rolfes HC1   40.91  
rd 27 Garik Minnee HC1   41.84  
50 gl 32 Julia Oosenbrug DC1   40.89  
bl 25 Morris Witkam HPB   41.66  
51 wt 42 Boaz De Waard HPE      
rd 39 Duncan Detmers HPA      
52 gl 63 Elin de Wilde DPB   44.03  
bl 19 Koen Bijvoet HPD   43.56  
53 wt 53 Marijn Houdijk HC1      
rd            
 


6. Loting 700 meter
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
55 wt 8 Corné de Jong HB2   1:10.06  
rd 7 Anouk de Graaf DB2   1:14.15  
56 gl 9 Sabine de Jong DC2   1:11.67  
bl 47 Femke de Boer DPA   1:13.81  
57 wt 6 Liselot Buurman DB2   1:14.90  
rd 48 Mees van Duren HPB   1:20.88  
58 gl 11 Tirza van Rooij DB1   1:19.88  
bl 23 Jorrit Wynia HPC   1:20.06  
59 wt 18 Fons Hijkoop HC2   1:24.39  
rd 24 Tessa van der Linden DA1   1:25.56  
60 gl 5 Tess Booijen DPA      
bl 52 Jurre Overwater HC2   1:32.68  
 


7. Loting 1500 meter
     
 
      Naam Cat   PR Tijd
61 wt 45 Bart van Duren HC1   2:11.03  
rd 60 Ivar Immerzeel HC2   2:06.95  
62 gl 61 David Holmes HC1   2:04.07  
bl 55 Matthis Polman HC2   2:15.29  
63 wt 59 Leila Meijer DC1   2:15.96  
rd 30 Estelle de Jong DB1   2:20.58  
64 gl 1 David Groot HB1   2:17.61  
bl 44 Thijs Wagenaar HC2   2:15.52  
65 wt 54 Fabiënne Kool DC2   2:20.69  
rd 3 Frank Groot HC2   2:26.98  
66 gl 43 Heleen Compier DC2   2:21.80  
bl 56 Quinty van Wijnbergen DC1   2:23.14  
67 wt 41 Jesse Dunbavand HC2   2:36.15  
rd 40 Pieter Tuin HC2   2:44.12  
68 gl 36 Kai van Vlaanderen HB1   2:43.48  
bl            
 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.