Tussenstand Andantino 2022-2023

Zodra bekend wordt hieronder de meest actuele stand om de Andantino Bokaal weergegeven. Alleen de 6 hoogste scores tellen mee. Voor de finale moet je aan minimaal 3 voorrondes meedoen.

17-okt. 23-okt. 6-nov. 19-nov. 20-nov.
Naam Cat Vereniging Puntentotaal scores 100m 500m 300m 700m 1500m 500m 1000m 1500m 3 km 500m 1500m 3/5 km 500m 700m 1500m 3/5 km 500m 700m 1000m 1500m 3/5 km 10 km
1 Pieter Ullersma HN3 SKITS 197,345 8 30,310 32,650 29,860 35,071 30,920 32,170 35,060 31,474
2 Gijs Nolen HC2 HGI 181,045 6 30,000 30,000 31,730 31,947 29,650 27,718
3 Enar Zuidert HSA STL 178,606 6 30,000 30,000 30,000 31,296 32,935 24,375
4 Bas Haakman HB2 ASV 162,079 6 28,400 28,542 27,180 26,137 24,000 27,820
5 Kiara ten Napel DB1 DIEMEN YC 152,810 6 25,470 24,730 25,360 30,000 23,380 23,870
6 Wietse Hilarides HC2 AMSTELBOCHT 147,587 6 24,650 23,667 25,160 21,880 24,220 28,010
7 Oscar Baumeister HC1 IJNG 135,227 6 8,520 19,843 25,860 32,114 22,750 26,140
8 Lisa Brandt DB2 HGI 134,796 8 19,220 20,440 20,810 24,790 21,080 23,226 24,450 17,313
9 Mariël Mur DC1 IJNG 134,507 6 6,410 24,777 23,820 25,600 23,900 30,000
10 Stijn Verkade HA1 IJNG 128,606 4 32,590 31,633 29,320 35,063
11 Rogier Koopman HSB HCA 125,249 4 27,770 35,529 30,530 31,420
12 Roos Lantink DSB HOGEROP 122,594 6 21,380 23,650 20,760 21,991 18,720 16,093
13 Marieke Onink DC1 AMSTELBOCHT 121,334 8 18,720 18,355 15,990 16,853 19,150 27,286 16,820 20,970
14 KayZhe van Es HA2 VIKING 120,685 4 39,000 25,910 26,140 29,635
15 Joris Onink HC2 AMSTELBOCHT 114,627 4 29,470 30,870 27,300 26,987
16 Ingmar Maurice H55 ASSV HOGEROP 111,580 4 23,620 30,000 27,960 30,000
17 Fjodor Aquina HB1 DIEMEN YC 111,278 4 28,260 29,535 26,520 26,963
18 Luna Nieuwland DB1 ASV 111,006 2 28,310 26,483 27,940 28,273
19 Iris Verbeek DB1 YC HGI 109,457 4 27,010 30,000 30,000 22,447
20 Mats Overtoom HSA ZITKZ 104,905 4 26,920 29,185 25,940 22,860
21 Robin Bader HB2 IJNG 103,543 3 31,700 29,860 41,983
22 Carolien van Rees D65 HOGEROP 102,915 6 15,540 15,070 13,570 17,066 17,040 24,629
23 Volke van der Willigen HB1 ASV 100,334 4 27,250 26,337 26,790 19,957
24 Tim Verbeek HC1 YC HGI 89,311 4 18,960 27,536 19,880 22,935
25 Wende Smit DC2 HCA 88,405 4 24,030 24,370 21,950 18,055
26 Simone Bader DN1 IJNG 86,123 3 30,000 22,140 33,983
27 Yvonne van der Voort D45 ZITKZ 80,986 4 20,890 22,310 17,650 20,136
28 Jasper Apeldoorn HB2 DIEMEN YC 80,635 4 21,620 18,505 18,930 21,580
29 Mae Busker DN1 DIEMEN YC 79,982 4 16,540 19,780 16,090 27,572
30 Wieke van Stuivenberg DC1 VIKING 79,737 6 16,540 11,280 12,060 11,137 13,610 15,110
31 Jan van Huystee H65 HOGEROP 78,740 4 18,170 18,970 17,530 24,070
32 Ingmar Kaizer HC2 HGI 75,007 3 25,800 23,987 25,220
33 Sophie Godfried DB2 POELSTER 72,720 3 26,750 15,970 30,000
34 Julian Jansen HSB ZITKZ 70,877 4 19,420 17,614 17,350 16,493
35 Samuel Gunnink HB1 DIEMEN YC 67,480 2 33,140 34,340
36 Tobias Elshof HB2 AMSTELBOCHT 66,890 2 33,200 33,690
37 Thomas Danenberg HSA HCA 64,844 2 32,200 32,644
38 Bart Vreugdenhil HSA SKITS 63,973 2 31,140 32,833
39 Morris Witkam HA2 DIEMEN YC 60,932 2 30,730 30,202
40 Job Bohnen HSB HCA 60,290 2 28,150 32,140
41 Mila Burger DN3 SKITS 60,000 2 30,000 30,000
42 Vester Demoed HB2 YC BAAMBRUGGE 60,000 2 30,000 30,000
43 Isabel Anzola DC1 ASV 59,103 3 24,500 10,520 24,083
44 Lisa van der Spek DSA HCA 58,816 2 25,730 33,086
45 Mara Agne DN1 DIEMEN YC 58,655 2 29,490 29,165
46 Ilja Loonstijn H40 HCA 57,741 2 26,283 31,458
47 Rik van der Wurff HSA SKITS 57,605 2 26,240 31,365
48 Geert Putter HC2 STL 56,717 2 29,390 27,327
49 Marc Moerman H45 YC NOOIT GEDACHT 54,890 2 25,260 29,630
50 Tom van Hofwegen HC1 BAAMBRUGGE 54,863 2 27,810 27,053
51 Niels Geise H45 POELSTER 54,013 2 23,940 30,073
52 Simon Vellekoop HC2 VIKING 54,010 2 24,010 30,000
53 Vigho Roodenburg HC2 ASV 53,570 2 26,060 27,510
54 Sandra van Bijlert-Burgerhout D45 POELSTER 53,175 2 26,050 27,125
55 Linh Ho DB1 ASV 52,310 2 25,870 26,440
56 Damian Prijs HC1 HCA 51,007 2 25,210 25,797
57 Aafke Carels DC1 ASV 50,673 3 22,050 8,190 20,433
58 Rens Smal HSB ZITKZ 50,490 2 25,780 24,710
59 Quinty Hersi DC2 HCA 50,380 2 26,450 23,930
60 Bas van Blokland HA1 IJNG 50,260 2 27,160 23,100
61 Berdy Kars D40 ZITKZ 49,717 2 25,620 24,097
62 Jesse Hermans HB1 HGI 45,577 2 23,930 21,647
63 Elise van der Sluis DN2 YC CENTRUM 45,140 2 21,280 23,860
64 Yfke de Bock DB1 ASV 44,833 2 24,070 20,763
65 Marijn Aupers DC1 HCA 44,473 2 19,530 24,943
66 Nina Vlek DSA ZITKZ 43,307 2 22,690 20,617
67 Lamiël van Seventer DC2 HCA 39,852 2 18,580 21,272
68 Niels Lammerts H60 HCA 38,800 2 17,040 21,760
69 Timo Haakman H50 ASV 38,080 4 9,010 3,760 12,420 12,890
70 Belle Aquina DB2 DIEMEN YC 36,260 2 20,100 16,160
71 Maaike Haveman DC1 IJNG 30,677 2 17,440 13,237
72 Tjerk Gualthérie van Weezel H40 ZITKZ 30,000 1 30,000
73 Devi Koerse DC2 STG WATERLAND 26,613 2 11,800 14,813
74 Jitte Schuitemaker DA1 STG WATERLAND 25,580 1 25,580
75 Mirabelle Schuurmans DN2 SKITS 25,450 2 14,450 11,000
76 Tijmen van Beek HSA ZITKZ 24,533 1 24,533
77 Dieuwer Elich DC2 HGI 19,214 2 9,970 9,244
78 Quinten Titre HSB HCA 17,982 1 17,982
79 Lieke Visser DC2 HGI 9,457 2 6,550 2,907
Lucas van der Scheer HB1 DIEMEN YC 0,000 0

Reacties zijn gesloten.