Uitslagen 6 december 2017

Hoewel sinterklaas vertrokken is waren de masters vandaag aan de beurt om te strijden voor de chocolade letters van Sandra.

Het was een winderige avond en het was bijna niet mogelijk om op voorsprong te komen de massasprint was bij de meeste wedstrijden favoriet.

Hieronder de uitslagen.

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam 4e wedstrijd
Datum 6-12-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
41 M22 Robin Veerman Volendam     20.1
42 M51 Andy van Waes Amstelveen     19
43 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     18
44 M27 Kees Hooft Amsterdam     17
45 M32 John van Dijk Landsmeer     16
46 M118 Kees Mooijer Middelie     15
47 M44 Stan Jonkmans Zaandam     14
48 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     13
49 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     12
50 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     11
51 M35 Jan Hubert Amsterdam     10
52 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam     9
53 M20 Derk Lottman Amsterdam     8
54 M113 Gert de Jong Amsterdam     7
55 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     6
56 M36 Willem van Randeraad Waarder     5
57 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     4
58 M31 Sjoerd Brandt Monnickendam     3
59 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     2
60 M29 Herco Huurnink Vleuten   -1 1
61 M34 Wouter Walta Amsterdam   -1  
62 M33 Jos van Vliet Nieuwveen   -1  
63 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel   -1  
64 M74 Werner Rem Amsterdam   -1  
65 M45 Simon Salome Amsterdam   -1  

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 6-12-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam     102.3
2 M51 Andy van Waes Amstelveen     89
3 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     89
4 M35 Jan Hubert Amsterdam     78.1
5 M27 Kees Hooft Amsterdam     74.1
6 M44 Stan Jonkmans Zaandam     67
7 M32 John van Dijk Landsmeer     64
8 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     60
9 M118 Kees Mooijer Middelie     57
10 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     41
11 M29 Herco Huurnink Vleuten     40
12 M39 Tonny van Vliet Zeewolde     37
13 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     35
14 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     32
15 M113 Gert de Jong Amsterdam     27
16 M36 Willem van Randeraad Waarder     25
17 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     25
18 M30 Peter Groot Broek in Waterland     24
19 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     22
20 M3 Andres Landman Amsterdam     22
21 M20 Derk Lottman Amsterdam     17
22 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     16
23 M31 Sjoerd Brandt Monnickendam     13
24 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam     9
25 M45 Simon Salome Amsterdam     9
26 M21 Bram Biesterveld Volendam     8
27 M34 Wouter Walta Amsterdam     4
28 M37 Robert Vorstman Amsterdam     4
29 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     2
30 M71 Maarten de Vries Haarlem     2

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam 4e wedstrijd
Datum 6-12-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 28 Johan Moolhuizen Almere     30.1
2 80 Esther Pennings Amsterdam     29
3 18 Erwin Dekker Zaandam     28
4 62 Leendert Wals Ilpendam     27
5 35 Joost van Leenders Amsterdam     26
6 34 Hayo van der Werf Landsmeer     25
7 9 Eelco Nap Amsterdam     24
8 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     23
9 65 Henk Wildschut Amsterdam     22
10 84 Paul Wind Nigtevecht     21
11 1 Marcel Leenaars Amsterdam     20
12 81 Chiel Smit Amsterdam     19
13 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     18
14 12 Robert Kamperman Almere     17
15 95 Udo Meijer Diemen     16
16 46 Dirk de Jong Mijdrecht     15
17 23 Tom Bouma Amsterdam     14
18 2 Houke Boon Amsterdam     13
19 51 Thad van der Bruggen Breukelen     12
20 100 Albert Kraaij Amsterdam     11
21 11 Toni Klok Amstelveen     10
22 24 Huub Roelvink Amsterdam     9
23 14 Erwin Nelissen Amsterdam     8
24 75 Rene Immerzeel Wilnis     7
25 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     6
26 82 Erik Keijzer Hilversum     5
27 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     4
28 32 André Vijn Purmerend     3
29 50 Bert Matla Weesp     2
30 55 Oscar Hinze Amsterdam     1
31 17 Robert Godfroid Monnickendam      
32 45 Klaas Jan Kroon Volendam      
33 16 Rene Kaptijn Amsterdam      
34 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel      
35 49 Willem Pals Amsterdam      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 6-12-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam     164.2
2 84 Paul Wind Nigtevecht     121
3 80 Esther Pennings Amsterdam     119.1
4 28 Johan Moolhuizen Almere     112.1
5 18 Erwin Dekker Zaandam     99
6 62 Leendert Wals Ilpendam     96
7 9 Eelco Nap Amsterdam     94
8 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     92
9 65 Henk Wildschut Amsterdam     91
10 1 Marcel Leenaars Amsterdam     91
11 51 Thad van der Bruggen Breukelen     84
12 12 Robert Kamperman Almere     81
13 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     73
14 34 Hayo van der Werf Landsmeer     68
15 82 Erik Keijzer Hilversum     67
16 81 Chiel Smit Amsterdam     66
17 95 Udo Meijer Diemen     65
18 24 Huub Roelvink Amsterdam     59
19 14 Erwin Nelissen Amsterdam     56
20 75 Rene Immerzeel Wilnis     51
21 46 Dirk de Jong Mijdrecht     43
22 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     41
23 23 Tom Bouma Amsterdam     39
24 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     39
25 11 Toni Klok Amstelveen     38
26 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     37
27 17 Robert Godfroid Monnickendam     37
28 13 Martin Heerma Amsterdam     35.1
29 53 Rogier Wouters Amsterdam     34
30 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     33
31 100 Albert Kraaij Amsterdam     31
32 2 Houke Boon Amsterdam     29
33 57 Daan van der Tas Amsterdam     29
34 26 Rene Markus Amstelveen     27
35 40 Jan Benedictus Amsterdam     25
36 50 Bert Matla Weesp     22
37 16 Rene Kaptijn Amsterdam     20
38 66 Robert Bosma Amsterdam     20
39 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     14
40 77 Sietse van der Werff Diemen     10
41 42 Bart Brinksma Hilversum     9
42 76 Andre van Zaane Amsterdam     6
43 120 Ronald de Beer Hilversum     5
44 55 Oscar Hinze Amsterdam     4
45 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     4
46 32 André Vijn Purmerend     3
47 88 Jan van der Veer Assendelft     2
48 72 Azamat Ismailov       1

Uitslag Daguitslag

 
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam 4e wedstrijd
Datum 6-12-2017
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:23:55uur (gem. 41.0sec) 35.1km/h
                 

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 3 Allard van der Sluis Amsterdam     30.1
2 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     29
3 71 Paul Reiling Amsterdam     28
4 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     27
5 55 Erik Brouwer Almere     26
6 117 Joost Hardick Amsterdam     25
7 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     24
8 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     23
9 45 Michel Broeks Amsterdam     22
10 26 John Meijwaard Vinkeveen     21
11 97 Bart de Smit Amsterdam     20
12 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     19
13 62 Paul Meijer Almere     18
14 85         17
15 49 Koos Groenewold Monnickendam     16
16 92 Nico de Jong Wilnis     15
17 110 Bart ter Haar Amsterdam     14
18 50 Jasper Hondius Amsterdam     13
19 W41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     12
20 4 Henk Regelink Wilnis     11
21 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     10
22 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     9
23 43 Evert Jan Grit Amsterdam     8
24 52 Rene Elenbaas De Hoef     7
25 84 Arjen Langerak Bodegraven     6
26 W7 Ellen Kok Weesp     5
27 36 Wouter Widlund Amsterdam     4
28 67 Stephan Schel Mijdrecht     3
29 21 Pieter van Buuren Hoevelaken     2
30 78 Wybe Koopmans Amsterdam     1
31 77 Edgar Donkervliet Almere      
32 75 Lex Brantenaar Amsterdam      
33 51 Jan de Gorter Amstelveen      
34 25 Cor van der Weijden Ilpendam      
35 56 Gerrit Bakker Monnickendam      
36 81          
37 79 Tijmen de Bree Monnickendam      
38 104 Rob Zuiker Wilnis      
39 47 Tom Snoek Abcoude      
40 60 Theo Heuzen Amsterdam      
41 82          
42 69 Wim Koopmanschap Naarden      
43 61 Daan Kroese Vinkeveen      
44 59 Mark Kassteen Amsterdam      
45 22 Huub Creemers Amsterdam      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 6-12-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     148.3
2 3 Allard van der Sluis Amsterdam     123.2
3 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     120
4 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     112
5 49 Koos Groenewold Monnickendam     108
6 117 Joost Hardick Amsterdam     104
7 52 Rene Elenbaas De Hoef     102
8 85         97
9 55 Erik Brouwer Almere     95
10 62 Paul Meijer Almere     94
11 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     85
12 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     81
13 92 Nico de Jong Wilnis     75
14 71 Paul Reiling Amsterdam     74
15 26 John Meijwaard Vinkeveen     70
16 45 Michel Broeks Amsterdam     63
17 97 Bart de Smit Amsterdam     62
18 43 Evert Jan Grit Amsterdam     59
19 47 Tom Snoek Abcoude     44
20 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     41
21 56 Gerrit Bakker Monnickendam     39
22 64 Hans de Best Mijdrecht     36
23 89 Wim van Lindenberg Almere     35
24 59 Mark Kassteen Amsterdam     33
25 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     31
26 51 Jan de Gorter Amstelveen     29
27 83 Michiel van Laer Amsterdam     27
28 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam     26
29 67 Stephan Schel Mijdrecht     24
30 30 Fokko Goosen Zaandam     23
31 84 Arjen Langerak Bodegraven     20
32 50 Jasper Hondius Amsterdam     18
33 W7 Ellen Kok Weesp     16
34 4 Henk Regelink Wilnis     15
35 110 Bart ter Haar Amsterdam     14
36 77 Edgar Donkervliet Almere     14
37 75 Lex Brantenaar Amsterdam     14
38 98 Rene van der Wateren Amsterdam     14
39 53 Peter Luiten Landsmeer     13
40 W41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     12
41 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
42 32 Ruud van Es Amsterdam     12
43 36 Wouter Widlund Amsterdam     11
44 74 Joost Helderop Amsterdam     10
45 25 Cor van der Weijden Ilpendam     9
46 104 Rob Zuiker Wilnis     9
47 22 Huub Creemers Amsterdam     9
48 81         7
49 79 Tijmen de Bree Monnickendam     7
50 5 Bert Groot Roessink Almere     7
51 66 Ingmar Maurice Amsterdam     6
52 70 Ad van Helmond Amsterdam     6
53 103 Jan van Huystee Edam     3
54 21 Pieter van Buuren Hoevelaken     2
55 W22 Annelou de Vries Amsterdam     2
56 78 Wybe Koopmans Amsterdam     1
57 69 Wim Koopmanschap Naarden     1
58 W36 Tessa Keur Amstelveen     1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M4
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam 4e wedstrijd
Datum 6-12-2017
Plaats Amsterdam
Info 26rnd 10km 0:19:38uur (gem. 45.3sec) 31.8km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     30.1
2 41 Paul Brouwer Amsterdam     29
3 90 Edwin Vollenbroek Almere     28
4 4 Arie Blijleven Amstelveen     27
5 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     26
6 28 Klaas Joosten Amsterdam     25
7 58 Leon Zautsen Muiderberg     24
8 36 Maarten Dullaert Bussum     23
9 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     22
10 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     21
11 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     20
12 18 Nanne Osinga Amsterdam     19
13 84         18
14 69 Mark Lepelaar Amsterdam     17
15 55 Jeroen Baars Amsterdam     16
16 107 Martin Huysmans Amsterdam     15
17 86 Sven Karsenbarg       14
18 62 Hein de Graaf Weesp     13
19 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     12
20 37 Cees de Jong Wilnis     11
21 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     10
22 W43 Nicky Smout Amsterdam     9
23 66 Marc Moerman De Hoef     8
24 17 Willem Wagenaar   HCA   7
25 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     6
26 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     5
27 72         4
28 82 Frans Huisman Diemen     3
29 27 Bart van Iterson Uithoorn     2
30 87 Robert Jan Prenger Amsterdam     1
31 113 Peter Keijzer Amsterdam      
32 24 Dirk de Groot Baambrugge      
33 108 Steen Sorensen Amsterdam      
34 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam      
35 42 Bert van den Broek Amstelveen      
36 114 Willem Hauwert Amsterdam      
37 46          
38 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht      
39 56 Johan Ostendorf Abcoude      
40 76 Leonard Franken Almere      
41 20 Max Schreuder Amsterdam      
42 12 Arjan de Wit Amsterdam      
43 59 Ed van Blokland De Hoef      
44 65 Wout Berkelaar Vinkeveen      
45 96 Kees Houtman Mijdrecht      
46 25 Frans Putker Abcoude      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 6-12-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     119.3
2 4 Arie Blijleven Amstelveen     107
3 28 Klaas Joosten Amsterdam     91
4 41 Paul Brouwer Amsterdam     84
5 107 Martin Huysmans Amsterdam     84
6 90 Edwin Vollenbroek Almere     78
7 69 Mark Lepelaar Amsterdam     76
8 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     75
9 84         71
10 36 Maarten Dullaert Bussum     67
11 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     61
12 W43 Nicky Smout Amsterdam     58
13 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     56
14 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     54
15 58 Leon Zautsen Muiderberg     53
16 37 Cees de Jong Wilnis     52
17 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     52
18 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     50
19 55 Jeroen Baars Amsterdam     49
20 18 Nanne Osinga Amsterdam     43
21 82 Frans Huisman Diemen     40
22 62 Hein de Graaf Weesp     38
23 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     32
24 377 Edgar Donkervliet Almere     30.1
25 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     30
26 61 Niels de Kraker Bussum     29
27 110 Bart ter Haar Amsterdam     29
28 114 Willem Hauwert Amsterdam     25
29 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     25
30 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     21
31 66 Marc Moerman De Hoef     21
32 72         21
33 88 Jasper Kal Amsterdam     19
34 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     18
35 86 Sven Karsenbarg       14
36 20 Max Schreuder Amsterdam     12
37 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     12
38 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht     11
39 25 Frans Putker Abcoude     10
40 79         9
41 17 Willem Wagenaar   HCA   7
42 47 Harrie van Gennip Amsterdam     6
43 59 Ed van Blokland De Hoef     5
44 87 Robert Jan Prenger Amsterdam     4
45 113 Peter Keijzer Amsterdam     4
46 42 Bert van den Broek Amstelveen     3
47 29 Bart van Ommeren Amsterdam     3
48 27 Bart van Iterson Uithoorn     2

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.