Jeuguitslag marathon 15-1-2017

Op een mooie zondagochend stonden ca. 40 deelnemers aan de start voor de marathon wedstrijden, eerste opkomende zon 1 graadje vorst windstil goed ijs kortom het kan niet beter.

Hieronder de uitslagen en klassementen.

 

  nr Naam categorie club
1 32 Mats Siemons HC1 HCA
2 20 Jonas van Diepen HC2 YC CENTRUM
3 6 Femke de Boer DC1 HCA
4 38 Robin de Smit DC2 HCA
5 39 Daan Louwerse DC1 HCA
6 13 Tess Booijen DC1 YC CENTRUM
7 22 Nick Reijneveld HC1 DIEMEN YC
8 31 Femke Berends DC2 ASV
9 41 Lucas Van Hemert HC1 YC CENTRUM
10 17 Jort Bergsma HC1 ASV
11 44 Cecile Baalman DC1 ASV
12 14 Laura Stroo DC1 YC HGI
ns 7 Indy Landzaat DC2 YC CENTRUM
ns 10 Simone Bader DC1 YC NOOIT GEDACHT
ns 18 Jitske Fransens DC1 ABCOUDER YC
ns 34 Quinty van Wijnbergen DC2 HCA
ns 36 Jordy van Wijnbergen HC1 HCA
         
1 1 Lataesha Narain DPA STG WATERLAND
2 24 Rosalie van Vliet DPC ASV
3 49 Emma Franssen    
4 48 Emma Koster    
5 46 Carice Helmink DPC HCA
6 45 Ismene Nobel DPA YC NOOIT GEDACHT
7 11 Mimi van Hall DPD HCA
8 2 Vera Vinjé DPC ASV
9 21 Romy Busch DPB YC CENTRUM
10 43 Amy Quist DPA YC NOOIT GEDACHT
NS 27 Britt van den Outenaar DPE HCA
NS 35 Cindy van Wijnbergen DPE HCA
NS 42 Lisa Quist DPC YC NOOIT GEDACHT
         
1 33 Tom Egbertsen HPA ASV
2 30 Jorrit Wynia HPB HCA
3 37 Simon de Smit HPA HCA
4 23 Thomas Landman HPD YC GEIN
5 15 Melle Jongsma HPB HCA
6 5 Jesse van Leeuwen HPA YC GEIN
7 8 Dirric Snoek HPB HCA
8 9 Robin Bader HPC YC NOOIT GEDACHT
9 47 Maarten Pluim HPB ASV
10 19 Lieuwe ter Hoeve HPD HCA
11 3 Renzo Schipper HPB DIEMEN YC
12 16 Sven Wolvers HPC YC NOOIT GEDACHT
13 40 Bas van Blokland HPB YC NOOIT GEDACHT
14 28 Jitse Kramer HPA DIEMEN YC
NS 26 Sven van den Outenaar HPB HCA
NS 29 Morrison Menheere HPC HCA

 

Plaats Category FullName ClubFullName 20-nov 04-dec 18-dec 15-jan 29-jan 19-feb 26-feb 12-mrt totaal
1 DC2 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 9 10 10 38
2 DC2 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 10 9 9 28
3 DC1 Daan Louwerse Hardrijders Club Amsterdam 10 8 18
4 DC1 Tess Booijen IJsclub Centrum 8 7 15
5 DC1 Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7 6 13
6 DC1 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5 8 13
7 DC1 Laura Stroo Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7 4 11
8 DC1 luka beers Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 6 10
9 DC2 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 8
10 DC2 indy landzaat IJsclub Centrum 7 7
11 DC2 Femke Berends ASV 6 6
12 DC1 Silke Breedveld Ijsclub Diemen 5 5
13 DC1 Cecile Baalman ASV 5 5
14 DC1 Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen 3 3
Plaats Category FullName ClubFullName
1 DPC Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10 9 9 38
2 DPA Lataesha Narain STG Waterland 9 10 10 29
3 DPA Emma Fransen IJsclub Hard Gaat ie 8 7 8 23
4 DPB Romy Busch IJsclub Centrum 9 5 2 16
5 DPA Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 7 15
6 DPD Mimi van Hall Hardrijders Club Amsterdam 7 3 4 14
7 DPC Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 4 6 10
8 DPA Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 p11 8
9 DPA Ismene Nobel Nooit Gedacht 2 5 7
10 DPE Quinty Hersi hardrijders Club Amsterdam 6 6
11 DPB Sophie van Delft Hardrijders Club Amsterdam 6 6
12 DPE Britt van den Outenaar hardrijders Club Amsterdam 5 5
13 DPC Vera Vinje ASV 3 3
14 DPA Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1 1
15 DPA Amy Quist IJsclub Nooit Gedacht 1 1
16 DPC Nikki Verlaan IJsclub Nooit Gedacht p12 0
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HC2 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 10 10 10 9 39
2 HC1 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 7 6 6 27
3 HC1 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 8 7 7 22
4 HC1 Nick Reijneveld Ijsclub Diemen 8 8 16
5 HC1 Mats Siemons HCA 10 10
6 HC1 Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 9 9
7 HC1 Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG) 9 9
8 HC2 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 9
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HPA Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 10 10 10 39
2 HPB Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 8 6 7 9 30
3 HPA Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9 8 25
4 HPA Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 10 8 5 23
5 HPB Dirric Snoek Hardrijders Club Amsterdam 6 2 1 4 13
6 HPD Thomas Landman Gein e.o 4 7 11
7 HPA Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht 5 5 10
8 HPA Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 9 9
9 HPB Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam 3 6 9
10 HPE Friso van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 7 p11 7
11 HPA mees van Duren Amstelbocht 7 7
12 HPA Zirk Seijee Almeerse SchaatsVereniging ASV 6 6
13 HPB Maarten Pluim Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 2 6
14 HPD Boaz de Waard 5 dorpen 5 5
15 HPA Morris Witkamp Diemer Ijsclub 4 4
16 HPD Lieuwe ter Hoeve Hardrijders Club Amsterdam 3 p11 1 4
17 HPA Sander Brandse IJsclub De Amstelbocht 3 3
18 HPC Robin Bader YC Nooit Gedacht 3 3
19 HPC Tobias  Elshof YC Amstelbocht 2 2
20 HPB Sven van den Outenaar Hardrijders Club Amsterdam 1 1
21 HPC Rogier Post de 5 dorpen p12 0
22 HPA Stan de Waard Almeerse SchaatsVereniging ASV p12 0
23 HPC Sven Wolvers YC Nooit Gedacht P13 0
24 HPB Bas van Blokland YC Nooit Gedacht p14 0
25 HPD Bram Koot YC Nooit Gedacht p15 0
26 HPB Renzo Schipper YC Diemen P11 0 0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.