Uitslagen van woensdag 11-1-2017

Op een winderige Jaap Edenbaan, hadden we de eerste competitie wedstrijden in het jaar 2017

de uitslagen en klassementen vind u hieronder; 

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Seizoen 2016-2017
Categorie heren C1 / C2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam wedstrijd 5A
Datum 11-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 52rnd 21km 0:33:25uur (gem. 38.6sec) 37.3km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 A18 Ivar Immerzeel Wilnis   1 25.1
2 A8 Maico Voets Huizen SKITS 1 24
3 A31 Paul Montauban Amsterdam SKITS   18
4 A6 Herco Huurnink Vleuten     17
5 A3 Roan van Leeuwen Bussum     16

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 11-1-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 18 Ivar Immerzeel Wilnis     85.4
2 6 Herco Huurnink Vleuten     58
3 3 Roan van Leeuwen Bussum     51
4 25 Reinier Lamers Amsterdam     47
5 8 Maico Voets Huizen SKITS   42
6 16 Yoeri Lissenberg Almere     39.1
7 33 Wieger Gobel Amstelveen     32
8 30 Wilbert Smit Amsterdam     31
9 73 Pieter Overmars Amsterdam     31
10 31 Paul Montauban Amsterdam SKITS   28
11 36 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel     27
12 65 Stan van den Berg Amsterdam     17
13 99 Jelle de Boer Duivendrecht     16
14 28 Guus Heijnen Amsterdam     15
15 21 Casper Zuurveld Amsterdam     14
16 4 Jasper Koenen Eemnes     12
17 24 Bobbie Hondeveld Amsterdam     11

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie D
Seizoen 2016-2017
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam wedstrijd 5A
Datum 11-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 30rnd 12km 0:21:45uur (gem. 43.5sec) 33.1km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 69 Lisa van der Veen Amsterdam     20.1
2 21 Sybille Mulder Amsterdam     19
3 30 Marieke Verweij Amsterdam     18
4 53 Linda Meiring Ilpendam     17
5 15 Marike van der Schaaf Duivendrecht     16
6 29 Ellen Kok Weesp     15
7 22 Annelou de Vries Amsterdam     14
8 14 Inge de Nijs Amsterdam     13
9 33 marjan Bunschoten       12
10 57 Yvonne Kuin Zaandam     11

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie D
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 11-1-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 21 Sybille Mulder Amsterdam     72.1
2 69 Lisa van der Veen Amsterdam     59.1
3 29 Ellen Kok Weesp     59
4 36 Marlies Galesloot Amsterdam     51
5 53 Linda Meiring Ilpendam     50
6 63 Lieve Kramer Amsterdam     45.2
7 15 Marike van der Schaaf Duivendrecht     44
8 64 Marleen Hendriks Amsterdam     42
9 27 Marijn Muurling Amsterdam     40
10 83 Susan Bol Amsterdam     38
11 14 Inge de Nijs Amsterdam     37
12 22 Annelou de Vries Amsterdam     32
13 5 Marielle van Aalst Amsterdam     31
14 26 Roos Hondeveld Amsterdam     28
15 30 Marieke Verweij Amsterdam     25
16 76 Marit van Leeuwen Amsterdam     25
17 33 marjan Bunschoten       12
18 57 Yvonne Kuin Zaandam     11
19 28 Wibrich Drost Amstelveen     11
20 18 Aimee Stroink Amsterdam     11
21 44 Marijke de Jong Broek in Waterland     10
22 41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     9
23 10 Pia Meiring Ilpendam     7
24 61 Sabine van Opzeeland Amsterdam     7
25 42 Lysbet de Boer Amsterdam     4

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M1 / M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam wedstrijd 5A
Datum 11-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 65rnd 26km

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M35 Jan Hubert Amsterdam   1 20.1
2 M22 Robin Veerman Volendam     14
3 M44 Stan Jonkmans Zaandam     13
4 M39 Tonny van Vliet Zeewolde     12
5 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     11
6 M27 Kees Hooft Amsterdam     10
7 M29 Leendert Wals Ilpendam     9
8 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     8
9 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     7
10 118 Kees Mooijer Middelie     6
11 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     5
12 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     4
13 M33 Harco Haagsma Amsterdam     3
14 M36 Willem van Randeraad Waarder     2

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 11-1-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 22 Robin Veerman Volendam     72.1
2 39 Tonny van Vliet Zeewolde     72.1
3 27 Kees Hooft Amsterdam     60
4 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     49.1
5 35 Jan Hubert Amsterdam     48.1
6 38 Arjen van Ketel Amsterdam     40
7 44 Stan Jonkmans Zaandam     33
8 29 Leendert Wals Ilpendam     30
9 23 Mathijs Hondshorst Amsterdam     30
10 118 Kees Mooijer Middelie     28
11 3 Andres Landman Amsterdam     19
12 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     18
13 36 Willem van Randeraad Waarder     17
14 26 Michiel van Asbeck Amsterdam     16
15 31 Sjoerd Brandt Monnickendam     15
16 30 Peter Groot Broek in Waterland     15
17 32 John van Dijk Landsmeer     15
18 40 Elwin Swinkels Edam     14
19 33 Harco Haagsma Amsterdam     13
20 50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     10
21 108 Wim van Leest Oostzaan     10
22 113 Gert de Jong Amsterdam     5
23 51 Andy van Waes Amstelveen     4

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M1 / M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam wedstrijd 5A
Datum 11-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 65rnd 26km

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
15 56 Lucien Wolvers Mijdrecht   1 35.1
16 63 Hans de Jong Amstelveen   1 34
17 35 Joost van Leenders Amsterdam   1 33
18 57 Daan van der Tas Amsterdam   1 32
19 46 Dirk de Jong Mijdrecht   1 31
20 71 Maarten de Vries Amsterdam   1 30
21 33 Jos van Vliet Nieuwveen     24
22 18 Erwin Dekker Zaandam     23
23 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     22
24 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     21
25 100 Albert Kraaij Amsterdam     20
26 75 Rene Immerzeel Wilnis     19
27 51 Thad van der Bruggen Breukelen     18
28 22 Simon Salome Amsterdam     17
29 70 Jan van der Zon Wilnis     16
30 95 Udo Meijer Diemen     15
31 26 Rene Markus Amstelveen     14
32 12 Robert Kamperman Almere     13
33 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     12
34 68 Robert Vorstman Amsterdam     11
35 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     10
36 78 Hayo van der Werf Landsmeer     9
37 24 Huub Roelvink Amsterdam     8
38 74 Werner Rem Amsterdam     7
39 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     6
40 49 Koos Groenewold Monnickendam     5
41 21 Wouter Walta Amsterdam     4
42 16 Rene Kaptijn Amsterdam     3
43 23 Tom Bouma Amsterdam     2
44 19 Kees Schrama Edam     1
45 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam      
46 32 André Vijn Purmerend      
47 45 Klaas Jan Kroon Volendam      
48 60 Theo Heuzen Amsterdam      
49 20 Tijmen de Bree Monnickendam      
50 37 Tom Zwarthoed Volendam      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 11-1-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam     115.1
2 56 Lucien Wolvers Mijdrecht     114.1
3 63 Hans de Jong Amstelveen     99
4 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     98.1
5 18 Erwin Dekker Zaandam     94
6 71 Maarten de Vries Amsterdam     79
7 46 Dirk de Jong Mijdrecht     75
8 78 Hayo van der Werf Landsmeer     75
9 12 Robert Kamperman Almere     69
10 28 Johan Moolhuizen Almere     69
11 22 Simon Salome Amsterdam     67
12 51 Thad van der Bruggen Breukelen     60
13 100 Albert Kraaij Amsterdam     58
14 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     53
15 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     49
16 74 Werner Rem Amsterdam     48
17 24 Huub Roelvink Amsterdam     44
18 57 Daan van der Tas Amsterdam     42
19 75 Rene Immerzeel Wilnis     41
20 111 Frank Braakman Broek in Waterland     41
21 33 Jos van Vliet Nieuwveen     40
22 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     37
23 77 Sietse van der Werff Diemen     37
24 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     36
25 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     36
26 10 Richard Blijleven Marken     33
27 39 Jan Wolffenbuttel Nigtevecht     30.1
28 70 Jan van der Zon Wilnis     29
29 95 Udo Meijer Diemen     29
30 49 Koos Groenewold Monnickendam     28
31 50 Bert Matla Weesp     27
32 11 Toni Klok Amstelveen     24
33 26 Rene Markus Amstelveen     22
34 58 Rene Kaptijn Amsterdam     22
35 1 Marcel Leenaars Amsterdam     18
36 40 Jan Benedictus Amsterdam     17
37 65 Henk Steenhuis Amsterdam     13
38 54 Hans de Kruif Uithoorn     12
39 68 Robert Vorstman Amsterdam     11
40 2 Houke Boon Amsterdam     11
41 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     10
42 23 Tom Bouma Amsterdam     8
43 21 Wouter Walta Amsterdam     4
44 55 Erik Brouwer Almere     4
45 42 Bart Brinksma Hilversum     3
46 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     2
47 19 Kees Schrama Edam     1
48 45 Klaas Jan Kroon Volendam     1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Seizoen 2016-2017
Categorie heren C1 / C2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam wedstrijd 5A
Datum 11-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 52rnd 21km 0:33:25uur (gem. 38,6sec) 37,3km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
6 B49 Gijs Heineke Amsterdam   1 25,1
7 B37 Rutger Beekhuis Amsterdam   1 24
8 W25 Roos Markus Amstelveen   1 23
9 B20 Stijn Brommer Kudelstaart   1 22
10 W31 Melissa van Pierre Wilnis     16
11 B51 Michiel Munneke Amsterdam     15
12 B19 David Groot Weesp     14
13 B13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel     13
14 B18 Frank Groot Weesp     12
15 B50 Nico Jan de Haan Vinkeveen     11
16 B3 Philip van Aerssen Abcoude     10
17 B21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     9
18 B2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     8
19 B31 Simon Rem Amsterdam     7
20 B69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     6
21 B53 Erik de Vries Amsterdam     5
22 B62 Rogier Wouters Amsterdam     4
23 B48 Berend Schols Amsterdam     3
24 W26 Rigt Kalsbeek Amsterdam     2

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 11-1-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 49 Gijs Heineke Amsterdam     94,2
2 15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     87,2
3 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel     76
4 3 Philip van Aerssen Abcoude     74
5 19 David Groot Weesp     68
6 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     68
7 37 Rutger Beekhuis Amsterdam     64
8 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     62
9 20 Stijn Brommer Kudelstaart     55
10 25 Bart van Duren Amstelveen     49,1
11 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     41
12 18 Frank Groot Weesp     38
13 51 Michiel Munneke Amsterdam     34
14 1 Peter Wesseling Ouderkerk aan De Amstel     34
15 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     28
16 W25 Roos Markus Amstelveen     23
17 34 Wessel Copier Amsterdam     22
18 50 Nico Jan de Haan Vinkeveen     21
19 62 Rogier Wouters Amsterdam     21
20 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen     19
21 W31 Melissa van Pierre Wilnis     16
22 53 Erik de Vries Amsterdam     14
23 58 Arco de Vries Amsterdam     13
24 16 Ruben Schel Mijdrecht     13
25 31 Simon Rem Amsterdam     10
26 72 Wouter van den Bosch Weesp     10
27 47 Sjoerd de Boer Duivendrecht     10
28 26 Job Meijer Amsterdam     9
29 W29 Maaike Vogel Amsterdam     8
30 48 Berend Schols Amsterdam     6
31 70 Robbert van Holstein Amsterdam     6
32 W26 Rigt Kalsbeek Amsterdam     2

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.