Marathon uitslagen 20-11-2015

Het was weer eens een keer goed weer op de vrijdagavond en dat leverde een hoop blije gezichten op en boeiende wedstrijden, vooral bij M3 waarbij erik keijzer samen met daan van der tas en johan moolhuizen een ronde probeerden te pakken en hij op 10 meter van het peleton in tegenstelling van zijn  medevluchters daar in niet in slaagde en tenslotte in de laatste 100 meter werd opgeslokt door het peleton en 7de werd. Bij de M3 was het hans de jong die rondes lang 100 meter voor het peleton uitreed en die voorsprong kon behouden.

Bij de M4 hadden we een massa sprint die gewonnen werd door bert groot roesing.

de uitslag en klassemententen vind u hieronder.

UitslagTussenklassement
Seizoen2015-2016
CompetitieMarathonbaancompetitie M4
Categoriemasters M4
WedstrijdWedstrijd 3
Datum20-11-2015

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorAfPnt
117Bert Groot RoessinkAlmere  65.2
2115Henk BlokhuisAmsterdam  56
34Andre WitkamDiemen  54
4114Willem HauwertAmsterdam  52
5107Martin HuysmansAmsterdam  51
680Dick HessOuderkerk aan De Amstel  51
794Bertus RoeleveldAmstelveen  44
829Bart van OmmerenAmsterdam  41
932Fred van HuisstedeAlmere  40
105Wim VerbreeAbcoude  40
1182Frans HuismanDiemen  39
1243Ingmar MauriceAmsterdam  38
1348Rene OnderwaterNieuwkoop  38
1445Jan van der HarstDiemen  35
1542Bert van den BroekAmstelveen  34
16D60Anky FaberLandsmeer  32
1722Gerard TerpstraBussum  32
1831Coos BrouwerWilnis  22
193Tjalling KramerDiemen  20
2047Harrie van GennipAmsterdam  19
2150Bruno BergerAmsterdam  17
22117Ton BunschotenVinkeveen  12
2351Sybren HijkoopAmsterdam  12
2439Jeroen Caderius van VeenAmsterdam  11
2558Leon ZautsenMuiderberg  11
2613Martin van der EschOuderkerk aan De Amstel  11
2724Dirk de GrootBaambrugge  10
2869Mark LepelaarAmsterdam  9
2956Johan OstendorfAbcoude  8
3049Johan WesselingDiemen  6
316Peter w. DieperinkAmstelveen  4

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M4
Seizoen2015-2016
Categoriemasters M4
WedstrijdWedstrijd 3
NaamWedstrijd 3
Datum20-11-2015
PlaatsAmsterdam
Info25rnd 10km 0:17:08uur (gem. 41.1sec) 35.0km/h

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorRndPnt
117Bert Groot RoessinkAlmere  30.1
2107Martin HuysmansAmsterdam  29
34Andre WitkamDiemen  28
4115Henk BlokhuisAmsterdam  27
580Dick HessOuderkerk aan De Amstel  26
6114Willem HauwertAmsterdam  25
743Ingmar MauriceAmsterdam  24
894Bertus RoeleveldAmstelveen  23
982Frans HuismanDiemen  22
1042Bert van den BroekAmstelveen  21
1148Rene OnderwaterNieuwkoop  20
1245Jan van der HarstDiemen  19
1329Bart van OmmerenAmsterdam  18
14D60Anky FaberLandsmeer  17
1532Fred van HuisstedeAlmere  16
1631Coos BrouwerWilnis  15
1750Bruno BergerAmsterdam  14
1822Gerard TerpstraBussum  13
195Wim VerbreeAbcoude  12
2039Jeroen Caderius van VeenAmsterdam  11
2158Leon ZautsenMuiderberg  10
2247Harrie van GennipAmsterdam  9
2324Dirk de GrootBaambrugge  8
24117Ton BunschotenVinkeveen  7

UitslagTussenklassement
Seizoen2015-2016
CompetitieMarathonbaancompetitie M3
Categoriemasters M3
WedstrijdWedstrijd 3
Datum20-11-2015

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorAfPnt
136Johan MoolhuizenAlmere  59
2100Albert KraaijAmsterdam  55.1
375Erik KeijzerHilversum  53
470Johannes ZandvoortAmsterdam  49
520Ron BrandseOuderkerk aan De Amstel  48
653Peter LuitenLandsmeer  42
747Tom SnoekAbcoude  38
846Chiel SmitAmsterdam  38
94Huib van HerrewegenAmsterdam  38
1057Daan van der TasAmsterdam  35.1
119Eelco NapAmsterdam  30
1226Tijmen SmitAmsterdam  28
1340Martien ZwanenburgBodegraven  28
1430Fokko GoosenZaandam  26
1515Cor BaasOuderkerk aan De Amstel  26
1660Michiel BalemansAmsterdam  25
1792Nico de JongWaverveen  25
1859Mark KassteenAmsterdam  25
1912Maarten HoekstraAmsterdam  24
2010Marcel LeenaarsAmsterdam  23
2196Jan BouterseNieuw Vennep  22
2269Wim KoopmanschapNaarden  22
2329Robert KlusmanDiemen  21
24119Gertjan VroegeAmsterdam  19
252Harry VrolijkAmsterdam  19
2649Willem PalsAmsterdam  16
2752Berend van BemmelAmsterdam  15
2878Wybe KoopmansAmsterdam  13
297Gijs VisserAlmere  12
3038Jimmy FockMuiderberg  11
3117Eric HeusinkveldMonnickendam  11
3248Ids HilaridesOuderkerk aan De Amstel  9
33106Kees BosmanOuderkerk aan De Amstel  8
34102Ton HendrikseVinkeveen  6
3531Jacques `t HoenNieuw Vennep  5
3633Wouter WidlundAmsterdam  4
3764Hans de BestMijdrecht  3
3899Piet KantNieuw Vennep  3
3944Ron FontijnLandsmeer  2
4074Joost HelderopAmsterdam  2
4118Erik EversOuderkerk aan De Amstel  1
4232Ruud van EsAmsterdam  1

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M3
Seizoen2015-2016
Categoriemasters M3
WedstrijdWedstrijd 3
NaamWedstrijd 3
Datum20-11-2015
PlaatsAmsterdam
Info36rnd 14km 0:22:54uur (gem. 38.2sec) 37.7km/h

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorRndPnt
157Daan van der TasAmsterdam 135.1
236Johan MoolhuizenAlmere 134
326Tijmen SmitAmsterdam  28
470Johannes ZandvoortAmsterdam  27
59Eelco NapAmsterdam  26
6100Albert KraaijAmsterdam  25
775Erik KeijzerHilversum  24
810Marcel LeenaarsAmsterdam  23
953Peter LuitenLandsmeer  22
1020Ron BrandseOuderkerk aan De Amstel  21
1130Fokko GoosenZaandam  20
12119Gertjan VroegeAmsterdam  19
1340Martien ZwanenburgBodegraven  18
1447Tom SnoekAbcoude  17
1560Michiel BalemansAmsterdam  16
1646Chiel SmitAmsterdam  15
1729Robert KlusmanDiemen  14
1892Nico de JongWaverveen  13
197Gijs VisserAlmere  12
2038Jimmy FockMuiderberg  11
214Huib van HerrewegenAmsterdam  10
2248Ids HilaridesOuderkerk aan De Amstel  9
2396Jan BouterseNieuw Vennep  8
2459Mark KassteenAmsterdam  7
25102Ton HendrikseVinkeveen  6
2669Wim KoopmanschapNaarden  5
2733Wouter WidlundAmsterdam  4
2864Hans de BestMijdrecht  3
2944Ron FontijnLandsmeer  2
3018Erik EversOuderkerk aan De Amstel  1
3149Willem PalsAmsterdam   
3255Gerrit BakkerMonnickendam   
3323Oscar HinzeAmsterdam   
3422Huub CreemersAmsterdam   
35104Rob ZuikerWilnis   
3685Hans de HaanVinkeveen   
3761Daan KroeseVinkeveen   
3815Cor BaasOuderkerk aan De Amstel   
3991Rocky HaightonDiemen   
4074Joost HelderopAmsterdam   
4121Pieter van BuurenHoevelaken   
4242Bram LedeboerAmsterdam   
43116Jurgen StigterAmsterdam   

UitslagTussenklassement
Seizoen2015-2016
CompetitieMarathonbaancompetitie M2
Categoriemasters M2
WedstrijdWedstrijd 3
Datum20-11-2015

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorAfPnt
163Hans de JongAmstelveen  65.2
271Maarten de VriesAmsterdam  57
317Robert GodfroidMonnickendam  57
422Simon SalomeAmsterdam  56
527Henk PortengenNederhorst Den Berg  53
667Carlo GrootNaarden  51
712Robert KampermanAlmere  45
810Richard BlijlevenMarken  45
989Ruud BouwmeesterAmsterdam  42
1070Jan van der ZonWilnis  39
1126Rene MarkusAmstelveen  34
125Jan MooijAmstelveen  32
1352Rene ElenbaasDe Hoef  27
1415Gijs de NooijOuderkerk aan De Amstel  26
1573Marco StoltenborgAmsterdam  25
1618Erwin DekkerZaandam  25
1740Jan BenedictusAmsterdam  24
1853Wim van LindenbergAlmere  23
1951Thad van der BruggenBreukelen  23
204Hans van SchaickLoenen aan De Vecht  21
21W54Erica Della Guardia-DejongMonnickendam  19
2223Tom BoumaAmsterdam  18
2354Hans de KruifUithoorn  18
2450Bert MatlaWeesp  15
251Henk RegelinkWilnis  14
2655Erik BrouwerAlmere  13
2774Werner RemAmsterdam  11
2811Toni KlokAmstelveen  11
29120Ronald de BeerHilversum  10
30111Frank BraakmanBroek in Waterland  10
3161Pim BonstraAbcoude  7
3221Ingmar PloemenAmsterdam  7
3324Huub RoelvinkAmsterdam  6
3431Rob de BaatBroek in Waterland  4
3596Leen HoogvlietHillegom  4
363Marco RoosLandsmeer  3
3732André VijnPurmerend  2
3825Cor van der WeijdenIlpendam  2
3920Tijmen de BreeMonnickendam  1

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M2
Seizoen2015-2016
Categoriemasters M2
WedstrijdWedstrijd 3
NaamWedstrijd 3
Datum20-11-2015
PlaatsAmsterdam
Info40rnd

 

Pl–Nr—NaamWoonplaatsSponsorRndPnt
163Hans de JongAmstelveen  30.1
222Simon SalomeAmsterdam  29
367Carlo GrootNaarden  28
427Henk PortengenNederhorst Den Berg  27
515Gijs de NooijOuderkerk aan De Amstel  26
612Robert KampermanAlmere  25
771Maarten de VriesAmsterdam  24
817Robert GodfroidMonnickendam  23
970Jan van der ZonWilnis  22
1010Richard BlijlevenMarken  21
1189Ruud BouwmeesterAmsterdam  20
12W54Erica Della Guardia-DejongMonnickendam  19
1353Wim van LindenbergAlmere  18
1473Marco StoltenborgAmsterdam  17
155Jan MooijAmstelveen  16
1652Rene ElenbaasDe Hoef  15
1723Tom BoumaAmsterdam  14
1826Rene MarkusAmstelveen  13
194Hans van SchaickLoenen aan De Vecht  12
2074Werner RemAmsterdam  11
21120Ronald de BeerHilversum  10
2250Bert MatlaWeesp  9
2351Thad van der BruggenBreukelen  8
2461Pim BonstraAbcoude  7
2524Huub RoelvinkAmsterdam  6
2640Jan BenedictusAmsterdam  5
2731Rob de BaatBroek in Waterland  4
283Marco RoosLandsmeer  3
2932André VijnPurmerend  2
3096Leen HoogvlietHillegom  1
3162Rene DodemanAmsterdam   
32117Joost HardickAmsterdam   
3320Tijmen de BreeMonnickendam   
341Henk RegelinkWilnis   
3549Koos GroenewoldMonnickendam   
3654Hans de KruifUithoorn   
3756Jasper HondiusAmsterdam   

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.