Tweede jeugdmarathon 22-11-2015 uitslagen en klassement

Zondagmorgen,om 07.00 uur ijsbaan ligt er mooi bij en toen ging het een beetje regenen en weg was het mooie ijs.

Dat is dan jammer voor de jeugd, die wel vroeg hun bed zijn uitgekomen en natuurlijk ook voor de begeleiders, het aantal deelnemers was te weinig en dat komt door veel wedstrijden elders op zaterdagavond en dan is het lastig en zoniet wenselijk om voor een wedstrijd op de Jaap Edenbaan je bed uit te komen rust is dan zeer belangrijk.

Voor wie er waren was er eerst een langebaan afstand 100-300-500 en 1000 meter  en daarna de marathon jeugdwedstrijd, hieronder de uitslag en het totaal klassement en daaronder de daguitslag. 

Plaats Category StartNr FullName ClubFullName 8-nov 22-nov totaal
1 DC1 5 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 19
2 DC1 4 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 13
3 DC1 23 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   10
4 DC1 14 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 10
5 DC1 16 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8 9
6 DC1 9 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8
7 DC2 26 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7   7
8 DC1 3 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   6
9 DC2 33 Puck Met IJsclub Centrum 5   5
10 DC2 2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2
               
Plaats Category StartNr FullName ClubFullName      
1 DPA 10 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10 19
2 DPA 54 Yael Prenger HCA 10   10
3 DPB 27 Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8 10
4 DPC   Jitte Schuitemaker STG Waterland   9 9
5 DPA 7 Tess Booijen IJsclub Centrum 8   8
6 DPA 42 Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   7
7 DPA   Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 7
8 DPA 48 Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6   6
9 DPB 25 Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6 6
10 DPB 12 Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5
12 DPA   Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5 5
13 DPA 35 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4
14 DPB 20 Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   3
15 DPB 52 Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1   1
               
Plaats Category StartNr FullName ClubFullName      
1 HC1 44 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 18
2 HC1   Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10 10
3 HC1 40 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9   9
4 HC1   Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 9
5 HC1 39 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8   8
6 HC1 47 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   7
7 HC1   Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7
8 HC2 34 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6   6
               
Plaats Category StartNr FullName ClubFullName      
1 HPA 1 Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10 20
2 HPB 11 Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 17
3 HPB 6 Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9 17
4 HPB 31 Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 8
5 HPC 8 Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   7
6 HPB   Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 7
7 HPB 30 Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6   6
8 HPB   Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6 6
11 HPA   Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5 5
12 HPA 13 Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4
10 HPB   Hidde Oppers JE   4 4
11 HPA 50 Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3   3
12 HPC 21 Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2
13 HPD 17 Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2 2
14 HPE 28 Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1   1

 

plaats       22-nov
1 Robin de Smit DC1 Hardrijders Club Amsterdam 10
2 indy landzaat DC1 IJsclub Centrum 9
3 Shirley Wegman DC1 IJsclub Centrum 8
4 Julia Oosenbrug DC1 IJsclub Centrum 7
  Puck Met DC2 IJsclub Centrum NS
  Sophie Slagt DC2 Almeerse SchaatsVereniging ASV NS
  Darya Rashid DC2 Schaatsvereniging De 5 Dorpen NS
  Maartje ten Hoope DC2 Schaatsvereniging Amstelland NS
         
1 Femke de Boer DPA HCA 10
2 Jitte Schuitemaker DPC STG Waterland 9
3 Cecile Rashid DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8
4 Kirsten Post DPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7
5 Nienke Boringa DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6
6 Anouk Smit DPA Hardrijders Club Amsterdam 5
  Emma Koster DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen NS
  Tess Booijen DPA IJsclub Centrum NS
  Lieve Siemons DPB Hardrijders Club Amsterdam NS
  Carice Helmink DPD Hardrijders Club Amsterdam NS
  Annika Schellen DPB Abcouder IJsclub NS
         
1 Kamiel Beunk HC1 IJsclub Hard Gaat ie 10
2 Sam Faas HC1 Schaatsvereniging De 5 Dorpen 9
3 Swen Melenhorst HC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 Daan Compier HC1 IJsclub De Amstelbocht 7
  Jip Schellen HC1 Abcouder IJsclub NS
         
1 Mathijs Depenbrock HPA Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 Simon de Smit HPB Hardrijders Club Amsterdam 9
3 Tom Egbertsen HPB Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 Mees van Duren HPB IJsclub De Amstelbocht 7
5 Jelle Boonstra HPB IJsclub De Amstelbocht 6
6 Lucas Van Hemert HPA IJsclub Centrum 5
7 Hidde Oppers HPB JE 4
8 Nick Luijten HPB Hardrijders Club Amsterdam 3
9 Morrison Menheere HPD Hardrijders Club Amsterdam 2
  Karsten Osterhold HPB IJsclub De Amstelbocht NS
  Zirk Seljee HPB Almeerse SchaatsVereniging ASV NS
  Jorn de Vries HPB Almeerse SchaatsVereniging ASV NS
  Sven van den Outenaar HPC Hardrijders Club Amsterdam NS
  Melle Jongsma HPC Hardrijders Club Amsterdam NS
  Stijn Schuitemaker HPA STG Waterland NS

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.