De einduitslagen van 4-3-2016

Met nog een wedstrijd te gaan en daarna nog het kampioenschap van Amsterdam komt het eind inzicht van de marathon competitie.

Hier de uitslagen van de finales M1 C1 M2

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Seizoen 2015-2016
Categorie C1/M1
Wedstrijd Wedstrijd 9
Naam Finale
Datum 4-3-2016
Plaats Amsterdam
Info 26rnd 10km 0:15:00uur (gem. 34.6sec) 41.6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 C73 Pieter Overmars Amsterdam   1 25.1
2 C28 Guus Heijnen Amsterdam   1 24
4 C24 Wilbert Smit Amsterdam   1 23
6 C31 Hans Griffioen Amsterdam   1 22
7 C6 Herco Huurnink Vleuten   1 21
10 C4 Reinier Lamers Amsterdam     15
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 9
Datum 4-3-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 28 Guus Heijnen Amsterdam     172.1
2 73 Pieter Overmars Amsterdam     161.4
3 4 Reinier Lamers Amsterdam     153.1
4 24 Wilbert Smit Amsterdam     128.1
5 6 Herco Huurnink Vleuten     101
6 31 Hans Griffioen Amsterdam     89
7 12 Tim Griffioen Amsterdam     83.1
8 26 Michiel Punt Amsterdam     68
9 90 Mathijs Hondshorst       63
10 19 Koen de Best Mijdrecht     30.1
11 22 Jasper van der Werf Purmerend     26
12 32 Michiel Maerten Nieuw Vennep     16
13 21 Casper Zuurveld Amsterdam     15
14 40 Bram Versteeg Amsterdam     13
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Seizoen 2015-2016
Categorie C1/M1
Wedstrijd Wedstrijd 9
Naam Finale
Datum 4-3-2016
Plaats Amsterdam
Info 26rnd 10km 0:15:00uur (gem. 34.6sec) 41.6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
3 22 Robin Veerman Volendam   1 35.1
5 39 Tonny van Vliet Zeewolde   1 34
8 38 Arjen van Ketel Amsterdam   1 33
9 35 Jan Hubert Amsterdam     27
11 111 Elwin Swinkels Edam     26
12 29 Leendert Wals Ilpendam     25
13 36 Willem van Randeraad Waarder     24
14 30 Peter Groot Broek in Waterland     23
15 M13 Gert de Jong Amsterdam     22
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 9
Datum 4-3-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Jan Hubert Amsterdam     242
2 29 Leendert Wals Ilpendam     237
3 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     184.3
4 38 Arjen van Ketel Amsterdam     172
5 111 Elwin Swinkels Edam     166.1
6 20 Derk Lottman Amsterdam     160
7 36 Willem van Randeraad Waarder     142
8 22 Robin Veerman Volendam     125.2
9 44 Stan Jonkmans Zaandam     124
10 27 Kees Hooft Amsterdam     122.1
11 32 John van Dijk Landsmeer     114.1
12 39 Tonny van Vliet Zeewolde     69.1
13 30 Peter Groot Broek in Waterland     65
14 113 Gert de Jong Amsterdam     62
15 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     61
16 26 Michiel van Asbeck Amsterdam     58
17 31 Sjoerd Brandt Monnickendam     49
18 21 Bram Biesterveld Volendam     36
19 37 Anthonie Luijendijk Heemskerk     25
20 118 Kees Mooijer Middelie     23
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 9
Naam Finale
Datum 4-3-2016
Plaats Amsterdam
Info 40rnd 16km 0:24:27uur (gem. 36.7sec) 39.3km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Robert Godfroid Monnickendam   1 35.1
2 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     29
3 63 Hans de Jong Amstelveen     28
4 61 Pim Bonstra Abcoude     27
5 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     26
6 18 Erwin Dekker Zaandam     25
7 51 Thad van der Bruggen Breukelen     24
8 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     23
9 71 Maarten de Vries Amsterdam     22
10 22 Simon Salome Amsterdam     21
11 47 Bart Kuil Bussum     20
12 74 Werner Rem Amsterdam     19
13 70 Jan van der Zon Wilnis     18
14 111 Frank Braakman Broek in Waterland     17
15 95 Udo Meijer Diemen     16
16 10 Richard Blijleven Marken     15
17 12 Robert Kamperman Almere     14
18 50 Bert Matla Weesp     13
19 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     12
20 19 Kees Schrama Broek in Waterland     11
21 23 Tom Bouma Amsterdam     10
22 5 Jan Mooij Amstelveen     9
23 62 Rene Dodeman Amsterdam     8
24 98 Rene van der Wateren Amsterdam     7
25 26 Rene Markus Amstelveen     6
26 49 Koos Groenewold Monnickendam     5
27 20 Tijmen de Bree Monnickendam     4
28 60 Theo Heuzen Amsterdam     3
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 9
Datum 4-3-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     260.5
2 22 Simon Salome Amsterdam     214
3 71 Maarten de Vries Amsterdam     211
4 18 Erwin Dekker Zaandam     208.1
5 17 Robert Godfroid Monnickendam     197.1
6 70 Jan van der Zon Wilnis     186
7 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     178
8 10 Richard Blijleven Marken     172
9 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     156
10 12 Robert Kamperman Almere     142
11 51 Thad van der Bruggen Breukelen     140
12 67 Carlo Groot Naarden     114
13 74 Werner Rem Amsterdam     108
14 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     108
15 50 Bert Matla Weesp     106
16 95 Udo Meijer Diemen     105
17 28 Johan Moolhuizen Almere     103.1
18 111 Frank Braakman Broek in Waterland     95
19 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     94
20 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     91
21 61 Pim Bonstra Abcoude     72
22 58 Mario Hagen Kortenhoef     70
23 31 Rob de Baat Broek in Waterland     65
24 52 Rene Elenbaas De Hoef     62
25 26 Rene Markus Amstelveen     61
26 40 Jan Benedictus Amsterdam     61
27 35 Joost van Leenders Amsterdam     58.1
28 5 Jan Mooij Amstelveen     57
29 54 Hans de Kruif Uithoorn     57
30 77 Sietse van der Werff Diemen     54
31 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     49
32 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     48
33 47 Bart Kuil Bussum     43
34 24 Huub Roelvink Amsterdam     43
35 55 Erik Brouwer Almere     43
36 23 Tom Bouma Amsterdam     39
37 53 Wim van Lindenberg Almere     34
38 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     33
39 19 Kees Schrama Broek in Waterland     32
40 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     30
41 76 Andre van Zaane Amsterdam     30
42 11 Toni Klok Amstelveen     29
43 120 Ronald de Beer Hilversum     26
44 62 Rene Dodeman Amsterdam     25
45 20 Tijmen de Bree Monnickendam     25
46 98 Rene van der Wateren Amsterdam     21
47 117 Joost Hardick Amsterdam     21
48 1 Henk Regelink Wilnis     20
49 49 Koos Groenewold Monnickendam     18
50 42 Bart Brinksma Hilversum     18
51 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     11
52 3 Marco Roos Landsmeer     6
53 60 Theo Heuzen Amsterdam     5
54 96 Leen Hoogvliet Hillegom     5
55 16 Gerrit Swartsenburg Purmerend     3
56 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
57 32 André Vijn Purmerend     2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.