Uitnodiging Kampioenschap van Amsterdam

De rijders uit onderstaande lijst zijn uitgenodigd als rijder of als reserve voor het kampioenschap van Amsterdam op zaterdag 19 maart
Inschrijven via    inschrijven.schaatsen.nl
 
–>    Als je niet kan/wil meedoen, dan graag AFmelden. Dat doe je door eerst AAN te melden, en dan via de link in de bevestigingsmail je direct weer AF te melden.
        Dan kunnen wij namelijk sneller de reserves oproepen.
–> Reserves die mee willen doen moeten zich ook aanmelden.
–> Prijsuitreiking direct na afloop in de “JAAP”.
 
Pos Naam     Cat  
1 Mathijs Depenbrock 10158780 ASV HPA  
2 Daan van der Vliet 10158688 HCA HPA  
3 Bram Hoekstra 10165607 5 Dorpen HPA *
4 Stijn Schuitemaker 10158839 Waterland HPA *
5 Thierry Holslag 10163782 Amstelbocht HPA  
6 Daan Adams 10158993 Amstelbocht HPA  
7 Floyd Veerkamp 10157725 IJNG HPA  
8 Jordy van Wijnbergen 10164021 HCA HPA  
9 Youri Janssen 10164315 IJNG HPA  
10 Wessel Mouris 10158988 Amstelbocht HPA  
11 Mart Koers 10159265 HCA HPA  
12 Enrico Zeilmaker 10158410 IJNG HPA  
R1 Nick Reijneveld 10166034 Diemen HPA  
R2 Ferron Appel 10179673 Waterland HPA *
R3 Lucas Van Hemert 10180584 Centrum HPA *
R4 Tijs Bijvoet 10157567 Viking HPA  
R5 Jort Bergsma 10179755 ASV HPA  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Tom Egbertsen 10165497 ASV HPB  
2 Nick Luijten 10179541 HCA HPB  
3 Simon de Smit 10159193 HCA HPB  
4 Zirk Seljee 10159221 ASV HPB  
5 Jorn de Vries 10157468 ASV HPB *
6 Mees van Duren 10165596 Amstelbocht HPB *
7 Sander Brandse 10180375 Amstelbocht HPB  
8 Jelle Boonstra 10165597 Amstelbocht HPB *
9 Jesse van Leeuwen 10165486 Driemond HPB  
10 Lars Wagenaar 10180346 Amstelbocht HPB  
11 Karsten Osterhold 10165600 Amstelbocht HPB  
12 Mark van der Wurff 10166715 ASV HPB  
R1 Morris Witkam 10179862 Diemen HPB  
R2 Sam van der Stel 10165874 Viking HPB  
R3 Hidde Oppers 10188246 Jaap Eden HPB  
R4 Stan de Waart 10179947 Waterland HPB  
           
Pos Naam     Cat  
1 Yael Prenger 10161055 HCA DPA  
2 Femke de Boer 10161594 HCA DPA *
3 Daan Louwerse 10159192 HCA DPA *
4 Jitske Fransens 10165863 Abcoude DPA  
5 Cecile Baalman 10165025 ASV DPA *
6 Laura Stroo 10158543 HGI DPA *
7 Tess Booijen 10180172 Centrum DPA *
8 Marijn Zuiker 10158412 IJNG DPA  
9 Dianne van den Bosch 10158649 Driemond DPA  
10 Donna Hijkoop 10158480 5 Dorpen DPA  
11 Kirsten Post 10165611 5 Dorpen DPA  
12 Laura Salomons 10158010 ASV DPA *
R1 Bo Koolen 10166427 5 Dorpen DPA  
R2 Anouk Smit 10187400 HCA DPA  
R3 Xiaryvienne Servinus 10180889 5 Dorpen DPA  
R4 Simone Bader 10179987 IJNG DPA  
R5 Luka Beers 10179724 ASV DPA  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Semmie Bakker 10166433 5 Dorpen DPB *
2 Melissa Wenneker 10163369 5 Dorpen DPB *
3 Emma Fransen 10158539 HGI DPB *
4 Lataesha Narain 10165700 Waterland DPB *
5 Lieve Siemons 10179349 HCA DPB  
6 Michelle Ros 10163305 IJNG DPB *
7 Fleur Brink 10158678 HCA DPB *
8 Emma Koster 10166219 5 Dorpen DPB *
9 Nienke Boringa 10165606 5 Dorpen DPB *
10 Cecile Rashid 10158484 5 Dorpen DPB *
11 Ismene Nobel 10157724 IJNG DPB  
12 Amy Quist 10179980 IJNG DPB  
R1 Elin de Wilde 10165440 Amstelland DPB  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Mandy Wenneker 10158487 5 Dorpen DPC  
2 Tess Postma 10166363 ASV DPC *
3 Sophie van Delft 10180572 HCA DPC  
4 Jitte Schuitemaker 10165697 Waterland DPC *
5 Anne de Jong 10162113 IJNG DPC  
6 Marit Depenbrock 10171770 ASV DPC  
7 Jaimy Van Schaick 10179876 Baambrugge DPC  
R1 Ruth Sepers 10180292 5 Dorpen DPC  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Rosalie van Vliet 10157467 ASV DPD  
2 Carice Helmink 10179533 HCA DPD  
3 Dewi Spang 10182419 ASV DPD  
4 Vera Vinjé 10182467 ASV DPD  
5 Elke Seljee 10182403 ASV DPD  
6 Cindy van Wijnbergen 10159381 HCA DPF  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Sven van den Outenaar 10159213 HCA HPC *
2 Bret Groot 10166082 ASV HPC *
3 Jorrit Wynia 10159269 HCA HPC  
4 Maarten Pluim 10166170 ASV HPC *
5 Renzo Schipper 10180105 Diemen HPC  
6 Daan Boerlage 10165598 Amstelbocht HPC  
7 Melle Jongsma 10180290 HCA HPC  
8 Dirric Snoek 10190702   HPC  
R1 Roan van Huisstede 10158482 5 Dorpen HPC  
R2 Ivan van Veen 10190080 Diemen HPC  
R3 Levi Salomons 10158011 ASV HPC *
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Morrison Menheere 10187617 HCA HPD  
2 Tom Meijer 10179733 HGI HPD  
3 Thomas Landman 10165483 Driemond HPE  
4 Robin Bader 10179988 IJNG HPD  
5 Koen Bijvoet 10171738 Viking HPD  
6 Hidde Schraffordt 10182398 ASV HPD  
7 Jason Morea 10182343 ASV HPE  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Emma Kant 10160096 HGI DC2  
2 Romy de Jong 10160897 IJNG DC2  
3 Leila Meijer 10158946 HGI DC1 *
4 Roos Markus 10161179 Amstelbocht DC2  
5 Alicia van Giesen 10163783 Amstelbocht DC2 *
6 Quinty van Wijnbergen 10162033 HCA DC1  
7 Heleen Compier 10163785 Amstelbocht DC2  
8 Fabiënne Kool 10159705 5 Dorpen DC2 *
9 Eva Schipper 10158838 Waterland DC1 *
10 Robin de Smit 10162652 HCA DC1  
11 Femke Berends 10165495 ASV DC1  
12 Mila Burger 10163698 Waterland DC2  
13 Anna van den Bos 10159431 HCA DC2  
14 Sylke Kas 10163333 ASV DC1  
15 Darya Rashid 10158485 5 Dorpen DC2 *
           
           
Pos Naam     Cat  
1 David Holmes 10163331 ASV HC1  
2 Wieger Gobel 10161183 Amstelbocht HC2  
3 Ivar Immerzeel 10160045 IJNG HC2  
4 Bart Segers 10161180 Amstelbocht HC2  
5 Bart Klaver 10163332 ASV HC1  
6 Bart van Duren 10163789 Amstelbocht HC1 *
7 Thijs Wagenaar 10158990 Amstelbocht HC2 *
8 Tom Jonkmans 10162025 HCA HC1  
9 Matthis Polman 10165032 HCA HC2 *
10 Quinten Heerma 10163592 HGI HC1  
11 Stan Wenneker 10162720 5 Dorpen HC1 *
12 Jesse Dunbavand 10163274 Abcoude HC2  
13 Zeno de Ponti 10160871 Poelster HC1  
14 Terence Brandse 10158991 Amstelbocht HC2  
15 Timo Roeleveld 10158837 Waterland HC2  
16 Frank Groot 10158663 Viking HC2 *
15 Dirk Reijinders 10162309 Waterland HC2  
R1 Bart de Groot 10164094 Baambrugge HC1  
R2 Sam Faas 10163523 5 Dorpen HC1  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Charlotte Kool 10164675 5 Dorpen DB2  
2 Tessa Snoek 10160007 Driemond DB1  
3 Willemijn van der Vlugt 10162653 HCA DB1  
4 Estelle de Jong 10160896 IJNG DB1  
5 Maria Evers 10160296 Baambrugge DB2  
6 Carmen Douma 10166031 Diemen DB1  
7 Eline van Lindenberg 10165030 HCA DB1  
8 Eveline Hermsen 10161399 Amstelbocht DB1  
9 Sija Brinksma 10180018 5 Dorpen DB2  
10 Roos Hondeveld 10158122 Driemond DB2  
11 Ryanne Westenberg 10165313 HCA DB1 *
12 Maika Schouten 10158783 ASV DB1  
R1 Zoe Paardekooper 10161069 HGI DB1  
R2 Anouk de Graaf 10156238 Viking DB2  
R3 Kelly van Wijnbergen 10161528 HCA DB1  
R4 Chantal Gessel 10179803 ASV DB1  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Karel Scheepstra 10155862 Poelster HB2  
2 Serge Yoro 10159425 HCA HB1  
3 Levy Kramer 10159402 Poelster HB2  
4 Sam Kramer 10159418 Poelster HB2  
5 Jens Salomons 10161910 ASV HB1 *
6 Martijn Vermist 10179647 Poelster HB1  
7 Sjoerd de Boer 10161593 HCA HB1 *
8 Roel Oostra 10180263 HCA HB2  
9 Jochem van Lith 10159426 HCA HB2  
10 Daan de Best 10164735 IJNG HB2  
11 Tobias Gobel 10161182 Amstelbocht HB1  
12 Dennis Rolfes 10161997 Poelster HB1  
13 David Groot 10159486 Viking HB1  
14 Jobbi Lenderink 10157612 Driemond HB1 *
R1 Gabriël Nibte 10161189 Abcoude HB2  
R2 Gregor Portengen 10161181 Amstelbocht HB2  
R3 Jochem Giesbers 10162132 Baambrugge HB1 *
R4 Lasse van Haasen 10163334 ASV HB2  
R5 Kai van Vlaanderen 10162397 Centrum HB1  
R6 Lucas Veldhuisen 10161185 Amstelbocht HB1  
R7 Philo Decroos 10162325 Baambrugge HB1 *
R8 Jochem van den Broek 10162176 HGI HB2  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Rianne Rolfes 10159695 Poelster DA1  
2 Lotte Elfferich 10156433 IJNG DA1  
3 Dewi Paardekooper 10161068 HGI DA1  
4 Kim Mahabali 10158335 HCA DA1  
5 Eveline Eigenhuis 10160119 Waterland DA2  
6 Femke Markus 10156503 Amstelbocht DA2  
7 Myrte Sandu 10155890 HCA DA1  
8 Edel Jasmijn Bording 10158183 Waterland DA2  
R1 Hanna Knotnerus 10158407 HCA DA2  
R2 Jaira Matilda 10179931 Skits DA1  
R3 Lieke Reijnders 10160014 Waterland DA2  
           
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Wiebe Stassen 10155860 Poelster HA2  
2 Pieter Lubbe 10156210 5 Dorpen HA2  
3 Koen de Best 10164741 Skits HA2  
4 Wouter van der Harst 10164671 Diemen HA1  
5 Jelle de Boer 10162651 HCA HA1  
6 Ruben Schel 10160895 IJNG HA1  
7 Victor Ramler 10155941 Jaap Eden HA2  
8 Hanno Dahmen 10159430 HCA HA1  
R1 Edo Smit 10164022 HCA HA2  
R2 Titus de Haas 10155889 HCA HA2  
R3 Nico Jan de Haan 10164744 IJNG HA2  
           
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Renata Velthuijsen 10155856 Poelster DN3  
2 Anna Lof 10155372 Waterland DN2  
3 Sybille Mulder 10156397 HGI DN3  
4 Annelies Oude Alink 10165456 Skits DN4  
5 Maike Brinksma 10156205 5 Dorpen DN2  
6 Jolijn van Leeuwen 10180061 Skits DN3  
R1 Danielle Douma 10165186 HCA DN3  
R2 Catalien Boelens 10159393 Skits DN1  
           
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Suzanne Mulder 10163276 HCA DSB  
2 Lisa Roos 10156394 HGI DSA  
3 Sandra van Bijlert 10155844 Poelster DSB  
4 Imme Kampen 10179628 HGI DSB  
5 Birgit Witte 10155620 STG Zaanstreek DSB  
6 Rigt Kalsbeek 10158493 Skits DSA  
R1 Mira Frölich 10179983 Skits DSA  
R2 Iris Gimpel 10155914 HCA DSA  
R3 Yvonne van der Voort 10165586 ZTIKZ DSB  
R4 Sabine van Opzeeland 10165718 HGI DSA  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Erica Della Guardia-d Jong 10155374 Waterland D45  
2 Kathleen Thomaes 10158904 Amstelbocht D45  
2 Evelien Mager 10158542 HGI D45  
4 Jeannette Pronk 10158835 Waterland D45  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Gerdien Meijer 10156492 Amstelbocht D50  
2 Henriëtte Goede 10165716 HGI D50  
3 Astrid Janssen 10155910 HCA D50  
4 Nellie Kea 10156469 Amstelbocht D55  
5 Marja Roos 10156392 HGI D50  
6 José van Beek 10156460 Amstelbocht D55  
R1 Nicky Smout 10165556 HCA D50  
           
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Jurjen Westenberg 10156269 ASV HN1 *
2 Maico Voets 10156267 ASV HN4  
3 Mark van der Harst 10163717 Skits HN4  
4 Niels Immerzeel 10156429 IJNG HN2  
5 Wouter van der Hauw 10155913 HCA HN1  
6 Leon Westenberg 10165314 HCA HN3 *
7 Bobbie Hondeveld 10155882 Driemond HN2  
8 Jasper van der Werf 10167242 Skits HN3  
9 Olof Gerritsen 10156514 Waterland HN1  
10 Jeffrey van Norden 10156510 Loosdrecht HN4  
11 Victor Velthuijsen 10155857 Poelster HN1  
12 Marnick van der Meulen 10165462 Skits HN2  
R1 Sebastian Post 10156504 Amstelbocht HN1  
R2 Boris Ramler 10157770 HCA HN2  
R3 Sjoerd Wezenberg 10165311 HCA HN2 *
R4 Stijn Brommer 10165459 Skits HN4  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Sven Prins 10156424 IJNG HSA  
2 Bas van Nispen 10165189 HCA HSB  
3 Ingmar Ris 10157753 HCA HSA  
4 Job Bohnen 10160265 HCA HSB  
5 Andy van Waes 10158928 ZTIKZ HSB  
6 Martijn Goedhart 10156390 HGI HSA *
7 Erik Klomp 10162027 HCA HSA  
8 Jan-Willem Meijer 10156487 Amstelbocht HSB  
9 Stan van den Berg 10155387 Skits HSA  
10 Jaco Moerman 10165426 IJNG HSB  
11 Niels de Jong 10156481 Amstelbocht HSB  
12 Erik de Vries 10160053 Skits HSA  
13 Wilbert Smit 10158442 Skits HSA  
14 Arno Hendrikse 10165589 ZTIKZ HSB  
15 Wessel Copier 10171294 Skits HSA  
16 Thomas Batelaan 10187016   HSA  
R1 Onno Warns 10163602 ZTIKZ HSB  
R2 Melvyn Roerdink 10158927 ZTIKZ HSB  
R3 Tom van Scheppingen 10155355 Waterland HSA  
R4 Bas Ponsioen 10163384 ZTIKZ HSB  
R5 Wibo Elink Schuurman 10161580 HCA HSB  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Kees Hooft 10161526 HCA H40  
2 Martin Heerma 10158541 HGI H40  
3 Hans de Kruif 10159569 HCA H45 *
4 Kees Ras 10164782 Centrum H45  
5 Klaas Luijten 10179540 HCA H45  
6 Nico de Jong 10156430 IJNG H45  
7 Stephan Schel 10163173 IJNG H45  
8 Harry Vrolijk 10158840 Waterland H45  
9 Olaf Wit 10161282 Hogerop H40  
10 Lucien Wolvers 10156445 IJNG H40  
11 Bart Kuil 10156213 5 Dorpen H45  
12 Carlo Groot 10156195 5 Dorpen H45  
R1 Rob Zuiker 10156432 IJNG H45  
R2 Hans de Best 10161006 IJNG H45  
R3 Jokim Pluijmers 10165416 Poelster H40  
R4 Han Houdijk 10156411 Amstelland H45  
           
           
Pos Naam     Cat  
1 Mario Hagen 10156199 5 Dorpen H50  
2 Ruud Bouwmeester 10155901 HCA H50  
3 Bart Brinksma 10156208 5 Dorpen H55  
4 Marco Roos 10156393 HGI H50  
5 Erik Vermist 10155849 Poelster H50  
6 Walter Staal 10163297 ZTIKZ H55  
7 Joost Knotnerus 10157755 HCA H50  
8 Rene Markus 10156466 Amstelbocht H50  
9 Sietse van der Werff 10155885 HCA H60  
10 Simon Salome 10155915 HCA H60  
R1 Jaco de Kraker 10161527 HCA H50  
R2 Paco Palman 10155845 Poelster H50  
R3 Andre van Zaane 10163273 HCA H50  
R4 Werner Rem 10162178 HGI H55  
R5 René van Zessen 10155859 Poelster H55  
R6 Bart de Smit 10155886 HCA H50  
R7 Gert Portengen 10159567 Amstelbocht H50  

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.