Andantino-Bokaal 2016-2017

Uitslagen voortaan sneller beschikbaar:  kijk op de Facebook-pagina van  BaancommissieAmsterdam.
 
Voor Junioren C t/m Masters is er ook dit jaar weer de competitie om de Andantino-Bokaal.
          Let op: Je moet minimaal aan 3 voorrondes meedoen om naar de Finale te mogen.
          Dit jaar ook weer een Voorronde met Mass-starts.  Iedere deelnemer rijdt meerdere Heats over 1100m.
De avonden zijn:  30 okt   (vervallen)  , 13 nov, 4 dec, 11 dec, 22 jan en FINALE 5 feb
 
 

De EINDSTAND wordt bepaald door de punten op te tellen van

  • de 2 hoogste scores op de 500m
  • de 2 hoogste scores op de 1000/1500
  • de score op de mass start
  • de score in de Finale (500-3km) (dubbele punten)

 

Eindstand vorig jaar

Eindstand Andantino Bokaal            
               
NrNaamCatClub500m  1000/1500/3000m MassVoorrondesFinaleTotaal
1Renata VelthuijsenDN3POELSTER6060 606060 36336240576
2Sandra van BijlertDSBPOELSTER6050 605550 24299220519
3Eline van LindenbergDB1HCA5036 554642 24253192445
4Danielle DoumaDN3HCA5546 423939 23244192436
5Carmen DoumaDB1DIEMEN4639 463936 23229156385
6Mira FrölichDSASKITS3936 463629 22208168376
7Nellie KeaD55AMSTELB4229 503432  187140327
8Annike BekiusDSASKITS2726 282722  130140270
               
9Kelly van WijnbergenDB1HCA4230 423026 21191 191
10Roos HondeveldDB2GEIN3232 363429  163 163
11Sharon DoumaDN1HCA3628 2820  20132 132
               
 Alicia van GiesenDC2AMSTELB5555 5546   211  
 Fabiënne KoolDC25 DORPEN5050 5546   201  
 Gerdien MeijerD50AMSTELB5546 5042   193  
 Rianne RolfesDA1POELSTER5550 50    155  
 Eva SchipperDC1STGWATE4636 4230   154  
 Wibrich DrostDSASKITS3928 3928   134  
 Yvonne van der VoortDSBZTIKZ3226 3227   117  
 Claudia SchuurmansDC1IJNG2230 2334   109  
 Jaira MatildaDA1SKITS2918 2725   99  
 Willemijn van der VlugtDB1HCA42  55    97  
 Jolijn van LeeuwenDN3SKITS42  50    92  
 Lisa RoosDSAHGI39  39    78  
 Darya RashidDC25 DORPEN34  29    63  
 Astrid JanssenD50HCA30  32    62  
 Erica Della Guardia-deJongD45STGWATE28  34    62  
 José van BeekD55AMSTELB28  30    58  
 Chantal GesselDB1ASV27  27    54  
 Kim HoekstraDC2 26  26    52  
 Iris GimpelDSAHCA24  24    48  
 Tirtsa den HaanDB1POELSTER20  21    41  
 Marja RoosD50HGI29       29  
 Eveline EigenhuisDA2STGWATE       2121  
 Zoë CohenDN1STGWATE       2020  
               
NrNaamCatClub500m  1000/1500/3000m MassVoorrondesFinaleTotaal
1Sven PrinsHSAIJNG6060 606060 60360240600
2Job BohnenHSBHCA5555 554630 42283192475
3Edo SmitHA2HCA5039 554642 34266178444
4Martijn VermistHB1POELSTER4242 5034  32200220420
5Leon WestenbergHN3HCA3934 503929 34225152377
6Thijs WagenaarHC2AMSTELB5030 463421 39220146366
7Jaco MoermanHSBIJNG3632 342727 26182136318
8Dennis RolfesHB1POELSTER2926 2621  29131168299
9Jesse DunbavandHC2ABCOUDE4230 322828  160132292
10Simon SalomeH60HCA2721 302622 25151130281
11Erik de VriesHSASKITS3632 423919  168110278
12Philo DecroosHB1BAAMBR4222 2520  25134112246
13Theo HeuzenH60SKITS2716 292217 22133112245
14Jaco de KrakerH50HCA2725 322915  128108236
               
15Sjoerd WezenbergHN2HCA6055 553636 30272 272
16Niels de JongHSBAMSTELB4646 505032 27251 251
17Ingmar RisHSAHCA5555 2825  50213 213
18Timo RoeleveldHC2STGWATE3932 362921 28185 185
19Walter StaalH55ZTIKZ2319 2520  27114 114
20Kai van VlaanderenHB1CENTRUM2421 281513  101 101
               
 Bobbie HondeveldHN2YC GEIN55  60   55170  
 Bart KlaverHC1ASV2434 1939   116  
 Victor VelthuijsenHN1POELSTER60  55    115  
 Christiaan GrigoleitHSASKITS50  60    110  
 Gabriël NibteHB2ABCOUDE2630 3222   110  
 Mario HagenH505DORPEN46  55    101  
 Nico de JongH45IJNG2820 2726   101  
 Jobbi LenderinkHB1GEIN2726 2323   99  
 Paco PalmanH50POELSTER3017 2824   99  
 Levy KramerHB2POELSTER46  50    96  
 Stan WennekerHC15DORPEN2920 3016   95  
 Sjoerd de BoerHB1HCA25  23   4694  
 Jochem van den BroekHB2HGI3415 2717   93  
 Arno HendrikseHSBZTIKZ46  42    88  
 Jochem GiesbersHB1BAAMBR29  25   3286  
 David GrootHB1VKNG WE39  46    85  
 Daan de BestHB2IJNG39  42    81  
 Sam KramerHB2POELSTER32  46    78  
 Stijn BrommerHN4SKITS34  42    76  
 Ruben SchelHA1IJNG39  36    75  
 Pieter LubbeHA25DORPEN30  39    69  
 Wouter van der HarstHA1DIEMEN36  32    68  
 Hidde LouwsmaHB2ASV32  34    66  
 Martijn GoedhartHSAHGI27  36    63  
 Werner RemH55HGI29  34    63  
 Simon RemHB1HGI28  30    58  
 Zeno de PontiHC1POELSTER25  29    54  
 Ron FontijnH55HGI26  26    52  
 Onno WarnsHSBZTIKZ20  30    50  
 Hans de KruifH45HCA17  29    46  
 Jos GoedhartH60HGI1211 1211   46  
 Roel OostraHB2HCA24  18    42  
 Marco RoosH50HGI21  20    41  
 Bas PonsioenHSBZTIKZ16  24    40  
 René van ZessenH55POELSTER18  19    37  
 Sam FaasHC15DORPEN19  18    37  
 Quinten HeermaHC1HGI17  18    35  
 Andre van ZaaneH50HCA16  17    33  
 Gregor PortengenHB2AMSTELB       3030  
 Sander BoereeHC2POELSTER14  16    30  
 Matthis PolmanHC2HCA       2929  
 Tom van ScheppingenHSASTGWATE       2828  
 Martijn SmitHB2HCA13  13    26  
 Tobias GobelHB1AMSTELB       2626  
 Peter TijsenH60HCA13  12    25  
 Willem PalsH50JE       2525  
 Erik KeijzerH555DORPEN       2424  
 Eric HeusinkveldH55STGWATE       2323  
 Cor PortengenH50AMSTELB       2222  
 Dirk de GrootH60BAAMBR       2121  
 Jip SchellenHC1ABCOUDE10  10    20  
 Tjalling KramerH45DIEMEN       2020  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.