uitslagen woensdagavond competitie 30-11-2017

Mooi weer veel deelnemers en toch weer een hoop last minutes inschrijvers, het is zo makkelijk dit even een paar dagen van te voren te doen scheelt een hoop gestress.

Inschrijf formulier staat ook op deze site versturen naar  marathon@baancommissieamsterdam.nl

Hier onder de uitslag zonder gemelde correcties.

 

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie C1
Seizoen2016-2017
Categorieheren C1 / C2
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 3A
Datum30-11-2016
PlaatsAmsterdam
Info60rnd 24km

PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1 B15Jaap-Willem KleijwegtAmsterdam   
2 B19David GrootWeesp   
3 B13Niels de JongOuderkerk aan De Amstel   
4 B34Wessel CopierAmsterdam   
5 B2Thijs WagenaarOuderkerk aan De Amstel   
6 B21Terence BrandseOuderkerk aan De Amstel   
7 B25Bart van DurenAmstelveen   
8 B16Ruben SchelMijdrecht   
9 B3Philip van AerssenAbcoude   
10 B49Gijs HeinekeAmsterdam   
11 B18Frank GrootWeesp   
12 B1Peter WesselingOuderkerk aan De Amstel   
13 W29Maaike VogelAmsterdam   
14 B17Jan-Willem MeijerMijdrecht   
15 B20Stijn BrommerKudelstaart   
16 B69Marc van der MaarelOuderkerk aan De Amstel   
17 B26Job MeijerAmsterdam   
18 B31Simon RemAmsterdam   
19 B47Sjoerd de BoerDuivendrecht   
20 A18Ivar ImmerzeelWilnis  20,1
21 A16Yoeri LissenbergAlmere  19
22 A8Maico VoetsHuizenSKITS 18
23 A65Stan van den BergAmsterdam  17
24 A99Jelle de BoerDuivendrecht  16
25 A73Pieter OvermarsAmsterdam  15
27 A30Wilbert SmitAmsterdam  14
28 A4Jasper KoenenEemnes  13
29 A24Bobbie HondeveldAmsterdam  12
30 A31Paul MontaubanAmsterdamSKITS 11
31 A25Reinier LamersAmsterdam  10
32 A36Bart SegersOuderkerk aan De Amstel  9
33 A6Herco HuurninkVleuten  8

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie C2
Seizoen2016-2017
Categorieheren C1 / C2
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 3A
Datum30-11-2016
PlaatsAmsterdam
Info60rnd 24km

PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1 B15Jaap-Willem KleijwegtAmsterdam  20,1
2 B19David GrootWeesp  19
3 B13Niels de JongOuderkerk aan De Amstel  18
4 B34Wessel CopierAmsterdam  17
5 B2Thijs WagenaarOuderkerk aan De Amstel  16
6 B21Terence BrandseOuderkerk aan De Amstel  15
7 B25Bart van DurenAmstelveen  14
8 B16Ruben SchelMijdrecht  13
9 B3Philip van AerssenAbcoude  12
10 B49Gijs HeinekeAmsterdam  11
11 B18Frank GrootWeesp  10
12 B1Peter WesselingOuderkerk aan De Amstel  9
13 W29Maaike VogelAmsterdam  8
14 B17Jan-Willem MeijerMijdrecht  7
15 B20Stijn BrommerKudelstaart  6
16 B69Marc van der MaarelOuderkerk aan De Amstel  5
17 B26Job MeijerAmsterdam  4
18 B31Simon RemAmsterdam  3
19 B47Sjoerd de BoerDuivendrecht  2
20 A18Ivar ImmerzeelWilnis   
21 A16Yoeri LissenbergAlmere   
22 A8Maico VoetsHuizenSKITS  
23 A65Stan van den BergAmsterdam   
24 A99Jelle de BoerDuivendrecht   
25 A73Pieter OvermarsAmsterdam   
27 A30Wilbert SmitAmsterdam   
28 A4Jasper KoenenEemnes   
29 A24Bobbie HondeveldAmsterdam   
30 A31Paul MontaubanAmsterdamSKITS  
31 A25Reinier LamersAmsterdam   
32 A36Bart SegersOuderkerk aan De Amstel   
33 A6Herco HuurninkVleuten   

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie D
Seizoen2016-2017
Categoriedames
WedstrijdWedstrijd 1
Naamwedstrijd 3A
Datum30-11-2016
PlaatsAmsterdam
Info30rnd

PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1 63Lieve KramerAmsterdam 125,1
2 64Marleen HendriksAmsterdam 124
3 69Lisa van der VeenAmsterdam 123
4 83Susan BolAmsterdam 122
5 21Sybille MulderAmsterdam  16
6 26Roos HondeveldAmsterdam  15
7 29Ellen KokWeesp  14
8 36Marlies GaleslootAmsterdam  13
9 76Marit van LeeuwenAmsterdam  12
10 18Aimee StroinkAmsterdam  11
11 27Marijn MuurlingAmsterdam  10
12 41Kathleen ThomaesOuderkerk aan De Amstel  9
13 5Marielle van AalstAmsterdam  8
14 61Sabine van OpzeelandAmsterdam  7
15 14Inge de NijsAmsterdam  6
16 15Marike van der SchaafDuivendrecht  5
17 42Lysbet de BoerAmsterdam  4
18 28Wibrich DrostAmstelveen  3
19 30Marieke VerweijAmsterdam 17

UitslagTussenklassement
Seizoen2016-2017
CompetitieMarathonbaancompetitie D
Categoriedames
WedstrijdWedstrijd 1
Datum30-11-2016

PlNrNaamWoonplaatsSponsorAfPnt
1 63Lieve KramerAmsterdam  25,1
2 64Marleen HendriksAmsterdam  24
3 69Lisa van der VeenAmsterdam  23
4 83Susan BolAmsterdam  22
5 21Sybille MulderAmsterdam  16
6 26Roos HondeveldAmsterdam  15
7 29Ellen KokWeesp  14
8 36Marlies GaleslootAmsterdam  13
9 76Marit van LeeuwenAmsterdam  12
10 18Aimee StroinkAmsterdam  11
11 27Marijn MuurlingAmsterdam  10
12 41Kathleen ThomaesOuderkerk aan De Amstel  9
13 5Marielle van AalstAmsterdam  8
14 61Sabine van OpzeelandAmsterdam  7
15 30Marieke VerweijAmsterdam  7
16 14Inge de NijsAmsterdam  6
17 15Marike van der SchaafDuivendrecht  5
18 42Lysbet de BoerAmsterdam  4
19 28Wibrich DrostAmstelveen  3

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M4
Seizoen2016-2017
Categoriemasters M4
WedstrijdWedstrijd 2
Naamwedstrijd 3A
Datum30-11-2016
PlaatsAmsterdam
Info15rnd 6km 0:11:18uur (gem. 45,2sec) 31,9km/h

PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1 77Edgar DonkervlietAlmere  30,1
2 80Dick HessOuderkerk aan De Amstel  29
3 17Bert Groot RoessinkAlmere  28
4 114Willem HauwertAmsterdam  27
5 19Jacco KroeseVinkeveen  26
6 115Henk BlokhuisAmsterdam  25
7 25Frans PutkerAbcoude  24
8 11Remko van RoekelOuderkerk aan De Amstel  23
9 42Bert van den BroekAmstelveen  22
10 5Wim VerbreeAbcoude  21
11 36Maarten DullaertBussum  20
12 48Rene OnderwaterNieuwkoop  19
13 D60Anky FaberLandsmeer  18
14 94Bertus RoeleveldAmstelveen  17
15 28Klaas JoostenAmsterdam  16
16 61Niels de KrakerBussum  15
17 69Mark LepelaarAmsterdam  14
18 27Bart van ItersonUithoorn  13
19 37Cees de JongWilnis  12
20 39Jeroen Caderius van VeenAmsterdam  11
21 102Ton HendrikseVinkeveen  10
22 58Leon ZautsenMuiderberg  9
23 95Cor OudshoornMijdrecht  8
24 45Jan van der HarstDiemen  7
25 108Steen SorensenAmsterdam  6
26 41Paul BrouwerAmsterdam  5
27 14Paul KloosterboerAmstelveen  4
28 43Hans van der DriftDriebergen  3
29 96Kees HoutmanMijdrecht  2
30 7Jeroen ZonneveldAmsterdam  1

UitslagTussenklassement
Seizoen2016-2017
CompetitieMarathonbaancompetitie M4
Categoriemasters M4
WedstrijdWedstrijd 2
Datum30-11-2016

PlNrNaamWoonplaatsSponsorAfPnt
1 77Edgar DonkervlietAlmere  54,1
2 17Bert Groot RoessinkAlmere  53,1
3 80Dick HessOuderkerk aan De Amstel  47
4 114Willem HauwertAmsterdam  42
5 115Henk BlokhuisAmsterdam  42
6 19Jacco KroeseVinkeveen  39
7 5Wim VerbreeAbcoude  37
8 25Frans PutkerAbcoude  35
9 D60Anky FaberLandsmeer  32
10 11Remko van RoekelOuderkerk aan De Amstel  31
11 94Bertus RoeleveldAmstelveen  29
12 36Maarten DullaertBussum  25
13 42Bert van den BroekAmstelveen  24
14 69Mark LepelaarAmsterdam  20
15 48Rene OnderwaterNieuwkoop  19
16 58Leon ZautsenMuiderberg  19
17 28Klaas JoostenAmsterdam  16
18 61Niels de KrakerBussum  15
19 39Jeroen Caderius van VeenAmsterdam  15
20 27Bart van ItersonUithoorn  13
21 37Cees de JongWilnis  12
22 95Cor OudshoornMijdrecht  11
23 102Ton HendrikseVinkeveen  10
24 18Nanne OsingaAmsterdam  9
25 45Jan van der HarstDiemen  7
26 82Frans HuismanDiemen  7
27 108Steen SorensenAmsterdam  6
28 41Paul BrouwerAmsterdam  5
29 14Paul KloosterboerAmstelveen  4
30 43Hans van der DriftDriebergen  3
31 96Kees HoutmanMijdrecht  2
32 7Jeroen ZonneveldAmsterdam  1
33 62Hein de GraafWeesp  1

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.