Uitslagen marathon wedstrijden 13/12/2015

Het was weer eens mooi weer op de vroege zondagochtend ca. 50 deelnemers deden mee aan de marathon hieronder de uitslagen en het klassement.

Je kan nog inschrijven voor het gewestelijk kampioenschap zaterdag 19 december op de jaap edenbaan via marathon”baancommissieamsterdam.nl vanaf pupillen B en ouder.

 

Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec     totaal
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10     29
2 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7     20
3 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9     19
4 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8     16
5 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3     13
6 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4     10
7 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8       9
8 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7         7
9 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6     6
10 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5         5
11 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5     5
12 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2     4
13 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1     1
                   
Plaats Category FullName ClubFullName            
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10       19
2 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9     17
3 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8     15
4 DPA Yael Prenger HCA 10         10
5 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8       10
6 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5     10
7 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7     10
8 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10     10
9 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9       9
10 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8         8
11 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1     8
12 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4     8
13 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6         6
14 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6       6
15 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6     6
16 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5       5
17 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3     3
18 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2     2
19 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1         1
                   
                   
Plaats Category FullName ClubFullName            
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8     26
2 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10       10
3 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9         9
4 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10     19
5 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8         8
6 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5     12
7 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7     14
8 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6         6
9 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9     9
10 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6     6
11 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4     4
                   
Plaats Category FullName ClubFullName            
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10     27
2 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10       20
3 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9       17
4 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9     16
5 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7     15
6 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8     15
7 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6     8
8 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6         6
9 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6       6
10 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5       5
11 HPB Hidde Oppers JE   4 1     5
18 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5     5
12 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4         4
19 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4     4
13 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3         3
14 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3     3
15 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2       2
16 HPA Ferron Appel STG Waterland     2     2
17 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1         1
1 Robin de Smit DC1 Hardrijders Club Amsterdam 10
2 Sylke Kas DC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV 9
3 Femke Berends DC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 indy landzaat DC1 IJsclub Centrum 7
5 Annabelle Drabbe DC2 Hardrijders Club Amsterdam 6
6 Kim Hoekstra DC2 Schaatsvereniging Fenix 5
7 Jola Vocking DC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV 4
8 Julia Oosenbrug DC1 IJsclub Centrum 3
9 Iris Engel DC2 Almeerse SchaatsVereniging ASV 2
10 Sophie Slagt DC2 Almeerse SchaatsVereniging ASV 1
11 Elise Zeinstra DC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV p11
  Shirley Wegman DC1 IJsclub Centrum NS
         
1 Rosalie van Vliet DPD Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 Tess Booijen DPA IJsclub Centrum 9
3 Dianne van den Bosch DPA IJsclub Gein e.o. 8
4 Fleur Brink DPB Hardrijders Club Amsterdam 7
5 Semmie Bakker DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6
6 Emma Koster DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5
7 Donna Hijkoop DPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4
8 Bo Koolen DPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen 3
9 Carice Helmink DPD Hardrijders Club Amsterdam 2
10 Kirsten Post DPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1
11 Lataesha Narain DPB STG Waterland p11
12 Nienke Boringa DPB Schaatsvereniging De 5 Dorpen p12
  Xiaryvienne Servinus DPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen NS
  Annika Schellen DPB Abcouder IJsclub NS
         
1 Sam Faas HC1 Schaatsvereniging De 5 Dorpen 10
2 Wouter van den Bosch HC1 IJsclub Gein e.o. 9
3 Swen Melenhorst HC1 Almeerse SchaatsVereniging ASV 8
4 Daan Compier HC1 IJsclub De Amstelbocht 7
5 Tiberius Wildeboer HC1 Hardrijders Club Amsterdam 6
6 Jonas van Diepen HC1 IJsclub Centrum 5
7 Jonno Rolfes HC1 ASV De Poelster 4
  Jip Schellen HC1 Abcouder IJsclub NS
  Freek Drost HC1 IJsclub Hard Gaat ie NS
  Luuk Drost HC1 IJsclub Hard Gaat ie NS
  Jort Bouwmans HC1 Schaatsvereniging De 5 Dorpen NS
         
1 Tom Egbertsen HPB Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 Mees van Duren HPB IJsclub De Amstelbocht 9
3 Jorrit Wynia HPC Hardrijders Club Amsterdam 8
4 Nick Luijten HPB Hardrijders Club Amsterdam 7
5 Bret Groot HPC Almeerse SchaatsVereniging ASV 6
6 Floyd Veerkamp HPA IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG) 5
7 Zirk Seljee HPB Almeerse SchaatsVereniging ASV 4
8 Jan Zeinstra HPA Almeerse SchaatsVereniging ASV 3
9 Ferron Appel HPA STG Waterland 2
10 Hidde Oppers HPB ASC Jaap Eden 1
11 Lucas Van Hemert HPA IJsclub Centrum p11
12 Morris Witkam HPB Diemer IJsclub p12
13 Jurrejaap Hoekstra HPA Almeerse SchaatsVereniging ASV p13
14 Jesse van Leeuwen HPB IJsclub Gein e.o. p14
15 Nick Reijneveld HPA Diemer IJsclub p15
16 Thomas Landman HPE IJsclub Gein e.o. p15
17 Friso van Vliet HPF Almeerse SchaatsVereniging ASV p16
18 Jordy Veerkamp HPC IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG) p17
19 59     p18
  Duncan Detmers HPA Abcouder IJsclub NS
  Bram Hoekstra HPA Schaatsvereniging De 5 Dorpen NS
  Jelle Boonstra HPB IJsclub De Amstelbocht NS

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.