uitslagen Marathon 5-2-2015

Vrijdagavond het begin van een druk marathon weekend eerste de baancompetitie met voor de verandering droog weer en weinig wind en weer worstenavond voor de 1ste 10 aankomende een heerlijke rookworst van slagerij Poldervaart, komende vrijdag opnieuw worsten voor de 1ste 10,  zaterdag NK Jeugd in Groningen met ca. 30 deelnemers uit Amsterdam en tenslotte op Zondagavond zesbanen tournooi in Utrecht.De uitslagen van het NK staan op https://www.schaatsen.nl/kalender/2016/2/nk-jeugdmarathon/ en het zesbanen tournooi op

https://www.knsb-regio-west.nl/kalender.htm de uitslagen van de baancommissie staan hieronder

 

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 72 Bobbie Hondeveld Amsterdam     192
2 11 Andy van Waes Amstelveen     157.2
3 3 Philip van Aerssen Abcoude     134
4 36 Tobias Gobel Amstelveen     133
5 56 Sven Prins Waverveen     131.1
6 2 Ivar Immerzeel Wilnis     123.3
7 13 Niels de Jong Amstelveen     112
8 58 Arco de Vries Amsterdam     111
9 47 Sjoerd de Boer Duivendrecht     106
10 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     100
11 15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     100
12 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     91
13 52 Lucien Wolvers Mijdrecht     90
14 1 Peter Wesseling Ouderkerk aan De Amstel     75
15 14 Allard Steenbeek Amsterdam     71
16 37 Rutger Beekhuis Amsterdam     70
17 28 Suzanne Mulder Amsterdam     69
18 9 Stijn Brommer Kudelstaart     62
19 53 Erik de Vries Amsterdam     54
20 31 Melissa van Pierre Wilnis     48
21 35 Jelte Sinnema Amsterdam     46
22 24 Anna Lof Broek in Waterland     44
23 49 Gijs Heineke Amsterdam     43
24 23 Annelies Oude Alink Amsterdam     37
25 12 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel     35.1
26 39 Robert Vorstman Amsterdam     35
27 57 Jokim Pluijmers Amsterdam     34
28 50 Nico Jan de Haan Vinkeveen     32
29 48 Berend Schols Amsterdam     30
30 144 Wibo Elink Schuurman Abcoude     30
31 54 Serge Yoro Amsterdam     29
32 32 Pijke Steenhuis Amsterdam     27
33 73 Jermo Blom Amsterdam     26
34 51 Michiel Munneke Amsterdam     24
35 6 Pieter Snoek Abcoude     22
36 70 Robbert van Holstein Amsterdam     21
37 44 Wieger Gobel Amstelveen     20
38 29 Maaike Vogel Amsterdam     19
39 21 Tessa Snoek Abcoude     15
40 22 Emma Kant Landsmeer     14
41 D17 Anna den Hertog Gouda     13
42 30 Martijn Goedhart Landsmeer     7
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Seizoen 2015-2016
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 36rnd 14km 0:22:46uur (gem. 37.9sec) 38.0km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 56 Sven Prins Waverveen     30.1
2 72 Bobbie Hondeveld Amsterdam     29
3 37 Rutger Beekhuis Amsterdam     28
4 54 Serge Yoro Amsterdam     27
5 28 Suzanne Mulder Amsterdam     26
6 23 Annelies Oude Alink Amsterdam     25
7 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     24
8 58 Arco de Vries Amsterdam     23
9 3 Philip van Aerssen Abcoude     22
10 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     21
11 52 Lucien Wolvers Mijdrecht     20
12 9 Stijn Brommer Kudelstaart     19
13 39 Robert Vorstman Amsterdam     18
14 15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     17
15 57 Jokim Pluijmers Amsterdam     16
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie D
Categorie Dames
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 83 Susan Bol       207.1
2 38 Gerdien Meijer Ouderkerk aan De Amstel     173.3
3 41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     152
4 3 Karine Onderwater Amsterdam     133
5 10 Pia Meiring Ilpendam     132
6 21 Sybille Mulder Amsterdam     127.1
7 29 Ellen Kok Weesp     124
8 53 Linda Meiring Ilpendam     123
9 39 Danielle Douma Almere     118
10 63 Lieve Kramer Amsterdam     103.1
11 44 Marijke de Jong Broek in Waterland     78
12 15 Marike van der Schaaf Duivendrecht     76
13 34 Jolijn van Leeuwen Diemen     76
14 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     75
15 31 Mira Frölich Amsterdam     63
16 24 Roos Markus Amstelveen     61.1
17 9 Annika Tol Amsterdam     58
18 60 Judith Krabbenborg Soest     54
19 22 Annelou de Vries Amsterdam     53
20 25 Sandra van Bijlert Amstelveen     51
21 40 Catalien Boelens Soest     45
22 57 Yvonne Kuin Zaandam     40
23 74 Yvonne van der Voort Amsterdam     35
24 14 Inge de Nijs Amsterdam     31
25 12 Birgitta Kortmann Amsterdam     23
26 69 Lisa van der Veen Amsterdam     23
27 18 Roos Hondeveld Amsterdam     15
28 28 Wibrich Drost Amstelveen     14
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie D
Seizoen 2015-2016
Categorie Dames
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 30rnd 12km 0:21:30uur (gem. 43.0sec) 33.5km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 38 Gerdien Meijer Ouderkerk aan De Amstel     30.1
2 63 Lieve Kramer Amsterdam     29
3 83 Susan Bol       28
4 53 Linda Meiring Ilpendam     27
5 31 Mira Frölich Amsterdam     26
6 41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     25
7 10 Pia Meiring Ilpendam     24
8 39 Danielle Douma Almere     23
9 22 Annelou de Vries Amsterdam     22
10 9 Annika Tol Amsterdam     21
11 57 Yvonne Kuin Zaandam     20
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C3
Categorie heren C3
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 16 Bart van Duren Amstelveen     94.4
2 20 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     90
3 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     82.2
4 23 Jaco Moerman Vinkeveen     78
5 31 Simon Rem Amsterdam     56.1
6 14 David Groot Weesp     53
7 21 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam     40
8 19 Matthis Polman Bussum     34
9 11 Job Meijer Amsterdam     34
10 12 Bart Klaver Almere     14
11 8 Jochem van den Broek Zaandam     9
12 33 Jesse Hofmeester Amsterdam     8
13 42 Thomas Timmerman Broek in Waterland     7
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C3
Seizoen 2015-2016
Categorie heren C3
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:16:28uur (gem. 39.5sec) 36.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     15.1
2 16 Bart van Duren Amstelveen     14
3 20 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     13
4 19 Matthis Polman Bussum     12
5 23 Jaco Moerman Vinkeveen     11
6 11 Job Meijer Amsterdam     10
7 8 Jochem van den Broek Zaandam     9
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 28 Guus Heijnen Amsterdam     133.1
2 4 Reinier Lamers Amsterdam     124.1
3 73 Pieter Overmars Amsterdam     118.3
4 24 Wilbert Smit Amsterdam     80
5 6 Herco Huurnink Vleuten     80
6 12 Tim Griffioen Amsterdam     59.1
7 26 Michiel Punt Amsterdam     55
8 31 Hans Griffioen Amsterdam     51
9 90 Mathijs Hondshorst       46
10 19 Koen de Best Mijdrecht     30.1
11 22 Jasper van der Werf Purmerend     26
12 32 Michiel Maerten Nieuw Vennep     16
13 21 Casper Zuurveld Amsterdam     15
14 40 Bram Versteeg Amsterdam     13
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Jan Hubert Amsterdam     192
2 29 Leendert Wals Ilpendam     188
3 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     157.3
4 20 Derk Lottman Amsterdam     134
5 27 Kees Hooft Amsterdam     122.1
6 38 Arjen van Ketel Amsterdam     119
7 111 Elwin Swinkels Edam     112.1
8 44 Stan Jonkmans Zaandam     99
9 36 Willem van Randeraad Waarder     97
10 32 John van Dijk Landsmeer     85.1
11 22 Robin Veerman Volendam     55
12 26 Michiel van Asbeck Amsterdam     43
13 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     42
14 39 Tonny van Vliet Zeewolde     35.1
15 31 Sjoerd Brandt Monnickendam     27
16 37 Anthonie Luijendijk Heemskerk     25
17 30 Peter Groot Broek in Waterland     24
18 118 Kees Mooijer Middelie     23
19 113 Gert de Jong Amsterdam     23
20 21 Bram Biesterveld Volendam     20
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Seizoen 2015-2016
Categorie C1/M1
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 50rnd 20km 0:29:58uur (gem. 36.0sec) 40.0km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
5 32 John van Dijk Landsmeer     30.1
6 20 Derk Lottman Amsterdam     29
7 22 Robin Veerman Volendam     28
8 29 Leendert Wals Ilpendam     27
9 35 Jan Hubert Amsterdam     26
10 111 Elwin Swinkels Edam     25
12 30 Peter Groot Broek in Waterland     24
13 M18 Kees Mooijer Middelie     23
14 36 Willem van Randeraad Waarder     22
16 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     21
17 38 Arjen van Ketel Amsterdam     20
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Seizoen 2015-2016
Categorie C1/M1
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 7
Datum 5-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 50rnd 20km 0:29:58uur (gem. 36.0sec) 40.0km/h
                 
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 C73 Pieter Overmars Amsterdam     20.1
2 C24 Wilbert Smit Amsterdam     19
3 C28 Guus Heijnen Amsterdam     18
4 C22 Jasper van der Werf Purmerend     17
11 C90 Mathijs Hondshorst       16
15 C4 Reinier Lamers Amsterdam     15
18 C26 Michiel Punt Amsterdam     14

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.