uitslagen 4-12-2015

Eindelijk eens een wedstrijdavond zonder regen, wel een aardig windje, maar goed ijs en nu wel verstaanbaar geluid uit de luidspreker boxen.

De masters hadden er zin in, geen wonder want er lagen weer 5 heerlijke chocolade letters van Sandra te wachten voor de eerst aankomenden.

Of toeval het  was of niet, maar zowel bij de M2 en M3 bestond de kopgroep uit 5 man die een ronde voorsprong hadden en behalve  de punten ook de letters onderling konden verdelen in een spannende eindsprint  want er close was het allemaal wel, bij masters 4 was het Bert Grootroessing die alleen op avontuur ging naar de ronde voorsprong, maar  dat ging niet lukken gelukkig had op de streep nog 10 meter over zodat hij zijn dappere poging toch met een eerste plaats bekroond zag.

De uitslagen zijn:

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam Wedstrijd 4
Datum 4-12-2015
Plaats Amsterdam
Info 40rnd 16km 0:25:20uur (gem. 38.0sec) 37.9km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen   1 35.1
2 58 Mario Hagen Kortenhoef   1 34
3 71 Maarten de Vries Amsterdam   1 33
4 77 Sietse van der Werff Diemen   1 32
5 17 Robert Godfroid Monnickendam   1 31
6 18 Erwin Dekker Zaandam     25
7 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     24
8 67 Carlo Groot Naarden     23
9 22 Simon Salome Amsterdam     22
10 70 Jan van der Zon Wilnis     21
11 12 Robert Kamperman Almere     20
12 50 Bert Matla Weesp     19
13 52 Rene Elenbaas De Hoef     18
14 10 Richard Blijleven Marken     17
15 31 Rob de Baat Broek in Waterland     16
16 111 Frank Braakman Broek in Waterland     15
17 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     14
18 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     13
19 55 Erik Brouwer Almere     12
20 53 Wim van Lindenberg Almere     11
21 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     10
22 51 Thad van der Bruggen Breukelen     9
23 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     8
24 11 Toni Klok Amstelveen     7
25 1 Henk Regelink Wilnis     6
26 95 Udo Meijer Diemen     5
27 24 Huub Roelvink Amsterdam     4
28 5 Jan Mooij Amstelveen     3
29 20 Tijmen de Bree Monnickendam     2
30 54 Hans de Kruif Uithoorn     1
31 43 Evert Jan Grit Amsterdam      
32 49 Koos Groenewold Monnickendam      
33 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort      
34 76 Andre van Zaane Amsterdam      
35 60 Theo Heuzen Amsterdam      
36 120 Ronald de Beer Hilversum      
37 25 Cor van der Weijden Ilpendam      
38 32 André Vijn Purmerend      
39 61 Pim Bonstra Abcoude      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 4-12-2015
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     100.3
2 71 Maarten de Vries Amsterdam     90
3 17 Robert Godfroid Monnickendam     88
4 22 Simon Salome Amsterdam     78
5 67 Carlo Groot Naarden     74
6 12 Robert Kamperman Almere     65
7 10 Richard Blijleven Marken     62
8 70 Jan van der Zon Wilnis     60
9 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     53
10 18 Erwin Dekker Zaandam     50
11 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     50
12 52 Rene Elenbaas De Hoef     45
13 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     42
14 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     38
15 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     35
16 5 Jan Mooij Amstelveen     35
17 58 Mario Hagen Kortenhoef     34
18 50 Bert Matla Weesp     34
19 53 Wim van Lindenberg Almere     34
20 26 Rene Markus Amstelveen     34
21 77 Sietse van der Werff Diemen     32
22 51 Thad van der Bruggen Breukelen     32
23 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     29
24 111 Frank Braakman Broek in Waterland     25
25 55 Erik Brouwer Almere     25
26 40 Jan Benedictus Amsterdam     24
27 31 Rob de Baat Broek in Waterland     20
28 1 Henk Regelink Wilnis     20
29 54 Hans de Kruif Uithoorn     19
30 11 Toni Klok Amstelveen     18
31 23 Tom Bouma Amsterdam     18
32 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     15
33 74 Werner Rem Amsterdam     11
34 24 Huub Roelvink Amsterdam     10
35 120 Ronald de Beer Hilversum     10
36 61 Pim Bonstra Abcoude     7
37 95 Udo Meijer Diemen     5
38 96 Leen Hoogvliet Hillegom     4
39 20 Tijmen de Bree Monnickendam     3
40 3 Marco Roos Landsmeer     3
41 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
42 32 André Vijn Purmerend     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam Wedstrijd 4
Datum 4-12-2015
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:22:58uur (gem. 39.4sec) 36.6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 57 Daan van der Tas Amsterdam   1 35.1
2 26 Tijmen Smit Amsterdam   1 34
3 75 Erik Keijzer Hilversum   1 33
4 100 Albert Kraaij Amsterdam   1 32
5 4 Huib van Herrewegen Amsterdam   1 31
6 10 Marcel Leenaars Amsterdam     25
7 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     24
8 46 Chiel Smit Amsterdam     23
9 49 Willem Pals Amsterdam     22
10 65 Henk Wildschut Amsterdam     21
11 78 Wybe Koopmans Amsterdam     20
12 30 Fokko Goosen Zaandam     19
13 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     18
14 92 Nico de Jong Waverveen     17
15 97 Bart de Smit Amsterdam     16
16 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     15
17 64 Hans de Best Mijdrecht     14
18 47 Tom Snoek Abcoude     13
19 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     12
20 91 Rocky Haighton Diemen     11
21 2 Harry Vrolijk Amsterdam     10
22 55 Gerrit Bakker Monnickendam     9
23 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     8
24 9 Eelco Nap Amsterdam     7
25 119 Gertjan Vroege Amsterdam     6
26 104 Rob Zuiker Wilnis     5
27 69 Wim Koopmanschap Naarden     4
28 53 Peter Luiten Landsmeer     3
29 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel     2
30 38 Jimmy Fock Muiderberg     1
31 102 Ton Hendrikse Vinkeveen      
32 96 Jan Bouterse Nieuw Vennep      
33 29 Robert Klusman Diemen      
34 103 Jan van Huystee Edam      
35 33 Wouter Widlund Amsterdam      
36 37 Bert Hensbergen Muiderberg      
37 27 Erwin Nelissen Amsterdam      
38 87 Merijn de Vries Amsterdam      
39 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel      
40 22 Huub Creemers Amsterdam      
41 42 Bram Ledeboer Amsterdam      
42 61 Daan Kroese Vinkeveen      
43 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel      
44 118 Evert Kroon Volendam      
45 35 Peter Kreetz Broek in Waterland      
46 116 Jurgen Stigter Amsterdam      
47 59 Mark Kassteen Amsterdam      
48 73 Wouter Veerkamp Kockengen      
49 85 Hans de Haan Vinkeveen      
50 19 Jacco Kroese Vinkeveen      
51 74 Joost Helderop Amsterdam      
52 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel      
53 52 Berend van Bemmel Amsterdam      
54 99 Piet Kant Nieuw Vennep      
55 79 Robin de Kroon Broek in Waterland      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 4-12-2015
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 100 Albert Kraaij Amsterdam     87.1
2 75 Erik Keijzer Hilversum     86
3 57 Daan van der Tas Amsterdam     70.2
4 4 Huib van Herrewegen Amsterdam     69
5 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     66
6 26 Tijmen Smit Amsterdam     62
7 46 Chiel Smit Amsterdam     61
8 36 Johan Moolhuizen Almere     59
9 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     57
10 47 Tom Snoek Abcoude     51
11 10 Marcel Leenaars Amsterdam     48
12 30 Fokko Goosen Zaandam     45
13 53 Peter Luiten Landsmeer     45
14 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     43
15 92 Nico de Jong Waverveen     42
16 49 Willem Pals Amsterdam     38
17 9 Eelco Nap Amsterdam     37
18 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     35
19 78 Wybe Koopmans Amsterdam     33
20 2 Harry Vrolijk Amsterdam     29
21 69 Wim Koopmanschap Naarden     26
22 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel     26
23 119 Gertjan Vroege Amsterdam     25
24 59 Mark Kassteen Amsterdam     25
25 60 Michiel Balemans Amsterdam     25
26 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     24
27 96 Jan Bouterse Nieuw Vennep     22
28 65 Henk Wildschut Amsterdam     21
29 29 Robert Klusman Diemen     21
30 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     20
31 64 Hans de Best Mijdrecht     17
32 97 Bart de Smit Amsterdam     16
33 52 Berend van Bemmel Amsterdam     15
34 38 Jimmy Fock Muiderberg     12
35 7 Gijs Visser Almere     12
36 91 Rocky Haighton Diemen     11
37 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel     11
38 55 Gerrit Bakker Monnickendam     9
39 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     6
40 104 Rob Zuiker Wilnis     5
41 31 Jacques `t Hoen Nieuw Vennep     5
42 33 Wouter Widlund Amsterdam     4
43 99 Piet Kant Nieuw Vennep     3
44 74 Joost Helderop Amsterdam     2
45 44 Ron Fontijn Landsmeer     2
46 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     1
47 32 Ruud van Es Amsterdam     1
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam Wedstrijd 4
Datum 4-12-2015
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:17:45uur (gem. 42.6sec) 33.8km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere     30.1
2 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     29
3 4 Andre Witkam Diemen     28
4 42 Bert van den Broek Amstelveen     27
5 29 Bart van Ommeren Amsterdam     26
6 115 Henk Blokhuis Amsterdam     25
7 5 Wim Verbree Abcoude     24
8 107 Martin Huysmans Amsterdam     23
9 82 Frans Huisman Diemen     22
10 D60 Anky Faber Landsmeer     21
11 50 Bruno Berger Amsterdam     20
12 3 Tjalling Kramer Diemen     19
13 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     18
14 114 Willem Hauwert Amsterdam     17
15 43 Ingmar Maurice Amsterdam     16
16 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     15
17 45 Jan van der Harst Diemen     14
18 47 Harrie van Gennip Amsterdam     13
19 24 Dirk de Groot Baambrugge     12
20 69 Mark Lepelaar Amsterdam     11
21 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     10
22 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     9
23 49 Johan Wesseling Diemen     8
24 70 Maarten Koole Amsterdam     7
25 56 Johan Ostendorf Abcoude     6
26 58 Leon Zautsen Muiderberg     5
27 25 Frans Putker Abcoude     4
28 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     3
29 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     2
30 18 Nanne Osinga       1
31 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam      
32 20 Frans Faber Landsmeer      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 4-12-2015
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere     95.3
2 4 Andre Witkam Diemen     82
3 115 Henk Blokhuis Amsterdam     81
4 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     80
5 107 Martin Huysmans Amsterdam     74
6 114 Willem Hauwert Amsterdam     69
7 29 Bart van Ommeren Amsterdam     67
8 5 Wim Verbree Abcoude     64
9 42 Bert van den Broek Amstelveen     61
10 82 Frans Huisman Diemen     61
11 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     56
12 43 Ingmar Maurice Amsterdam     54
13 D60 Anky Faber Landsmeer     53
14 45 Jan van der Harst Diemen     49
15 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     47
16 32 Fred van Huisstede Almere     40
17 3 Tjalling Kramer Diemen     39
18 50 Bruno Berger Amsterdam     37
19 47 Harrie van Gennip Amsterdam     32
20 22 Gerard Terpstra Bussum     32
21 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     27
22 24 Dirk de Groot Baambrugge     22
23 31 Coos Brouwer Wilnis     22
24 69 Mark Lepelaar Amsterdam     20
25 58 Leon Zautsen Muiderberg     16
26 49 Johan Wesseling Diemen     14
27 56 Johan Ostendorf Abcoude     14
28 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     14
29 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     11
30 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     11
31 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     10
32 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     9
33 70 Maarten Koole Amsterdam     7
34 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     6
35 25 Frans Putker Abcoude     4
36 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     4
37 18 Nanne Osinga       1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.