Uitslagen 21-02-2016

Een beetje laat maar hier alsnog de uitslagen en klassementen van 21  februari.

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 28 Guus Heijnen Amsterdam     148.1
2 4 Reinier Lamers Amsterdam     138.1
3 73 Pieter Overmars Amsterdam     136.3
4 24 Wilbert Smit Amsterdam     105.1
5 12 Tim Griffioen Amsterdam     83.1
6 6 Herco Huurnink Vleuten     80
7 26 Michiel Punt Amsterdam     68
8 31 Hans Griffioen Amsterdam     67
9 90 Mathijs Hondshorst       63
10 19 Koen de Best Mijdrecht     30.1
11 22 Jasper van der Werf Purmerend     26
12 32 Michiel Maerten Nieuw Vennep     16
13 21 Casper Zuurveld Amsterdam     15
14 40 Bram Versteeg Amsterdam     13
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Seizoen 2015-2016
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:21:43uur (gem. 37.2sec) 38.7km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 2 Ivar Immerzeel Wilnis     30.1
2 72 Bobbie Hondeveld Amsterdam     29
3 73 Jermo Blom Amsterdam     28
4 37 Rutger Beekhuis Amsterdam     27
5 24 Anna Lof Broek in Waterland     26
6 35 Jelte Sinnema Amsterdam     25
7 14 Allard Steenbeek Amsterdam     24
8 58 Arco de Vries Amsterdam     23
9 12 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel     22
10 47 Sjoerd de Boer Duivendrecht     21
11 48 Berend Schols Amsterdam     20
12 52 Lucien Wolvers Mijdrecht     19
13 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     18
14 3 Philip van Aerssen Abcoude     17
15 39 Robert Vorstman Amsterdam     16
16 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     15
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 72 Bobbie Hondeveld Amsterdam     221
2 11 Andy van Waes Amstelveen     157.2
3 2 Ivar Immerzeel Wilnis     153.4
4 3 Philip van Aerssen Abcoude     151
5 58 Arco de Vries Amsterdam     134
6 36 Tobias Gobel Amstelveen     133
7 56 Sven Prins Waverveen     131.1
8 47 Sjoerd de Boer Duivendrecht     127
9 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     118
10 13 Niels de Jong Amstelveen     112
11 52 Lucien Wolvers Mijdrecht     109
12 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     106
13 15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     100
14 37 Rutger Beekhuis Amsterdam     97
15 14 Allard Steenbeek Amsterdam     95
16 1 Peter Wesseling Ouderkerk aan De Amstel     75
17 35 Jelte Sinnema Amsterdam     71
18 24 Anna Lof Broek in Waterland     70
19 28 Suzanne Mulder Amsterdam     69
20 9 Stijn Brommer Kudelstaart     62
21 12 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel     57.1
22 73 Jermo Blom Amsterdam     54
23 53 Erik de Vries Amsterdam     54
24 39 Robert Vorstman Amsterdam     51
25 48 Berend Schols Amsterdam     50
26 31 Melissa van Pierre Wilnis     48
27 49 Gijs Heineke Amsterdam     43
28 23 Annelies Oude Alink Amsterdam     37
29 57 Jokim Pluijmers Amsterdam     34
30 50 Nico Jan de Haan Vinkeveen     32
31 144 Wibo Elink Schuurman Abcoude     30
32 54 Serge Yoro Amsterdam     29
33 32 Pijke Steenhuis Amsterdam     27
34 51 Michiel Munneke Amsterdam     24
35 6 Pieter Snoek Abcoude     22
36 70 Robbert van Holstein Amsterdam     21
37 44 Wieger Gobel Amstelveen     20
38 29 Maaike Vogel Amsterdam     19
39 21 Tessa Snoek Abcoude     15
40 22 Emma Kant Landsmeer     14
41 D17 Anna den Hertog Gouda     13
42 30 Martijn Goedhart Landsmeer     7
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C3
Seizoen 2015-2016
Categorie heren C3
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 24rnd 10km 0:16:17uur (gem. 40.7sec) 35.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 16 Bart van Duren Amstelveen   1 20.1
2 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     14
3 20 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     13
4 19 Matthis Polman Bussum     12
5 31 Simon Rem Amsterdam     11
6 23 Jaco Moerman Vinkeveen     10
7 37 Bas Ponsioen Amsterdam     9
8 11 Job Meijer Amsterdam     8
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie C3
Categorie heren C3
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 16 Bart van Duren Amstelveen     114.5
2 20 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     103
3 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     96.2
4 23 Jaco Moerman Vinkeveen     88
5 31 Simon Rem Amsterdam     67.1
6 14 David Groot Weesp     53
7 19 Matthis Polman Bussum     46
8 11 Job Meijer Amsterdam     42
9 21 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam     40
10 12 Bart Klaver Almere     14
11 37 Bas Ponsioen Amsterdam     9
12 8 Jochem van den Broek Zaandam     9
13 33 Jesse Hofmeester Amsterdam     8
14 42 Thomas Timmerman Broek in Waterland     7
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C1/M1
Seizoen 2015-2016
Categorie C1/M1
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 50rnd 20km 0:30:10uur (gem. 36.2sec) 39.8km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 C24 Wilbert Smit Amsterdam   1  
2 22 Robin Veerman Volendam   1  
3 C12 Tim Griffioen Amsterdam   1  
4 32 John van Dijk Landsmeer      
5 C73 Pieter Overmars Amsterdam      
6 C90 Mathijs Hondshorst        
7 C31 Hans Griffioen Amsterdam      
8 111 Elwin Swinkels Edam      
9 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel      
10 C28 Guus Heijnen Amsterdam      
11 C4 Reinier Lamers Amsterdam      
12 20 Derk Lottman Amsterdam      
13 44 Stan Jonkmans Zaandam      
14 29 Leendert Wals Ilpendam      
15 35 Jan Hubert Amsterdam      
16 31 Sjoerd Brandt Monnickendam      
17 36 Willem van Randeraad Waarder      
18 38 Arjen van Ketel Amsterdam      
19 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel      
20 30 Peter Groot Broek in Waterland      
21 M13 Gert de Jong Amsterdam      
22 21 Bram Biesterveld Volendam      
23 26 Michiel van Asbeck Amsterdam      
24 C26 Michiel Punt Amsterdam      
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie D
Seizoen 2015-2016
Categorie Dames
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 30rnd 12km 0:20:19uur (gem. 40.6sec) 35.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 24 Roos Markus Amstelveen   1 35.1
2 63 Lieve Kramer Amsterdam   1 34
3 83 Susan Bol     1 33
4 21 Sybille Mulder Amsterdam   1 32
5 3 Karine Onderwater Amsterdam     26
6 10 Pia Meiring Ilpendam     25
7 39 Danielle Douma Almere     24
8 41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     23
9 53 Linda Meiring Ilpendam     22
10 29 Ellen Kok Weesp     21
11 44 Marijke de Jong Broek in Waterland     20
12 22 Annelou de Vries Amsterdam     19
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie D
Categorie Dames
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 83 Susan Bol       240.1
2 41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel     175
3 38 Gerdien Meijer Ouderkerk aan De Amstel     173.3
4 21 Sybille Mulder Amsterdam     159.1
5 3 Karine Onderwater Amsterdam     159
6 10 Pia Meiring Ilpendam     157
7 53 Linda Meiring Ilpendam     145
8 29 Ellen Kok Weesp     145
9 39 Danielle Douma Almere     142
10 63 Lieve Kramer Amsterdam     137.1
11 44 Marijke de Jong Broek in Waterland     98
12 24 Roos Markus Amstelveen     96.2
13 31 Mira Frölich Amsterdam     83
14 15 Marike van der Schaaf Duivendrecht     76
15 34 Jolijn van Leeuwen Diemen     76
16 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     75
17 22 Annelou de Vries Amsterdam     72
18 9 Annika Tol Amsterdam     58
19 60 Judith Krabbenborg Soest     54
20 25 Sandra van Bijlert Amstelveen     51
21 40 Catalien Boelens Soest     45
22 57 Yvonne Kuin Zaandam     40
23 74 Yvonne van der Voort Amsterdam     35
24 14 Inge de Nijs Amsterdam     31
25 12 Birgitta Kortmann Amsterdam     23
26 69 Lisa van der Veen Amsterdam     23
27 18 Roos Hondeveld Amsterdam     15
28 28 Wibrich Drost Amstelveen     14
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 19-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Jan Hubert Amsterdam     215
2 29 Leendert Wals Ilpendam     212
3 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     184.3
4 20 Derk Lottman Amsterdam     160
5 111 Elwin Swinkels Edam     140.1
6 38 Arjen van Ketel Amsterdam     139
7 44 Stan Jonkmans Zaandam     124
8 27 Kees Hooft Amsterdam     122.1
9 36 Willem van Randeraad Waarder     118
10 32 John van Dijk Landsmeer     114.1
11 22 Robin Veerman Volendam     90.1
12 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     61
13 26 Michiel van Asbeck Amsterdam     58
14 31 Sjoerd Brandt Monnickendam     49
15 30 Peter Groot Broek in Waterland     42
16 113 Gert de Jong Amsterdam     40
17 21 Bram Biesterveld Volendam     36
18 39 Tonny van Vliet Zeewolde     35.1
19 37 Anthonie Luijendijk Heemskerk     25
20 118 Kees Mooijer Middelie     23

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.