uitslagen 15/1/2016

Een beetje laat maar volledigheidshalve de uitslagen van 15 januari.

 

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 15-1-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     160.5
2 22 Simon Salome Amsterdam     128
3 71 Maarten de Vries Amsterdam     118
4 17 Robert Godfroid Monnickendam     117
5 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     107
6 18 Erwin Dekker Zaandam     104
7 70 Jan van der Zon Wilnis     103
8 10 Richard Blijleven Marken     100
9 12 Robert Kamperman Almere     96
10 67 Carlo Groot Naarden     93
11 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     76
12 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     71
13 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     71
14 58 Mario Hagen Kortenhoef     70
15 52 Rene Elenbaas De Hoef     62
16 50 Bert Matla Weesp     58
17 77 Sietse van der Werff Diemen     54
18 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     51
19 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     49
20 31 Rob de Baat Broek in Waterland     48
21 74 Werner Rem Amsterdam     45
22 40 Jan Benedictus Amsterdam     41
23 111 Frank Braakman Broek in Waterland     40
24 51 Thad van der Bruggen Breukelen     40
25 28 Johan Moolhuizen Almere     39
26 55 Erik Brouwer Almere     37
27 26 Rene Markus Amstelveen     36
28 5 Jan Mooij Amstelveen     35
29 53 Wim van Lindenberg Almere     34
30 11 Toni Klok Amstelveen     29
31 95 Udo Meijer Diemen     27
32 120 Ronald de Beer Hilversum     26
33 24 Huub Roelvink Amsterdam     26
34 54 Hans de Kruif Uithoorn     25
35 1 Henk Regelink Wilnis     20
36 42 Bart Brinksma Hilversum     18
37 23 Tom Bouma Amsterdam     18
38 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     16
39 117 Joost Hardick Amsterdam     14
40 61 Pim Bonstra Abcoude     11
41 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     11
42 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     10
43 20 Tijmen de Bree Monnickendam     6
44 62 Rene Dodeman Amsterdam     6
45 3 Marco Roos Landsmeer     6
46 96 Leen Hoogvliet Hillegom     5
47 76 Andre van Zaane Amsterdam     4
48 32 André Vijn Purmerend     2
49 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam Wedstrijd 6
Datum 15-1-2016
Plaats Amsterdam
Info 40rnd 16km 0:24:51uur (gem. 37.3sec) 38.6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     30.1
2 17 Robert Godfroid Monnickendam     29
3 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     28
4 18 Erwin Dekker Zaandam     27
5 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     26
6 22 Simon Salome Amsterdam     25
7 10 Richard Blijleven Marken     24
8 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     23
9 77 Sietse van der Werff Diemen     22
10 12 Robert Kamperman Almere     21
11 70 Jan van der Zon Wilnis     20
12 28 Johan Moolhuizen Almere     19
13 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     18
14 35 Joost van Leenders        
15 40 Jan Benedictus Amsterdam     17
16 31 Rob de Baat Broek in Waterland     16
17 111 Frank Braakman Broek in Waterland     15
18 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     14
19 74 Werner Rem Amsterdam     13
20 55 Erik Brouwer Almere     12
21 11 Toni Klok Amstelveen     11
22 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     10
23 117 Joost Hardick Amsterdam     9
24 51 Thad van der Bruggen Breukelen     8
25 58 Mario Hagen Kortenhoef     7
26 54 Hans de Kruif Uithoorn     6
27 120 Ronald de Beer Hilversum     5
28 61 Pim Bonstra Abcoude     4
29 20 Tijmen de Bree Monnickendam     3
30 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     2
31 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     1
32 71 Maarten de Vries Amsterdam      
33 98 Rene van der Wateren Amsterdam      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 15-1-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 4 Andre Witkam Diemen     139
2 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     132.1
3 17 Bert Groot Roessink Almere     130.4
4 107 Martin Huysmans Amsterdam     126
5 115 Henk Blokhuis Amsterdam     125
6 114 Willem Hauwert Amsterdam     105
7 5 Wim Verbree Abcoude     102
8 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     98
9 43 Ingmar Maurice Amsterdam     96
10 29 Bart van Ommeren Amsterdam     94
11 D60 Anky Faber Landsmeer     90
12 82 Frans Huisman Diemen     85
13 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     85
14 42 Bert van den Broek Amstelveen     82
15 22 Gerard Terpstra Bussum     79
16 45 Jan van der Harst Diemen     75
17 32 Fred van Huisstede Almere     61
18 47 Harrie van Gennip Amsterdam     53
19 3 Tjalling Kramer Diemen     52
20 50 Bruno Berger Amsterdam     47
21 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     43
22 69 Mark Lepelaar Amsterdam     39
23 31 Coos Brouwer Wilnis     38
24 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     36
25 18 Nanne Osinga       33
26 58 Leon Zautsen Muiderberg     30
27 34 Hendri Nagel       29
28 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     26
29 24 Dirk de Groot Baambrugge     23
30 56 Johan Ostendorf Abcoude     20
31 49 Johan Wesseling Diemen     19
32 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     16
33 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     15
34 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     13
35 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     13
36 25 Frans Putker Abcoude     12
37 26 Peter van Wijk Nederhorst Den Berg     12
38 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     10
39 28 Klaas Joosten Amsterdam     10
40 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam     7
41 27 Bart van Iterson Uithoorn     7
42 70 Maarten Koole Amsterdam     7
43 14 Paul Kloosterboer Amstelveen     6
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam Wedstrijd 6
Datum 15-1-2016
Plaats Amsterdam
Info 40rnd 16km 0:24:51uur (gem. 37.3sec) 38.6km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     30.1
2 17 Robert Godfroid Monnickendam     29
3 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     28
4 18 Erwin Dekker Zaandam     27
5 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     26
6 22 Simon Salome Amsterdam     25
7 10 Richard Blijleven Marken     24
8 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     23
9 77 Sietse van der Werff Diemen     22
10 12 Robert Kamperman Almere     21
11 70 Jan van der Zon Wilnis     20
12 28 Johan Moolhuizen Almere     19
13 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     18
14 35 Joost van Leenders        
15 40 Jan Benedictus Amsterdam     17
16 31 Rob de Baat Broek in Waterland     16
17 111 Frank Braakman Broek in Waterland     15
18 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     14
19 74 Werner Rem Amsterdam     13
20 55 Erik Brouwer Almere     12
21 11 Toni Klok Amstelveen     11
22 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     10
23 117 Joost Hardick Amsterdam     9
24 51 Thad van der Bruggen Breukelen     8
25 58 Mario Hagen Kortenhoef     7
26 54 Hans de Kruif Uithoorn     6
27 120 Ronald de Beer Hilversum     5
28 61 Pim Bonstra Abcoude     4
29 20 Tijmen de Bree Monnickendam     3
30 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     2
31 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     1
32 71 Maarten de Vries Amsterdam      
33 98 Rene van der Wateren Amsterdam      
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 5
Datum 15-1-2016
                 
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     160.5
2 22 Simon Salome Amsterdam     128
3 71 Maarten de Vries Amsterdam     118
4 17 Robert Godfroid Monnickendam     117
5 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     107
6 18 Erwin Dekker Zaandam     104
7 70 Jan van der Zon Wilnis     103
8 10 Richard Blijleven Marken     100
9 12 Robert Kamperman Almere     96
10 67 Carlo Groot Naarden     93
11 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     76
12 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     71
13 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     71
14 58 Mario Hagen Kortenhoef     70
15 52 Rene Elenbaas De Hoef     62
16 50 Bert Matla Weesp     58
17 77 Sietse van der Werff Diemen     54
18 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     51
19 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     49
20 31 Rob de Baat Broek in Waterland     48
21 74 Werner Rem Amsterdam     45
22 40 Jan Benedictus Amsterdam     41
23 111 Frank Braakman Broek in Waterland     40
24 51 Thad van der Bruggen Breukelen     40
25 28 Johan Moolhuizen Almere     39
26 55 Erik Brouwer Almere     37
27 26 Rene Markus Amstelveen     36
28 5 Jan Mooij Amstelveen     35
29 53 Wim van Lindenberg Almere     34
30 11 Toni Klok Amstelveen     29
31 95 Udo Meijer Diemen     27
32 120 Ronald de Beer Hilversum     26
33 24 Huub Roelvink Amsterdam     26
34 54 Hans de Kruif Uithoorn     25
35 1 Henk Regelink Wilnis     20
36 42 Bart Brinksma Hilversum     18
37 23 Tom Bouma Amsterdam     18
38 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     16
39 117 Joost Hardick Amsterdam     14
40 61 Pim Bonstra Abcoude     11
41 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     11
42 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     10
43 20 Tijmen de Bree Monnickendam     6
44 62 Rene Dodeman Amsterdam     6
45 3 Marco Roos Landsmeer     6
46 96 Leen Hoogvliet Hillegom     5
47 76 Andre van Zaane Amsterdam     4
48 32 André Vijn Purmerend     2
49 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.