uitslagen 12-2-2016

Het was weer worsten race op de Jaap Edenbaan, voor de eerste 10 aankomenden lag weer een heerlijke worst van slagerij Poldervaart klaar.

De omstandigheden waren goed weinig wind en temperatuur net even boven 0, het geen resulteerde in snelle races met op het eind  massa sprints.

De uitslagen staan hieronder;

 

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 12-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen     218.5
2 22 Simon Salome Amsterdam     175
3 71 Maarten de Vries Amsterdam     163
4 17 Robert Godfroid Monnickendam     162
5 18 Erwin Dekker Zaandam     153
6 70 Jan van der Zon Wilnis     141
7 10 Richard Blijleven Marken     134
8 12 Robert Kamperman Almere     128
9 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     127
10 67 Carlo Groot Naarden     114
11 28 Johan Moolhuizen Almere     103.1
12 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     98
13 51 Thad van der Bruggen Breukelen     92
14 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     89
15 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     85
16 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     82
17 50 Bert Matla Weesp     72
18 58 Mario Hagen Kortenhoef     70
19 74 Werner Rem Amsterdam     69
20 31 Rob de Baat Broek in Waterland     65
21 95 Udo Meijer Diemen     64
22 111 Frank Braakman Broek in Waterland     62
23 52 Rene Elenbaas De Hoef     62
24 40 Jan Benedictus Amsterdam     61
25 35 Joost van Leenders Amsterdam     58.1
26 77 Sietse van der Werff Diemen     54
27 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     49
28 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     48
29 26 Rene Markus Amstelveen     48
30 61 Pim Bonstra Abcoude     44
31 55 Erik Brouwer Almere     43
32 5 Jan Mooij Amstelveen     36
33 54 Hans de Kruif Uithoorn     35
34 53 Wim van Lindenberg Almere     34
35 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     33
36 76 Andre van Zaane Amsterdam     30
37 11 Toni Klok Amstelveen     29
38 24 Huub Roelvink Amsterdam     26
39 120 Ronald de Beer Hilversum     26
40 117 Joost Hardick Amsterdam     21
41 1 Henk Regelink Wilnis     20
42 23 Tom Bouma Amsterdam     18
43 42 Bart Brinksma Hilversum     18
44 19 Kees Schrama Broek in Waterland     13
45 20 Tijmen de Bree Monnickendam     11
46 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort     11
47 98 Rene van der Wateren Amsterdam     9
48 62 Rene Dodeman Amsterdam     8
49 47 Bart Kuil Bussum     8
50 3 Marco Roos Landsmeer     6
51 96 Leen Hoogvliet Hillegom     5
52 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
53 32 André Vijn Purmerend     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 8
Datum 12-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 39rnd 16km 0:23:47uur (gem. 36.6sec) 39.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 28 Johan Moolhuizen Almere     30.1
2 22 Simon Salome Amsterdam     29
3 18 Erwin Dekker Zaandam     28
4 63 Hans de Jong Amstelveen     27
5 95 Udo Meijer Diemen     26
6 70 Jan van der Zon Wilnis     25
7 51 Thad van der Bruggen Breukelen     24
8 35 Joost van Leenders Amsterdam     23
9 111 Frank Braakman Broek in Waterland     22
10 67 Carlo Groot Naarden     21
11 40 Jan Benedictus Amsterdam     20
12 W54 Erica Della Guardia-Dejong Monnickendam     19
13 10 Richard Blijleven Marken     18
14 31 Rob de Baat Broek in Waterland     17
15 71 Maarten de Vries Amsterdam     16
16 74 Werner Rem Amsterdam     15
17 50 Bert Matla Weesp     14
18 12 Robert Kamperman Almere     13
19 17 Robert Godfroid Monnickendam     12
20 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     11
21 19 Kees Schrama Broek in Waterland     10
22 76 Andre van Zaane Amsterdam     9
23 54 Hans de Kruif Uithoorn     8
24 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     7
25 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     6
26 98 Rene van der Wateren Amsterdam     5
27 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     4
28 61 Pim Bonstra Abcoude     3
29 62 Rene Dodeman Amsterdam     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 8
Datum 12-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:22:41uur (gem. 38.9sec) 37.0km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 57 Daan van der Tas Amsterdam     30.1
2 75 Erik Keijzer Hilversum     29
3 4 Huib van Herrewegen Amsterdam     28
4 26 Tijmen Smit Amsterdam     27
5 100 Albert Kraaij Amsterdam     26
6 9 Eelco Nap Amsterdam     25
7 78 Wybe Koopmans Amsterdam     24
8 10 Marcel Leenaars Amsterdam     23
9 97 Bart de Smit Amsterdam     22
10 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     21
11 47 Tom Snoek Abcoude     20
12 92 Nico de Jong Waverveen     19
13 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     18
14 49 Willem Pals Amsterdam     17
15 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     16
16 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     15
17 29 Robert Klusman Diemen     14
18 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel     13
19 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     12
20 99 Piet Kant Nieuw Vennep     11
21 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel     10
22 53 Peter Luiten Landsmeer     9
23 52 Berend van Bemmel Amsterdam     8
24 59 Mark Kassteen Amsterdam     7
25 77 Rene Koning Landsmeer     6
26 23 Oscar Hinze Amsterdam     5
27 69 Wim Koopmanschap Naarden     4
28 30 Fokko Goosen Zaandam     3
29 46 Chiel Smit Amsterdam     2
30 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     1
31 35 Peter Kreetz Broek in Waterland      
32 43 Klaas Luijten        
33 118 Evert Kroon Volendam      
34 103 Jan van Huystee Edam      
35 8 Andries de Weerd Schagen      
36 27 Erwin Nelissen Amsterdam      
37 14 Peter de Nijs Amsterdam      
38 87 Merijn de Vries Amsterdam      
39 116 Jurgen Stigter Amsterdam      
40 22 Huub Creemers Amsterdam      
41 104 Rob Zuiker Wilnis      
42 24 Marc Klusman Amsterdam      

Uitslag

Tussenklassement

Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 12-2-2016
                 
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 100 Albert Kraaij Amsterdam     198.1
2 75 Erik Keijzer Hilversum     186.1
3 26 Tijmen Smit Amsterdam     168
4 4 Huib van Herrewegen Amsterdam     163
5 10 Marcel Leenaars Amsterdam     154.1
6 9 Eelco Nap Amsterdam     142
7 57 Daan van der Tas Amsterdam     135.4
8 46 Chiel Smit Amsterdam     133
9 78 Wybe Koopmans Amsterdam     120
10 47 Tom Snoek Abcoude     113
11 53 Peter Luiten Landsmeer     107
12 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     104
13 49 Willem Pals Amsterdam     100
14 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     94
15 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     92
16 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     88
17 29 Robert Klusman Diemen     87
18 92 Nico de Jong Waverveen     82
19 119 Gertjan Vroege Amsterdam     78
20 97 Bart de Smit Amsterdam     72
21 30 Fokko Goosen Zaandam     68
22 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     60
23 38 Jimmy Fock Muiderberg     57
24 33 Esther Pennings       51
25 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel     43
26 52 Berend van Bemmel Amsterdam     43
27 15 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel     39
28 59 Mark Kassteen Amsterdam     38
29 65 Henk Wildschut Amsterdam     38
30 69 Wim Koopmanschap Naarden     36
31 23 Oscar Hinze Amsterdam     35
32 55 Gerrit Bakker Monnickendam     31
33 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     30
34 60 Michiel Balemans Amsterdam     27
35 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     24
36 102 Ton Hendrikse Vinkeveen     24
37 96 Jan Bouterse Nieuw Vennep     24
38 91 Rocky Haighton Diemen     21
39 2 Harry Vrolijk Amsterdam     20
40 121 Philip Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     19
41 64 Hans de Best Mijdrecht     19
42 79 Robin de Kroon Broek in Waterland     18
43 99 Piet Kant Nieuw Vennep     15
44 7 Gijs Visser Almere     13
45 27 Erwin Nelissen Amsterdam     11
46 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     10
47 77 Rene Koning Landsmeer     9
48 21 Pieter van Buuren Hoevelaken     9
49 35 Peter Kreetz Broek in Waterland     7
50 43 Klaas Luijten       6
51 31 Jacques `t Hoen Nieuw Vennep     6
52 104 Rob Zuiker Wilnis     5
53 44 Ron Fontijn Landsmeer     5
54 118 Evert Kroon Volendam     4
55 87 Merijn de Vries Amsterdam     3
56 74 Joost Helderop Amsterdam     3
57 32 Ruud van Es Amsterdam     2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 7
Naam Wedstrijd 8
Datum 12-2-2016
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:16:41uur (gem. 40.0sec) 36.0km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere     30.1
2 4 Andre Witkam Diemen     29
3 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     28
4 34 Hendry Nagel       27
5 115 Henk Blokhuis Amsterdam     26
6 42 Bert van den Broek Amstelveen     25
7 53 Edward Galesloot Nederhorst Den Berg     24
8 82 Frans Huisman Diemen     23
9 5 Wim Verbree Abcoude     22
10 43 Ingmar Maurice Amsterdam     21
11 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     20
12 29 Bart van Ommeren Amsterdam     19
13 32 Fred van Huisstede Almere     18
14 3 Tjalling Kramer Diemen     17
15 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     16
16 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     15
17 54 Ronald Wenneker       14
18 D60 Anky Faber Landsmeer     13
19 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     12
20 47 Harrie van Gennip Amsterdam     11
21 28 Klaas Joosten Amsterdam     10
22 50 Bruno Berger Amsterdam     9
23 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     8
24 25 Frans Putker Abcoude     7
25 58 Leon Zautsen Muiderberg     6
26 14 Paul Kloosterboer Amstelveen     5
27 20 Frans Faber Landsmeer     4
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2015-2016
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 7
Datum 12-2-2016
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 4 Andre Witkam Diemen     195
2 17 Bert Groot Roessink Almere     190.6
3 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     188.1
4 115 Henk Blokhuis Amsterdam     180
5 107 Martin Huysmans Amsterdam     149
6 5 Wim Verbree Abcoude     141
7 42 Bert van den Broek Amstelveen     133
8 29 Bart van Ommeren Amsterdam     131
9 82 Frans Huisman Diemen     130
10 114 Willem Hauwert Amsterdam     129
11 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     124
12 D60 Anky Faber Landsmeer     124
13 43 Ingmar Maurice Amsterdam     122
14 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     112
15 32 Fred van Huisstede Almere     99
16 22 Gerard Terpstra Bussum     79
17 45 Jan van der Harst Diemen     75
18 3 Tjalling Kramer Diemen     69
19 50 Bruno Berger Amsterdam     67
20 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     65
21 47 Harrie van Gennip Amsterdam     64
22 69 Mark Lepelaar Amsterdam     64
23 34 Hendry Nagel       56
24 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     51
25 58 Leon Zautsen Muiderberg     45
26 11 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     42
27 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     39
28 18 Nanne Osinga       39
29 31 Coos Brouwer Wilnis     38
30 28 Klaas Joosten Amsterdam     36
31 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     34
32 25 Frans Putker Abcoude     29
33 53 Edward Galesloot Nederhorst Den Berg     24
34 24 Dirk de Groot Baambrugge     23
35 56 Johan Ostendorf Abcoude     20
36 49 Johan Wesseling Diemen     19
37 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     16
38 27 Bart van Iterson Uithoorn     15
39 54 Ronald Wenneker       14
40 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     13
41 26 Peter van Wijk Nederhorst Den Berg     12
42 14 Paul Kloosterboer Amstelveen     11
43 9 Hans Lauwers Ouderkerk aan De Amstel     10
44 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam     7
45 70 Maarten Koole Amsterdam     7
46 20 Frans Faber Landsmeer     4

 

 

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.