uitslag jeugd marathon wedstrijden 3 jaunari 2016

Onder regenachtige omstandigheden werden de eerste marathonwedstrijden van 2016 verreden.

Later deze dag was het vervolg voor de grote mannen en dames voor hun Nederlands Kampioenschap en we hopen dat onze pupillen en junioren over een paar jaar ook daar schaatsen.

Hieronder de daguitslag en daaronder het totaal klassement.

 

Plaats Category FullName ClubFullName 3-jan
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 10
2 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 9
3 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix 8
4 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 7
5 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6
6 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV 5
7 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 4
8 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 3
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 10
2 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 9
3 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 8
4 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 7
5 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6
6 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 5
7 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 4
8 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV 3
9 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2
10 DPB Lataesha Narain STG Waterland 1
11 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen P11
12 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen p12
13 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen p13
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o. 10
2 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereninging de 5 dorpen 9
3 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8
4 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7
5 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV 6
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9
3 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 8
4 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 7
5 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 6
6 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 5
7 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht 4
8 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht 3
9 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2
10 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV 1
11 HPC Maarten Pluim Almeerse SchaatsVereniging ASV p11
12 HPC Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam p12
13 HPA Nick Reijneveld Diemer Ijsclub p13
14 HPC Renzo Schippers Diemer Ijsclub p14
15 HPA Ferron Appel STG Waterland p15
16 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam p16

 

 

Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec 3-jan 10-jan 31-jan 21-feb totaal  
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10 10       39  
2 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7 7       27  
3 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9         19  
4 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3 4       17  
5 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7     9       16  
6 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4 6       16  
7 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8         16  
8 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5 8       13  
9 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8           9  
10 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2 3       7  
11 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1 5       6  
12 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6         6  
13 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5             5  
                         
Plaats Category FullName ClubFullName                  
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10   10       29  
2 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9 9       26  
3 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8 8       23  
4 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10 7       17  
5 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5 6       16  
6 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7 5       15  
7 DPA Yael Prenger HCA 10             10  
8 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8           10  
9 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4 2       10  
10 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9           9  
11 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8             8  
12 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1         8  
13 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6             6  
14 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6           6  
15 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6         6  
16 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2 4       6  
17 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5           5  
18 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3         3  
19 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV       3       3  
20 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1             1  
21 DPB Lataesha Narain STG Waterland       1       1  
  DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen                  
                         
Plaats Category FullName ClubFullName                  
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8         26  
2 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10         19  
3 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5 7       19  
4 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9 10       19  
5 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7         14  
6 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6     8       14  
7 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10           10  
8 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9             9  
9 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereninging de 5 dorpen       9       9  
10 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8             8  
11 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6         6  
12 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV       6       6  
13 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4         4  
                         
Plaats Category FullName ClubFullName                  
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10 10       37  
2 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9   9       26  
3 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8 8       23  
4 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7 6       21  
5 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9 4       20  
6 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10           20  
7 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6     7       13  
8 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5   5       10  
9 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6 2       10  
10 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6   3       9  
11 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5         5  
12 HPB Hidde Oppers JE   4 1         5  
13 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4         4  
14 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4             4  
15 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3         3  
16 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3             3  
17 HPA Ferron Appel STG Waterland     2         2  
18 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2           2  
19 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1             1  
20 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV       1       1  

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.