Uitslag 4×1,5 uur

Zondag 21 februari ’s avonds om 21.00 uur stonden 31 teams aan de start voor de 4×1,5 uur.

Gelukkig was de voorspelde regen afwezig, maar er stond wel een licht briesje op het  rechte eind naar de jurytoren mee en een storm tegen door het wisselvak naar de middenwegbocht. De 124 deelnemers, 31 ronde tellers en de 10 overige juryleden, Ehbo en ijsmeesters konden na afloop met een prijzen pakket naar huis, prijzen zijn gefinancierd door de Amsterdamsche IJsclub, Andantino BV, slagerij Poldervaart en Jumbo supermarkt Kruidenhof in Diemen, alle sponsors hartelijk dank.

Dit jaar hebben we gekozen voor een directe aanvulling van de verbruikte energie.

We hadden een plastic tasje (model chinees) gevuld met 1 rookworst, wat aardappelen, diverse smaken zuurkool of rode kool, 25cl rode of witte wijn en als toetje een appel.

Voor de jongeren wijn vervangen door appel/sinaasappel sap en er waren ook vegetarische rookworsten. Hierdoor 5 tasjes over voor de bediening van de Jaap, zodat iedereen op de Jaap Eden baan beloond is voor zijn inzet, voor een evenement dat een grote saamhorigheid en gezelligheid te weeg brengt.

De uitslagen in de bijlage ondanks de harde wind werden er door winnaars 171 ronden gereden.hieronder de einduitslag.

 

Plaats           eindstand
1 Team 19 Mark van der Harst Cas van Trierum Leon Essink Christiaan Grigoleit 171
2 Team 20 Koen de Best Guus Heijnen Stan van der Berg Victor Ramler 170
3 Team 18 Peter Keiser Max van Boxel David Fischer Jeroen Verlaan 165
4 Team 13 Jelle de Boer Maico Voets Jeffrey van Norden Maike Brinksma 162
5 Team 17 Robert Vorstman Gijs Heineke Rutger Beekhuis Birgit Witte 159
6 Team 14 Leendert Wals Arjan van Ketel Gert de Jong Derk Lotman 158
7 Team 24 Antoon Dekker Inez van der Steen Thijs van der Steen Jeroen van der Steen 154
8 Team 11 Melissa van Pierre Annelies Oude Alink Heidi Snoek Anna Lof 151
9 Team 28 Bram Versteeg 50 Jasper Braakman 51 Rik Hoekstra 52 Pijke Steenhuis 53 151
10 Team 5 Daan van der Tas Albert Kraaij Rene van de Wateren Huib Herrewege 150
11 Team 15 Klaas Jan Kroon Cor van der Weijden Bert Matla Frank Baartman 149
12 Team 16 Tom Bouma Jan Benedictus Huub Roelvink Marco Stoltenborg 149
13 Team 1 Joost van Leenders Michiel Knotnerus Joost Knotnerus Thad van der Brugge 149
14 Team 7 Berend Schols Jelte Sinnema Wouter-Jan Kleinlugtenbelt Lieve Kramer 148
15 Team 6 Stan Jonkmans Marc Klusman Henk Steenhuis Maarten de Vries 148
16 Team 25 Sjoerd de Boer Estelle de Jong Tessa Snoek Bart Segers 148
17 Team 4 Maarten Hoekstra Eelco Nap Marijke de Jong Gert-Jan Vroege 144
18 Team 26 Rik Vetter 30 Esther Pennings 31 Chiel Smit 32 Johan Moolhuizen 33 144
19 Team 31 Daan van Eck 80 Tom van Scheppingen 81 Timo Roeleveld 82 Eric Heusinkveld 83 144
20 Team 29 Hans de Jong 60 Jan Mooi 61 Henk Wilschut 62 Erwin Nelissen 63 143
21 Team 3 Hans de Kruif Allard van der Sluis Eveliene Fokkema Fred Molenaar 142
22 Team 12 Wim Koopmanschap Bart Kuil Carlo Groot Erik Keijzer 142
23 Team 8 Wim Verbree Hans van Schaik Pim Bonstra Tom Snoek 139
24 Team 9 Henk Blokhuis Wybe Koopmans Ruud van Es Willem Pals 136
25 Team 23 Leon Zautsen Nanne Osinga Joost Hardick Annelou de Vries 135
26 Team 21 Leonie Schreurs Susan Bol Annika Tol Lisebette Burger 135
27 Team 27 Andre Witkamp 40 Jan van der Harst 41 Wouter van der Harst 42 Tjalling Kramer 43 134
28 Team 2 Udo Meijer Bas Mol Rene Dodeman Rocky Haighton 132
29 Team 22 Iris Gimpel Carmen Douma Danielle Douma Philo Degroos 131
30 Team 10 Linda Meiring Pia Meiring Bart van Ommeren Niels van Veen 128
31 Team 30 Evelien Eigenhuis 70 Mila Burger 71 Noortje Reijnders 72 Sanne Reijnders 73 126

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.