Uitslag 06-11-2015 marathon m2 m3 m4

AMSTERDAM – Klik op Lees meer voor de uitslagen van 6 november.

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam Wedstrijd 2
Datum 6-11-2015
Plaats Amsterdam
Info 25rnd

 

Pl– Nr– Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 17 Bert Groot Roessink Almere   1 35.1
2 115 Henk Blokhuis Amsterdam     29
3 5 Wim Verbree Abcoude     28
4 114 Willem Hauwert Amsterdam     27
5 4 Andre Witkam Diemen     26
6 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     25
7 32 Fred van Huisstede Almere     24
8 29 Bart van Ommeren Amsterdam     23
9 107 Martin Huysmans Amsterdam     22
10 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     21
11 3 Tjalling Kramer Diemen     20
12 22 Gerard Terpstra Bussum     19
13 48 Rene Onderwater Nieuwkoop     18
14 82 Frans Huisman Diemen     17
15 45 Jan van der Harst Diemen     16
16 D60 Anky Faber Landsmeer     15
17 43 Ingmar Maurice Amsterdam     14
18 42 Bert van den Broek Amstelveen     13
19 51 Sybren Hijkoop Amsterdam     12
20 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     11
21 47 Harrie van Gennip Amsterdam     10
22 69 Mark Lepelaar Amsterdam     9
23 56 Johan Ostendorf Abcoude     8
24 31 Coos Brouwer Wilnis     7
25 49 Johan Wesseling Diemen     6
26 117 Ton Bunschoten Vinkeveen     5
27 6 Peter w. Dieperink Amstelveen     4
28 50 Bruno Berger Amsterdam     3
29 24 Dirk de Groot Baambrugge     2
30 58 Leon Zautsen Muiderberg     1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M3
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam Wedstrijd 2
Datum 6-11-2015
Plaats Amsterdam
Info 25rnd

 

Pl– Nr– Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 100 Albert Kraaij Amsterdam     30.1
2 75 Erik Keijzer Hilversum     29
3 4 Huib van Herrewegen Amsterdam     28
4 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     27
5 51 Cor Baas Ouderkerk aan De Amstel     26
6 36 Johan Moolhuizen Almere     25
7 12 Maarten Hoekstra Amsterdam     24
8 46 Chiel Smit Amsterdam     23
9 70 Johannes Zandvoort Amsterdam     22
10 47 Tom Snoek Abcoude     21
11 53 Peter Luiten Landsmeer     20
12 2 Harry Vrolijk Amsterdam     19
13 59 Mark Kassteen Amsterdam     18
14 69 Wim Koopmanschap Naarden     17
15 49 Willem Pals Amsterdam     16
16 52 Berend van Bemmel Amsterdam     15
17 96 Jan Bouterse Nieuw Vennep     14
18 78 Wybe Koopmans Amsterdam     13
19 92 Nico de Jong Waverveen     12
20 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     11
21 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     10
22 60 Michiel Balemans Amsterdam     9
23 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel     8
24 29 Robert Klusman Diemen     7
25 30 Fokko Goosen Zaandam     6
26 31 Jacques `t Hoen Nieuw Vennep     5
27 9 Eelco Nap Amsterdam     4
28 99 Piet Kant Nieuw Vennep     3
29 74 Joost Helderop Amsterdam     2
30 32 Ruud van Es Amsterdam     1
31 119 Gertjan Vroege Amsterdam      
32 103 Jan van Huystee Edam      
33 48 Ids Hilarides Ouderkerk aan De Amstel      
34 116 Jurgen Stigter Amsterdam      
35 79 Robin de Kroon Broek in Waterland      
36 55 Gerrit Bakker Monnickendam      
37 44 Ron Fontijn Landsmeer      
38 64 Hans de Best Mijdrecht      
39 85 Hans de Haan Vinkeveen      
40 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel      
41 22 Huub Creemers Amsterdam      
42 61 Daan Kroese Vinkeveen      
43 21 Pieter van Buuren Hoevelaken      
44 87 Merijn de Vries Amsterdam      
45 35 Peter Kreetz Broek in Waterland      
46 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel      
47 54 Ben van Huisstede Nigtevecht      
48 123 Ron den Hartog Weesp      

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2015-2016
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam Wedstrijd 2
Datum 6-11-2015
Plaats Amsterdam
Info 30rnd

 

Pl– Nr– Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 63 Hans de Jong Amstelveen   1 35.1
2 17 Robert Godfroid Monnickendam   1 34
3 71 Maarten de Vries Amsterdam   1 33
4 22 Simon Salome Amsterdam     27
5 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     26
6 18 Erwin Dekker Zaandam     25
7 10 Richard Blijleven Marken     24
8 67 Carlo Groot Naarden     23
9 89 Ruud Bouwmeester Amsterdam     22
10 26 Rene Markus Amstelveen     21
11 12 Robert Kamperman Almere     20
12 40 Jan Benedictus Amsterdam     19
13 54 Hans de Kruif Uithoorn     18
14 70 Jan van der Zon Wilnis     17
15 5 Jan Mooij Amstelveen     16
16 51 Thad van der Bruggen Breukelen     15
17 1 Henk Regelink Wilnis     14
18 55 Erik Brouwer Almere     13
19 52 Rene Elenbaas De Hoef     12
20 11 Toni Klok Amstelveen     11
21 111 Frank Braakman Broek in Waterland     10
22 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     9
23 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     8
24 21 Ingmar Ploemen Amsterdam     7
25 50 Bert Matla Weesp     6
26 53 Wim van Lindenberg Almere     5
27 23 Tom Bouma Amsterdam     4
28 96 Leen Hoogvliet Hillegom     3
29 25 Cor van der Weijden Ilpendam     2
30 20 Tijmen de Bree Monnickendam     1
31 65 Henk Steenhuis Amsterdam      
32 62 Rene Dodeman Amsterdam      
33 24 Huub Roelvink Amsterdam      
34 120 Ronald de Beer Hilversum      
35 49 Koos Groenewold Monnickendam      
36 74 Werner Rem Amsterdam      
37 16 Gerrit Swartsenburg Purmerend      
38 47 Bart Kuil Bussum      
39 31 Rob de Baat Broek in Waterland      
40 41 Ferdinand Gildemacher Amersfoort      
41 43 Evert Jan Grit Amsterdam      
42 56 Jasper Hondius Amsterdam      
43 117 Joost Hardick Amsterdam      
44 81 Jos Aarsman Vinkeveen      
45 32 André Vijn Purmerend      
46 98 Rene van der Wateren Amsterdam      
47 61 Pim Bonstra Abcoude      

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.