Marathon Uitslagen 1-11-2017

Grote opkomst, lekker weer, mooie wedstrijden, de masters waren weer in vorm.

Ik hoop dat komende woensdag de opkomst net zo groot is, niet meer twijvelen schrijf je in voor de marathon en je kan woensdag al meedoen, bij de dames C1 of C2 en M1/2

Hieronder de uitslagen en het tussenklassement.

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam   1 25,1
2 M27 Kees Hooft Amsterdam   1 24
3 M39 Tonny van Vliet Zeewolde   1 23
4 M3 Andres Landman Amsterdam   1 22
5 M35 Jan Hubert Amsterdam   1 21
6 M51 Andy van Waes Amstelveen   1 20
7 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel   1 19
8 M44 Stan Jonkmans Zaandam   1 18
9 M32 John van Dijk Landsmeer     12
10 M29 Herco Huurnink Vleuten     11
11 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     10
12 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     9
13 M20 Derk Lottman Amsterdam     8
14 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     7
15 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     6
16 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     5
17 M30 Peter Groot Broek in Waterland     4
18 M21 Bram Biesterveld Volendam     3
19 M45 Simon Salome Amsterdam     2
20 M34 Wouter Walta Amsterdam     1
21 M37 Robert Vorstman Amsterdam      
22 M113 Gert de Jong Amsterdam      
23 M71 Maarten de Vries Haarlem      
24 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel      

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam   1 25,1
2 M27 Kees Hooft Amsterdam   1 24
3 M39 Tonny van Vliet Zeewolde   1 23
4 M3 Andres Landman Amsterdam   1 22
5 M35 Jan Hubert Amsterdam   1 21
6 M51 Andy van Waes Amstelveen   1 20
7 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel   1 19
8 M44 Stan Jonkmans Zaandam   1 18
9 M32 John van Dijk Landsmeer     12
10 M29 Herco Huurnink Vleuten     11
11 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     10
12 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     9
13 M20 Derk Lottman Amsterdam     8
14 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     7
15 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     6
16 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     5
17 M30 Peter Groot Broek in Waterland     4
18 M21 Bram Biesterveld Volendam     3
19 M45 Simon Salome Amsterdam     2
20 M34 Wouter Walta Amsterdam     1
21 M37 Robert Vorstman Amsterdam      
22 M113 Gert de Jong Amsterdam      
23 M71 Maarten de Vries Haarlem      
24 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel      

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
25 35 Joost van Leenders Amsterdam   1 35,1
26 84 Paul Wind Nigtevecht   1 34
27 17 Robert Godfroid Monnickendam   1 33
28 1 Marcel Leenaars Amsterdam     27
29 28 Johan Moolhuizen Almere     26
30 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     25
31 18 Erwin Dekker Zaandam     24
32 62 Leendert Wals Ilpendam     23
33 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     22
34 80 Esther Pennings Amsterdam     21
35 12 Robert Kamperman Almere     20
36 81 Chiel Smit Amsterdam     19
37 9 Eelco Nap Amsterdam     18
38 Z75 Erik Keijzer Hilversum     17
39 51 Thad van der Bruggen Breukelen     16
40 65 Henk Wildschut Amsterdam     15
41 24 Huub Roelvink Amsterdam     14
42 16 Rene Kaptijn Amsterdam     13
43 95 Udo Meijer Diemen     12
44 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     11
45 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     10
46 42 Bart Brinksma Hilversum     9
47 11 Toni Klok Amstelveen     8
48 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     7
49 53 Rogier Wouters Amsterdam     6
50 26 Rene Markus Amstelveen     5
51 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     4
52 55 Oscar Hinze Amsterdam     3
53 120 Ronald de Beer Hilversum     2
54 50 Bert Matla Weesp     1
55 77 Sietse van der Werff Diemen      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 1-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam     69,1
2 84 Paul Wind Nigtevecht     67
3 80 Esther Pennings Amsterdam     56,1
4 28 Johan Moolhuizen Almere     50
5 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     50
6 18 Erwin Dekker Zaandam     50
7 51 Thad van der Bruggen Breukelen     48
8 12 Robert Kamperman Almere     42
9 1 Marcel Leenaars Amsterdam     41
10 65 Henk Wildschut Amsterdam     38
11 9 Eelco Nap Amsterdam     36
12 82 Erik Keijzer Hilversum     34
13 17 Robert Godfroid Monnickendam     33
14 81 Chiel Smit Amsterdam     29
15 24 Huub Roelvink Amsterdam     27
16 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     27
17 62 Leendert Wals Ilpendam     23
18 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     22
19 95 Udo Meijer Diemen     21
20 75 Rene Immerzeel Wilnis     21
21 16 Rene Kaptijn Amsterdam     20
22 66 Robert Bosma Amsterdam     20
23 14 Erwin Nelissen Amsterdam     19
24 53 Rogier Wouters Amsterdam     18
25 26 Rene Markus Amstelveen     16
26 100 Albert Kraaij Amsterdam     15
27 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     12
28 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     10
29 42 Bart Brinksma Hilversum     9
30 50 Bert Matla Weesp     9
31 11 Toni Klok Amstelveen     8
32 76 Andre van Zaane Amsterdam     6
33 120 Ronald de Beer Hilversum     5
34 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     4
35 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     4
36 55 Oscar Hinze Amsterdam     3
37 88 Jan van der Veer Assendelft     2
38 72 Azamat Ismailov       1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 00:23:48uur (gem. 40,8sec) 35,3km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     30,1
2 3 Allard van der Sluis Amsterdam     29
3 49 Koos Groenewold Monnickendam     28
4 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     27
5 52 Rene Elenbaas De Hoef     26
6 97 Bart de Smit Amsterdam     25
7 62 Paul Meijer Almere     24
8 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     23
9 59 Mark Kassteen Amsterdam     22
10 47 Tom Snoek Abcoude     21
11 85 Dirk van Gestel Amsterdam     20
12 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     19
13 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     18
14 56 Gerrit Bakker Monnickendam     17
15 26 John Meijwaard Vinkeveen     16
16 83 Michiel van Laer Amsterdam     15
17 77 Edgar Donkervliet Almere     14
18 45 Michel Broeks Amsterdam     13
19 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
20 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     11
21 67 Stephan Schel Mijdrecht     10
22 117 Joost Hardick Amsterdam     9
23 51 Jan de Gorter Amstelveen     8
24 55 Erik Brouwer Almere     7
25 64 Hans de Best Mijdrecht     6
26 W7 Ellen Kok Weesp     5
27 5 Bert Groot Roessink Almere     4
28 103 Jan van Huystee Edam     3
29 66 Ingmar Maurice Amsterdam     2
30 71 Paul Reiling Amsterdam     1
31 79 Tijmen de Bree Monnickendam      
32 50 Jasper Hondius Amsterdam      
33 89 Wim van Lindenberg Almere      
34 81 Rob Zwartele Amsterdam      
35 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht      
36 80 Derk van Laer Amstelveen      
37 11 Andre Witkam Diemen      
38 115 Henk Blokhuis Amsterdam      
39 82 Jeroen van der Velden Abcoude      
40 69 Wim Koopmanschap Naarden      
41 999 Annelou de Vries Amsterdam      
42 44 Ron Fontijn Landsmeer      
43 73 Wouter Veerkamp Kockengen      
44 84 Arjen Langerak Bodegraven      
45 2 Harry Vrolijk Amsterdam      

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 00:23:48uur (gem. 40,8sec) 35,3km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     30,1
2 3 Allard van der Sluis Amsterdam     29
3 49 Koos Groenewold Monnickendam     28
4 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     27
5 52 Rene Elenbaas De Hoef     26
6 97 Bart de Smit Amsterdam     25
7 62 Paul Meijer Almere     24
8 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     23
9 59 Mark Kassteen Amsterdam     22
10 47 Tom Snoek Abcoude     21
11 85 Dirk van Gestel Amsterdam     20
12 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     19
13 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     18
14 56 Gerrit Bakker Monnickendam     17
15 26 John Meijwaard Vinkeveen     16
16 83 Michiel van Laer Amsterdam     15
17 77 Edgar Donkervliet Almere     14
18 45 Michel Broeks Amsterdam     13
19 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
20 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     11
21 67 Stephan Schel Mijdrecht     10
22 117 Joost Hardick Amsterdam     9
23 51 Jan de Gorter Amstelveen     8
24 55 Erik Brouwer Almere     7
25 64 Hans de Best Mijdrecht     6
26 W7 Ellen Kok Weesp     5
27 5 Bert Groot Roessink Almere     4
28 103 Jan van Huystee Edam     3
29 66 Ingmar Maurice Amsterdam     2
30 71 Paul Reiling Amsterdam     1
31 79 Tijmen de Bree Monnickendam      
32 50 Jasper Hondius Amsterdam      
33 89 Wim van Lindenberg Almere      
34 81 Rob Zwartele Amsterdam      
35 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht      
36 80 Derk van Laer Amstelveen      
37 11 Andre Witkam Diemen      
38 115 Henk Blokhuis Amsterdam      
39 82 Jeroen van der Velden Abcoude      
40 69 Wim Koopmanschap Naarden      
41 999 Annelou de Vries Amsterdam      
42 44 Ron Fontijn Landsmeer      
43 73 Wouter Veerkamp Kockengen      
44 84 Arjen Langerak Bodegraven      
45 2 Harry Vrolijk Amsterdam      

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M4
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 1-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 00:17:31uur (gem. 42,0sec) 34,3km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     30,1
2 110 Bart ter Haar Amsterdam     29
3 41 Paul Brouwer Amsterdam     28
4 69 Mark Lepelaar Amsterdam     27
5 4 Arie Blijleven Amstelveen     26
6 107 Martin Huysmans Amsterdam     25
7 90 Edwin Vollenbroek Almere     24
8 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     23
9 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     22
10 82 Frans Huisman Diemen     21
11 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     20
12 88 Jasper Kal Amsterdam     19
13 36 Maarten Dullaert Bussum     18
14 28 Klaas Joosten Amsterdam     17
15 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     16
16 84 Ronald van der Bie Amsterdam     15
17 w44 Nicky Smout Amsterdam     14
18 66 Marc Moerman De Hoef     13
19 37 Cees de Jong Wilnis     12
20 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     11
21 114 Willem Hauwert Amsterdam     10
22 62 Hein de Graaf Weesp     9
23 55 Jeroen Baars Amsterdam     8
24 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam     7
25 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     6
26 20 Max Schreuder Amsterdam     5
27 61 Niels de Kraker Bussum     4
28 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     3
29 25 Frans Putker Abcoude     2
30 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     1
31 42 Bert van den Broek Amstelveen      
32 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel      
33 31 Coos Brouwer Wilnis      
34 59 Ed van Blokland De Hoef      
35 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht      
36 73 Maarten Middelburg Amsterdam      
37 27 Bart van Iterson Uithoorn      
38 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel      
39 47 Harrie van Gennip Amsterdam      
40 45 Jan van der Harst Diemen      
41 83 Wouter Verhoef De Kwakel      
42 113 Peter Keijzer Amsterdam      
43 46 Boudewijn de Boer Duivendrecht      
44 24 Dirk de Groot Baambrugge      
45 7 Jeroen Zonneveld Amsterdam      
46 108 Steen Sorensen Amsterdam      
47 12 Arjan de Wit Amsterdam      
48 56 Johan Ostendorf Abcoude      
49 87 Robert Jan Prenger Amsterdam      
50 3 Tjalling Kramer Diemen      
51 65 Wout Berkelaar Vinkeveen      
52 z77 Leonard Franken Almere      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 1-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     60,2
2 41 Paul Brouwer Amsterdam     56
3 69 Mark Lepelaar Amsterdam     56
4 4 Arie Blijleven Amstelveen     53
5 107 Martin Huysmans Amsterdam     50
6 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     44
7 28 Klaas Joosten Amsterdam     40
8 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     38
9 84 Ronald van der Bie Amsterdam     35
10 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     32
11 110 Bart ter Haar Amsterdam     29
12 W44 Nicky Smout Amsterdam     27
13 55 Jeroen Baars Amsterdam     27
14 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     27
15 62 Hein de Graaf Weesp     26
16 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     26
17 90 Edwin Vollenbroek Almere     24
18 36 Maarten Dullaert Bussum     24
19 82 Frans Huisman Diemen     21
20 58 Leon Zautsen Muiderberg     21
21 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     20
22 88 Jasper Kal Amsterdam     19
23 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     18
24 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     17
25 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     14
26 66 Marc Moerman De Hoef     13
27 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     13
28 20 Max Schreuder Amsterdam     13
29 37 Cees de Jong Wilnis     12
30 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht     12
31 25 Frans Putker Abcoude     11
32 114 Willem Hauwert Amsterdam     10
33 79 Frits van Driel Amsterdam     10
34 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam     7
35 47 Harrie van Gennip Amsterdam     7
36 113 Peter Keijzer Amsterdam     5
37 61 Niels de Kraker Bussum     4
38 87 Robert Jan Prenger Amsterdam     4
39 29 Bart van Ommeren Amsterdam     3
40 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     1
41 24 Dirk de Groot Baambrugge     1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.