Gewestelijk kampioenschap pupillen A en B en Junioren ABC

Zaterdagavond 19 december 2015 stonden de pupillen en Junioren onder goede weersomstandigheden aan de start de temperatuur was weer hoog en daardoor sloeg het ijs snel aan.

Des al niet te min werd er weer hevig gestreden om de vel begeerde titel van gewestelijk kampioen.

Door de kerst vakantie en gelijktijdig gehouden 6 banen toernooi was het aantal deelnemers nou niet om over naar huis te schrijven, maar de wedstrijden waren er niet minder spannend om.

Hieronder de uitslagen,

  Uitslag MPB
plaats Naam
1 Pien Smit
2 Anouk van Leest
3 Esmee Brommer
4 Lieve Siemons
5 Emma Kole
6 Isa Molenaar
   
  Uitslag JPB
plaats Naam
1 Sijmen Egberts
2 Stijn Beekelaar
3 Ofke Teekens
4 Matthe Pronk
5 Tom Egbertsen
6 Jorn Bot
7 Sietse Kool
8 Simon de Smit
9 Roel Hertoge
10 Jesse van Leeuwen
11 Stijn van de Bunt
12 Elia van Uchelen
13 Dennis Schaap
14 Mees van Duren
15 David Bergfeld
   
Uitslag  MPA
Plaats Naam
1 Ramona Westerhuis
2 Evelien Vijn
3 Schenk, Sascha
4 Nikita Praag
5 Vera van Ditshuizen
6 Femke de Boer
7 Daan Louwerse
8 Tess Booijen
9 Amy Cornelissen
   
Uitslag JPA
plaats Naam
1 Ivo de a Porte
2 Berkhout, Daan
3 Mats Siemons
4 Hessel Langedijk
5 Job de Vast
6 Jesse Versluis
7 Tom Smit
8 Dwight Donkersloot
9 Mathijs Depenbrock
10 Stijn Tissen
11 Wesel Mouris
12 Jesse Vollaard
13 Sam van Uchelen
14 Mart Koers
15 Seb van Schelven
16 Ole Kroes
   
Uitslag MJC
plaats Naam
1 Robin Koot
2 Fleur Schouten
3 Sanne Teekens
4 Roos Markus
6 Anne Smit
6 Merel Conijn
7 Femke Mossinkoff
8 Robin de Smit
9 Dewi Nicolai
10 Ida Blokland
11 Jamie Koudijs
12 Ella Giezen
13 Heleen Compier
14 Annabelle Drabbe
   
Uitslag JJC
plaats Naam
1 Daan Kool
2 Gert-Jan van Diepen
3 Bart Segers
4 Wieger Gobel
5 Rick de Ruijgt
6 Bart Klaver
7 Jesper de Jong
8 Bart van Duren
9 Thijs Wagenaar
10 Bart Blaazer
11 Igor Baars
12 Freek Benschop
13 Mees Egberts
14 Matthis Polman
   
Uitslag MJB
plaats Naam
1 Lynn Dekker
2 Willemijn van der Vlugt
3 Paula Konijn
4 Pemm Huisman
Uitslag JJB
plaats Naam
1 Tom den Heijer
2 Tobias Gobel
3 Sam Kramer
4 Levy Kramer
5 Sjoerd de Boer 
   
Uitslag JJA
plaats Naam
1 wouter van der Harst
2 Jordy Mulder
Uitslag MJA
plaats Naam
1 Stella Muthert
2 Sascha Stoop
3 Louise Mannel

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.