Seizoensranglijst 2015-2016

 

                                      Seizoensranglijst Amsterdamse licentiehoduers 2015 – 2016

Hieronder de tijden van het seizoen.

 

      cat 100 300 500 700 1000 1500 3km 5km 10km
1 Jouke Hoogeveen HCA HSB               6:38.13 13:09.50
2 Niels Immerzeel IJNG HN2     39.96     1:57.13 4:05.20 6:52.70 14:14.72
3 Maico Voets ASV HN4     37.75   1:14.81 1:53.98 4:07.13 6:47.12 15:09.19
4 Victor Ramler Jaap Eden HA2 10.22 24.43 38.01   1:16.05 1:54.53 4:01.25 7:00.33  
5 Wiebe Stassen Poelster HA2 10.74 25.25 38.68   1:17.09 1:54.73 4:05.25    
6 Gijs Roos HGI HN3 10.81 24.86 38.31   1:16.06        
7 Mark van der Harst SKITS HN4     40.14   1:20.64 1:59.63 4:10.66 6:55.69 14:11.45
8 Hanno Dahmen HCA HA1     38.04   1:14.29 1:56.12 4:09.61    
9 Jeffrey van Norden Loosdrecht HN4     39.01   1:17.32 1:56.48 4:07.30 7:00.56  
10 Johan Hendriks SKITS HSA             4:08.72    
11 Annette Gerritsen HCA DSA 10.57 24.91 38.69   1:17.10        
12 Jurjen Westenberg ASV HN1     39.49   1:19.38 1:55.98 4:12.55 6:54.01  
13 Kees Hooft HCA H40     40.75   1:22.41 2:01.27 4:08.20 7:03.26 14:31.05
14 Jelle de Boer HCA HA1 10.51 25.02 38.91 55.39 1:18.92 1:56.20 4:09.69    
15 Olof Gerritsen Waterland HN1     37.39   1:13.40 1:53.92 4:16.41 7:04.72  
16 Christiaan Grigoleit SKITS HSA     40.99   1:20.95   4:02.61    
17 Jochem van Lith HCA HB2 10.82 25.80 39.52   1:18.78 1:59.93 4:22.66   16:33.17
18 Christoffel Hendriks SKITS HSA             4:12.59 7:08.91  
19 Victor Velthuijsen Poelster HN1 13.09   39.42 55.83 1:18.15 1:59.18      
20 Koen de Best SKITS HA2 11.96 27.64 41.97     2:00.57 4:09.99 7:12.95  
21 Olaf Wit Hogerop H40     40.38   1:23.09 2:00.42 4:12.30 7:19.89  
22 Karel Scheepstra Poelster HB2     39.31   1:21.77 1:57.46 4:12.68    
23 Frerik Scheffer HCA HN2 10.41 24.24 36.86   1:12.51   4:22.06    
24 Sam Kramer Poelster HB2     40.21   1:20.24 1:59.92 4:17.16 7:23.03  
25 Stefan Wolffenbuttel Viking HN4     40.19     2:04.08   7:19.55  
26 Bram Versteeg Fenix HSA     39.73            
27 Wilbert Smit SKITS HSA     41.39     2:03.63 4:18.95 7:29.04  
28 Wouter van der Harst Diemen HA1     40.09   1:20.08 2:00.60 4:21.82    
29 Femke Markus Amstelbocht DA2     41.51   1:22.15 2:03.29 4:17.01 7:48.80  
30 Sven Prins IJNG HSA 10.26 24.19 37.88 52.88 1:16.80 1:59.80 4:35.37    
31 Andres Landman Gein e.o. HSB     40.33     2:01.77      
32 Martijn Goedhart HGI HSA     41.08   1:21.63 2:00.92 4:20.95 8:00.08  
33 Mario Hagen 5 Dorpen H50   26.92 40.53     2:01.98 4:19.56 8:08.26  
34 Paul Montauban SKITS HSA             4:22.01    
35 Albert Jan Gerritsen HCA HSA     40.13   1:21.52        
36 Martin Heerma HGI H40 11.48 27.04 41.27   1:23.33 2:06.10 4:23.95 7:38.96  
37 Serge Yoro HCA HB1 10.88 26.35 39.42   1:20.90 2:02.81 4:33.93 7:56.11  
38 Levy Kramer Poelster HB2     39.99   1:20.13 2:02.43 4:26.46    
39 Maike Brinksma 5 Dorpen DN2 11.50 27.54 41.76   1:23.80 2:04.44 4:22.15 7:49.82  
40 Pieter Lubbe 5 Dorpen HA2   27.22 40.86   1:21.63 2:01.20 4:28.79    
41 Job Bohnen HCA HSB 11.15 26.14 39.72 57.08 1:20.18 2:04.28 4:31.99 8:41.77  
42 Ivar Immerzeel IJNG HC2 11.59 27.37 41.70 1:03.54 1:24.82 2:04.97 4:20.81    
43 Martijn Vermist Poelster HB1 10.99 26.12 40.14   1:21.29 2:04.40 4:33.92    
44 Daan de Best IJNG HB2     40.54   1:22.24 2:05.85 4:24.17    
45 Bart Brinksma 5 Dorpen H55     43.04   1:27.12 2:07.84 4:30.65 7:45.71  
46 Jasper van der Werf SKITS HN3     39.47   1:21.51 2:07.74      
47 Ruud Bouwmeester HCA H50     41.52   1:23.82 2:06.22 4:34.38 8:03.61  
48 Wouter van der Hauw HCA HN1 11.86 27.07 41.63 59.31 1:22.44 2:08.08 4:30.01    
49 Marnick van der Meulen SKITS HN2     41.85     2:07.48 4:35.46 8:05.83  
50 Peter Bos Viking H50 11.17 28.30              
51 Andre van Zaane HCA H50   29.58 45.23   1:34.66 2:17.71 4:42.96   17:48.39
52 Max van Boxel SKITS HSA     41.27     2:05.45      
53 Wieger Gobel Amstelbocht HC2 11.45 27.22 41.92 1:05.32 1:23.59 2:05.82      
54 Ingmar Ris HCA HSA 10.70 25.70 40.02 59.84 1:21.10 2:13.30      
55 Sjoerd de Boer HCA HB1 11.45 27.40 42.50   1:27.10 2:09.20 4:37.64 7:51.95  
56 Jens Salomons ASV HB1 11.18 27.16 39.80   1:19.99 2:04.95 4:42.88    
57 Guus Heijnen ZTIKZ HSB     41.97       4:30.06    
58 Ruben Schel IJNG HA1 11.50 27.44 41.71   1:24.62 2:07.40 4:42.16 8:25.35  
59 Bobbie Hondeveld Gein e.o. HN2     42.44   1:26.55 2:04.37 4:40.54 8:32.90  
60 Birgit Witte Zaanstreek DSB     43.96     2:07.71 4:25.68    
61 Bart Segers Amstelbocht HC2 11.37 26.77 40.96 1:09.19 1:23.58 2:10.49      
62 Emma Kant HGI DC2 11.54 27.02 41.74   1:23.57 2:08.03 4:36.54    
63 Sietse van der Werff HCA H60     45.09   1:29.51 2:11.93 4:38.21 7:50.34  
64 Sandra van Bijlert Poelster DSB 12.45 30.47 45.85   1:32.95 2:19.82 5:07.04   17:44.75
65 Edo Smit HCA HA2     42.29   1:25.19 2:07.46 4:43.37 9:04.10  
66 Anna van den Bos HCA DC2 11.59 27.42 42.16   1:24.18 2:08.19 4:36.05    
67 Andy van Waes ZTIKZ HSB     41.03   1:23.09 2:08.06 4:40.74    
68 Arno Hendrikse ZTIKZ HSB     40.75   1:23.35 2:10.08      
69 Marco Roos HGI H50 12.22 29.26 43.91   1:25.58 2:12.03 4:42.65 8:17.27  
70 Jaco de Kraker HCA H50   32.05 48.53   1:37.85 2:21.43 5:05.06 8:45.54 18:13.65
71 Myrte Sandu HCA DA1 10.92 26.45 41.61   1:25.16 2:08.87 4:41.18    
72 David Holmes ASV HC1 12.01 28.15 42.08   1:25.46 2:04.07 4:45.53    
73 Bart van Duren Amstelbocht HC1 11.51 28.41 42.79 1:00.93 1:27.14 2:11.03      
74 Bas van Nispen HCA HSB     41.81   1:28.72 2:06.83      
75 Charlotte Kool 5 Dorpen DB2 12.00 28.25 42.95   1:27.11 2:10.86 4:36.71    
76 Anna Lof Waterland DN2     43.93     2:13.62 4:32.01    
77 David Groot Viking HB1 12.05 28.91 44.60 1:04.24 1:31.26 2:17.50 4:46.98 8:26.50  
78 Reinier Lamers ZTIKZ HSB     47.71     2:20.07   7:57.99  
79 Tim Wals HGI HB1     41.35   1:27.65 2:09.72 4:43.01    
80 Renata Velthuijsen Poelster DN3 11.54 27.47 42.46   1:26.00 2:10.59 4:45.39    
81 Bart Klaver ASV HC1 11.98 27.83 41.87   1:23.20 2:08.33 4:52.95    
82 Mats Siemons HCA HPA 11.68 27.96 44.02 1:04.63 1:28.88        
83 Edel Jasmijn Bording Waterland DA2 11.55 27.04 41.53   1:24.74 2:11.77 4:49.18    
84 Wessel Copier SKITS HSA     41.71   1:25.20 2:11.06      
85 Tom Jonkmans HCA HC1 11.91 27.84 42.33 1:02.22 1:27.72 2:14.08      
86 Erik Klomp HCA HSA 11.47 26.96 41.18   1:22.97 2:16.73      
87 Rogier Koopman HCA HSA     43.51 1:02.25 1:29.73        
88 Suzanne Mulder HCA DSB 12.27 28.72 44.62   1:26.60 2:11.54 4:37.92    
89 Hans de Kruif HCA H45     46.65     2:18.87 4:56.92 8:23.90  
90 Casper Zuurveld SKITS HN3     42.94     2:10.93      
91 Roos Markus Amstelbocht DC2 12.27 28.78 44.52 1:02.92 1:28.63 2:13.54      
92 Ellen de Waard SKITS DSA             4:50.63    
93 Boris Ramler HCA HN2     42.54   1:30.77 2:09.62 4:50.35    
94 Tessa Snoek Gein e.o. DB1 11.73 28.49 43.96   1:29.11 2:12.18 4:50.81    
95 Thijs Wagenaar Amstelbocht HC2 12.15 28.34 42.98 1:00.79 1:30.23 2:11.48 5:03.03    
96 Dennis Rolfes Poelster HB1 11.57 27.20 42.02   1:27.26 2:12.18 4:59.58    
97 Stijn Brommer SKITS HN4   29.63 44.94   1:29.11 2:14.76 4:48.82    
98 Leon Westenberg HCA HN3     42.32   1:26.96 2:11.01 5:03.11    
99 Stan Wenneker 5 Dorpen HC1 11.90 28.81 43.81 1:02.76 1:31.32 2:17.51      
100 Titus de Haas HCA HA2 11.46 26.60 41.64   1:34.01 2:12.99      
101 Onno Warns ZTIKZ HSB     46.58   1:38.25 2:19.57 5:06.91 8:54.20  
102 Tobias Gobel Amstelbocht HB1   28.82 44.34   1:30.00 2:15.06 4:53.22    
103 Zeno de Ponti Poelster HC1 12.67 30.02 45.03 1:10.26 1:27.71 2:15.56 4:57.54    
104 Sjoerd Wezenberg HCA HN2 11.17 26.69 41.63   1:27.63 2:11.26 5:17.19    
105 Romy de Jong IJNG DC2 12.23   43.61 1:04.03 1:31.09 2:17.66      
106 Estelle de Jong IJNG DB1 12.24 29.10 43.95   1:29.17 2:16.26 4:56.72    
107 Matthis Polman HCA HC2 12.53 30.22 42.97 1:08.66 1:32.68 2:15.29      
108 Jobbi Lenderink Gein e.o. HB1 11.89 29.18 45.00 1:07.82 1:33.40 2:23.67 5:34.41 8:59.97  
109 Leila Meijer HGI DC1 12.49 29.50 44.70 1:11.74 1:29.53 2:15.96      
110 Jaco Moerman IJNG HSB 11.70 28.80 42.85 1:02.26 1:32.15 2:13.20 5:10.13    
111 Theo Heuzen SKITS H60   31.78 49.71 1:09.90 1:40.35 2:29.21 4:46.90 8:15.64  
112 Nico Jan de Haan IJNG HA2     43.44     2:15.55 4:58.18    
113 Hidde Louwsma ASV HB2     43.44   1:29.84        
114 Willemijn van der Vlugt HCA DB1 12.21 28.51 43.67   1:32.51 2:16.24 4:56.86    
115 Sebastian Post Amstelbocht HN1     42.62     2:15.70      
116 Lucien Wolvers IJNG H40     43.71     2:15.37      
117 Mathijs Depenbrock ASV HPA 12.21 29.37 45.13 1:06.26 1:33.54        
118 Roel Oostra HCA HB2     43.22     2:16.31      
119 Imme Kampen HGI DSB     45.94   1:32.16 2:18.40 4:49.77    
120 Jochem Giesbers Baambrugge HB1 12.14 28.77 44.21 1:08.28 1:33.63 2:17.75 5:06.25    
121 Walter Staal ZTIKZ H55     44.64   1:30.59 2:18.27 4:58.20    
122 Lisa Roos HGI DSA 11.91 28.18 43.95   1:30.39 2:17.66 5:08.71    
123 Eva-Sterre Bording Waterland DN2 11.12 26.67 41.51   1:25.10 2:24.47      
124 Heleen Compier Amstelbocht DC2 12.16 29.35 44.92 1:04.65 1:33.84 2:17.95      
125 Simon Salome HCA H60     45.58   1:31.43 2:16.61 4:59.05    
126 Erik de Vries SKITS HSA   29.74 45.99   1:31.97 2:18.86 4:56.06    
127 Quinten Heerma HGI HC1 11.92 28.66 43.99   1:30.97 2:18.59      
128 Jesse Dunbavand Abcoude HC2 11.65 28.88 43.51 1:01.10 1:33.82 2:22.02 5:08.77    
129 Erica Della Guardia-de Jong Waterland D45 13.29 31.53 46.37   1:31.98 2:19.22 4:52.96    
130 Paco Palman Poelster H50     45.55   1:32.71 2:20.04 4:55.78    
131 Frank Groot Viking HC2 12.15 28.84 45.87 1:03.28 1:34.30 2:20.21 5:03.54    
132 Lotte Elfferich IJNG DA1 12.19 28.86 44.21   1:31.06 2:16.79 5:15.82    
133 Rigt Kalsbeek SKITS DSA     44.82   1:30.59 2:21.12 4:58.67    
134 Johan Moolhuizen Viking H40     44.92     2:15.58      
135 Niels de Jong Amstelbocht HSB   29.53 44.87   1:31.10 2:22.04 4:57.16    
136 Stan van den Berg SKITS HSA     47.13     2:12.16      
137 Yael Prenger HCA DPA 11.72 28.91 44.19 1:04.13 1:29.26 2:25.53      
138 Gerdien Meijer Amstelbocht D50 12.48 29.18 44.23   1:33.39 2:17.99 5:16.78    
139 Jan-Willem Meijer Amstelbocht HSB     43.12     2:19.20      
140 Peter Wesseling Amstelbocht HSB     45.72     2:21.37 5:03.01    
141 Henriëtte Goede HGI D50 12.54 30.16 44.54   1:28.96 2:21.67 5:19.78    
142 Quinty van Wijnbergen HCA DC1 12.04 28.82 44.27   1:32.25 2:20.20      
143 Alicia van Giesen Amstelbocht DC2 11.50 27.21 43.68 1:08.81 1:31.31 2:26.68      
144 Timo Roeleveld Waterland HC2   31.00 45.38 1:11.48 1:33.71 2:24.25 5:04.12    
145 Maria Evers Baambrugge DB2 11.86   44.04   1:28.91 2:22.30      
146 Simon Rem HGI HB1     44.92     2:18.04 5:20.52    
147 Leo Blakborn Waterland H40     44.16     2:19.29      
148 Rene Markus Amstelbocht H50     49.29     2:23.86 4:51.72    
149 Werner Rem HGI H55     45.82     2:20.69 5:12.37    
150 Rianne Rolfes Poelster DA1 11.82 27.72 43.71   1:30.68 2:25.23 5:25.05    
151 Annelies Oude Alink SKITS DN4     46.19   1:31.09 2:22.03 5:13.98    
152 Paul Wind Viking H45     45.43     2:18.28      
153 Tom Egbertsen ASV HPB 12.35 30.46 47.86 1:07.13 1:37.73        
154 Maaike Vogel SKITS DSA     45.61   1:31.48 2:19.74      
155 Wouter van den Bosch Gein e.o. HC1   32.72 47.81 1:08.31          
156 Daan van Eck Waterland HSA     43.77     2:20.36      
157 Job de Jong Baambrugge HB1 13.20 33.96 46.42 1:13.97 1:32.35        
158 Melvyn Roerdink ZTIKZ HSB     46.18   1:31.89 2:27.03 5:02.27    
159 Fabiënne Kool 5 Dorpen DC2 12.75 29.71 46.46   1:32.09 2:20.69      
160 Tim Roos HGI HSA     43.30     2:21.57      
161 Dirk Reijinders Waterland HC2     44.74 1:07.88 1:33.39 2:25.23      
162 Gregor Portengen Amstelbocht HB2   28.98 45.85 1:05.05 1:32.52 2:26.49      
163 Pieter Snoek Gein e.o. HSA     44.00     2:21.32      
164 Evelien Mager HGI D45     47.65   1:34.62 2:22.45 5:08.98    
165 Gabriël Nibte Abcoude HB2 12.54 29.72 45.15     2:24.50 5:24.44    
166 Nick Luijten HCA HPB 12.85 31.67 48.85 1:10.48          
167 Astrid Janssen HCA D50   30.71 47.16   1:34.53 2:24.50 5:12.32    
168 Erik Vermist Poelster H50     45.54     2:20.33      
169 Daan van der Vliet HCA HPA 12.85 30.82 47.48 1:09.53 1:40.87        
170 Simon de Smit HCA HPB 13.18 31.30 48.18 1:15.00          
171 Stephan Schel IJNG H45     47.68     2:24.43 5:26.00    
172 Sylke Kas ASV DC1 12.65 30.67 46.46 1:14.59 1:36.31 2:28.83 5:43.53    
173 Tom Hoekstra Abcoude HSB     44.25     2:22.80      
174 Bram Hoekstra 5 Dorpen HPA 12.75 30.87 47.91 1:10.44 1:42.85        
175 Sam Faas 5 Dorpen HC1   29.56 46.71 1:18.27 1:38.10 2:29.11 5:31.80    
176 Nico de Jong IJNG H45 12.91 30.88 47.39   1:39.37 2:24.85 5:30.33    
177 Martin van den Broeck 5 Dorpen H55   29.85 45.83     2:23.42      
178 Laurie Rand Viking DC1 12.99 32.98 47.89 1:09.40 1:42.63        
179 Ton Hendrikse IJNG H55     46.96   1:33.47 2:23.78 6:04.80    
180 Esther Pennings Viking DSB     47.01     2:21.14      
181 Fedor Tillie SKITS HN1     43.99   1:29.83 2:29.14      
182 Carlo Groot 5 Dorpen H45   30.11 46.82     2:22.51      
183 Klaas Luijten HCA H45     47.25 1:07.11   2:27.47      
184 Hans Lekkerkerker Viking HSB     44.79     2:24.02      
185 Roxy Bugter Baambrugge DC2       1:28.55          
186 Jochem van den Broek HGI HB2     47.73 1:11.79 1:39.46 2:32.11 5:37.65    
187 René van Zessen Poelster H55     46.90   1:42.25 2:27.05 5:29.70    
188 Chiel Smit Viking H40     47.32     2:21.48      
189 Peter Tijsen HCA H60 12.75 31.94 47.39   1:37.19 2:23.32      
190 Rob Zuiker IJNG H45     47.93     2:28.46 5:29.73    
191 Erik Brouwer Gein e.o. H45     46.51     2:22.37      
192 Terence Brandse Amstelbocht HC2     45.72   1:34.21 2:24.69      
193 Fred Molenaar HCA HSB     45.65   1:40.06 2:22.56      
194 Lasse van Haasen ASV HB2   29.05 46.00   1:37.56 2:25.07      
195 Bart Kuil 5 Dorpen H45   29.34 45.79     2:24.78      
196 Philo Decroos Baambrugge HB1 12.28 29.94 46.36   1:42.18 2:31.91 5:40.01    
197 Jeroen Dolman Viking HB1     44.99     2:24.47      
198 Gert Portengen Amstelbocht H50 12.46 31.22 48.86   1:38.82 2:31.91 5:29.41    
199 Susan Bol Hogerop DSA     47.33   1:35.59        
200 Sander Boeree Poelster HC2 13.20 30.99 48.95 1:12.88 1:43.46        
201 Eline van Lindenberg HCA DB1 12.98 30.29 47.65   1:45.62 2:27.15 5:42.62    
202 Dirk de Jong IJNG H40     46.19     2:24.04      
203 Jacco Kroese IJNG H45     49.32     2:30.86 5:28.58    
204 Femke de Boer HCA DPA 13.15 32.98 50.26 1:12.82 1:40.91        
205 Kees Schrama Waterland H60     47.16     2:23.64      
206 Bart de Groot Baambrugge HC1 11.71 28.37 44.86 1:04.71 1:38.17 2:40.42      
207 Jolijn van Leeuwen SKITS DN3 13.10 31.85 47.58   1:35.21 2:26.26      
208 Berend Schols HCA HSB     48.26     2:22.43      
209 Melle Blits HCA HC2     48.09 1:07.18   2:30.64      
210 Esther van Leeuwen IJNG DN3 12.51 30.45 47.10 1:08.11 1:39.05 2:36.43      
211 Mila Burger Waterland DC2     47.85 1:14.34 1:41.60 2:36.36 6:04.67    
212 Carmen Douma Diemen DB1 12.86 31.67 48.19   1:42.55 2:35.87 5:37.92    
213 Samuel Ras Centrum HN2     46.64     2:24.49      
214 Ron Brandse Amstelbocht H50     50.00     2:34.36 5:25.39    
215 Tessa Keur Hogerop D45     47.78   1:37.89        
216 Sija Brinksma 5 Dorpen DB2   30.24 45.79     2:27.57      
217 Eva Schipper Waterland DC1 12.43 29.65 47.55   1:38.59 2:28.62      
218 Bert Groot Roessink ASV H65 13.02   48.80     2:22.63      
219 Mira Frölich SKITS DSA 13.95 33.03 49.54   1:38.89 2:32.24 5:49.20    
220 Merlijn Pronk Viking HC1     48.93 1:12.72 1:45.56        
221 Joost Knotnerus HCA H50     45.69     2:26.18      
222 Kai van Vlaanderen Centrum HB1     45.96   1:35.44 2:29.23      
223 Semmie Bakker 5 Dorpen DPB 13.01 32.62 51.72 1:14.01          
224 Corné de Jong 5 Dorpen HB2 12.49 30.33 48.04 1:15.18   2:33.35      
225 Egbert van Blaaderen Amstelbocht HSB     46.32     2:25.46      
226 Marja Roos HGI D50 13.53 31.79 48.00   1:38.13 2:27.55      
227 Dido van Veen HCA DC1 13.35 33.55 51.74 1:11.74          
228 Marcel Leenaars Hogerop H45     48.65   1:36.85        
229 Jordy van Wijnbergen HCA HPA 13.53 33.61 50.79 1:15.55 1:41.66        
230 Roos Hondeveld Gein e.o. DB2   33.75 48.48   1:45.07 2:33.15 5:47.17    
231 Sybille Mulder HGI DN3     47.43     2:24.89      
232 Lisa van Rijn SKITS DN3     46.92   1:35.91 2:30.47      
233 Dorus Pronk Viking HSB     49.27   1:36.09        
234 Erik Tinholt Baambrugge HSA     45.84     2:27.75      
235 Tom van Scheppingen Waterland HSA 12.03 28.12 45.49     2:34.28      
236 Joost van Leenders HCA H45     48.01     2:24.75      
237 Annabelle Drabbe HCA DC2   33.73 49.13 1:19.88 1:44.07        
238 Maika Schouten ASV DB1     49.55   1:42.69 2:35.12 6:02.73    
239 Ester van Rooij Viking DN2     51.79 1:12.84          
240 Bart de Smit HCA H50     48.27     2:24.55      
241 Daan Louwerse HCA DPA 13.31 32.54 50.95 1:13.32 1:45.79        
242 Reimer Lap Diemen HB2     52.29 1:10.55          
243 Rosalie van Vliet ASV DPD 12.79 32.20 50.75 1:21.18          
244 Joost Boterman Amstelbocht HSA     48.39   1:39.27        
245 Danielle Douma HCA DN3 12.70 30.97 48.16   1:47.02 2:38.70 5:46.80    
246 Jelle Boonstra Amstelbocht HPB 12.78 31.64 52.82 1:16.17          
247 Kees Ras Centrum H45     46.51     2:27.78      
248 Youri Janssen IJNG HPA 12.82 31.73 53.06 1:15.52          
249 Rene Koning HGI H50     47.46     2:26.76      
250 Eric Heusinkveld Waterland H55     51.28     2:36.96 5:44.97    
251 Pijke Steenhuis Fenix HB2     49.38     2:24.29      
252 Mara Agne Diemen DPA 13.26 34.55              
253 Kim Mahabali HCA DA1   30.06 45.55   1:37.00 2:37.18      
254 Swen Melenhorst ASV HC1   33.48 51.29 1:12.39 1:46.59 2:44.38 5:46.12    
255 Jorn de Vries ASV HPB 13.34 33.17 50.40 1:15.42 1:46.81        
256 Lucas Veldhuisen Amstelbocht HB1     46.37     2:29.03      
257 Alex Gijsen Baambrugge H45     47.21     2:28.04      
258 Mees van Duren Amstelbocht HPB 13.02 31.44 51.88 1:20.88          
259 Claudia Schuurmans IJNG DC1   34.50 48.51   1:40.19        
260 Femke Berends ASV DC1 13.24 32.45 48.40   1:42.69 2:29.37      
261 Kamiel Beunk HGI HC1   33.56 49.80 1:19.98 1:45.74        
262 Catalien Boelens SKITS DN1     47.76   1:38.96 2:31.73      
263 Pieter Tuin HGI HC2     48.47   1:41.37        
264 Robin de Smit HCA DC1   31.96 47.86   1:38.07 2:34.29      
265 Edward Galesloot Viking H45     47.25     2:28.80      
266 Carlo Kuiper SKITS HSA     45.56     2:31.03      
267 Bas Ponsioen ZTIKZ HSB     48.89     2:25.47      
268 Justine Zwier HCA DA1     52.62 1:13.77          
269 Melissa Wenneker 5 Dorpen DPB 12.92 32.56 53.18 1:16.48          
270 Peter Bol Hogerop H55     49.46   1:39.11        
271 Rosanne Brink Poelster DA1     50.82 1:14.25 1:47.26        
272 Ton Vrolijk Poelster H60     50.28   1:45.53 2:44.66 5:43.99    
273 Daan Adams Amstelbocht HPA 13.23 31.74 51.66 1:16.10 1:50.43        
274 Zirk Seljee ASV HPB 12.92 32.86 52.12 1:21.44          
275 Emma Fransen HGI DPB 13.57 32.89 51.90 1:14.18 1:49.99        
276 Marike van der Schaaf Hogerop D45     49.51   1:40.44        
277 Anouk de Graaf Viking DB2     48.32 1:15.18 1:44.25 2:37.32      
278 Tess Booijen Centrum DPA 13.74 33.82 52.08 1:19.87 1:45.42        
279 Iris Engel ASV DC2   35.93 55.51 1:35.01 2:03.09   6:19.27    
280 Yvonne Simis Hogerop D40     49.26   1:42.68        
281 Sylvi Boer HCA DB2     49.57 1:17.77 1:51.47        
282 Harry Vrolijk Waterland H45     45.69   1:40.08 2:37.30      
283 Sabine de Jong 5 Dorpen DC2   32.87 51.78 1:15.64 1:50.58        
284 Lataesha Narain Waterland DPB 12.49 31.59 51.77 1:16.31 1:54.72        
285 Erik van der Lee 5 Dorpen HSB 13.03 32.12 49.31            
286 Darya Rashid 5 Dorpen DC2 13.92 32.21 50.44 1:12.84 1:44.54 2:39.28      
287 Eelco van Loenen Amstelbocht H45     48.78     2:29.04      
288 Wibrich Drost SKITS DSA   36.16 52.57   1:46.38 2:42.50 6:04.96    
289 Ron Fontijn HGI H55     52.65     2:52.51 5:41.74    
290 Freek Drost HGI HC1   33.96 48.75   1:44.72        
291 Nellie Kea Amstelbocht D55 14.09 32.91 53.40   1:50.74 2:44.03 5:45.93    
292 Jorrit Wynia HCA HPC 13.55 34.29 53.18 1:13.27 1:49.78        
293 Hans de Haan IJNG H45     49.87     2:57.98 6:02.29    
294 Bram de Vries IJNG H70     48.60   1:38.23 2:36.61      
295 Luuk Drost HGI HC1   33.52 48.43   1:46.51        
296 Tiberius Wildeboer HCA HC1 13.21 32.69 48.32 1:24.80 1:50.58 2:36.99      
297 Laura Depping 5 Dorpen DSA   30.64 48.14     2:35.06      
298 Annike Bekius SKITS DSA   36.29 52.89   1:56.81 2:43.71 6:00.44    
299 Tirza van Rooij Viking DB1     48.98 1:18.03 1:46.83 2:37.73      
300 Rene Dodeman HCA H55     48.96     2:30.53      
301 Wibo Elink Schuurman HCA HSB     47.39     2:33.54      
302 Bret Groot ASV HPC 13.37 32.96 52.73 1:27.25          
303 Inge Smits 5 Dorpen DC2 13.70 32.42 52.22 1:15.61 1:57.16        
304 Ellen Kok Hogerop D45     50.27   1:42.73        
305 Michelle Ros IJNG DPB 13.21 32.84 54.31 1:20.43          
306 Michiel Knotnerus HCA H50     48.19     2:32.75      
307 Youp Janssen HCA HC2     49.25   1:45.35        
308 Stijn Schuitemaker Waterland HPA 12.97 31.77 50.37 1:12.35 1:42.95 2:54.19      
309 Maarten Hoekstra Hogerop H40     49.93   1:43.20        
310 Finn Akkermans HCA HC1     54.33 1:14.90          
311 Cor Portengen Amstelbocht H50 12.37 30.52 49.74 1:13.25 1:49.96 2:47.31      
312 Dennis van Vlaanderen Centrum H40     49.73     2:29.42      
313 Thierry Holslag Amstelbocht HPA 13.21 32.68 51.90   1:43.46        
314 Koos Groenewold Waterland H65           2:33.47      
315 Erik Keijzer 5 Dorpen H55   33.24 50.26     2:31.14      
316 Maze Grapperhaus HCA HC1   30.56 49.69 1:11.73   2:48.99      
317 Eefje Boer Diemen DC2     54.06 1:15.92          
318 Kelly van Wijnbergen HCA DB1   30.81 49.34   1:43.36 2:37.57      
319 Daan Compier Amstelbocht HC1 12.54 32.89 50.76   1:46.16        
320 Laura Stroo HGI DPA 13.83 33.02 53.10 1:17.33 1:54.14        
321 Fons Hijkoop 5 Dorpen HC2 13.68 33.76 53.25 1:16.51 1:52.92        
322 Leeloo de Groot Poelster DB1     52.69 1:17.52 1:51.13        
323 Martijn Smit HCA HB2     50.11 1:25.48 1:43.07 2:41.63      
324 Marinka van den Broeck 5 Dorpen DSA 13.00 30.77 49.40     2:36.50      
325 Enrico Zeilmaker IJNG HPA 13.61 33.35 55.45 1:19.38          
326 Jeroen Streefkerk Baambrugge HC2     54.01 1:16.75          
327 Emma Koster 5 Dorpen DPB 13.76 33.04 52.57 1:17.32 1:58.32        
328 Ella Giezen HCA DC1   35.67 51.92 1:24.98 1:50.34        
329 Robert Klusman Hogerop H40     49.96   1:45.15        
330 Bouke Hoekstra HCA HC1     48.61 1:18.97 1:48.12 2:43.24      
331 Sanne de Vries ASV DB1 14.18 35.87 54.00   1:53.48 2:58.10 6:41.82    
332 Hanna Knotnerus HCA DA2     49.19     2:33.36      
333 Cecile Baalman ASV DPA 13.22 34.36 53.20 1:18.36 1:55.69        
334 Julian Golden Diemen HPC 13.81 37.15              
335 Huib van Herrewegen Hogerop H45     52.86   1:39.32        
336 Hans van Schaick Abcoude H55     50.88     2:29.47      
337 Gertjan Vroege Hogerop H45     51.50   1:43.02        
338 Jesse van Leeuwen Gein e.o. HPB 14.62 34.34 54.86 1:20.29          
339 Duncan Detmers Abcoude HPA 13.92 37.26              
340 Liselot Buurman Viking DB2     50.62 1:19.17   2:39.83      
341 Gerrit Bakker Waterland H60     51.57   1:43.11        
342 Dion Nicolaas Poelster H45     49.78     2:33.17      
343 Rik Hoekstra Fenix HB2   31.65 49.26     2:37.19      
344 Dewi Paardekooper HGI DA1     48.81   1:51.81 2:34.19      
345 Ivan Veul Amstelland HN2     47.22     2:37.26      
346 Jan van Huystee Hogerop H55   32.56 51.47   1:43.78 2:37.33      
347 Robert Godfroid Waterland H60     52.47     2:29.09      
348 Jola Vocking ASV DC1   37.10 56.12 1:47.69 1:58.84 3:09.94 6:52.27    
349 Yvonne van der Voort ZTIKZ DSB 13.05 31.26 50.57   1:47.18 2:37.60      
350 Sander Brandse Amstelbocht HPB 13.25 33.85 55.28 1:25.76          
351 Jaimie Bugter Baambrugge DB2     55.15 1:18.06          
352 Ger Voets ASV H50     49.66     2:34.31      
353 Laura Dodeman HCA DPA     55.54 1:17.68          
354 Taco Gouw SKITS HSA     47.87   1:44.02 2:42.95      
355 Mark Lepelaar 5 Dorpen H40 13.22 31.73 50.62     2:37.00      
356 Ingmar Maurice Hogerop H45     51.83   1:43.72        
357 Andre Witkam Diemen H50     50.98     2:32.64      
358 Floyd Veerkamp IJNG HPA 12.99 32.11 54.58 1:22.53 1:59.59        
359 Iris Gimpel HCA DSA   32.02 49.82   1:45.81 2:41.43      
360 Daan van Kempen Gein e.o. HSA     49.25     2:36.07      
361 Anouk Wals HGI DPA   35.91 53.89 1:24.16          
362 Kim Bos Waterland DC2   33.88 54.51 1:18.15 1:57.96        
363 Edwin van Schaik IJNG H45     47.88   1:42.69 2:46.01      
364 Cor Baas Amstelbocht H55     52.23     2:30.70      
365 Rosalinde van de Velden 5 Dorpen DN4   30.73 48.86   1:46.70 2:44.12      
366 Edwin Vollenbroek ASV H50     49.83     2:34.58      
367 Wessel Mouris Amstelbocht HPA 13.70 33.16 52.00   1:47.35        
368 Jop van Rijn IJNG HB1     50.92 1:13.52   2:48.47      
369 Jort Bouwmans 5 Dorpen HC1   34.55 56.00 1:20.21          
370 Marleen Hendriks ZTIKZ DSB     50.63     2:33.72      
371 Zoe Paardekooper HGI DB1     50.73   1:44.13 2:37.92      
372 Erwin Nelissen ZTIKZ H40     51.59     2:33.03      
373 Maaike Bos Waterland DC2   32.72 56.80 1:17.96 1:56.97        
374 Ryanne Westenberg HCA DB1 12.97 32.25 49.47   1:51.52 2:41.00      
375 Aniek van der Heijden 5 Dorpen DC2 13.85 34.06 54.62 1:20.36 2:00.00        
376 Pascal Sontag HCA HPA   34.39 55.73 1:23.67          
377 Jaira Matilda SKITS DA1     50.27   1:43.04 2:42.45      
378 Hendry Nagel Viking H40     50.56     2:34.53      
379 Eveline Hermsen Amstelbocht DB1     49.32   1:46.07 2:42.06      
380 Tom Snoek Gein e.o. H55     50.30     2:36.08      
381 Pieter van Buuren Jaap Eden H55   32.84 50.56     2:37.36      
382 Leonard Franken ASV H50     49.61     2:36.79      
383 Kjell Stricker 5 Dorpen HC1 13.67 34.36 54.42 1:20.52 2:04.34        
384 Connor van Rooij Fenix HPA     55.34 1:21.84          
385 Wester Zaal HCA HC1   33.94 51.81 1:11.44 1:56.32 2:55.42      
386 Maud Pronk Gein e.o. DC2     56.20 1:19.51          
387 Jochem Delvaux HCA HB1     52.28   1:45.45        
388 Jurre Overwater Amstelland HC2     53.25 1:25.96 1:56.82        
389 Jochem Douw Diemen HSB     48.87     2:37.87      
390 Randi Berkelaar IJNG HPB 13.74 34.41 57.63 1:25.80          
391 Renée van Hout Amstelbocht DC2     51.85   1:46.22        
392 Teun Munnik Waterland H50     50.42     2:36.70      
393 Jokim Pluijmers Poelster H40     53.06     2:33.03      
394 Jitske Fransens Abcoude DPA 12.75 32.71 55.60 1:26.29 2:09.78        
395 Piet van Rooij Viking H50     51.30     2:36.13      
396 Annemarie Brouwer Viking D45 22.63                
397 Jitte Schuitemaker Waterland DPC 14.19 35.33 55.66 1:23.82 2:01.40        
398 Lars Wagenaar Amstelbocht HPB 13.88 35.11 58.52 1:25.63          
399 Melle Jongsma HCA HPC 14.12 34.48 55.84 1:34.70          
400 Kirsten Post 5 Dorpen DPA 13.81 34.81 57.75 1:28.51          
401 Jasmijn Soet Viking DPF 14.39 39.38              
402 Maarten Pluim ASV HPC 13.69 35.31 58.50 1:27.47          
403 Jasmijn van der Linden Viking DPA 14.88 39.26              
404 Marijn Zuiker IJNG DPA 12.97 37.04 56.25 1:20.14 2:08.78        
405 Eveline Eigenhuis Waterland DA2     50.50   1:45.37 2:47.61      
406 Bertil Vermeulen Waterland H50     52.84     2:34.88      
407 Jimmy Prijs HCA HPA     57.70 1:20.75          
408 Inge Meijerink Amstelland DA1     52.10   1:47.56        
409 Philip Wagenaar Amstelbocht H45     52.96     2:34.97      
410 Bert van den Broek Poelster H50     48.48     2:42.78      
411 Donna Hijkoop 5 Dorpen DPA 13.72 35.08 56.71 1:19.89 2:12.27        
412 Tess Postma ASV DPC 14.35 36.20 56.72 1:30.32          
413 Jur Pronk Waterland H60     50.33     2:38.02      
414 Silke Breedveld Diemen DPA 15.60 39.37              
415 indy landzaat Centrum DC1 14.39 36.10 53.33   1:48.46        
416 Cecile Rashid 5 Dorpen DPB 14.35 36.41 57.79 1:23.96 2:02.37        
417 Martijn Pos 5 Dorpen HPA 14.12 41.08              
418 Bo Koolen 5 Dorpen DPA 13.98 35.83 56.69 1:23.35 2:10.73        
419 Mera van Boxtel HCA DPB 14.80 40.38              
420 Chantal Gessel ASV DB1 13.64   51.36   1:46.08 2:49.87      
421 Jorn Limburg IJNG HA1     51.06     2:37.99      
422 Hans de Best IJNG H45     50.57     2:39.44      
423 Sabine van Opzeeland HGI DSA     50.46     2:39.72      
424 Marlies Kaars Waterland DB2 12.91 32.07 50.92   1:49.50 3:00.40      
425 Zara Holslag Amstelbocht DB2     51.39   1:46.58 2:49.34      
426 Annika Schellen Abcoude DPB 15.24 40.49              
427 Martijn ten Veldhuis Amstelland HB1     55.73 1:22.19 2:10.34        
428 Kees Bosman Amstelbocht H60     53.18     2:36.77      
429 Morris Witkam Diemen HPB 13.74 35.29 1:01.15 1:32.95          
430 Dianne van den Bosch Gein e.o. DPA 13.99 34.47 57.75 1:42.31 2:03.14        
431 Marijke de Jong Hogerop D45     53.77   1:47.12        
432 Lucas Van Hemert Centrum HPA 14.13 34.71 53.78   1:52.70        
433 Caitlin Schouten SKITS DSA     55.89 1:33.05          
434 Marith Widman Viking DPA 14.66 41.47              
435 Daan Boerlage Amstelbocht HPC 13.72 35.63 1:01.43 1:31.49          
436 Jitse Kramer Diemen HPB 15.03 41.22              
437 Ivan van Veen Diemen HPC 14.90 41.28              
438 Liselotte Ringia Diemen DB2     1:00.25 1:23.66          
439 Max Rebel Poelster HB1     48.23     2:48.05      
440 Willem Pals Jaap Eden H50     49.90     2:43.12      
441 Laura Salomons ASV DPA 14.28 37.34 59.21 1:30.00 2:04.09        
442 Wim Verbree Baambrugge H55     51.94     2:38.00      
443 Jort Bergsma ASV HPA 13.97 37.50 59.89 1:27.49 2:06.15        
444 Hein de Graaf Viking H50     51.67     2:39.50      
445 Lars van Loo IJNG HC2     51.84   1:53.95        
446 Lisa Overes 5 Dorpen DC2   36.49 58.92 1:28.07 2:07.80        
447 Joas van der Linden Viking HB1     54.34 1:19.58   2:55.94      
448 Liza Lausberg Diemen DPA 15.74 41.28              
449 Sven van den Outenaar HCA HPC 13.16 32.87 53.69            
450 Peter van der Meijden IJNG H45     51.30     2:41.82      
451 Tessa van der Linden Viking DA1     53.88 1:16.56   3:07.13      
452 Jeannette Pronk Waterland D45     52.74     2:38.68      
453 Anouk Smit HCA DPA 15.46 39.22 1:01.54 1:25.50          
454 Annelou de Vries Hogerop D45     54.11   1:48.38        
455 Sjimmie Smith Diemen DC2     59.93 1:26.84          
456 José van Beek Amstelbocht D55 13.80   53.24   1:51.90 2:45.77      
457 Mart Koers HCA HPA 13.23 34.66 54.97   1:56.53        
458 Shirley Wegman Centrum DC1 13.05 36.08 53.39   1:59.35        
459 Jesper van der Lee Viking HPA 16.09 42.01              
460 Kaylee Snijders ASV DN3     53.01   1:52.06        
461 Bart Goede HGI H55     51.45   1:48.37 2:55.43      
462 Jasper van Loo IJNG HB1     50.23     2:45.98      
463 Peter Verbruggen Amstelland H50     50.88     2:43.92      
464 Nienke Boringa 5 Dorpen DPB 13.35 36.34 1:02.46 1:35.81          
465 Milou Ruurs Viking DPC 15.76 42.20              
466 Lieke van der Heijden 5 Dorpen DC1 15.38 38.35 1:01.51 1:25.92 2:09.64        
467 Vera Widman Viking DB1     1:01.13 1:25.77          
468 Dave Bogaard Poelster HC2     53.81   1:51.00        
469 Verona Brouwer Baambrugge DPC 15.35 43.08              
470 Yasmin Kaldenbach Viking DPB 15.57 43.06              
471 Lydian Poppens Fenix D45     53.92   1:51.01 2:47.01      
472 Jaimy Van Schaick Baambrugge DPC 15.27 44.06              
473 Maartje ten Hoope Amstelland DC2 14.09 36.87 1:02.20 1:35.73          
474 Erwin Kuiper Amstelland HC2 14.79 37.61 1:01.92 1:33.55          
475 Dirk de Groot Baambrugge H60     51.95     2:42.87      
476 Eli Idsart HCA HPA     1:00.84 1:28.20          
477 Jonas van Diepen Centrum HC1 13.53 35.73 52.28   1:47.47 3:24.10      
478 Marit Depenbrock ASV DPC 14.95 40.29 1:07.10 1:22.87          
479 Nellianne Meijer IJNG DC1     58.76 1:35.48 2:08.94        
480 Sybren Hijkoop 5 Dorpen H55   33.73 52.99     2:47.39      
481 Nanne Osinga Hogerop H50     55.00   1:50.48        
482 Joep Weerts HCA HC1   34.96 51.50   2:01.59 2:54.28      
483 Rik Vetter Viking H40     53.20     2:41.39      
484 Ruth Sepers 5 Dorpen DPC 17.22 45.54              
485 Remco Kuiper Amstelland HB1 13.75 50.00 1:01.34 1:33.04 2:11.81        
486 Jasmijn Hendrikse Baambrugge DPB 18.35 48.11              
487 Petra Engele Gein e.o. DC2   37.62 1:03.65 1:31.94          
488 Sanne Reijnders Waterland DB2     50.89     2:47.74      
489 Hanna Nicolaas Poelster DC1     1:00.39 1:33.77 2:10.94        
490 Louise Mannel HCA DA2     54.92   1:51.13        
491 Mark van der Wurff ASV HPB 13.25 37.41 1:04.26 1:43.81          
492 Kim Hoekstra Fenix DC2 13.76 33.39 54.03   1:57.98 2:59.52      
493 Piter Nicolaas Poelster HPC 14.46 37.13 1:04.00 1:40.59          
494 Johan Boelrijk Amstelbocht H55     53.09     2:43.15      
495 Martijn Hermsen Amstelbocht HC1     53.82   1:55.93        
496 Sharon Douma HCA DN1 14.88 34.39 55.99   2:00.43        
497 Jan van der Harst Diemen H55     52.79     2:44.64      
498 Inge de Nijs Hogerop D45     56.15   1:50.56        
499 Jurrejaap Hoekstra ASV HPA 14.01 38.53 1:02.92 1:37.38 2:30.42        
500 Robin Bader IJNG HPD 14.12 38.28 1:05.01 1:38.81          
501 Tirtsa den Haan Poelster DB1 14.18 34.22 54.58   1:56.25 3:01.35      
502 Arnold Dijkstra HCA HSB           2:51.93      
503 Michiel Heemskerk Amstelland HSB     50.41     2:52.73      
504 Simone Bader IJNG DPA 14.89 38.95 1:05.44 1:35.90          
505 Janneke Breeuwsma HCA DSB     56.01   1:54.64 2:48.93      
506 Ja-Mara Hogenberg 5 Dorpen DPA 14.94 40.16 1:04.76 1:37.25          
507 Wina Galesloot Viking DC1     1:01.86 1:34.27          
508 Morris Trijbits HCA HC1   38.14 54.67   1:53.63 2:58.47      
509 Ronald Wenneker Viking H40     53.19     2:44.71      
510 Morrison Menheere HCA HPD 14.09 33.51 54.81            
511 Daphne van der Lans ASV DSA     56.43 1:31.20   3:07.91      
512 Erik Evers Amstelbocht H55     55.68     2:41.67      
513 Nicky Smout HCA D50   37.89 55.02   2:04.55 2:49.84      
514 Jelmer van der List Diemen HPB 15.06 38.51 1:12.67 1:34.58          
515 Lieve Siemons HCA DPB 13.92 33.16 55.29            
516 Wouter Veerkamp IJNG H45     53.49     2:45.36      
517 René Nobel IJNG H45     53.73   1:51.49 3:06.14      
518 Ad van Doorn 5 Dorpen H50 16.52 41.53 1:07.64 1:33.24 2:32.30        
519 Hille Steenhuis Fenix DC1   33.88 54.03     2:53.33      
520 Di-Lara Hogenberg 5 Dorpen DB1   34.05 53.40     2:54.93      
521 Sophie Slagt ASV DC2 14.30 36.28 56.53   2:03.50        
522 Bart Schuitemaker Waterland H45     56.03   1:50.68 2:58.92      
523 Levi Salomons ASV HPC 15.32 39.80 1:05.58 1:44.63          
524 Marenka Portengen Amstelbocht DPB 15.41 40.93 1:08.35 1:40.03 2:31.15        
525 Sandra van der Helm Hogerop D40     55.76   1:55.42        
526 Puck Met Centrum DC2 13.48 34.64 56.35   2:11.49        
527 Marijn Houdijk Amstelland HC1 14.10 43.19 1:06.17 1:41.49          
528 Dennis Wolthuis HCA H40     52.48     2:50.66      
529 Thijmen de Wit HCA HPA     1:05.58 1:33.00          
530 Denise Schilder Waterland DN2     52.96     2:49.80      
531 Fleur Brink HCA DPB 13.24 34.09 55.70            
532 Yoram van Zessen Poelster HN3     58.59 1:30.31   3:28.16      
533 Luka Beers ASV DPA 15.91 41.58 1:09.89 1:38.17          
534 Laura Commandeur HCA DPA 15.79 40.64 1:09.60 1:42.63          
535 Meike Berns HCA D40     1:04.36 1:45.78 2:21.20        
536 Klaas Joosten ZTIKZ H40     53.14     2:49.85      
537 Leon Zautsen Hogerop H50     56.89   1:54.50        
538 Marijn Houdijk Amstelland HC1     1:03.63 1:41.49          
539 Famke de Groot Amstelbocht DC2     57.45   1:54.79        
540 Jasmijn van Marle HCA DPA 15.41 42.56 1:09.94 1:42.73          
541 Peter Rip Amstelland H50     54.27     2:48.72      
542 Luuk Moolhuizen Viking HPB 14.75 41.26 1:18.35 1:53.24          
543 Julia Oosenbrug Centrum DC1 14.17 38.53 57.80   2:06.80        
544 Marije Soppe Amstelland DB1     1:08.27 1:38.00          
545 Nick Reijneveld Diemen HPA 13.77 35.97 58.32   2:14.48        
546 Friso Rip Amstelland HB2     52.75   2:08.78 3:14.91      
547 Zoë Cohen Waterland DN1     51.76     3:01.19      
548 Jos Goedhart HGI H60     57.38   1:58.76 3:03.50      
549 Wouter Verhoef Amstelland HSB     52.92     2:57.22      
550 Bart van Leeuwen Amstelland HB2     55.37   1:59.10 3:20.22      
551 Raymon Roos Amstelbocht HC2 13.62 38.20 1:00.87   2:08.43        
552 Pibbe Dirkson IJNG DB1     53.54     2:55.23      
553 Jesse Baars Viking HPA 14.06 36.34 59.70   2:16.01        
554 Sil Bijlsma 5 Dorpen DSA 14.35 34.76 55.93            
555 Max Nobel IJNG HC1   35.42 1:00.82   2:09.16        
556 Bas Moll HCA H60     55.61     2:52.42      
557 Jip Schellen Abcoude HC1 13.66 37.31 1:01.85   2:10.21        
558 Suzan Commandeur HCA DC1   34.95 1:00.61   2:13.68        
559 Noortje Reijnders Waterland DN2     55.28     2:54.53      
560 Esther Neuteboom Hogerop D45     58.97   2:00.23        
561 Isa Spoelder Abcoude DA1     1:15.77 1:48.34          
562 Lotte Smit HCA DB1     1:07.80 1:50.77   4:17.39      
563 Carolien van Rees Hogerop D55     58.79   2:00.68        
564 Rhodante Ahlers Amstelbocht D50     59.97   1:59.40        
565 Joost Beerens Amstelland HA1     57.60   2:05.22 3:14.23      
566 Jan Zeinstra ASV HPA   35.52 55.31            
567 René Groot Viking H45     56.56     2:54.27      
568 Margreet Kamper ASV D45     1:01.48   2:03.37 3:14.85      
569 André Galesloot Viking H45     59.04     2:51.97      
570 Martin van der Esch Amstelbocht H55     58.85     2:52.65      
571 Lieke Reijnders Waterland DA2     55.71     2:58.39      
572 Henk Blokhuis Jaap Eden H60     54.04     3:06.24      
573 Rachel Verbruggen 5 Dorpen DC1   40.22 1:03.63   2:07.44        
574 Jeroen de Jong Baambrugge H40     58.15     2:55.16      
575 Tjalling Kramer Diemen H45     54.17     3:13.62      
576 Ron van den Broek HGI H60     1:01.94   2:12.84 3:12.15      
577 Tijs Bijvoet Viking HPA 13.61 34.52 1:00.69            
578 Frans Faber HGI H50     56.36     2:59.78      
579 Tom Meijer HGI HPD 13.59 35.49 1:00.22            
580 Bas Bijvoet Viking H40     55.80     3:05.91      
581 Jeroen Zonneveld Hogerop H65     1:01.78   2:04.16        
582 Ferron Appel Waterland HPA 13.26 35.23 1:00.87            
583 Marieke Pronk Waterland DSB     56.82     3:04.57      
584 Jasper Riepe Amstelland HC1 12.93 36.04 1:00.88            
585 Thomas Landman Gein e.o. HPE 14.07 35.62 1:00.32            
586 Sam van der Stel Viking HPB 13.94 35.30 1:00.86            
587 Garik Minnee Abcoude HC1 13.99 36.72 59.93            
588 Romy Groeneweg Amstelbocht DC2     1:00.52   2:15.91        
589 Karsten Osterhold Amstelbocht HPB 13.84 36.88 1:00.24            
590 Jonno Rolfes Poelster HC1 14.97 40.91 1:11.46   2:33.96        
591 Renzo Schipper Diemen HPC 13.59 35.52 1:01.50            
592 Giancarlo van Giesen Amstelbocht HA1     58.62     3:11.81      
593 Mandy Wenneker 5 Dorpen DPC 13.86 36.41 1:00.70            
594 Sara Ras Centrum DC2   41.64 1:05.77   2:21.08        
595 Fu Verburg HGI DC1     1:02.15   2:15.39        
596 Sophie van Delft HCA DPC 13.80 36.85 1:01.08            
597 Jim Bogaard Poelster HPB   42.50 1:11.22   2:25.15        
598 Ilona Bos Waterland DB2     1:03.58   2:20.27        
599 Elise Zeinstra ASV DC1   36.62 57.86            
600 Nando Muis ASV HC1   43.27 1:12.92   2:40.68        
601 Ismene Nobel IJNG DPB 13.84 37.63 1:01.39            
602 Thomas Ranzijn HCA HPA 14.45 38.51 1:00.49            
603 Carice Helmink HCA DPD 14.26 36.73 1:01.56            
604 Roan van Huisstede 5 Dorpen HPC 14.86 37.85 1:01.42            
605 Iris Blufpand Waterland D45     1:05.35     3:25.08      
606 Dirric Snoek HCA HPC 14.18 38.39 1:01.62            
607 Baukje Blijleven Waterland DPC 13.38 39.25 1:03.03            
608 Jip Tichelaar Amstelbocht HPC 13.86 37.41 1:03.85            
609 Hidde Oppers Jaap Eden HPB 14.24 38.27 1:02.19            
610 Wessel van Gilst Amstelland HPA 13.82 37.99 1:04.55            
611 Martijn van Leeuwen Amstelland HPA 14.32 40.36 1:03.63            
612 Sterre van Bemmel IJNG DPD 14.52 38.28 1:05.54            
613 Friso van Vliet ASV HPF 14.52 39.59 1:04.29            
614 Sander ten Veldhuis Amstelland HPA 15.16 40.07 1:03.83            
615 Xiaryvienne Servinus 5 Dorpen DPA 14.85 39.28 1:07.08            
616 Amy Quist IJNG DPB 14.72 39.42 1:07.26            
617 Anne de Jong IJNG DPC 14.83 39.50 1:07.98            
618 Benjamin Winsemius HCA HPB   38.27 1:03.38            
619 Romy Busch Jaap Eden DPC   37.54 1:04.81            
620 Koen Bijvoet Viking HPD 14.27 40.00 1:16.32            
621 Stan de Waart Waterland HPB 15.73 42.04 1:08.62            
622 Elin de Wilde Amstelland DPB 14.94 42.84 1:12.01            
623 Jordy Veerkamp IJNG HPC 15.90 41.72 1:14.54            
624 Cindy van Wijnbergen HCA DPF 16.50 44.66 1:21.94            
625 Ilja Ekker ASV HPB   42.12 1:05.27            
626 Mischa Netscher Poelster DPB   39.74 1:10.29            
627 jetro steenhuis Fenix HPE     1:12.33            
628 Jos van der Linden Viking H55     1:13.96            

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.