Uitslagen marathon 25 januari 2017

Koud  weer en een grote opkomst, ook bij de C1 rijders was de opkomst redelijk.

Er is een transponder met nr pt-66801 binnen gebracht en  volgens my laps is hij ook gisteravond gebruikt de vraag is nu even door wie, hij staat als nickname abcd geboekt.

Verder graag jullie attentie voor de 4×1,5 uur op zondagavond 19 februari, uiterlijk de week ervoor dus op 12 februari wil ik de organisatie rond hebben dus graag nu al rondvragen met wie je wilt rijden.

Tevens gaan we deze week de tussenstand bekend maken van het tussenklassement dat wordt gesponsord door de Amsterdamsche ijsclub.

De uitslagen staan hieronder’.

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 6
Datum 25-1-2017
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 39 Tonny van Vliet Zeewolde 105.1
2 27 Kees Hooft Amsterdam 93
3 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel 82.2
4 35 Jan Hubert Amsterdam 80.2
5 22 Robin Veerman Volendam 72.1
6 118 Kees Mooijer Middelie 49
7 44 Stan Jonkmans Zaandam 44
8 29 Leendert Wals Ilpendam 41
9 38 Arjen van Ketel Amsterdam 41
10 23 Mathijs Hondshorst Amsterdam 39
11 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel 34
12 36 Willem van Randeraad Waarder 28
13 40 Elwin Swinkels Edam 25
14 3 Andres Landman Amsterdam 19
15 108 Wim van Leest Oostzaan 17
16 33 Harco Haagsma Amsterdam 17
17 50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel 16
18 26 Michiel van Asbeck Amsterdam 16
19 31 Sjoerd Brandt Monnickendam 15
20 30 Peter Groot Broek in Waterland 15
21 32 John van Dijk Landsmeer 15
22 113 Gert de Jong Amsterdam 5
23 51 Andy van Waes Amstelveen 4
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 6
Datum 25-1-2017
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 39 Tonny van Vliet Zeewolde 105.1
2 27 Kees Hooft Amsterdam 93
3 24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel 82.2
4 35 Jan Hubert Amsterdam 80.2
5 22 Robin Veerman Volendam 72.1
6 118 Kees Mooijer Middelie 49
7 44 Stan Jonkmans Zaandam 44
8 29 Leendert Wals Ilpendam 41
9 38 Arjen van Ketel Amsterdam 41
10 23 Mathijs Hondshorst Amsterdam 39
11 28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel 34
12 36 Willem van Randeraad Waarder 28
13 40 Elwin Swinkels Edam 25
14 3 Andres Landman Amsterdam 19
15 108 Wim van Leest Oostzaan 17
16 33 Harco Haagsma Amsterdam 17
17 50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel 16
18 26 Michiel van Asbeck Amsterdam 16
19 31 Sjoerd Brandt Monnickendam 15
20 30 Peter Groot Broek in Waterland 15
21 32 John van Dijk Landsmeer 15
22 113 Gert de Jong Amsterdam 5
23 51 Andy van Waes Amstelveen 4
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 6
Datum 25-1-2017
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 56 Lucien Wolvers Mijdrecht 174.3
2 35 Joost van Leenders Amsterdam 149.1
3 63 Hans de Jong Amstelveen 142
4 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel 127.1
5 46 Dirk de Jong Mijdrecht 119
6 18 Erwin Dekker Zaandam 119
7 71 Maarten de Vries Amsterdam 118
8 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel 109
9 12 Robert Kamperman Almere 109
10 22 Simon Salome Amsterdam 105
11 28 Johan Moolhuizen Almere 95
12 33 Jos van Vliet Nieuwveen 83
13 51 Thad van der Bruggen Breukelen 82
14 74 Werner Rem Amsterdam 81
15 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 77
16 78 Hayo van der Werf Landsmeer 75
17 100 Albert Kraaij Amsterdam 74
18 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 69
19 75 Rene Immerzeel Wilnis 68
20 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 64
21 95 Udo Meijer Diemen 53
22 57 Daan van der Tas Amsterdam 52
23 24 Huub Roelvink Amsterdam 52
24 39 Jan Wolffenbuttel Nigtevecht 51.1
25 50 Bert Matla Weesp 51
26 70 Jan van der Zon Wilnis 46
27 49 Koos Groenewold Monnickendam 42
28 111 Frank Braakman Broek in Waterland 41
29 77 Sietse van der Werff Diemen 37
30 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam 36
31 40 Jan Benedictus Amsterdam 35
32 58 Rene Kaptijn Amsterdam 34
33 1 Marcel Leenaars Amsterdam 34
34 10 Richard Blijleven Marken 33
35 61 Pim Bonstra Abcoude 26
36 26 Rene Markus Amstelveen 24
37 11 Toni Klok Amstelveen 24
38 68 Robert Vorstman Amsterdam 20
39 6 Huib van Herrewegen Amsterdam 19
40 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum 16
41 65 Henk Steenhuis Amsterdam 13
42 54 Hans de Kruif Uithoorn 12
43 2 Houke Boon Amsterdam 11
44 21 Wouter Walta Amsterdam 8
45 23 Tom Bouma Amsterdam 8
46 47 Bart Kuil Bussum 7
47 66 Robert Bosma Amsterdam 7
48 19 Kees Schrama Edam 4
49 55 Erik Brouwer Almere 4
50 42 Bart Brinksma Hilversum 3
51 45 Klaas Jan Kroon Volendam 2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M2
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M1 / M2
Wedstrijd Wedstrijd 6
Naam wedstrijd 6A
Datum 25-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
20 56 Lucien Wolvers Mijdrecht 30.1
21 44 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel 29
22 46 Dirk de Jong Mijdrecht 28
23 75 Rene Immerzeel Wilnis 27
24 61 Pim Bonstra Abcoude 26
25 22 Simon Salome Amsterdam 25
26 95 Udo Meijer Diemen 24
27 33 Jos van Vliet Nieuwveen 23
28 35 Joost van Leenders Amsterdam 22
29 12 Robert Kamperman Almere 21
30 63 Hans de Jong Amstelveen 20
31 74 Werner Rem Amsterdam 19
32 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 18
33 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 17
34 100 Albert Kraaij Amsterdam 16
35 71 Maarten de Vries Amsterdam 15
36 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum 14
37 50 Bert Matla Weesp 13
38 16 Rene Kaptijn Amsterdam 12
39 1 Marcel Leenaars Amsterdam 11
40 57 Daan van der Tas Amsterdam 10
41 6 Huib van Herrewegen Amsterdam 9
42 49 Koos Groenewold Monnickendam 8
43 47 Bart Kuil Bussum 7
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 6
Datum 25-1-2017
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 49 Gijs Heineke Amsterdam 113.2
2 15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam 103.2
3 3 Philip van Aerssen Abcoude 87
4 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel 83
5 37 Rutger Beekhuis Amsterdam 82
6 19 David Groot Weesp 80
7 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel 77
8 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel 73
9 20 Stijn Brommer Kudelstaart 72
10 25 Bart van Duren Amstelveen 69.2
11 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel 55
12 51 Michiel Munneke Amsterdam 49
13 18 Frank Groot Weesp 38
14 1 Peter Wesseling Ouderkerk aan De Amstel 34
15 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht 28
16 16 Ruben Schel Mijdrecht 23
17 W25 Roos Markus Amstelveen 23
18 34 Wessel Copier Amsterdam 22
19 50 Nico Jan de Haan Vinkeveen 21
20 62 Rogier Wouters Amsterdam 21
21 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen 19
22 W29 Maaike Vogel Amsterdam 16
23 W31 Melissa van Pierre Wilnis 16
24 53 Erik de Vries Amsterdam 14
25 58 Arco de Vries Amsterdam 13
26 31 Simon Rem Amsterdam 10
27 72 Wouter van den Bosch Weesp 10
28 47 Sjoerd de Boer Duivendrecht 10
29 26 Job Meijer Amsterdam 9
30 23 Jaco Moerman Vinkeveen 6
31 48 Berend Schols Amsterdam 6
32 70 Robbert van Holstein Amsterdam 6
33 B24 Jobbi Lenderink Muiden 5
34 W32 Estelle de Jong Waverveen 4
35 W64 Marleen Hendriks Amsterdam 3
36 W26 Rigt Kalsbeek Amsterdam 2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie M4
Seizoen 2016-2017
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 5
Naam wedstrijd 6A
Datum 25-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 26rnd 10km 0:18:36uur (gem. 42.9sec) 33.5km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel 30.1
2 102 Ton Hendrikse Vinkeveen 29
3 77 Edgar Donkervliet Almere 28
4 D60 Anky Faber Landsmeer 27
5 69 Mark Lepelaar Amsterdam 26
6 41 Paul Brouwer Amsterdam 25
7 94 Bertus Roeleveld Amstelveen 24
8 D43 Nicky Smout Amsterdam 23
9 28 Klaas Joosten Amsterdam 22
10 115 Henk Blokhuis Amsterdam 21
11 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel 20
12 5 Wim Verbree Abcoude 19
13 96 Kees Houtman Mijdrecht 18
14 10 Jos van Lith Kudelstaart 17
15 56 Johan Ostendorf Abcoude 16
16 37 Cees de Jong Wilnis 15
17 36 Maarten Dullaert Bussum 14
18 25 Frans Putker Abcoude 13
19 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam 12
20 24 Dirk de Groot Baambrugge 11
21 114 Willem Hauwert Amsterdam 10
22 20 Max Schreuder Amsterdam 9
23 27 Bart van Iterson Uithoorn 8
24 117 Ton Bunschoten Vinkeveen 7
25 45 Jan van der Harst Diemen 6
26 18 Nanne Osinga Amsterdam 5
27 D45 Merlijn Fock-Koldenhof Muiderberg 4
28 23 Martien van Osch Amsterdam 3
Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2016-2017
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 6
Datum 25-1-2017
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 18 Ivar Immerzeel Wilnis 103.4
2 3 Roan van Leeuwen Bussum 65
3 25 Reinier Lamers Amsterdam 63
4 8 Maico Voets Huizen SKITS 62.1
5 6 Herco Huurnink Vleuten 58
6 30 Wilbert Smit Amsterdam 46
7 36 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel 40
8 16 Yoeri Lissenberg Almere 39.1
9 99 Jelle de Boer Duivendrecht 35
10 33 Wieger Gobel Amstelveen 32
11 73 Pieter Overmars Amsterdam 31
12 24 Bobbie Hondeveld Amsterdam 28
13 31 Paul Montauban Amsterdam SKITS 28
14 65 Stan van den Berg Amsterdam 17
15 28 Guus Heijnen Amsterdam 15
16 21 Casper Zuurveld Amsterdam 14
17 4 Jasper Koenen Eemnes 12
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C1
Seizoen 2016-2017
Categorie heren C1 / C2
Wedstrijd Wedstrijd 6
Naam wedstrijd 6A
Datum 25-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 55rnd 22km
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
31 A8 Maico Voets Huizen SKITS 20.1
32 A99 Jelle de Boer Duivendrecht 19
33 A18 Ivar Immerzeel Wilnis 18
34 A24 Bobbie Hondeveld Amsterdam 17
35 A25 Reinier Lamers Amsterdam 16
36 A30 Wilbert Smit Amsterdam 15
37 A3 Roan van Leeuwen Bussum 14
38 A36 Bart Segers Ouderkerk aan De Amstel 13
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathonbaancompetitie C2
Seizoen 2016-2017
Categorie heren C1 / C2
Wedstrijd Wedstrijd 6
Naam wedstrijd 6A
Datum 25-1-2017
Plaats Amsterdam
Info 55rnd 22km
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 B25 Bart van Duren Amstelveen 20.1
2 B49 Gijs Heineke Amsterdam 19
3 B37 Rutger Beekhuis Amsterdam 18
4 B20 Stijn Brommer Kudelstaart 17
5 B15 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam 16
6 B51 Michiel Munneke Amsterdam 15
7 B69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel 14
8 B3 Philip van Aerssen Abcoude 13
9 B19 David Groot Weesp 12
10 B2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel 11
11 B16 Ruben Schel Mijdrecht 10
12 B21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel 9
13 W29 Maaike Vogel Amsterdam 8
14 B13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel 7
15 B23 Jaco Moerman Vinkeveen 6
16 B24 Jobbi Lenderink Muiden 5
17 W32 Estelle de Jong Waverveen 4
18 W64 Marleen Hendriks Amsterdam 3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.