uitslagen Jeugwedstrijden 29 januari 2017

De opkomst vooral bij de junioren C kon beter, maar desondanks waren de wedstrijden heel leuk,

Hieronder de uitslagen en totaal klassement

1 DC2 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 10
2 DC1 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 9
1 DPA Lataesha Narain STG Waterland 10
2 DPC Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 9
3 DPA Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8
4 DPA Gus de Bruin HCA 7
5 DPD Mimi van Hall Hardrijders Club Amsterdam 6
6 DPE Cindy van Wijnbergen HCA 5
7 DPC Vera Vinje ASV 4
8 DPE Britt van den Outenaar hardrijders Club Amsterdam 3
1 HC1 Wessel Mouris Amstelbocht 10
2 HC2 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 9
1 HPA Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 HPA mees van Duren Amstelbocht 9
3 HPB Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 8
4 HPA Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 7
5 HPD Thomas Landman Gein e.o 6
6 HPB Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam 5
7 HPA Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht 4
8 HPC Tobias  Elshof YC Amstelbocht 3
9 HPE Friso van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 2
10 HPB Sil Gietema Amstelbocht 1
11 HPB Maarten Pluim Almeerse SchaatsVereniging ASV p11
12 HPD Lieuwe ter Hoeve Hardrijders Club Amsterdam p12
13 HPA Stan de Waard Almeerse SchaatsVereniging ASV p13

 

Plaats Category FullName ClubFullName 20-nov 04-dec 18-dec 15-jan 29-jan 19-feb 26-feb 12-mrt totaal
1 DC2 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 9 10 10 10 48
2 DC2 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 10 9 9 28
3 DC1 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5 8 9 22
4 DC1 Daan Louwerse Hardrijders Club Amsterdam 10 8 18
5 DC1 Tess Booijen IJsclub Centrum 8 7 15
6 DC1 Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7 6 13
7 DC1 Laura Stroo Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7 4 11
8 DC1 luka beers Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 6 10
9 DC2 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 8
10 DC2 indy landzaat IJsclub Centrum 7 7
11 DC2 Femke Berends ASV 6 6
12 DC1 Silke Breedveld Ijsclub Diemen 5 5
13 DC1 Cecile Baalman ASV 5 5
14 DC1 Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen 3 3
Plaats Category FullName ClubFullName
1 DPC Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10 9 9 9 47
2 DPA Lataesha Narain STG Waterland 9 10 10 10 39
3 DPA Emma Fransen IJsclub Hard Gaat ie 8 7 8 23
4 DPD Mimi van Hall Hardrijders Club Amsterdam 7 3 4 6 20
5 DPA Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 p11 8 16
6 DPB Romy Busch IJsclub Centrum 9 5 2 16
7 DPA Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 7 15
8 DPC Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 4 6 10
9 DPE Britt van den Outenaar hardrijders Club Amsterdam 5 3 8
10 DPA Gus de Bruin HCA 7 7
11 DPC Vera Vinje ASV 3 4 7
12 DPA Ismene Nobel Nooit Gedacht 2 5 7
13 DPE Quinty Hersi hardrijders Club Amsterdam 6 6
14 DPB Sophie van Delft Hardrijders Club Amsterdam 6 6
15 DPE Cindy van Wijnbergen HCA 5 5
16 DPA Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1 1
17 DPA Amy Quist IJsclub Nooit Gedacht 1 1
18 DPC Nikki Verlaan IJsclub Nooit Gedacht p12
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HC2 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 10 10 10 9 39
2 HC1 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 7 6 6 27
3 HC1 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 8 7 7 22
4 HC2 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 9 18
5 HC1 Nick Reijneveld Ijsclub Diemen 8 8 16
6 HC1 Wessel Mouris Amstelbocht 10 10
7 HC1 Mats Siemons HCA 10 10
8 HC1 Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 9 9
9 HC1 Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG) 9 9
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HPA Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 10 10 10 10 49
2 HPB Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 8 6 7 9 8 38
3 HPA Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 10 8 5 7 30
4 HPA Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9 8 25
5 HPD Thomas Landman Gein e.o 4 7 6 17
6 HPA mees van Duren Amstelbocht 7 9 16
7 HPB Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam 3 6 5 14
8 HPA Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht 5 5 4 14
9 HPB Dirric Snoek Hardrijders Club Amsterdam 6 2 1 4 13
10 HPE Friso van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 7 p11 2 9
11 HPA Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 9 9
12 HPB Maarten Pluim Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 2 p11 6
13 HPA Zirk Seijee Almeerse SchaatsVereniging ASV 6 6
14 HPC Tobias  Elshof YC Amstelbocht 2 3 5
15 HPD Boaz de Waard 5 dorpen 5 5
16 HPD Lieuwe ter Hoeve Hardrijders Club Amsterdam 3 p11 1 p12 4
17 HPA Morris Witkamp Diemer Ijsclub 4 4
18 HPA Sander Brandse IJsclub De Amstelbocht 3 3
19 HPC Robin Bader YC Nooit Gedacht 3 3
20 HPB Sil Gietema Amstelbocht 1 1
21 HPB Sven van den Outenaar Hardrijders Club Amsterdam 1 1
22 HPA Stan de Waard Almeerse SchaatsVereniging ASV p12 p13 0
23 HPC Rogier Post de 5 dorpen p12 0
24 HPC Sven Wolvers YC Nooit Gedacht P13 0
25 HPB Bas van Blokland YC Nooit Gedacht p14 0
26 HPD Bram Koot YC Nooit Gedacht p15 0
27 HPB Renzo Schipper YC Diemen P11 0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.