Klassement Jeugd marathon competitie 18-12-2016

Hieronder de tussenstand.

 

Plaats Category FullName ClubFullName 20-nov 04-dec 18-dec 15-jan 29-jan 19-feb 26-feb 12-mrt totaal
1 DC2 Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 9 10 28
7 DC2 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 10 9 19
2 DC1 Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7 6 13
3 DC1 Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5 8 13
4 DC1 Daan Louwerse Hardrijders Club Amsterdam 10 10
5 DC1 luka beers Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 6 10
6 DC2 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 8
8 DC1 Tess Booijen IJsclub Centrum 8 8
9 DC2 indy landzaat IJsclub Centrum 7 7
10 DC1 Laura Stroo Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7 7
11 DC1 Silke Breedveld Ijsclub Diemen 5 5
12 DC1 Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen 3 3
Plaats Category FullName ClubFullName
1 DPC Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10 9 29
2 DPA Lataesha Narain STG Waterland 9 10 19
3 DPA Emma Fransen IJsclub Hard Gaat ie 8 7 15
4 DPB Romy Busch IJsclub Centrum 9 5 14
5 DPD Mimi van Hall Hardrijders Club Amsterdam 7 3 10
6 DPA Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 p11 8
7 DPA Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8 8
8 DPE Quinty Hersi hardrijders Club Amsterdam 6 6
9 DPB Sophie van Delft Hardrijders Club Amsterdam 6 6
10 DPE Britt van den Outenaar hardrijders Club Amsterdam 5 5
11 DPC Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 4 4
12 DPA Ismene Nobel Nooit Gedacht 2 2
13 DPA Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1 1
14 DPC Nikki Verlaan IJsclub Nooit Gedacht p12 0
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HC2 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 10 10 10 30
2 HC1 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 8 7 6 21
3 HC1 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 8 7 15
4 HC1 Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 9 9
5 HC1 Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG) 9 9
6 HC2 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 9
7 HC1 Nick Reijneveld Ijsclub Diemen 8 8
Plaats Category FullName ClubFullName
1 HPA Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 10 10 29
2 HPB Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 8 6 7 21
3 HPA Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 10 8 18
4 HPA Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9 17
5 HPA Sander Brandse IJsclub De Amstelbocht 7 3 10
6 HPA Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht 5 5 10
7 HPB Dirric Snoek Hardrijders Club Amsterdam 6 2 1 9
8 HPA Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 9 9
9 HPE Friso van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 7 p11 7
10 HPA Zirk Seijee Almeerse SchaatsVereniging ASV 6 6
11 HPD Boaz de Waard 5 dorpen 5 5
12 HPB Maartjen Pluim Almeerse SchaatsVereniging ASV 4 4
13 HPA Morris Witkamp Diemer Ijsclub 4 4
14 HPD Thomas Landman Gein e.o 4 4
15 HPD Lieuwe ter Hoeve Hardrijders Club Amsterdam 3 p11 3
16 HPB Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam 3 3
17 HPC Tobias  Elshof YC Amstelbocht 2 2
18 HPB Sven van den Outenaar Hardrijders Club Amsterdam 1 1
19 HPC Rogier Post de 5 dorpen p12 0
20 HPA Stan de Waard Almeerse SchaatsVereniging ASV p12 0
21 HPC Sven Wolvers YC Nooit Gedacht P13 0
22 HPB Bas van Blokland YC Nooit Gedacht p14 0
23 HPD Bram Koot YC Nooit Gedacht p15 0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.