Jeugd uitslagen marathon 10-1-2014

De voorspelde regen was reeds vertrokken toen de ca 50 deelnemers om 07.00 uur aan de start verschenen voor hun langebaan afstanden en marathon, de uitslagen van de marathon staan hieronder en de langebaan uitslagen kunt u vinden in de wedstrijdkalender.

 Uitslag 10-1-2016

Plaats Category FullName ClubFullName 10-jan
1 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9
3 DC1 Hille Steenhuis Fenix 8
4 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix 7
5 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam 6
6 DC1 Ella Giezen HCA 5
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 DPA Yael Prenger HCA 10
2 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 9
3 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 8
4 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland 7
5 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6
6 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5
7 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4
8 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam 3
9 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 2
10 DPB Lataesha Narain STG Waterland 1
11 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen P11
12 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen P12
         
Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen 10
2 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o. 9
3 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen 8
4 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 7
5 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam 6
6 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie 5
7 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht 4
8 HC1 Jort Boumans Schaatsvereniging de 5 dorpen 3

 

Plaats Category FullName ClubFullName  
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 10
2 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 9
3 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8
4 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7
5 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 6
6 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 5
7 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 4
8 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht 3
9 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam 2
10 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1
11 HPA Stijn Schuitenmaker STG Waterland p11
12 HPA Nick Reijneveld STG Waterland p12
13 HPC Dirrik Snoek Hardrijders Club Amsterdam p13
14 HPB Hidde Oppers JE p14
15 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV p15
16 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht p16
17 HPA Ferron Appel STG Waterland p17
18 HPC Renzo Schipper Diemer Ijsclub p18
19 HPB Jitse Kramer   p19

 

Totaal Klassemennt per 10-1-2016

Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec 3-jan 10-jan 31-jan 21-feb totaal
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10 10 9     48
2 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9   10     29
3 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7 7       27
4 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5 8 7     20
5 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3 4       17
6 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7     9       16
7 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4 6       16
8 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8         16
9 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6   6     12
10 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8           9
11 DC1 Hille Steenhuis Fenix         8     8
12 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2 3       7
13 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1 5       6
14 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5             5
15 DC1 Ella Giezen HCA         5     5
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10   10 8     37
2 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9 9       26
3 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10 7 9     26
4 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8 8 2     25
5 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5 6 5     21
6 DPA Yael Prenger HCA 10       10     20
7 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9     7     16
8 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7 5       15
9 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6   6     12
10 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8           10
11 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4 2       10
12 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2 4 3     9
13 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8             8
14 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1         8
15 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6             6
16 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6           6
17 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5           5
18 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen         4     4
19 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3         3
20 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV       3       3
21 DPB Lataesha Narain STG Waterland       1 1     2
22 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1             1
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8   7     33
2 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9 10 9     28
3 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10   8     27
4 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5 7       19
5 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen       9 10     19
6 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7   4     18
7 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10     5     15
8 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6     8       14
9 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6   6     12
10 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9             9
11 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8             8
12 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV       6       6
13 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4         4
14 HC1 Jort Boumans Schaatsvereniging de 5 dorpen         3     3
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10 10 10     47
2 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9   9 8     34
3 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8 8 7     30
4 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7 6       21
5 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9 4 3     23
6 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10     9     29
7 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6     7 4     17
8 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5   5       10
9 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6 2 5     15
10 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6   3       9
11 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5         5
12 HPB Hidde Oppers JE   4 1         5
13 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4         4
14 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4             4
15 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3         3
16 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3       6     9
17 HPA Ferron Appel STG Waterland     2         2
18 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2     2     4
19 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1       1     2
20 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV       1       1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.