jeugd marathon uitslagen van 31/1/2016 gecorrigeerd

Het was weer zondagochtend 07.00 uur ruim 50 pupillen en junioren C stonden aan het vertrek van langebaan wedstrijd en daarna de marathon, altijd weer verrassend hoe zich dat gedurende het seizoen ontwikkeld nu er een er 6 wedstrijden gereden zijn wordt het voor sommigen routine zo´n wedstrijd in te delen en betere reultaten.

Natuurlijk zijn het wedstrijden met de daarbij behoren spanning maar het is ook leuk te horen (van Andres Landman), dat met overbodige tape een bal gemaakt kan worden en met je beschermer, heel leuk ijshokey kan spelen op de krabbelbaan, tenslotte gaat het om plezier.

De laatste wedstrijd is alweer op 21 februari na afloop gaan we de bekers uitreiken dus wordt het wat later voor je naar huis kan.

hieronder de daguitslag en het totaal klassement.

 

Plaats Category FullName ClubFullName      
1 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10    
2 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9    
3 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam 8    
4 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7    
5 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 6    
6 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 5    
7 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 4    
8 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 3    
9 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 2    
10 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV 1    
             
Plaats Category FullName ClubFullName      
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 10    
2 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV 9    
3 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8    
4 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 7    
5 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6    
6 DPA Jitske Fransens Abcouder ijsclub 5    
7 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 4    
8 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen 3    
9 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2    
10 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 1    
11 DPC Tess Postma Almeerse SchaatsVereniging ASV      
12 DPC Romy Busch IJsclub Centrum      
             
Plaats Category FullName ClubFullName      
3 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen 10    
2 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o. 9    
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 8    
6 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam 7    
5 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 6    
             
Plaats Category FullName ClubFullName      
1 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10    
2 HPA Wessel Mouris Amstelbocht 9    
3 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 8    
4 HPB Simon de Smit HCA 7    
5 HPC Jorrit Wynia HCA 6    
6 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 5    
7 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 4    
8 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 3    
9 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2    
10 HPC Melle Jongsma HCA 1    
11 HPB Hidde Oppers JE      
12 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum      
13 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o.      
14 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam      
15 HPA Ferron Appel STG Waterland      
16 HPB Stan de Waart STG Waterland      
17 HPC Renzo Schipper Diemer Ijsclub      
18 HPF Friso van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV      
19 HPB Jitse Kramer Diemer Ijsclub      
20 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV      
21 HPA Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV      
22 HPB MorrisWitkamp        

 

 

Plaats Category FullName ClubFullName 8-nov 22-nov 13-dec 3-jan 10-jan 31-jan 21-feb totaal
1 DC1 Robin de Smit Hardrijders Club Amsterdam 9 10 10 10 9 9   57
2 DC1 Sylke Kas Almeerse SchaatsVereniging ASV 10   9   10 10   39
3 DC1 indy landzaat IJsclub Centrum 4 9 7 7   6   33
4 DC2 Darya Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 7     9   7   23
5 DC1 Julia Oosenbrug IJsclub Centrum 3 7 3 4   5   22
6 DC2 Kim Hoekstra Schaatsvereniging Fenix     5 8 7     20
7 DC1 Femke Berends Almeerse SchaatsVereniging ASV 8   8     4   20
8 DC2 Annabelle Drabbe  Hardrijders Club Amsterdam     6   6 8   20
9 DC1 Jola Vocking Almeerse SchaatsVereniging ASV 6   4 6   3   19
10 DC2 Iris Engel Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   2 3   3   10
11 DC1 Shirley Wegman IJsclub Centrum 1 8           9
12 DC1 Hille Steenhuis Fenix         8     8
13 DC2 Sophie Slagt Almeerse SchaatsVereniging ASV     1 5   2   8
14 DC2 Puck Met IJsclub Centrum 5             5
15 DC1 Ella Giezen HCA         5     5
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 DPA Femke de Boer Hardrijders Club Amsterdam 9 10   10 8 10   47
2 DPD Rosalie van Vliet Almeerse SchaatsVereniging ASV     10 7 9 9   35
3 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8   9 9   8   34
4 DPA Dianne van den Bosch IJsclub Gein e.o. 7   8 8 2 4   29
5 DPB Emma Koster Schaatsvereniging De 5 Dorpen 5   5 6 5 2   23
6 DPB Fleur Brink Hardrijders Club Amsterdam 3   7 5   7   22
7 DPA Yael Prenger HCA 10       10     20
8 DPC Jitte Schuitemaker STG Waterland   9     7     16
9 DPB Semmie Bakker Schaatsvereniging De 5 Dorpen     6   6     12
10 DPA Laura Stroo IJsclub Hard Gaat ie 6         6   12
11 DPB Cecile Rashid Schaatsvereniging De 5 Dorpen 2 8       1   11
12 DPA Donna Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4   4 2       10
13 DPD Carice Helmink Hardrijders Club Amsterdam     2 4 3     9
14 DPA Tess Booijen IJsclub Centrum 8             8
15 DPA Kirsten Post Schaatsvereniging De 5 Dorpen   7 1         8
16 DPB Melissa Wenneker Schaatsvereniging De 5 Dorpen         4 3   7
17 DPB Nienke Boringa Schaatsvereniging De 5 Dorpen   6           6
18 DPA Anouk Smit Hardrijders Club Amsterdam   5           5
19 DPA Jitske Fransens Abcouder Ijsclub           5   5
20 DPA Bo Koolen Schaatsvereniging De 5 Dorpen     3         3
21 DPA Cecile Baalman Almeerse SchaatsVereniging ASV       3       3
22 DPB Lataesha Narain STG Waterland       1 1     2
23 DPB Lieve Siemons Hardrijders Club Amsterdam 1             1
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HC1 Swen Melenhorst Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 8 8   7 8   41
2 HC1 Wouter van den Bosch IJsclub Gein e.o.     9 10 9 9   37
3 HC1 Stan Wenneker Schaatsvereniging de 5 dorpen       9 10 10   29
4 HC1 Sam Faas Schaatsvereniging De 5 Dorpen   9 10   8     27
5 HC1 Jonas van Diepen IJsclub Centrum 7   5 7   6   25
6 HC1 Tiberius Wildeboer Hardrijders Club Amsterdam     6   6 7   19
7 HC1 Daan Compier IJsclub De Amstelbocht   7 7   4     18
8 HC1 Kamiel Beunk IJsclub Hard Gaat ie   10     5     15
9 HC2 Fons Hijkoop Schaatsvereniging De 5 Dorpen 6     8       14
10 HC1 Luuk Drost IJsclub Hard Gaat ie 9             9
11 HC1 Freek Drost IJsclub Hard Gaat ie 8             8
12 HC1 Nando Muis Almeerse SchaatsVereniging ASV       6       6
13 HC1 Jonno Rolfes ASV De Poelster     4         4
14 HC1 Jort Boumans Schaatsvereniging de 5 dorpen         3     3
                       
Plaats Category FullName ClubFullName                
1 HPB Tom Egbertsen Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 8 10 10 10 8   55
2 HPB Simon de Smit Hardrijders Club Amsterdam 8 9   9 8 7   41
3 HPA Mathijs Depenbrock Almeerse SchaatsVereniging ASV 10 10     9 10   39
4 HPC Jorrit Wynia Hardrijders Club Amsterdam 7   8 8 7 6   36
5 HPB Nick Luijten Hardrijders Club Amsterdam 5 3 7 6   4   25
6 HPB Mees van Duren IJsclub De Amstelbocht   7 9 4 3     23
7 HPB Jesse van Leeuwen IJsclub Gein e.o. 6     7 4 3   20
8 HPC Bret Groot Almeerse SchaatsVereniging ASV 2   6 2 5 2   17
9 HPA Daan van der Vliet Hardrijders Club Amsterdam 3       6 5   14
10 HPA Lucas Van Hemert IJsclub Centrum   5   5       10
11 HPB Jelle Boonstra IJsclub De Amstelbocht   6   3       9
12 HPA Wessel Mouris Amstelbocht           9   9
13 HPB Hidde Oppers JE   4 1         5
14 HPA Floyd Veerkamp IJsclub Nooit Gedacht (STG TSG)     5         5
15 HPB Zirk Seljee Almeerse SchaatsVereniging ASV     4         4
16 HPA Bram Hoekstra Schaatsvereniging De 5 Dorpen 4             4
17 HPD Morrison Menheere Hardrijders Club Amsterdam   2     2     4
18 HPA Jan Zeinstra Almeerse SchaatsVereniging ASV     3         3
19 HPE Thomas Landman IJsclub Gein e.o. 1       1     2
20 HPA Ferron Appel STG Waterland     2         2
21 HPC Melle Jongsma Hardrijders Club Amsterdam           1   1
22 HPB Jorn de Vries Almeerse SchaatsVereniging ASV       1       1

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.