De beroemde 4 x 1,5

In de bijlage het punten klassement. Alles is nog mogelijk, de verschillen zijn gering, hoe meer leden van je club starten hoe groter de kans om het prijzengeld in de wacht te slepen voor je club.

Tevens in de bijlage bijgewerkte stand van de inschrijvingen 4×1,5 van komen de zondag er zijn nog teams die namen zouden inleveren graag ook doen.

De prijzen zijn besteld en er is nog ruimte voor 5 teams maar dat kan niet op het aller laatse moment  want dan moeten er prijzen worden bij besteld en juryleden worden gezocht, als je als team zelf een teller weet hoor ik dat graag.

Dan heb ik nog de koppelkoers voor de master a.s woensdag er zijn nog een paar masters die zich niet hebben opgegeven, het is toch een mooie training voor de 4x 1,5 , als het bij de huidige 10 koppels blijft is dat teleurstellend   maar dan gaat het niet door en laten we duur betaald ijs liggen. Dus ??????????

Deelnemers Teams 4×1,5

  Team 1 Team 2 Team 3
A Rens Boekhoff Eelco van Loenen Rik Hoekstra
B Mark Hakkeling Ilse Hilligehekken Pijke steenhuis
C Martin Heerma Paul Loeb Gijs roos
D Chris van Saaze Nury Lute Bram versteegh
  Team 4 Team 5 Team 6
A Simon Salome Henk Wildschut Estelle de Jong
B Joost Leenders Marco Stoltenborg Suzanne Klous
C Bert Matla Klaas Jan Kroon Rigt Kalsbeel
D Hans de Jong Tom Bouma Annelies Oude Alink
  Team 7 Team 8 Team 9
A Hille Steenhuis Mira Frolich Henk Blokhuis
B Robin de Smit Yvonne Dodeman Willem Pals
C Simon de Smit Jolijn van Leeuwen Willem Hauwert
D Kim Hoekstra Iris Gimpel Wybe Koopmans
Team 10 Team 11 Team 12
A Frank Onink Paul Brouwer Edwin Vollenbroek
B Robert Bosma Hans van der drift Robert Jan Prenger
C Yvonne Simis Ineke de Haan Leonard Franken
D Tessa Keur Ingeborg Lang Martin Huysmans
Team 13 Team 14 Team 15
A Kees Hooft Ruud Bouwmeester Stan Jonkmans
B Jaap-Willem Kleijwegt Bart Brinksma Wouter Watla
C Philip van Aerssen Marco Roos Albert Kraai
D Gijs Heineke Sietse van der Werff Daan van der Tas
Team 16 Team 17 Team 18
A Leon Zautsen Leendert Wals Victor Ramler
B Nanne Osinga Arjen van Ketel – Joeri Klous
C Gert-jan vroege Robert Vorstman – Cas van Trierum
D Maarten Hoekstra Herco Huurnink – Koen de Best
Team 19 Team 20 Team 21
A hans de kruiff ad van Helmond Eelco nap
B Michiel Knotnerus Toni Klok Willem jan draper
C Joost Knotnerus Rosa Hoogstraten Peter bol
D Udo Meijer Amy Stroink Sven karssenbarg
  team 22 team 23  
A Esther Pennings Cees Schrama
B Johan Moolhuizen Timo Roeleveld
C Rik Vetter Harry Vrolijk
D Chiel Smit Eric Heusinkveld

TUSSENKLASSEMENT clubs seizoen 2017/18

ClubPTN   Club   omreken EK   verschil  
3681,5 HCA 60 1 3681,5 1
1707,5 Amstelbocht 30 2 3415,0 266,5 2
1694,0 Nooitgedacht 28 2 3388,0 27,0 3
1624,6 ZTIKZ 25 2 3249,2 138,8 4
1385,8 Viking 17 2 2771,6 477,6 5
2010,1 Hogerop 44 1,36 2733,7 37,9
1288,4 Waterland 17 2 2576,8 156,9
1066,0 Jaap Eden 23 2 2132,0 444,8
789,4 HGI 14 2 1578,8 553,2
654,3 ASV 13 2 1308,6 270,2
599,0 5-Dorpen 11 2 1198,0 110,6
414,0 AMVJ 4 2 828,0 370,0
397,0 Gein&Omstr 10 2 794,0 34,0
241,0 Ter Aar 3 2 482,0 312,0
235,0 Zaanstreek 2 2 470,0 12,0
219,0 Baambrugge 4 2 438,0 32,0
110,0 Abcoude 4 2 220,0 218,0
95,3 Skits 15 2 190,6 29,4
50,0 Oostzaan 2 2 100,0 90,6
48,1 Fenix 2 2 96,2 3,8
36,0 Poelster 4 2 72,0 24,2
31,0 Diemen 4 2 62,0 10,0
28,0 Hoorn 1 2 56,0 6,0
26,0 Amstelland 2 2 52,0 4,0
0,0 Blauwe Beugel 1 2 0,0 52,0
18431,0 TOTAAL 340

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.