Uitslagen Jeugd marathon 10 december 2017

Gisteravond zag het mooi uit.

“snachts een beetje sneeuw en het echte sneeuwen begon na 10.00 uur, maar vanmorgen om 06.15 op de baan waren de ijsmeesters druk doende de toch meer sneeuw dan verwacht, van het ijs te halen.

Uiteindelijk lag er om 08.00 uur een ijsbaan die goed was en goed bleef want baanverzorging daar hadden we geen tijd meer voor uiteindelijk waren we slechts 15 minuten te laat klaar.

Hieronder de nog herhaalde oproep voor het gewestelijke kampioenschap en de uitslagen.

Jullie worden van harte uitgenodigd en vertel het door voor het gewestelijk kampioenschap jeugd in Haarlem zie hieronder.

Inschrijven via deze link https://inschrijven.schaatsen.nl/#/wedstrijd/f118aba9-7c91-495f-99a3-b9753de989fd/informatie

M vr gr

Henk Veen

Schaatsvrienden,

Op Zondag  7 Januari 2018 organiseert de Baancommissie Haarlem Marathon i.s.m. GTC Marathon het Gewestelijk Kampioenschap Jeugdmarathon NH/U op ijsbaan Haarlem.  De inschrijving gaat via  Transponders zijn niet verplicht maar wel gewenst. Transponders kunnen geregistreerd worden op mijn.knsb.nl. Het programma ziet er als volgt uit:

Cat.        Aantal ronden   Aanvang

DPB       8             17:00

HPB       8             17:10

DPA       10           17:20

HPA       10           17:30

DC          15           17:40

HC          20           17:50

DWEIL   Prijsuitreiking DPB t/m HC           18:05

DB          20           18:20

HB          35           19:00

DA          25           18:20

HA          40           19:00

                Prijsuitreiking DB t/m HA             19:30

Wilt u deze wedstrijd  onder de aandacht brengen bij uw leden.

Met  vriendelijke groet en wellicht tot 7 Januari!

Tjierd Kooij

Baancommissie Haarlem Marathon

marathon@bchaarlem

 

Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DC1 Yasmin Kaldenbach ASV 4 8 6 6 24
2 DC1 Eline Hogervorst YC HGI 5 10 9 24
3 DC2 Bo Koolen SV 5 dorpen 10 10 20
4 DC2 Donna Hijkoop SV 5 dorpen 8 9 17
5 DC2 Mara Agne YC Diemen 8 8 16
6 DC1 Roos Leerkes ASV 7 7 14
7 DC1 Lataesa Narain Waterland 10 10
8 DC2 Luka Beers ASV 9 9
9 DC1 Gus de Bruin HCA 9 9
10 DC1 Simone Bader YC Nooitgedacht 7 7
11 DC2 Amy Quist YC Nooitgedacht 6 6
12 DC2 Kirsten Post 5 dorpen 6 6
13 DC1 Karlijn te Slaa YC Diemen 5 5
14 0
15 0
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DPB Rosalie van Vliet ASV 10 10 10 10 40
2 DPA Sophie van Delft HCA 9 9 9 8 35
3 DPC Mimi van Hall HCA 8 8 8 9 33
4 DPC Esmée Meijer ASV 5 5 5 2 17
5 DPC Iris Verbeek HGI 6 6 4 16
6 DPB Carice Helmink HCA 7 7 14
7 DPB Vera Vinjé ASV 7 6 13
9 DPB Lara Kaldenbach ASV 4 4 4 1 13
8 DPA Desi Wagenaar HCA 7 5 12
10 DPD Quinty Hersi HCA 3 3 6
11 DPA Romy Busch YC Centrum 6 6
12 DPD Cindy van Wijnbergen HCA 3 1 4
14 DPD Femme Pitstra HGI 3 p12 3
13 DPB Anouk Mulder ASV 2 p13 2
15 DPD Zinzulia Narain Waterland 2 p11 p14 2
16 DPF Ayla Kaldenbach ASV p12 0
17 DPA Femke Neuvel HCA p11 0
18 0
19 0
20 0
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HC2 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 10 10 8 28
2 HC1 Morris Witkam Diemen 9 9 7 25
3 HC2 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 9 4 8 21
4 HC1 Jip Syrier YC HGI 8 7 5 20
5 HC1 Hidde Oppers 5 dorpen 7 9 16
6 HC1 Ilja Ekker ASV 8 3 11
7 HC1 Jesse van Leeuwen YC Gein 10 10
8 HC1 Tom Egbertsen ASV 10 10
9 HC1 Senne van Opdorp YC Diemen 2 6 8
10 HC2 Jesper van der Lee Viking 6 6
11 HC1 Mark v d Wurff ASV 6 6
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HPA Bret Groot ASV 10 10 10 10 40
2 HPA Jorrit Wynia HCA 8 9 9 9 35
3 HPA Melle Jongsma HCA 9 8 8 7 32
4 HPA Dirric Snoek HCA 5 7 6 6 24
5 HPB Tobias  Elshof YC Amstelbocht 6 6 5 17
6 HPC Lieuwe ter Hoeve HCA 4 5 3 5 17
7 HPC Thomas Landman YC Geib 7 8 15
8 HPB Morrison Menheere HCA 7 7
9 HPD Friso van vliet ASV 4 1 2 7
10 HPB Tom Meijer HGI 4 3 7
11 HPD Niels Brand HGI 3 2 5
12 HPA Julian Golden YC Diemen 4 4
13 HPB Sven Wolvers YC Nooit Gedacht 3 3
14 HPB Luuk van Stuijvenberg Viking 1 1 1 3
15 HPC Boaz de Waard ASV 2 2
18 HPD Gijs Nolen HGI 2 P11 2
17 HPB Max Spin YC Diemen p13 p13 0
16 HPC Samuel Gunnik YC Diemen P12 0
19 HPD Wietse Hilarides Amstelbocht p11 0
20 HPD Nick Rietveld YC Diemen P11 0
21 HPB Rogier Post 5 dorpen p12 0
22 HPC Fjodor Aquina YC Diemen p14 0
23 HPB Boet van der Vlugt p15 0

 

DP
1 Rosalie van Vliet DPB ASV
2 Mimi van Hall DPC HCA
3 Sophie van Delft DPA HCA
4 Carice Helmink DPB HCA
5 Romy Busch DPA YC CENTRUM
6 Desi Wagenaar DPA HCA
7 Iris Verbeek DPC YC HGI
8 Quinty Hersi DPD HCA
9 Esmée Meijer DPC ASV
10 Lara Kaldenbach DPB ASV
11 Femke Neuvel DPA HCA
12 Femme Pitstra DPD YC HGI
13 Anouk Mulder DPB ASV
14 Zinzulia Narain DPD STG WATERLAND
HP
1 Bret Groot ASV
2 Jorrit Wynia HPA HCA
3 Thomas Landman HPC YC GEIN
4 Melle Jongsma HPA HCA
5 Dirric Snoek HPA HCA
6 Lieuwe ter Hoeve HPC HCA
7 Julian Golden HPA DIEMEN YC
8 Tom Meijer HPB YC HGI
9 Friso van Vliet HPD ASV
10 Luuk van Stuijvenberg HPB STG VIKING
11 Nick Rietveld HPD DIEMEN YC
12 Rogier Post HPB SV 5 DORPEN
13 Max Spin HPB DIEMEN YC
14 Fjodor Aquina HPC DIEMEN YC
15 Boet van der Vlugt HPB HCA
DC
1 Lataesa Narain DC1 Waterland
2 Eline Hogervorst DC1 YC HGI
3 Mara Agne DC2 DIEMEN YC
4 Roos Leerkes DC1 ASV
5 Yasmin Kaldenbach DC1 ASV
6 Kirsten Post DC2 SV 5 DORPEN
HC
1 Tom Egbertsen HC1 ASV
2 Hidde Oppers HC1 SV 5 DORPEN
3 Jort Bergsma HC2 ASV
4 Morris Witkam HC1 DIEMEN YC
5 Senne van Opdorp HC1 DIEMEN YC

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.