Wedstrijdkalender 2020-2021

Versie 1.0

nrdagdatumvakantiestarteindbeschrijvingPupJunSen
 vr02-10-2020 21:0023:30geslotenxxx
 za03-10-2020 19:4023:30gesloten   
 zo04-10-2020 07:0009:00gesloten   
 zo04-10-2020 20:4023:30gesloten   
          
AM001wo07-10-2020 21:0023:30Inschrijven en Openingsmarathon   
AM002za10-10-2020N19:4023:30Open inschrijving – alle categorieën xxx
AM003zo11-10-2020N07:0009:00leeg   
AM004zo11-10-2020N20:4023:30leeg   
          
 wo14-10-2020N21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM005za17-10-2020N+M19:4023:30Pupillencompetitie 1  + Jun-Masters Andantino-1xxx
AM006zo18-10-2020N+M07:0009:00leeg   
AM007zo18-10-2020N+M20:4023:30leeg   
          
 wo21-10-2020M21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM008za24-10-2020M19:0023:30KPN Marathon cup 1 Dames/heren/1ste divisie   
AM009zo25-10-2020M07:0009:00Pupillencompetitie 2x  
AM010zo25-10-2020M20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-2 xx
          
 wo28-10-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM011za31-10-2020 19:4021:20HCA – 1/7   
AM012zo01-11-2020 07:0009:00Langebaan+Marathon- 1x  
AM013zo01-11-2020 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-3 xx
          
 wo04-11-2020 21:0023:30Marathon – zesbanen competitie   
AM012za07-11-2020 19:4023:30Alle categorieen telt mee voor Pupillencompetitie-3 / Andantino-4xxx
AM013zo08-11-2020 07:0009:00leeg   
AM014zo08-11-2020 20:4023:30leeg   
          
 wo11-11-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM015za14-11-2020 19:4023:30AYC-bokaal voor Jun & open voor Sen-Masters xx
AM016zo15-11-2020 07:0009:00Langebaan+Marathon- 2x  
AM017zo15-11-2020 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-5   
          
 wo18-11-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM018za21-11-2020 19:4021:20HCA – 2/7   
AM019zo22-11-2020 07:0009:00Pupillencompetitie 4x  
AM020zo22-11-2020 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-6 xx
          
 wo25-11-2020 20:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM021za28-11-2020 19:0023:30KPN Marathon cup Dames/heren/1ste divisie   
AM022zo29-11-2020 07:0009:00Langebaan+Marathon- 3x  
AM023zo29-11-2020 20:4023:30Buffelavond 1/4   
          
 wo02-12-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM024za05-12-2020Sint19:4023:30Skits – Nederlands Studenten Kampioenschap Marathon   
AM025zo06-12-2020 07:0009:00Leeg   
AM026zo06-12-2020 20:4023:30Waterman Trofee   
          
 wo09-12-2020 20:0023:30Gew Kamp Marathon   
AM027za12-12-2020 19:4023:30Gew Kamp Marathon Pupillen AB en Junioren ABC   
AM028zo13-12-2020 07:0009:00Pupillencompetitie 5x  
AM029zo13-12-2020 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-7 xx
          
 wo16-12-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM028za19-12-2020N+M19:4021:20Gew Pup A   
AM029zo20-12-2020N+M07:0009:00Langebaan+Marathon- 4x  
AM030zo20-12-2020N+M20:4023:30Kamp v A’dam – Afstanden xx
          
 wo23-12-2020N+M21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM031za26-12-2020Kerst19:4023:30Geen wedstrijd   
AM032zo27-12-2020N+M07:0009:00Geen wedstrijd   
AM033zo27-12-2020N+M20:4023:30Family & Friends-toernooix  
          
 wo30-12-2020N+M21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM034za02-01-2021N+M19:4021:20HCA – 3/7   
AM035zo03-01-2021N+M07:0009:00Langebaan+Marathon- 5x  
AM036zo03-01-2021N+M20:4023:30Buffelavond 2/4   
          
 wo06-01-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM037za09-01-2021 19:4021:20Gew Pup A   
AM038zo10-01-2021 07:0009:00Pupillencompetitie 6x  
AM039zo10-01-2021 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-8 xx
          
 wo13-01-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM040za16-01-2021 19:4021:20Hogerop – Familie-avond / CK   (medio jan)   
AM041zo17-01-2021 07:0009:00Langebaan+Marathon- 6x  
AM042zo17-01-2021 20:4023:30Jun-Masters: Meetellend voor Andantino-9 xx
          
 wo20-01-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM043za23-01-2021 19:4021:20HCA – 4/7   
AM044zo24-01-2021 07:0009:00AYC-Bokaal / Pupillen   
AM045zo24-01-2021 20:4023:30Kamp van A’dam All Round- Neo, Sen, Master  x
          
 wo27-01-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM046za30-01-2021 19:4021:20HCA – 5/7 – interclub   
AM047zo31-01-2021PPT Eemsmond?07:0009:00Langebaan+Marathon- 7x  
AM048zo31-01-2021 20:4023:30Finale Andantino, tevens CK Hogerop (29) xx
          
 wo03-02-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM049za06-02-2021   in Groningen: NK Marathon Pup AB + Jun ABC   
AM050za06-02-2021 19:4021:20Hogerop – Womancup  (of 30 jan )   
AM051zo07-02-2021 07:0009:00Finale Pupillen Competitiex  
AM052zo07-02-2021 20:4023:30buffelavond 3/4   
          
 wo10-02-2020 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM053za13-02-2021 19:4021:20HCA – 6/7 – Familieavond   
AM054zo14-02-2021 07:0009:00Langebaan+Marathon-8x  
AM055zo14-02-2021 20:4023:304 x 1,5 uur   
          
 wo17-02-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM055za20-02-2021N+M19:4023:30JE-Vierkamp, meetellend voor Andantino-10xxx
AM056zo21-02-2021N+M07:0009:00leeg   
AM057zo21-02-2021N+M20:4023:30JE-Vierkamp, meetellend voor Andantino-11xxx
          
 wo24-02-2021N+M21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM058za27-02-2021N+M19:4021:20Jeugdschaatsen – wedstrijd   
AM059zo28-02-2021N+M07:0009:00Langebaan+Marathon- 9x  
AM060zo28-02-2021N+M20:4023:30leeg   
          
 wo03-03-2021 21:0023:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM061za06-03-2021 19:4023:30CK HCA 7/7   
AM062zo07-03-2021 07:0009:00CK ASV  (47)   
AM063zo07-03-2021 20:4023:30buffelavond 4/4   
          
 wo10-03-2021 19:1523:30Marathon Competitie Amsterdam   
AM064za13-03-2021 07:0009:00CK: HGI + Centrum (59)   
AM065za13-03-2021 19:4023:30CK IJNG   
AM066zo14-03-2021 07:0009:00Langebaan+Marathon- 10   
AM067zo14-03-2021 20:4023:30CK: Skits + Ztikz    (54)   
          
AM068di16-03-2021 16:5019:20CK: Waterland en Amstelbocht   (61)onder voorbehoud  
AM069wo17-03-2021 17:3019:40CK Poelster    (52)  onder voorbehoud  
AM070wo17-03-2021 20:0023:30Marathon Kampioenschap Amsterdam voor iedereen   
AM071vr19-03-2021 16:5518:30CK Pup/Jun: Diemen, Driemond, Baambrugge, Viking (90) – 5 Dorpen (22)onder voorbehoud  
AM072vr19-03-2021 18:3020:40CK Sen/Master: Diemen, Driemond, Baambrugge, Viking (90) – 5 Dorpenonder voorbehoud  
AM073za20-03-2021 07:0010:20KvA Pupillenx  
AM074za20-03-2021 16:5518:40Wedstrijd voor jeugdschaatsers   
AM075za20-03-2021 19:0021:20KvA Junioren x 
AM076za20-03-2021 21:4023:30reserve   
AM077zo21-03-2021 07:0009:00reserve   
AM078zo21-03-2021 20:4023:30reserve   

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.