Uitslagen woensdag 28-11-2017

Mooi windstil weer droog en prima ijs en mooie wedstrijden.

Hieronder de uitslagen en tussen klassementen

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie Dames
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 29-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 36 Marlies Galesloot Amsterdam     49.2
2 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel     38
3 9 Femke de Boer Duivendrecht     33
4 10 Pia Meiring Ilpendam     31
5 12 Daan Louwerse Amsterdam     30
6 25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen     30
7 14 Inge de Nijs Amsterdam     26
8 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     24
9 16 Robin de Smit Amsterdam     22
10 57 Yvonne Kuin Zaandam     18
11 30 Marieke Verweij Amsterdam     15.1
12 5 Ingeborg Lang Amsterdam     15
13 78 Carolien van Rees Weesp     13
14 18 Aimee Stroink Amsterdam     12
15 74 Yvonne van der Voort Amsterdam     12
16 15 Lisa de Rooij ‘s-Gravenhage     9
17 77 Claudia Moerenhout Amsterdam     9
18 11 Tess Booijen Oostzaan     6
19 8 Maika Schouten Naarden     2

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie Dames
Seizoen 2017-2018
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 3e wedstrijd
Datum 29-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 30rnd 12km 0:20:32uur (gem. 41.1sec) 35.1km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 36 Marlies Galesloot Amsterdam     20.1
2 9 Femke de Boer Duivendrecht     19
3 12 Daan Louwerse Amsterdam     18
4 25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen     17
5 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel     16
6 16 Robin de Smit Amsterdam     15
7 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     14
8 14 Inge de Nijs Amsterdam     13
9 18 Aimee Stroink Amsterdam     12
10 10 Pia Meiring Ilpendam     11
11 5 Ingeborg Lang Amsterdam     10
12 15 Lisa de Rooij ‘s-Gravenhage     9
13 57 Yvonne Kuin Zaandam     8

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam 1e extra (3A)
Datum 29-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:22:43uur (gem. 38.9sec) 37.0km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 3 Allard van der Sluis Amsterdam     30.1
2 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     29
3 49 Koos Groenewold Monnickendam     28
4 52 Rene Elenbaas De Hoef     27
5 85 Dirk van Gestel Amsterdam     26
6 62 Paul Meijer Almere     25
7 92 Nico de Jong Wilnis     24
8 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     23
9 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     22
10 71 Paul Reiling Amsterdam     21
11 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     20
12 43 Evert Jan Grit Amsterdam     19
13 55 Erik Brouwer Almere     18
14 117 Joost Hardick Amsterdam     17
15 89 Wim van Lindenberg Almere     16
16 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     15
17 84 Arjen Langerak Bodegraven     14
18 26 John Meijwaard Vinkeveen     13
19 83 Michiel van Laer Amsterdam     12
20 67 Stephan Schel Mijdrecht     11
21 64 Hans de Best Mijdrecht     10
22 25 Cor van der Weijden Ilpendam     9
23 51 Jan de Gorter Amstelveen     8
24 81 Rob Zwartele Amsterdam     7
25 W7 Ellen Kok Weesp     6
26 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     5
27 4 Henk Regelink Wilnis     4
28 56 Gerrit Bakker Monnickendam     3
29 W22 Annelou de Vries Amsterdam     2
30 104 Rob Zuiker Wilnis     1
31 32 Ruud van Es Amsterdam      
32 78 Wybe Koopmans Amsterdam      
33 115 Henk Blokhuis Amsterdam      
35 44 Ron Fontijn Landsmeer      
36 75 Lex Brantenaar Amsterdam      
37 22 Huub Creemers Amsterdam      
38 19 Kees Schrama Edam      
39 61 Daan Kroese Vinkeveen      
40 69 Wim Koopmanschap Naarden      
41 80 Derk van Laer Amstelveen      
42 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht      
43 82 Jeroen van der Velden Abcoude      

Tussenklassement

Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 29-11-2017
                 

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     119.3
2 52 Rene Elenbaas De Hoef     95
3 3 Allard van der Sluis Amsterdam     93.1
4 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     93
5 49 Koos Groenewold Monnickendam     92
6 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     88
7 85 Dirk van Gestel Amsterdam     80
8 117 Joost Hardick Amsterdam     79
9 62 Paul Meijer Almere     76
10 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     75
11 55 Erik Brouwer Almere     69
12 92 Nico de Jong Wilnis     60
13 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     58
14 43 Evert Jan Grit Amsterdam     51
15 26 John Meijwaard Vinkeveen     49
16 71 Paul Reiling Amsterdam     46
17 47 Tom Snoek Abcoude     44
18 97 Bart de Smit Amsterdam     42
19 45 Michel Broeks Amsterdam     41
20 56 Gerrit Bakker Monnickendam     39
21 64 Hans de Best Mijdrecht     36
22 89 Wim van Lindenberg Almere     35
23 59 Mark Kassteen Amsterdam     33
24 51 Jan de Gorter Amstelveen     29
25 83 Michiel van Laer Amsterdam     27
26 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam     26
27 30 Fokko Goosen Zaandam     23
28 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     22
29 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     22
30 67 Stephan Schel Mijdrecht     21
31 84 Arjen Langerak Bodegraven     14
32 75 Lex Brantenaar Amsterdam     14
33 98 Rene van der Wateren Amsterdam     14
34 77 Edgar Donkervliet Almere     14
35 53 Peter Luiten Landsmeer     13
36 32 Ruud van Es Amsterdam     12
37 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
38 W7 Ellen Kok Weesp     11
39 74 Joost Helderop Amsterdam     10
40 25 Cor van der Weijden Ilpendam     9
41 104 Rob Zuiker Wilnis     9
42 22 Huub Creemers Amsterdam     9
43 81 Rob Zwartele Amsterdam     7
44 79 Tijmen de Bree Monnickendam     7
45 5 Bert Groot Roessink Almere     7
46 36 Wouter Widlund Amsterdam     7
47 66 Ingmar Maurice Amsterdam     6
48 70 Ad van Helmond Amsterdam     6
49 50 Jasper Hondius Amsterdam     5
50 4 Henk Regelink Wilnis     4
51 103 Jan van Huystee Edam     3
52 W22 Annelou de Vries Amsterdam     2
53 69 Wim Koopmanschap Naarden     1
54 W36 Tessa Keur Amstelveen     1

Seizoen 2017-2018

Competitie Marathoncompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 29-11-2017


Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 C21 Jelle de Boer Amsterdam     35,3
2 C26 Gijs Heineke Amsterdam     21
3 C12 David Fischer       18
4 C13 Pijke Steenhuis Amsterdam     13
5 C82 Stan van den Berg Amsterdam     13
6 C25 Reinier Lamers Amsterdam     12
7 C22 Bart van Duren Amstelveen     9
8 C31 Wieger Gobel Amstelveen     9
9 C27 Philip van Aerssen Abcoude     8
10 C34 Daan de Best Mijdrecht     7
11 C43 Wim van der Woerdt Amsterdam     6
12 C28 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     6

Uitslag   Daguitslag

 
Competitie Marathoncompetitie C1
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 3e wedstrijd
Datum 29-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 50rnd 20km
                 

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 C21 Jelle de Boer Amsterdam     10,1
2 C22 Bart van Duren Amstelveen     9
3 C26 Gijs Heineke Amsterdam     8
4 C25 Reinier Lamers Amsterdam     7
5 C43 Wim van der Woerdt Amsterdam     6
6 C27 Philip van Aerssen Abcoude     5

Uitslag Daguitslag

Competitie Marathoncompetitie C2
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 3e wedstrijd
Datum 29-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 50rnd 20km
                 

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
11 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     20,1
12 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     19
13 W1 Heleen Compier Amstelveen     18
14 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     17
15 34 Timo Roeleveld       16
16 72 Wouter van den Bosch Weesp     15
17 W63 Lieve Kramer Amsterdam     14
18 51 Michiel Munneke Amsterdam     13
19 14 Allard Steenbeek Amsterdam     12
20 W29 Maaike Vogel Amsterdam     11
21 20 Simon Houtsma Amsterdam     10
22 27 Fred Molenaar Kortenhoef     9
23 58 Arco de Vries Amsterdam     8
24 23 Jaco Moerman Vinkeveen     7
25 W99 Lisa van der Veen Amsterdam     6
26 32 Jesse van Leeuwen Amsterdam     5
27 30 Jonas van Diepen Amsterdam     4
28 W64 Marleen Hendriks Amsterdam     3

Uitslag

Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 29-11-2017
                 

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     72
2 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     67
3 51 Michiel Munneke Amsterdam     66,1
4 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     46,1
5 58 Arco de Vries Amsterdam     40
6 20 Simon Houtsma Amsterdam     37
7 19 David Groot Weesp     30,1
8 W63 Lieve Kramer Amsterdam     30
9 W1 Heleen Compier Amstelveen     25
10 25 Lucas Goense Amsterdam     22
11 W25 Roos Markus Amstelveen     20
12 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel     19
13 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen     18
14 23 Jaco Moerman Vinkeveen     17
15 34 Timo Roeleveld       16
16 72 Wouter van den Bosch Weesp     15
17 27 Fred Molenaar Kortenhoef     15
18 70 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam     14
19 18 Frank Groot Weesp     13
20 14 Allard Steenbeek Amsterdam     12
21 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     12
22 W29 Maaike Vogel Amsterdam     11
23 W99 Lisa van der Veen Amsterdam     11
24 11 Cas Westhof   ztikz   9
25 Z30 Marieke Verweij Amsterdam     8
26 32 Jesse van Leeuwen Amsterdam     5
27 30 Jonas van Diepen Amsterdam     4
28 W64 Marleen Hendriks Amsterdam     3

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.