Uitslagen jeugdmarathon 26-11-2017

De weergoden waren ons gunstig gezind  vergeleken met gisteravond, prima ijs en een paar druppeltjes regen, weer veel nieuwe deelnemenrs, alle 20 leenhelmen hebben we vanmorgen uitgedeeld hieronder het klassement en de daguitslag.

1 Bo Koolen DC2
2 Donna Hijkoop DC2
3 Mara Agne DC2
4 Roos Leerkes DC1
5 Yasmin Kaldenbach DC1
6 Karlijn te Slaa DC1
     
1 Jesse v Leeuwen HC1
2 Morris Witkam HC1
3 Lucas van Hemert HC2
4 Hidde Oppers HC1
5 Mark v d Wurff HC1
6 Jip Syrier HC1
7 Jort Bergsma HC2
8 Ilja Ekker HC1
9 Senne van Opdorp HC1
     
1 Rosalie van Vliet DPB
2 Sophie van Delft DPA
3 Mimi van Hall DPC
4 Desi Wagenaar DPA
5 Iris Verbeek DPC
6 Esmee Meijer DPC
7 Lara Kaldebach DPB
8 Quinty Hersi DPD
9 Anouk Mulder DPB
10 Cindy van Wijnbergen DPD
11 Zinzulia Narain DPD
12 Ayla Kaldenbach DPF
     
1 Bret Groot HPA
2 Jorrit Wynia DPA
3 Melle Jongsma DPA
4 Thomas Landman HPC
5 Dirric Snoek HPA
6 Tobias Elshof HPB
7 Tom Meijer HPB
8 Lieuwe ter Hoeve HPC
9 Niels Brandt HPC
10 Friso van Vliet HPD
11 Gijs Nolen HPD
12 Samuel Gunnik HPC
13 Max Spin HPB

 

Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DC1 Eline Hogervorst YC HGI 5 10               15
2 DC1 Yasmin Kaldenbach ASV 4 8 6             18
3 DC2 Bo Koolen SV 5 dorpen 10   10             20
4 DC2 Luka Beers ASV 9                 9
5 DC1 Gus de Bruin HCA   9               9
6 DC2 Donna Hijkoop SV 5 dorpen 8   9             17
7 DC1 Simone Bader YC Nooitgedacht 7                 7
8 DC2 Amy Quist YC Nooitgedacht 6                 6
9 DC2 Mara Agne YC Diemen     8             8
10 DC1 Roos Leerkes ASV     7             7
11 DC1 Karlijn te Slaa YC Diemen     5             5
12                         0
13                         0
14                         0
15                         0
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DPB Rosalie van Vliet ASV 10 10 10             30
2 DPA Sophie van Delft HCA 9 9 9             27
3 DPC Mimi van Hall HCA 8 8 8             24
4 DPB Vera Vinjé ASV 7 6               13
5 DPC Esmée Meijer ASV 5 5 5             15
6 DPB Lara Kaldenbach ASV 4 4 4             12
7 DPB Carice Helmink HCA   7               7
8 DPC Iris Verbeek HGI 6   6             12
9 DPD Femme Pitstra HGI 3                 3
10 DPD Cindy van Wijnbergen HCA   3 1             4
11 DPD Zinzulia Narain Waterland   2 p11             2
12 DPA Desi Wagenaar HCA     7             7
13 DPD Quinty Hersi HCA     3             3
14 DPB Anouk Mulder ASV     2             2
15 DPF Ayla Kaldenbach ASV     p12             0
16                         0
17                         0
18                         0
19                         0
20                         0
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HC2 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 10 10 8             28
2 HC1 Jip Syrier YC HGI 8 7 5             20
3 HC2 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 9   4             13
4 HC1 Morris Witkam Diemen   9 9             18
5 HC1 Ilja Ekker ASV   8 3             11
6 HC2 Jesper van der Lee Viking   6               6
7 HC1 Jesse van Leeuwen YC Gein     10             10
8 HC1 Hidde Oppers 5 dorpen     7             7
9 HC1 Mark v d Wurff ASV     6             6
10 HC1 Senne van Opdorp YC Diemen     2             2
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HPA Bret Groot ASV 10 10 10             30
2 HPA Melle Jongsma HCA 9 8 8             25
3 HPA Jorrit Wynia HCA 8 9 9             26
4 HPA Dirric Snoek HCA 5 7 6             18
5 HPB Tobias  Elshof YC Amstelbocht 6 6 5             17
6 HPC Lieuwe ter Hoeve HCA 4 5 3             12
7 HPB Morrison Menheere HCA 7                 7
8 HPD Friso van vliet ASV   4 1             5
9 HPB Sven Wolvers YC Nooit Gedacht 3                 3
10 HPD Niels Brand HGI   3 2             5
11 HPB Luuk van Stuijvenberg Viking 1 1               2
12 HPC Boaz de Waard ASV   2               2
13 HPD Gijs Nolen HGI 2   P11             2
14 HPD Wietse Hilarides Amstelbocht   p11               0
15 HPC Thomas Landman YC Geib     7             7
16 HPB Tom Meijer HGI     4             4
17 HPC Samuel Gunnik YC Diemen     P12             0
18 HPB Max Spin YC Diemen     p13             0

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.