Uitslagen 15-11-2017

Hieronder de uitslagen van 15-11-2017, mooie wedstrijden goed ijs en lekker weer.

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 15-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     89.2
2 4 Arie Blijleven Amstelveen     80
3 107 Martin Huysmans Amsterdam     69
4 28 Klaas Joosten Amsterdam     66
5 69 Mark Lepelaar Amsterdam     59
6 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     56
7 41 Paul Brouwer Amsterdam     55
8 84 Ronald van der Bie Amsterdam     53
9 90 Edwin Vollenbroek Almere     50
10 W44 Nicky Smout Amsterdam     49
11 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     49
12 36 Maarten Dullaert Bussum     44
13 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     42
14 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     42
15 37 Cees de Jong Wilnis     41
16 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     39
17 82 Frans Huisman Diemen     37
18 55 Jeroen Baars Amsterdam     33
19 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     32
20 377 Edgar Donkervliet Almere     30.1
21 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     30
22 61 Niels de Kraker Bussum     29
23 58 Leon Zautsen Muiderberg     29
24 110 Bart ter Haar Amsterdam     29
25 114 Willem Hauwert Amsterdam     25
26 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     25
27 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     25
28 62 Hein de Graaf Weesp     25
29 18 Nanne Osinga Amsterdam     24
30 88 Jasper Kal Amsterdam     19
31 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam     17
32 66 Marc Moerman De Hoef     13
33 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     12
34 20 Max Schreuder Amsterdam     12
35 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     12
36 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht     11
37 25 Frans Putker Abcoude     10
38 79 Frits van Driel Amsterdam     9
39 47 Harrie van Gennip Amsterdam     6
40 59 Ed van Blokland De Hoef     5
41 113 Peter Keijzer Amsterdam     4
42 42 Bert van den Broek Amstelveen     3
43 29 Bart van Ommeren Amsterdam     3
44 87 Robert Jan Prenger Amsterdam     3

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M4
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 3e wedstrijd
Datum 15-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:17:35uur (gem. 42.2sec) 34.1km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     30.1
2 37 Cees de Jong Wilnis     29
3 4 Arie Blijleven Amstelveen     28
4 28 Klaas Joosten Amsterdam     27
5 90 Edwin Vollenbroek Almere     26
6 61 Niels de Kraker Bussum     25
7 18 Nanne Osinga Amsterdam     24
8 W44 Nicky Smout Amsterdam     23
9 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     22
10 36 Maarten Dullaert Bussum     21
11 107 Martin Huysmans Amsterdam     20
12 84 Ronald van der Bie Amsterdam     19
13 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     18
14 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     17
15 82 Frans Huisman Diemen     16
16 114 Willem Hauwert Amsterdam     15
17 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     14
18 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     13
19 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     12
20 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     11
21 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam     10
22 58 Leon Zautsen Muiderberg     9
23 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     8
24 55 Jeroen Baars Amsterdam     7
25 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     6
26 59 Ed van Blokland De Hoef     5
27 69 Mark Lepelaar Amsterdam     4
28 42 Bert van den Broek Amstelveen     3
29 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     2
30 29 Bart van Ommeren Amsterdam     1
31 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht      
32 83 Wouter Verhoef De Kwakel      
33 79 Frits van Driel Amsterdam      
34 25 Frans Putker Abcoude      
35 20 Max Schreuder Amsterdam      
36 86 Svea Karsenbarg Nederhorst Den Berg      
37 108 Steen Sorensen Amsterdam      
38 76 Leonard Franken Almere      
39 87 Robert Jan Prenger Amsterdam      
40 45 Jan van der Harst Diemen      
41 27 Bart van Iterson Uithoorn      
42 56 Johan Ostendorf Abcoude      
43 23 Martien van Osch Amsterdam      
44 12 Arjan de Wit Amsterdam      
45 41 Paul Brouwer Amsterdam      
46 113 Peter Keijzer Amsterdam      
47 62 Hein de Graaf Weesp      
48 24 Dirk de Groot Baambrugge      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 15-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     90.3
2 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     73
3 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     71
4 52 Rene Elenbaas De Hoef     68
5 49 Koos Groenewold Monnickendam     64
6 3 Allard van der Sluis Amsterdam     63
7 117 Joost Hardick Amsterdam     62
8 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     55
9 85 Dirk van Gestel Amsterdam     54
10 55 Erik Brouwer Almere     51
11 62 Paul Meijer Almere     51
12 47 Tom Snoek Abcoude     44
13 97 Bart de Smit Amsterdam     42
14 45 Michel Broeks Amsterdam     41
15 26 John Meijwaard Vinkeveen     36
16 92 Nico de Jong Wilnis     36
17 56 Gerrit Bakker Monnickendam     36
18 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     35
19 59 Mark Kassteen Amsterdam     33
20 43 Evert Jan Grit Amsterdam     32
21 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam     26
22 64 Hans de Best Mijdrecht     26
23 71 Paul Reiling Amsterdam     25
24 30 Fokko Goosen Zaandam     23
25 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     22
26 51 Jan de Gorter Amstelveen     21
27 89 Wim van Lindenberg Almere     19
28 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     17
29 83 Michiel van Laer Amsterdam     15
30 98 Rene van der Wateren Amsterdam     14
31 75 Lex Brantenaar Amsterdam     14
32 77 Edgar Donkervliet Almere     14
33 53 Peter Luiten Landsmeer     13
34 32 Ruud van Es Amsterdam     12
35 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
36 74 Joost Helderop Amsterdam     10
37 67 Stephan Schel Mijdrecht     10
38 22 Huub Creemers Amsterdam     9
39 104 Rob Zuiker Wilnis     8
40 79 Tijmen de Bree Monnickendam     7
41 5 Bert Groot Roessink Almere     7
42 36 Wouter Widlund Amsterdam     7
43 66 Ingmar Maurice Amsterdam     6
44 70 Ad van Helmond Amsterdam     6
45 50 Jasper Hondius Amsterdam     5
46 W7 Ellen Kok Weesp     5
47 103 Jan van Huystee Edam     3
48 W36 Tessa Keur Amstelveen     1
49 69 Wim Koopmanschap Naarden     1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 3e wedstrijd
Datum 15-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:23:25uur (gem. 40.1sec) 35.9km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     30.1
2 3 Allard van der Sluis Amsterdam     29
3 45 Michel Broeks Amsterdam     28
4 117 Joost Hardick Amsterdam     27
5 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     26
6 85 Dirk van Gestel Amsterdam     25
7 71 Paul Reiling Amsterdam     24
8 47 Tom Snoek Abcoude     23
9 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht     22
10 52 Rene Elenbaas De Hoef     21
11 26 John Meijwaard Vinkeveen     20
12 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     19
13 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     18
14 97 Bart de Smit Amsterdam     17
15 43 Evert Jan Grit Amsterdam     16
16 55 Erik Brouwer Almere     15
17 92 Nico de Jong Wilnis     14
18 51 Jan de Gorter Amstelveen     13
19 32 Ruud van Es Amsterdam     12
20 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam     11
21 74 Joost Helderop Amsterdam     10
22 56 Gerrit Bakker Monnickendam     9
23 49 Koos Groenewold Monnickendam     8
24 79 Tijmen de Bree Monnickendam     7
25 22 Huub Creemers Amsterdam     6
26 50 Jasper Hondius Amsterdam     5
27 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     4
28 5 Bert Groot Roessink Almere     3
29 98 Rene van der Wateren Amsterdam     2
30 W36 Tessa Keur Amstelveen     1
31 75 Lex Brantenaar Amsterdam      
32 36 Wouter Widlund Amsterdam      
33 59 Mark Kassteen Amsterdam      
34 19 Kees Schrama Edam      
35 60 Theo Heuzen Amsterdam      
36 W41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel      
37 W22 Annelou de Vries Amsterdam      
38 16 Gerrit Swartsenburg Purmerend      
39 61 Daan Kroese Vinkeveen      
40 69 Wim Koopmanschap Naarden      
41 W7 Ellen Kok Weesp      
42 110 Bart ter Haar Amsterdam      
43 14 Peter de Nijs Amsterdam      
44 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht      
45 81 Rob Zwartele Amsterdam      
46 77 Edgar Donkervliet Almere      
47 67 Stephan Schel Mijdrecht      
48 84 Arjen Langerak Bodegraven      
49 103 Jan van Huystee Edam      
56 21 Pieter van Buuren Hoevelaken      

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 15-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam     138.2
2 84 Paul Wind Nigtevecht     100
3 80 Esther Pennings Amsterdam     90.1
4 28 Johan Moolhuizen Almere     82
5 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     74
6 51 Thad van der Bruggen Breukelen     72
7 1 Marcel Leenaars Amsterdam     71
8 18 Erwin Dekker Zaandam     71
9 9 Eelco Nap Amsterdam     70
10 62 Leendert Wals Ilpendam     69
11 65 Henk Wildschut Amsterdam     69
12 12 Robert Kamperman Almere     64
13 82 Erik Keijzer Hilversum     62
14 24 Huub Roelvink Amsterdam     50
15 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     50
16 95 Udo Meijer Diemen     49
17 14 Erwin Nelissen Amsterdam     48
18 81 Chiel Smit Amsterdam     47
19 75 Rene Immerzeel Wilnis     44
20 34 Hayo van der Werf Landsmeer     43
21 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     41
22 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     39
23 17 Robert Godfroid Monnickendam     37
24 13 Martin Heerma Amsterdam     35.1
25 53 Rogier Wouters Amsterdam     34
26 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     33
27 57 Daan van der Tas Amsterdam     29
28 46 Dirk de Jong Mijdrecht     28
29 11 Toni Klok Amstelveen     28
30 26 Rene Markus Amstelveen     27
31 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     27
32 40 Jan Benedictus Amsterdam     25
33 23 Tom Bouma Amsterdam     25
34 50 Bert Matla Weesp     20
35 100 Albert Kraaij Amsterdam     20
36 16 Rene Kaptijn Amsterdam     20
37 66 Robert Bosma Amsterdam     20
38 2 Houke Boon Amsterdam     16
39 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     14
40 77 Sietse van der Werff Diemen     10
41 42 Bart Brinksma Hilversum     9
42 76 Andre van Zaane Amsterdam     6
43 120 Ronald de Beer Hilversum     5
44 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     4
45 55 Oscar Hinze Amsterdam     3
46 88 Jan van der Veer Assendelft     2
47 72 Azamat Ismailov       1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam 3e wedstrijd
Datum 15-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
31 13 Martin Heerma Amsterdam   1 35.1
32 35 Joost van Leenders Amsterdam   1 34
33 46 Dirk de Jong Mijdrecht     28
34 62 Leendert Wals Ilpendam     27
35 34 Hayo van der Werf Landsmeer     26
36 40 Jan Benedictus Amsterdam     25
37 51 Thad van der Bruggen Breukelen     24
38 65 Henk Wildschut Amsterdam     23
39 12 Robert Kamperman Almere     22
40 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     21
41 11 Toni Klok Amstelveen     20
42 14 Erwin Nelissen Amsterdam     19
43 9 Eelco Nap Amsterdam     18
44 24 Huub Roelvink Amsterdam     17
45 95 Udo Meijer Diemen     16
46 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     15
47 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     14
48 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     13
49 23 Tom Bouma Amsterdam     12
50 26 Rene Markus Amstelveen     11
51 77 Sietse van der Werff Diemen     10
52 53 Rogier Wouters Amsterdam     9
53 82 Erik Keijzer Hilversum     8
54 2 Houke Boon Amsterdam     7

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 4
Datum 15-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam     82.2
2 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     71
3 M51 Andy van Waes Amstelveen     70
4 M35 Jan Hubert Amsterdam     68.1
5 M27 Kees Hooft Amsterdam     57.1
6 M44 Stan Jonkmans Zaandam     53
7 M32 John van Dijk Landsmeer     48
8 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     48
9 M118 Kees Mooijer Middelie     42
10 M29 Herco Huurnink Vleuten     39
11 M39 Tonny van Vliet Zeewolde     37
12 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     30
13 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     28
14 M30 Peter Groot Broek in Waterland     24
15 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     23
16 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     22
17 M3 Andres Landman Amsterdam     22
18 M113 Gert de Jong Amsterdam     20
19 M36 Willem van Randeraad Waarder     20
20 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     16
21 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     16
22 M31 Sjoerd Brandt Monnickendam     10
23 M45 Simon Salome Amsterdam     9
24 M20 Derk Lottman Amsterdam     9
25 M21 Bram Biesterveld Volendam     8
26 M34 Wouter Walta Amsterdam     4
27 M37 Robert Vorstman Amsterdam     4
28 M71 Maarten de Vries Haarlem     2
29 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     2

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 4
Naam 3e wedstrijd
Datum 15-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 75rnd

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M27 Kees Hooft Amsterdam     20.1
2 M32 John van Dijk Landsmeer     19
3 M22 Robin Veerman Volendam     18
4 M51 Andy van Waes Amstelveen     17
5 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     16
6 M118 Kees Mooijer Middelie     15
7 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     14
8 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     13
9 M29 Herco Huurnink Vleuten     12
10 M35 Jan Hubert Amsterdam     11
11 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     10
12 M113 Gert de Jong Amsterdam     9
13 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     8
14 M36 Willem van Randeraad Waarder     7
15 M30 Peter Groot Broek in Waterland     6
16 M44 Stan Jonkmans Zaandam     5
17 M45 Simon Salome Amsterdam     4
18 M34 Wouter Walta Amsterdam     3
19 M71 Maarten de Vries Haarlem     2
20 M20 Derk Lottman Amsterdam     1
21 M33 Jos van Vliet Nieuwveen      

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.