jeugd uitslagen marathon d.d. 12 november 2017

We hadden het gewoon lekker droog, behoudens een klein buitje en er werd weer goed gereden iedereen deed zijn uiterste best, hieronder hebben we de dag uitslag en het klassement.

Daguitslag

1 Eline Hogervorst 10200481 DC1   YC HGI
2 Gus de Bruin 10206982 DC1   HCA
3 Yasmin Kaldenbach 10179750 DC1   ASV
           
1 Lucas Van Hemert 10180584 HC2   YC CENTRUM
2 Morris Witkam 10179862 HC1   DIEMEN YC
3 Ilja Ekker 10179956 HC1   ASV
4 Jip Syrier 10200471 HC1   YC HGI
5 Jesper van der Lee 10195448 HC2   STG VIKING
DNF Jitse Kramer 10187917 HC1    
           
1 Rosalie van Vliet 10157467 DPB   ASV
2 Sophie van Delft 10180572 DPA   HCA
3 Mimi van Hall 10206983 DPC   HCA
4 Carice Helmink 10179533 DPB   HCA
5 Vera Vinjé 10201361 DPB   ASV
6 Esmée Meijer 10182338 DPC   ASV
7 Lara Kaldenbach 10205928 DPB   ASV
8 Cindy van Wijnbergen 10159381 DPD   HCA
9 Zinzulia Narain 10204291 DPD   STG WATERLAND
           
1 Bret Groot 10166082 HPA   ASV
2 Jorrit Wynia 10159269 HPA   HCA
3 Melle Jongsma 10180290 HPA   HCA
4 Dirric Snoek 10190702 HPA   HCA
5 Tobias Elshof 10206840 HPB   YC AMSTELBOCHT
6 Lieuwe ter Hoeve 10206985 HPC   HCA
7 Friso van Vliet 10158041 HPD   ASV
8 Niels Brandt 10200486 HPD   YC HGI
9 Boaz De Waard 10171800 HPC   ASV
10 Luuk van Stuijvenberg 10211237 HPB   STG VIKING
11 Wietse Hilarides 10212552 HPD   YC AMSTELBOCHT

 

Klassement

Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DC1 Eline Hogervorst YC HGI 5 10               15
2 DC1 Yasmin Kaldenbach ASV 4 8               12
3 DC2 Bo Koolen SV 5 dorpen 10                 10
4 DC2 Luka Beers ASV 9                 9
5 DC1 Gus de Bruin HCA   9               9
6 DC2 Donna Hijkoop SV 5 dorpen 8                 8
7 DC1 Simone Bader YC Nooitgedacht 7                 7
8 DC2 Amy Quist YC Nooitgedacht 6                 6
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 DPB Rosalie van Vliet ASV 10 10               20
2 DPA Sophie van Delft HCA 9 9               18
3 DPC Mimi van Hall HCA 8 8               16
4 DPB Vera Vinjé ASV 7 6               13
5 DPC Esmée Meijer ASV 5 5               10
6 DPB Lara Kaldenbach ASV 4 4               8
7 DPB Carice Helmink HCA   7               7
8 DPC Iris Verbeek HGI 6                 6
9 DPD Femme Pitstra HGI 3                 3
10 DPD Cindy van Wijnbergen HCA   3               3
11 DPD Zinzulia Narain Waterland   2               2
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HC2 Lucas Van Hemert IJsclub Centrum 10 10               20
2 HC1 Jip Syrier YC HGI 8 7               15
3 HC2 Jort Bergsma Almeerse SchaatsVereniging ASV 9                 9
4 HC1 Morris Witkam Diemen   9               9
5 HC1 Ilja Ekker ASV   8               8
6 HC2 Jesper van der Lee Viking   6               6
                           
Plaats Category FullName ClubFullName 29-okt 12-nov 26-nov 10-dec 14-jan 28-jan 11-feb 25-feb 11-mrt Totaal
1 HPA Bret Groot ASV 10 10               20
2 HPA Melle Jongsma HCA 9 8               17
3 HPA Jorrit Wynia HCA 8 9               17
4 HPA Dirric Snoek HCA 5 7               12
5 HPB Tobias  Elshof YC Amstelbocht 6 6               12
6 HPC Lieuwe ter Hoeve HCA 4 5               9
7 HPB Morrison Menheere HCA 7                 7
8 HPD Friso van vliet ASV   4               4
9 HPB Sven Wolvers YC Nooit Gedacht 3                 3
10 HPD Niels Brand HGI   3               3
11 HPB Luuk van Stuijvenberg Viking 1 1               2
12 HPC Boaz de Waard ASV   2               2
13 HPD Gijs Nolen HGI 2                 2
14 HPD Wietse Hilarides Amstelbocht   p11               0

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.