aangepaste uitslagen met gewijzigde punten aantallen

We hebben de punten bij de M1 C1 en dames aangepast.

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 1-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam     60,2
2 49 Koos Groenewold Monnickendam     56
3 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam     52
4 62 Paul Meijer Almere     51
5 52 Rene Elenbaas De Hoef     47
6 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel     47
7 40 Martien Zwanenburg Bodegraven     37
8 55 Erik Brouwer Almere     36
9 17 Eric Heusinkveld Monnickendam     35
10 117 Joost Hardick Amsterdam     35
11 3 Allard van der Sluis Amsterdam     34
12 59 Mark Kassteen Amsterdam     33
13 85 Dirk van Gestel Amsterdam     29
14 56 Gerrit Bakker Monnickendam     27
15 64 Hans de Best Mijdrecht     26
16 97 Bart de Smit Amsterdam     25
17 30 Fokko Goosen Zaandam     23
18 92 Nico de Jong Wilnis     22
19 47 Tom Snoek Abcoude     21
20 89 Wim van Lindenberg Almere     19
21 26 John Meijwaard Vinkeveen     16
22 43 Evert Jan Grit Amsterdam     16
23 83 Michiel van Laer Amsterdam     15
24 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam     15
25 77 Edgar Donkervliet Almere     14
26 75 Lex Brantenaar Amsterdam     14
27 45 Michel Broeks Amsterdam     13
28 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel     13
29 53 Peter Luiten Landsmeer     13
30 61 Daan Kroese Vinkeveen     12
31 98 Rene van der Wateren Amsterdam     12
32 67 Stephan Schel Mijdrecht     10
33 51 Jan de Gorter Amstelveen     8
34 104 Rob Zuiker Wilnis     8
35 36 Wouter Widlund Amsterdam     7
36 66 Ingmar Maurice Amsterdam     6
37 70 Ad van Helmond Amsterdam     6
38 W7 Ellen Kok Weesp     5
39 5 Bert Groot Roessink Almere     4
40 103 Jan van Huystee Edam     3
41 22 Huub Creemers Amsterdam     3
42 71 Paul Reiling Amsterdam     1
43 69 Wim Koopmanschap Naarden     1

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 1-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam     59,1
2 41 Paul Brouwer Amsterdam     55
3 69 Mark Lepelaar Amsterdam     55
4 4 Arie Blijleven Amstelveen     52
5 107 Martin Huysmans Amsterdam     49
6 63 Ernst van der Jagt Amstelveen     43
7 28 Klaas Joosten Amsterdam     39
8 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef     37
9 84 Ronald van der Bie Amsterdam     34
10 94 Bertus Roeleveld Amstelveen     31
11 377 Edgar Donkervliet Almere     30,1
12 110 Bart ter Haar Amsterdam     29
13 W44 Nicky Smout Amsterdam     26
14 55 Jeroen Baars Amsterdam     26
15 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel     26
16 62 Hein de Graaf Weesp     25
17 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel     25
18 90 Edwin Vollenbroek Almere     24
19 36 Maarten Dullaert Bussum     23
20 82 Frans Huisman Diemen     21
21 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam     20
22 58 Leon Zautsen Muiderberg     20
23 88 Jasper Kal Amsterdam     19
24 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide     17
25 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel     16
26 66 Marc Moerman De Hoef     13
27 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel     13
28 37 Cees de Jong Wilnis     12
29 89 Peter van der Meijden Vinkeveen     12
30 20 Max Schreuder Amsterdam     12
31 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht     11
32 114 Willem Hauwert Amsterdam     10
33 25 Frans Putker Abcoude     10
34 79 Frits van Driel Amsterdam     9
35 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam     7
36 47 Harrie van Gennip Amsterdam     6
37 61 Niels de Kraker Bussum     4
38 113 Peter Keijzer Amsterdam     4
39 87 Robert Jan Prenger Amsterdam     3
40 29 Bart van Ommeren Amsterdam     2
41 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam     1

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 8-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 C21 Jelle de Boer Amsterdam     25,2
2 C12 David Fischer       18
3 C13 Pijke Steenhuis Amsterdam     13
4 C26 Gijs Heineke Amsterdam     13
5 C82 Stan van den Berg Amsterdam     13
6 C31 Wieger Gobel Amstelveen     9
7 C34 Daan de Best Mijdrecht     7
8 C28 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     6
9 C25 Reinier Lamers Amsterdam     5
10 C27 Philip van Aerssen Abcoude     3

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie C1
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 8-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 63rnd 25km 0:39:32uur (gem. 37,7sec) 38,2km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 C21 Jelle de Boer Amsterdam     10,1
2 C31 Wieger Gobel Amstelveen     9
3 C13 Pijke Steenhuis Amsterdam     8
4 C26 Gijs Heineke Amsterdam     7
5 C28 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam     6
6 C25 Reinier Lamers Amsterdam     5
7 C12 David Fischer       4
8 C27 Philip van Aerssen Abcoude     3

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie C2
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 8-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 63rnd 25km 0:39:32uur (gem. 37,7sec) 38,2km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
11 19 David Groot Weesp   2 30,1
12 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel   2 29
13 51 Michiel Munneke Amsterdam   2 28
14 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel   2 27
15 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel   2 26
16 W25 Roos Markus Amstelveen   1 20
17 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel   1 19
18 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen   1 18
19 58 Arco de Vries Amsterdam   1 17
20 20 Simon Houtsma Amsterdam   1 16
21 23 Jaco Moerman Vinkeveen     10
22 11 Cas Westhof   ztikz   9
23 Z30 Marieke Verweij Amsterdam     8
24 W1 Heleen Compier Amstelveen     7
25 27 Fred Molenaar Kortenhoef     6
26 W99 Lisa van der Veen Amsterdam     5

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 8-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 51 Michiel Munneke Amsterdam     53,1
2 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel     53
3 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel     50
4 58 Arco de Vries Amsterdam     32
5 19 David Groot Weesp     30,1
6 20 Simon Houtsma Amsterdam     27
7 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel     26
8 25 Lucas Goense Amsterdam     22
9 W25 Roos Markus Amstelveen     20
10 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel     19
11 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen     18
12 W63 Lieve Kramer Amsterdam     16
13 70 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam     14
14 18 Frank Groot Weesp     13
15 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht     12
16 23 Jaco Moerman Vinkeveen     10
17 11 Cas Westhof   ztikz   9
18 Z30 Marieke Verweij Amsterdam     8
19 W1 Heleen Compier Amstelveen     7
20 27 Fred Molenaar Kortenhoef     6
21 W99 Lisa van der Veen Amsterdam     5

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie Dames
Seizoen 2017-2018
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 2
Naam 2e wedstrijd
Datum 8-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 30rnd 12km 0:21:20uur (gem. 42,7sec) 33,8km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 36 Marlies Galesloot Amsterdam     15,1
2 9 Femke de Boer Duivendrecht     14
3 25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen     13
4 12 Daan Louwerse Amsterdam     12
5 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel     11
6 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     10
7 77 Claudia Moerenhout Amsterdam     9
8 10 Pia Meiring Ilpendam     8
9 16 Robin de Smit Amsterdam     7
10 11 Tess Booijen Oostzaan     6
11 5 Ingeborg Lang Amsterdam     5
12 74 Yvonne van der Voort Amsterdam     4
13 78 Carolien van Rees Weesp     3
14 8 Maika Schouten Naarden     2
15 57 Yvonne Kuin Zaandam     1

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie Dames
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 2
Datum 8-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 36 Marlies Galesloot Amsterdam     29,1
2 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel     22
3 10 Pia Meiring Ilpendam     20
4 30 Marieke Verweij Amsterdam     15,1
5 9 Femke de Boer Duivendrecht     14
6 25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen     13
7 78 Carolien van Rees Weesp     13
8 14 Inge de Nijs Amsterdam     13
9 12 Daan Louwerse Amsterdam     12
10 74 Yvonne van der Voort Amsterdam     12
11 52 Leontine Kranendonk Amsterdam     10
12 57 Yvonne Kuin Zaandam     10
13 77 Claudia Moerenhout Amsterdam     9
14 16 Robin de Smit Amsterdam     7
15 11 Tess Booijen Oostzaan     6
16 5 Ingeborg Lang Amsterdam     5
17 8 Maika Schouten Naarden     2

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 1e extra (2A)
Datum 8-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 65rnd 26km 0:41:12uur (gem. 38,0sec) 37,9km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam     20,1
2 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     19
3 M51 Andy van Waes Amstelveen     18
4 M32 John van Dijk Landsmeer     17
5 M29 Herco Huurnink Vleuten     16
6 M118 Kees Mooijer Middelie     15
7 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     14
8 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     13
9 M44 Stan Jonkmans Zaandam     12
10 M35 Jan Hubert Amsterdam     11
11 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     10
12 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     9
13 M36 Willem van Randeraad Waarder     8
14 M113 Gert de Jong Amsterdam     7
15 M30 Peter Groot Broek in Waterland     6
16 M21 Bram Biesterveld Volendam     5
17 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     4
18 M37 Robert Vorstman Amsterdam     3
19 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     2

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 8-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam     64,2
2 M35 Jan Hubert Amsterdam     57,1
3 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel     55
4 M51 Andy van Waes Amstelveen     53
5 M44 Stan Jonkmans Zaandam     48
6 M27 Kees Hooft Amsterdam     37
7 M39 Tonny van Vliet Zeewolde     37
8 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht     35
9 M32 John van Dijk Landsmeer     29
10 M29 Herco Huurnink Vleuten     27
11 M118 Kees Mooijer Middelie     27
12 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam     23
13 M38 Arjen van Ketel Amsterdam     22
14 M3 Andres Landman Amsterdam     22
15 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel     20
16 M30 Peter Groot Broek in Waterland     18
17 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel     16
18 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam     16
19 M36 Willem van Randeraad Waarder     13
20 M113 Gert de Jong Amsterdam     11
21 M31 Sjoerd Brandt Monnickendam     10
22 M21 Bram Biesterveld Volendam     8
23 M20 Derk Lottman Amsterdam     8
24 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam     6
25 M45 Simon Salome Amsterdam     5
26 M37 Robert Vorstman Amsterdam     4
27 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel     2
28 M34 Wouter Walta Amsterdam     1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Naam 1e extra (2A)
Datum 8-11-2017
Plaats Amsterdam
Info 65rnd 26km 0:41:12uur (gem. 38,0sec) 37,9km/h

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
31 35 Joost van Leenders Amsterdam   1 35,1
32 80 Esther Pennings Amsterdam   1 34
33 84 Paul Wind Nigtevecht   1 33
34 28 Johan Moolhuizen Almere   1 32
35 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg   1 31
36 1 Marcel Leenaars Amsterdam   1 30
37 57 Daan van der Tas Amsterdam   1 29
38 75 Rene Immerzeel Wilnis     23
39 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     22
40 18 Erwin Dekker Zaandam     21
41 82 Erik Keijzer Hilversum     20
42 62 Leendert Wals Ilpendam     19
43 81 Chiel Smit Amsterdam     18
44 34 Hayo van der Werf Landsmeer     17
45 9 Eelco Nap Amsterdam     16
46 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     15
47 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     14
48 23 Tom Bouma Amsterdam     13
49 95 Udo Meijer Diemen     12
50 50 Bert Matla Weesp     11
51 14 Erwin Nelissen Amsterdam     10
52 2 Houke Boon Amsterdam     9
53 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     8
54 53 Rogier Wouters Amsterdam     7
55 24 Huub Roelvink Amsterdam     6
56 100 Albert Kraaij Amsterdam     5
57 17 Robert Godfroid Monnickendam     4
58 65 Henk Wildschut Amsterdam   1 8

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 3
Datum 8-11-2017

Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam     104,2
2 84 Paul Wind Nigtevecht     100
3 80 Esther Pennings Amsterdam     90,1
4 28 Johan Moolhuizen Almere     82
5 1 Marcel Leenaars Amsterdam     71
6 18 Erwin Dekker Zaandam     71
7 82 Erik Keijzer Hilversum     54
8 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg     53
9 9 Eelco Nap Amsterdam     52
10 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel     50
11 51 Thad van der Bruggen Breukelen     48
12 81 Chiel Smit Amsterdam     47
13 65 Henk Wildschut Amsterdam     46
14 75 Rene Immerzeel Wilnis     44
15 62 Leendert Wals Ilpendam     42
16 12 Robert Kamperman Almere     42
17 17 Robert Godfroid Monnickendam     37
18 95 Udo Meijer Diemen     33
19 24 Huub Roelvink Amsterdam     33
20 57 Daan van der Tas Amsterdam     29
21 14 Erwin Nelissen Amsterdam     29
22 60 Johannes Zandvoort Amsterdam     27
23 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht     27
24 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel     26
25 53 Rogier Wouters Amsterdam     25
26 50 Bert Matla Weesp     20
27 100 Albert Kraaij Amsterdam     20
28 16 Rene Kaptijn Amsterdam     20
29 66 Robert Bosma Amsterdam     20
30 73 Marco Stoltenborg Amsterdam     18
31 34 Hayo van der Werf Landsmeer     17
32 26 Rene Markus Amstelveen     16
33 6 Huib van Herrewegen Amsterdam     14
34 23 Tom Bouma Amsterdam     13
35 2 Houke Boon Amsterdam     9
36 42 Bart Brinksma Hilversum     9
37 11 Toni Klok Amstelveen     8
38 76 Andre van Zaane Amsterdam     6
39 120 Ronald de Beer Hilversum     5
40 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum     4
41 55 Oscar Hinze Amsterdam     3
42 88 Jan van der Veer Assendelft     2
43 72 Azamat Ismailov       1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.