Uitslag 4 x 1,5 uur

In de bijlage de uitslag van de wedstrijd 4×1,5 uur van gisteravond, ik heb wat problemen met outlook en heb deze uitslag ook vanmorgen gestuurd maar kan niet zien of hij daadwerkelijk is aangekomen.

In de bijlage 2 tab bladen in het blad tussen standen de gereden rondjes per 15 min .

Het was volgens mij een succesvolle avond en de sponsors Amsterdamsche Ijsclub en Andantino worden hartelijk bedankt voor het mogelijk maken van deze avond en het prijzen pakket.

Einduitslag

Positie teams 4×1,5 Rijders teller ronden
1 T18 Victor Ramler, Joeri Klous, Cas van Trierum, Koen de Best B.Wassink 173
2 T3 Rik Hoekstra, Pijke Steenhuis, Gijs roos, Bram Versteegh C.de Groot 163
3 T13 Kees Hooft, Jaap-Willem Kleijwegt, Philip van Aerssen, Gijs Heineke J.Attema 160
4 T1 Rens Boekhoff, Mark Hakkeling, Martin Heerma, Chris van Saaze G.Blackborn 158
5 T17 Leendert Wals, Arjen van Ketel, Robert Vorstman, Herco Huurnink J.Bolt 158
6 T4 Simon Salome, Joost Leenders, Bert Matla, Hans de Jong L.v.d.Lee 157
7 T5 Henk Wildschut, Marco Stoltenborg, Klaas Jan Kroon, Tom Bouma B.van Vliet 156
8 T14 Suzanne Mulder, Bart Brinksma, Marco Roos, Sietse van der Werff G.v.d.Lee 154
9 T19 Hans de Kruiff, Michiel Knotnerus, Joost Knotnerus, Udo Meijer N.Ostendorf 150
10 T15 Allard van der Sluis, Dirk van Gestel, Houke Boon, Johannes Zandvoort R.Ikelaar 150
11 T6 Estelle de Jong, Suzanne Klous, Rigt Kalsbeek, Annelies Oude Alink B.Martin 149
12 T22 Esther Pennings, Johan Moolhuizen, Rik Vetter, Chiel Smit F.v.d.Bout 148
13 T23 Cees Schrama, Timo Roeleveld, Harry Vrolijk, Eric Heusinkveld W.Blackborn 147
14 T10 Frank Onink, Robert Bosma, Yvonne Simis, Tessa Keur H.de Best 146
15 T2 Eelco van Loenen, Ilse Hilligehekken, Paul Loeb, Nury Lute B.Samplonius 141
16 T20 Ad van Helmond, Toni Klok, Rosa Hoogstraten, Amy Stroink J.Keijser 140
17 T21 Eelco Nap, Willem Jan Draper, Peter Bol, Gert-Jan Vroege W.Janssen 138
18 T9 Henk Blokhuis, Willem Pals, Willem Hauwert, Wybe Koopmans B.Roeleveld 138
19 T7 Hille Steenhuis, Robin de Smit, Simon de Smit, Kim Hoekstra N.Bolt 137
20 T16 Leon Zautsen, Nanne Osinga, Sven Karssenbarg, Maarten Hoekstra D.Aalbers 136
21 T11 Paul Brouwer, Hans van der Drift, Ineke de Haan, Ingeborg Lang J.de Graaf 133
22 T8 Mira Frolich, Yvonne Dodeman, Jolijn van Leeuwen, Iris Gimpel J.de Jong 132
23 T12 Edwin Vollenbroek, Robert Jan Prenger, Leonard Franken, Martin Huysmans A.Fokker 132
24 T24 Josien Smits, Manon Fransen, Maurits de Brauw, Mathijs Botman 128

Tussenstanden

Pl 21:15 21.30 21:45 22:00  22:15 22:30
1 T18 26 T18 55 T18 85 T18 114 T18 143 T18 173
2 T1 25 T13 53 T3 80 T3 106 T3 134 T3 163
3 T13 25 T3 53 T13 79 T13 106 T13 132 T13 160
4 T14 25 T1 52 T1 78 T1 104 T1 130 T1 158
5 T3 25 T17 51 T17 78 T17 104 T17 130 T17 158
6 T17 24 T14 50 T4 76 T4 102 T4 128 T4 157
7 T10 23 T5 50 T5 76 T5 102 T5 128 T5 156
8 T19 23 T4 49 T14 76 T14 101 T14 127 T14 154
9 T5 23 T15 48 T19 74 T15 99 T15 124 T19 150
10 T6 23 T19 48 T6 73 T19 99 T19 124 T15 150
11 T15 22 T22 48 T15 73 T6 98 T6 122 T6 149
12 T20 22 T6 48 T22 73 T22 97 T22 122 T22 148
13 T21 22 T10 47 T10 72 T10 96 T23 121 T23 147
14 T22 22 T23 47 T23 72 T23 96 T10 120 T10 146
15 T4 22 T20 45 T2 69 T2 93 T2 116 T2 141
16 T16 21 T21 45 T20 69 T20 92 T20 115 T20 140
17 T2 21 T16 44 T21 69 T9 91 T9 114 T21 138
18 T23 21 T2 44 T7 67 T21 91 T21 114 T9 138
19 T7 21 T7 44 T9 67 T7 89 T7 112 T7 137
20 T8 21 T12 43 T16 67 T16 89 T16 111 T16 136
21 T11 20 T9 43 T12 65 T12 88 T11 109 T11 133
22 T12 20 T8 42 T8 64 T11 87 T8 108 T8 132
23 T24 20 T11 41 T11 64 T8 85 T12 108 T12 132
24 T9 20 T24 41 T24 62 T24 84 T24 106 T24 128

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.