Uitslagen marathon 19-10-2016

Een beetje laat maar hier de uitslagen van de eerste marathon wedstrijd op woensdagavond.

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M1
Seizoen2016-2017
Categoriemasters M1 / M2
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 1
Datum19-10-2016
PlaatsAmsterdam
Info60rnd 23km 0:23:05uur (gem. 23,1sec) 59,3km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1M39Tonny van VlietZeewolde 125,1
2M22Robin VeermanVolendam  19
3M38Arjen van KetelAmsterdam  18
4M27Kees HooftAmsterdam  17
5M23Mathijs HondshorstAmsterdam  16
6M32John van DijkLandsmeer  15
7M40Elwin SwinkelsEdam  14
8M35Jan HubertAmsterdam  13
9M30Peter GrootBroek in Waterland  12
10M29Leendert WalsIlpendam  11
11M33Harco HaagsmaAmsterdam  10
12M28Auke BroexOuderkerk aan De Amstel  9
13108Wim van LeestOostzaan  8
14M36Willem van RanderaadWaarder  7
15M26Michiel van AsbeckAmsterdam  6
16113Gert de JongAmsterdam  5
17M51Andy van WaesAmstelveen  4
18M44Stan JonkmansZaandam  3
1939Jan WolffenbuttelNigtevecht   
2015Gijs de NooijOuderkerk aan De Amstel   
2144Frank OninkOuderkerk aan De Amstel   
2234Lex BrantenaarAmsterdam   
23M34Hayo van der WerfLandsmeer  2
2418Erwin DekkerZaandam   
2556Lucien WolversMijdrecht   
2635Joost van LeendersAmsterdam   
274Hans van SchaickLoenen aan De Vecht   
28111Frank BraakmanBroek in Waterland   
2910Richard BlijlevenMarken   
3071Maarten de VriesAmsterdam   
3112Robert KampermanAlmere   
3251Thad van der BruggenBreukelen   
33100Albert KraaijAmsterdam   
3428Johan MoolhuizenAlmere   
3563Hans de JongAmstelveen   
3673Marco StoltenborgAmsterdam   
3765Henk SteenhuisAmsterdam   
3874Werner RemAmsterdam   
3911Toni KlokAmstelveen   
4054Hans de KruifUithoorn   
4150Bert MatlaWeesp   
42W54Erica Della Guardia – de JongMonnickendam   
4333Jos van VlietNieuwveen   
4423Tom BoumaAmsterdam   
4549Koos GroenewoldMonnickendam   
4655Erik BrouwerAlmere   
4742Bart BrinksmaHilversum   
4841Ferdinand GildemacherHilversum   
4977Sietse van der WerffDiemen   
5017Robert GodfroidMonnickendam   
51120Ronald de BeerHilversum   
528Miquel Marzabal GalanoAmsterdam   
5320Tijmen de BreeMonnickendam   
5464Rob VermistAmstelveen   
5525Cor van der WeijdenIlpendam   
56W25Sandra van Bijlert-BurgerhoutAmstelveen   
5719Kees SchramaEdam   

 

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M2
Seizoen2016-2017
Categoriemasters M1 / M2
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 1
Datum19-10-2016
PlaatsAmsterdam
Info60rnd 23km 0:23:05uur (gem. 23,1sec) 59,3km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
1M39Tonny van VlietZeewolde 1 
2M22Robin VeermanVolendam   
3M38Arjen van KetelAmsterdam   
4M27Kees HooftAmsterdam   
5M23Mathijs HondshorstAmsterdam   
6M32John van DijkLandsmeer   
7M40Elwin SwinkelsEdam   
8M35Jan HubertAmsterdam   
9M30Peter GrootBroek in Waterland   
10M29Leendert WalsIlpendam   
11M33Harco HaagsmaAmsterdam   
12M28Auke BroexOuderkerk aan De Amstel   
13108Wim van LeestOostzaan   
14M36Willem van RanderaadWaarder   
15M26Michiel van AsbeckAmsterdam   
16113Gert de JongAmsterdam   
17M51Andy van WaesAmstelveen   
18M44Stan JonkmansZaandam   
1939Jan WolffenbuttelNigtevecht  30,1
2015Gijs de NooijOuderkerk aan De Amstel  29
2144Frank OninkOuderkerk aan De Amstel  28
2234Lex BrantenaarAmsterdam  27
23M34Hayo van der WerfLandsmeer   
2418Erwin DekkerZaandam  26
2556Lucien WolversMijdrecht  25
2635Joost van LeendersAmsterdam  24
274Hans van SchaickLoenen aan De Vecht  23
28111Frank BraakmanBroek in Waterland  22
2910Richard BlijlevenMarken  21
3071Maarten de VriesAmsterdam  20
3112Robert KampermanAlmere  19
3251Thad van der BruggenBreukelen  18
33100Albert KraaijAmsterdam  17
3428Johan MoolhuizenAlmere  16
3563Hans de JongAmstelveen  15
3673Marco StoltenborgAmsterdam  14
3765Henk SteenhuisAmsterdam  13
3874Werner RemAmsterdam  12
3911Toni KlokAmstelveen  11
4054Hans de KruifUithoorn  10
4150Bert MatlaWeesp  9
42W54Erica Della Guardia – de JongMonnickendam  8
4333Jos van VlietNieuwveen  7
4423Tom BoumaAmsterdam  6
4549Koos GroenewoldMonnickendam  5
4655Erik BrouwerAlmere  4
4742Bart BrinksmaHilversum  3
4841Ferdinand GildemacherHilversum  2
4977Sietse van der WerffDiemen  1
5017Robert GodfroidMonnickendam   
51120Ronald de BeerHilversum   
528Miquel Marzabal GalanoAmsterdam   
5320Tijmen de BreeMonnickendam   
5464Rob VermistAmstelveen   
5525Cor van der WeijdenIlpendam   
56W25Sandra van Bijlert-BurgerhoutAmstelveen   
5719Kees SchramaEdam   

 

 

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M3
Seizoen2016-2017
Categoriemasters M3
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 1
Datum19-10-2016
PlaatsAmsterdam
Info35rnd 13km 0:23:05uur (gem. 39,6sec) 34,6km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
133Esther PenningsAmsterdam  30,1
246Chiel SmitAmsterdam  29
323Rene ImmerzeelWilnis  28
49Eelco NapAmsterdam  27
575Erik KeijzerHilversum  26
665Henk WildschutAmsterdam  25
749Willem PalsAmsterdam  24
827Erwin NelissenAmsterdam  23
9117Joost HardickAmsterdam  22
1047Tom SnoekAbcoude  21
113Allard van der SluisAmsterdam  20
1255Oscar HinzeAmsterdam  19
13119Gert-Jan VroegeAmsterdam  18
1432Ruud van EsAmsterdam  17
1556Gerrit BakkerMonnickendam  16
1618Erik EversOuderkerk aan De Amstel  15
1792Nico de JongWaverveen  14
1852Berend van BemmelAmsterdam  13
1912Maarten HoekstraAmsterdam  12
2097Bart de SmitAmsterdam  11
2150Jasper HondiusAmsterdam  10
2245Michel BroeksAmsterdam  9
2378Wybe KoopmansAmsterdam  8
2431Jacques ’t HoenNieuw Vennep  7
2540Martien ZwanenburgBodegraven  6
2659Mark KassteenAmsterdam  5
2751Jan de GorterAmstelveen  4
2870Johannes ZandvoortAmsterdam  3
2930Fokko GoosenZaandam  2
3087Merijn de VriesAmsterdam  1
3120Ron BrandseOuderkerk aan De Amstel   
32106Kees BosmanOuderkerk aan De Amstel   
3391Rocky HaightonDiemen   
3448Ids HilaridesOuderkerk aan De Amstel   
3568Klaas LuijtenNaarden Vesting   
3661Daan KroeseVinkeveen   
3769Wim KoopmanschapNaarden   
388Andre WitkamDiemen   
3936Wouter WidlundAmsterdam   
4037Bert HensbergenMuiderberg   
4167Stephan SchelMijdrecht   
4234Paul LattaAmsterdam   
43116Jurgen StigterAmsterdam   
441Tijo BiermanAmsterdam   
4522Huub CreemersAmsterdam   

 

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathonbaancompetitie M4
Seizoen2016-2017
Categoriemasters M4
WedstrijdWedstrijd 1
NaamWedstrijd 1
Datum19-10-2016
PlaatsAmsterdam
Info25rnd 10km 0:16:30uur (gem. 39,6sec) 34,5km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
117Bert Groot RoessinkAlmere 125,1
277Edgar DonkervlietAlmere 124
380Dick HessOuderkerk aan De Amstel  18
4115Henk BlokhuisAmsterdam  17
55Wim VerbreeAbcoude  16
6114Willem HauwertAmsterdam  15
7D60Anky FaberLandsmeer  14
819Jacco KroeseVinkeveen  13
994Bertus RoeleveldAmstelveen  12
1025Frans PutkerAbcoude  11
1158Leon ZautsenMuiderberg  10
1218Nanne OsingaAmsterdam  9
1311Remko van RoekelOuderkerk aan De Amstel  8
1482Frans HuismanDiemen  7
1569Mark LepelaarAmsterdam  6
1636Maarten DullaertBussum  5
1739Jeroen Caderius van VeenAmsterdam  4
1895Cor OudshoornMijdrecht  3
1942Bert van den BroekAmstelveen  2
2062Hein de GraafWeesp  1
2148Rene OnderwaterNieuwkoop   
2223Martien van OschAmsterdam   
2313Martin van der EschOuderkerk aan De Amstel   
2447Harrie van GennipAmsterdam   
2520Max SchreuderAmsterdam   
2656Johan OstendorfAbcoude   
2751Sybren HijkoopKortenhoef   
2828Klaas JoostenAmsterdam   
2937Cees de JongWilnis   
3053Edzard ZeinstraAmsterdam   
3124Dirk de GrootBaambrugge   
32113Peter KeijzerAmsterdam   
33117Ton BunschotenVinkeveen   
347Jeroen ZonneveldAmsterdam   
3565Wout BerkelaarVinkeveen   

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.