Uitslagen marathon 15 feb 2018

Er stond een beetje wind het was een beetje koud, het ijs was uitstekend en de wedstrijden waren boeiend.

De dames gingen hard van start en al gauw brak het  peloton in stukken en werd er een rondje voorsprong dus 5 punten extra gepakt ook goed voor het clubklassement ook bij de C2 werdt er zeer aanvallend gereden en ook hier was  een ronde voorsprong door de kopgroep een feit, en tenslotte de C1 slechts 4 deelnemers was ook nog spannend wie de sprint  ging winnen.

Tenslotte ook nog een koppelkoers gereden over 40 ronden en ook hier blije gezichten omdat het best wel leuk is.

A.s. zondag gaat de grote koppel koers van 1,5 uur van start om 21.00 uur, zie de deelnemerslijst in de bijlage er komen bijna 100 rijders(sters) aan de start.

Wil je je club leden komen aanmoedigen jullie zijn van harte welkom.

Uitslagen marathon

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie Dames
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 14-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 36 Marlies Galesloot Amsterdam 112.4
2 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel 100
3 10 Pia Meiring Ilpendam 73
4 9 Femke de Boer Duivendrecht 69.2
5 14 Inge de Nijs Amsterdam 69
6 52 Leontine Kranendonk Amsterdam 62
7 5 Ingeborg Lang Amsterdam 50
8 12 Daan Louwerse Amsterdam 49
9 6 Femke Berends Almere 48
10 15 Lisa de Rooij ‘s-Gravenhage 37
11 57 Yvonne Kuin Zaandam 36
12 78 Carolien van Rees Weesp 33
13 38 Gerdien Meijer Ouderkerk aan De Amstel 29.1
14 16 Robin de Smit Amsterdam 26
15 25 Sandra van Bijlert-Burgerhout Amstelveen 25
16 77 Claudia Moerenhout Amsterdam 20
17 18 Aimee Stroink Amsterdam 20
18 30 Marieke Verweij Amsterdam 15.1
19 74 Yvonne van der Voort Amsterdam 12
20 28 Wibrich Drost Amstelveen 6
21 11 Tess Booijen Oostzaan 6
22 8 Maika Schouten Naarden 2

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie Dames
Seizoen 2017-2018
Categorie dames
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam 8e wedstrijd
Datum 14-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 9 Femke de Boer Duivendrecht 1 20.1
2 36 Marlies Galesloot Amsterdam 1 19
3 4 Eveline Hermsen Ouderkerk aan De Amstel 1 18
4 6 Femke Berends Almere 1 17
5 10 Pia Meiring Ilpendam 11
6 14 Inge de Nijs Amsterdam 10
7 52 Leontine Kranendonk Amsterdam 9
8 5 Ingeborg Lang Amsterdam 8
9 15 Lisa de Rooij ‘s-Gravenhage 7
10 57 Yvonne Kuin Zaandam 6

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie C2
Categorie heren C2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 14-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 51 Michiel Munneke Amsterdam 178.3
2 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel 150
3 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel 146
4 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel 133.3
5 58 Arco de Vries Amsterdam 110
6 34 Timo Roeleveld Amsterdam 93
7 20 Simon Houtsma Amsterdam 72
8 19 David Groot Weesp 68.1
9 25 Lucas Goense Amsterdam 63.1
10 W63 Lieve Kramer Amsterdam 61
11 70 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam 59
12 30 Jonas van Diepen Amsterdam 55
13 27 Fred Molenaar Kortenhoef 52
14 23 Jaco Moerman Vinkeveen 40
15 18 Stijn Brommer Kudelstaart 33
16 W1 Heleen Compier Amstelveen 32
17 13 Niels de Jong Ouderkerk aan De Amstel 32
18 32 Jesse van Leeuwen Amsterdam 32
19 45 Henk Jan Kroese Vinkeveen 30
20 W99 Lisa van der Veen Amsterdam 29
21 W64 Marleen Hendriks Amsterdam 25
22 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht 22
23 14 Allard Steenbeek Amsterdam 22
24 W25 Roos Markus Amstelveen 20
25 11 Cas Westhoff Amsterdam 18
26 72 Wouter van den Bosch Weesp 15
27 W29 Maaike Vogel Amsterdam 11
28 29 Nick Reijneveld Amsterdam 10
29 Z30 Marieke Verweij Amsterdam 8

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie C2
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam 8e wedstrijd
Datum 14-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:22:28uur (gem. 38.5sec) 37.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 2 Thijs Wagenaar Ouderkerk aan De Amstel 1 25.1
2 34 Timo Roeleveld Amsterdam 1 24
3 21 Terence Brandse Ouderkerk aan De Amstel 1 23
4 51 Michiel Munneke Amsterdam 1 22
5 25 Lucas Goense Amsterdam 1 21
6 58 Arco de Vries Amsterdam 15
7 19 David Groot Weesp 14
8 69 Marc van der Maarel Ouderkerk aan De Amstel 13
9 27 Fred Molenaar Kortenhoef 12
10 30 Jonas van Diepen Amsterdam 11
11 70 Tjerk Gualthérie van Weezel Amsterdam 10
12 17 Jan-Willem Meijer Mijdrecht 9

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie C1
Categorie heren C1
Wedstrijd Wedstrijd 8
Datum 14-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 C26 Gijs Heineke Amsterdam 58.2
2 C28 Jaap-Willem Kleijwegt Amsterdam 42.1
3 C21 Jelle de Boer Amsterdam 35.3
4 C12 David Fischer Amsterdam 35.1
5 C27 Philip van Aerssen Abcoude 30
6 C25 Reinier Lamers Amsterdam 29
7 C22 Bart van Duren Amstelveen 19.1
8 C13 Pijke Steenhuis Amsterdam 13
9 C82 Stan van den Berg Amsterdam 13
10 C31 Wieger Gobel Amstelveen 9
11 C34 Daan de Best Mijdrecht 7
12 C43 Wim van der Woerdt Amsterdam 6

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie C1
Seizoen 2017-2018
Categorie heren C1/C2
Wedstrijd Wedstrijd 8
Naam 8e wedstrijd
Datum 14-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:22:28uur (gem. 38.5sec) 37.4km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
19 C26 Gijs Heineke Amsterdam 10.1
20 C25 Reinier Lamers Amsterdam 9
21 C27 Philip van Aerssen Abcoude 8

 


Koppelkoers 40 ronden

Plaats Koppels
1 Henk Wilschut Erwin Nelissen
2 Stan Jonkmans Wouter Watla
3 Jan Willem Meijer jaco moerman
4 Daan van der Tas Albert Kraay
5 leon Zautsen Joost Hardick
6 Paul Brouwer Hans van der Drift
7 Maerten Dullaert Niels de Kraker
8 Nanne Osinga Sven Karsenbarg

Inschrijvingen 4×1,5uur voor zondag 18feb2018

Team 1 Team 2 Team 3
A Rens Boekhoff Eelco van Loenen Rik Hoekstra
B Mark Hakkeling Ilse Hilligehekken Pijke steenhuis
C Martin Heerma Paul Loeb Gijs roos
D Chris van Saaze Nury Lute Bram versteegh
Team 4 Team 5 Team 6
A Simon Salome Henk Wildschut Estelle de Jong
B Joost Leenders Marco Stoltenborg Suzanne Klous
C Bert Matla Klaas Jan Kroon Rigt Kalsbeel
D Hans de Jong Tom Bouma Annelies Oude Alink
Team 7 Team 8 Team 9
A Hille Steenhuis Mira Frolich Henk Blokhuis
B Robin de Smit Yvonne Dodeman Willem Pals
C Simon de Smit Jolijn van Leeuwen Willem Hauwert
D Kim Hoekstra Iris Gimpel Wybe Koopmans
Team 10 Team 11 Team 12
A Frank Onink Paul Brouwer Edwin Vollenbroek
B Robert Bosma Hans van der drift Robert Jan Prenger
C Yvonne Simis Ineke de Haan Leonard Franken
D Tessa Keur Ingeborg Lang Martin Huysmans
Team 13 Team 14 Team 15
A Kees Hooft Ruud Bouwmeester Stan Jonkmans
B Jaap-Willem Kleijwegt Bart Brinksma Wouter Watla
C Philip van Aerssen Marco Roos Albert Kraai
D Gijs Heineke Sietse van der Werff Daan van der Tas
Team 16 Team 17 Team 18
A Leon Zautsen Leendert Wals Victor Ramler
B Nanne Osinga Arjen van Ketel – Joeri Klous
C Gert-jan vroege Robert Vorstman – Cas van Trierum
D Maarten Hoekstra Herco Huurnink – Koen de Best
Team 19 Team 20 Team 21
A hans de kruiff ad van Helmond Eelco nap
B Michiel Knotnerus Toni Klok Willem jan draper
C Joost Knotnerus Rosa Hoogstraten Peter bol
D Udo Meijer Amy Stroink Sven karssenbarg
team 22 team 23
A Esther Pennings Cees Schrama
B Johan Moolhuizen Timo Roeleveld
C Rik Vetter Harry Vrolijk
D Chiel Smit Eric Heusinkveld

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.