Uitslagen marathon 15 feb 2018

Er stond een beetje wind het was een beetje koud, het ijs was uitstekend en de wedstrijden waren boeiend.

De dames gingen hard van start en al gauw brak het  peloton in stukken en werd er een rondje voorsprong dus 5 punten extra gepakt ook goed voor het clubklassement ook bij de C2 werdt er zeer aanvallend gereden en ook hier was  een ronde voorsprong door de kopgroep een feit, en tenslotte de C1 slechts 4 deelnemers was ook nog spannend wie de sprint  ging winnen.

Tenslotte ook nog een koppelkoers gereden over 40 ronden en ook hier blije gezichten omdat het best wel leuk is.

A.s. zondag gaat de grote koppel koers van 1,5 uur van start om 21.00 uur, zie de deelnemerslijst in de bijlage er komen bijna 100 rijders(sters) aan de start.

Wil je je club leden komen aanmoedigen jullie zijn van harte welkom.

Uitslagen marathon

UitslagTussenklassement
Seizoen2017-2018
CompetitieMarathoncompetitie Dames
Categoriedames
WedstrijdWedstrijd 8
Datum14-2-2018
PlNrNaamWoonplaatsSponsorAfPnt
136Marlies GaleslootAmsterdam112.4
24Eveline HermsenOuderkerk aan De Amstel100
310Pia MeiringIlpendam73
49Femke de BoerDuivendrecht69.2
514Inge de NijsAmsterdam69
652Leontine KranendonkAmsterdam62
75Ingeborg LangAmsterdam50
812Daan LouwerseAmsterdam49
96Femke BerendsAlmere48
1015Lisa de Rooij‘s-Gravenhage37
1157Yvonne KuinZaandam36
1278Carolien van ReesWeesp33
1338Gerdien MeijerOuderkerk aan De Amstel29.1
1416Robin de SmitAmsterdam26
1525Sandra van Bijlert-BurgerhoutAmstelveen25
1677Claudia MoerenhoutAmsterdam20
1718Aimee StroinkAmsterdam20
1830Marieke VerweijAmsterdam15.1
1974Yvonne van der VoortAmsterdam12
2028Wibrich DrostAmstelveen6
2111Tess BooijenOostzaan6
228Maika SchoutenNaarden2

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathoncompetitie Dames
Seizoen2017-2018
Categoriedames
WedstrijdWedstrijd 8
Naam8e wedstrijd
Datum14-2-2018
PlaatsAmsterdam
Info25rnd 10km
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
19Femke de BoerDuivendrecht120.1
236Marlies GaleslootAmsterdam119
34Eveline HermsenOuderkerk aan De Amstel118
46Femke BerendsAlmere117
510Pia MeiringIlpendam11
614Inge de NijsAmsterdam10
752Leontine KranendonkAmsterdam9
85Ingeborg LangAmsterdam8
915Lisa de Rooij‘s-Gravenhage7
1057Yvonne KuinZaandam6

UitslagTussenklassement
Seizoen2017-2018
CompetitieMarathoncompetitie C2
Categorieheren C2
WedstrijdWedstrijd 8
Datum14-2-2018
PlNrNaamWoonplaatsSponsorAfPnt
151Michiel MunnekeAmsterdam178.3
269Marc van der MaarelOuderkerk aan De Amstel150
321Terence BrandseOuderkerk aan De Amstel146
42Thijs WagenaarOuderkerk aan De Amstel133.3
558Arco de VriesAmsterdam110
634Timo RoeleveldAmsterdam93
720Simon HoutsmaAmsterdam72
819David GrootWeesp68.1
925Lucas GoenseAmsterdam63.1
10W63Lieve KramerAmsterdam61
1170Tjerk Gualthérie van WeezelAmsterdam59
1230Jonas van DiepenAmsterdam55
1327Fred MolenaarKortenhoef52
1423Jaco MoermanVinkeveen40
1518Stijn BrommerKudelstaart33
16W1Heleen CompierAmstelveen32
1713Niels de JongOuderkerk aan De Amstel32
1832Jesse van LeeuwenAmsterdam32
1945Henk Jan KroeseVinkeveen30
20W99Lisa van der VeenAmsterdam29
21W64Marleen HendriksAmsterdam25
2217Jan-Willem MeijerMijdrecht22
2314Allard SteenbeekAmsterdam22
24W25Roos MarkusAmstelveen20
2511Cas WesthoffAmsterdam18
2672Wouter van den BoschWeesp15
27W29Maaike VogelAmsterdam11
2829Nick ReijneveldAmsterdam10
29Z30Marieke VerweijAmsterdam8

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathoncompetitie C2
Seizoen2017-2018
Categorieheren C1/C2
WedstrijdWedstrijd 8
Naam8e wedstrijd
Datum14-2-2018
PlaatsAmsterdam
Info35rnd 14km 0:22:28uur (gem. 38.5sec) 37.4km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
12Thijs WagenaarOuderkerk aan De Amstel125.1
234Timo RoeleveldAmsterdam124
321Terence BrandseOuderkerk aan De Amstel123
451Michiel MunnekeAmsterdam122
525Lucas GoenseAmsterdam121
658Arco de VriesAmsterdam15
719David GrootWeesp14
869Marc van der MaarelOuderkerk aan De Amstel13
927Fred MolenaarKortenhoef12
1030Jonas van DiepenAmsterdam11
1170Tjerk Gualthérie van WeezelAmsterdam10
1217Jan-Willem MeijerMijdrecht9

UitslagTussenklassement
Seizoen2017-2018
CompetitieMarathoncompetitie C1
Categorieheren C1
WedstrijdWedstrijd 8
Datum14-2-2018
PlNrNaamWoonplaatsSponsorAfPnt
1C26Gijs HeinekeAmsterdam58.2
2C28Jaap-Willem KleijwegtAmsterdam42.1
3C21Jelle de BoerAmsterdam35.3
4C12David FischerAmsterdam35.1
5C27Philip van AerssenAbcoude30
6C25Reinier LamersAmsterdam29
7C22Bart van DurenAmstelveen19.1
8C13Pijke SteenhuisAmsterdam13
9C82Stan van den BergAmsterdam13
10C31Wieger GobelAmstelveen9
11C34Daan de BestMijdrecht7
12C43Wim van der WoerdtAmsterdam6

UitslagDaguitslag
CompetitieMarathoncompetitie C1
Seizoen2017-2018
Categorieheren C1/C2
WedstrijdWedstrijd 8
Naam8e wedstrijd
Datum14-2-2018
PlaatsAmsterdam
Info35rnd 14km 0:22:28uur (gem. 38.5sec) 37.4km/h
PlNrNaamWoonplaatsSponsorRndPnt
19C26Gijs HeinekeAmsterdam10.1
20C25Reinier LamersAmsterdam9
21C27Philip van AerssenAbcoude8

 


Koppelkoers 40 ronden

PlaatsKoppels
1Henk WilschutErwin Nelissen
2Stan JonkmansWouter Watla
3Jan Willem Meijerjaco moerman
4Daan van der TasAlbert Kraay
5leon ZautsenJoost Hardick
6Paul BrouwerHans van der Drift
7Maerten DullaertNiels de Kraker
8Nanne OsingaSven Karsenbarg

Inschrijvingen 4×1,5uur voor zondag 18feb2018

Team 1Team 2Team 3
ARens BoekhoffEelco van LoenenRik Hoekstra
BMark HakkelingIlse HilligehekkenPijke steenhuis
CMartin HeermaPaul LoebGijs roos
DChris van SaazeNury LuteBram versteegh
Team 4Team 5Team 6
ASimon SalomeHenk WildschutEstelle de Jong
BJoost LeendersMarco StoltenborgSuzanne Klous
CBert MatlaKlaas Jan KroonRigt Kalsbeel
DHans de JongTom BoumaAnnelies Oude Alink
Team 7Team 8Team 9
AHille SteenhuisMira FrolichHenk Blokhuis
BRobin de SmitYvonne DodemanWillem Pals
CSimon de SmitJolijn van LeeuwenWillem Hauwert
DKim HoekstraIris GimpelWybe Koopmans
Team 10Team 11Team 12
AFrank OninkPaul BrouwerEdwin Vollenbroek
BRobert BosmaHans van der driftRobert Jan Prenger
CYvonne SimisIneke de HaanLeonard Franken
DTessa KeurIngeborg LangMartin Huysmans
Team 13Team 14Team 15
AKees HooftRuud BouwmeesterStan Jonkmans
BJaap-Willem KleijwegtBart BrinksmaWouter Watla
CPhilip van AerssenMarco RoosAlbert Kraai
DGijs HeinekeSietse van der WerffDaan van der Tas
Team 16Team 17Team 18
ALeon ZautsenLeendert WalsVictor Ramler
BNanne OsingaArjen van Ketel– Joeri Klous
CGert-jan vroegeRobert Vorstman– Cas van Trierum
DMaarten HoekstraHerco Huurnink– Koen de Best
Team 19Team 20Team 21
Ahans de kruiffad van HelmondEelco nap
BMichiel KnotnerusToni KlokWillem jan draper
CJoost KnotnerusRosa HoogstratenPeter bol
DUdo MeijerAmy StroinkSven karssenbarg
team 22team 23
AEsther PenningsCees Schrama
BJohan MoolhuizenTimo Roeleveld
CRik VetterHarry Vrolijk
DChiel SmitEric Heusinkveld

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.