Uitslag marathon 28 feb

Bij deze de verse uitslagen van de wedstrijden van 28 februari.

Uitslag Eindklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 11
Datum 28-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam 324.4
2 84 Paul Wind Nigtevecht 310.1
3 18 Erwin Dekker Zaandam 261
4 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 218.1
5 80 Esther Pennings Amsterdam 215.1
6 12 Robert Kamperman Almere 212
7 65 Henk Wildschut Amsterdam 209
8 62 Leendert Wals Ilpendam 186
9 51 Thad van der Bruggen Breukelen 177
10 34 Hayo van der Werf Landsmeer 175
11 28 Johan Moolhuizen Almere 171.1
12 9 Eelco Nap Amsterdam 169
13 1 Marcel Leenaars Amsterdam 156
14 46 Dirk de Jong Mijdrecht 152
15 82 Erik Keijzer Hilversum 126
16 95 Udo Meijer Diemen 120
17 13 Martin Heerma Amsterdam 105.3
18 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel 102
19 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 97
20 24 Huub Roelvink Amsterdam 96
21 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 96
22 60 Johannes Zandvoort Amsterdam 96
23 16 Rene Kaptijn Amsterdam 95
24 23 Tom Bouma Amsterdam 91
25 2 Houke Boon Amsterdam 91
26 14 Erwin Nelissen Amsterdam 89
27 81 Chiel Smit Amsterdam 89
28 75 Rene Immerzeel Wilnis 73
29 100 Albert Kraaij Amsterdam 67
30 11 Toni Klok Amstelveen 66
31 57 Daan van der Tas Amsterdam 61
32 50 Bert Matla Weesp 60
33 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel 59
34 22 Simon Salome HCA 57
35 74 Werner Rem Amsterdam HGI 55
36 32 André Vijn Purmerend 46
37 40 Jan Benedictus Amsterdam 44
38 26 Rene Markus Amstelveen 40
39 17 Robert Godfroid Monnickendam 37
40 53 Rogier Wouters Amsterdam 34
41 6 Huib van Herrewegen Amsterdam 33
42 33 Jos van Vliet Nieuwveen 26
43 77 Sietse van der Werff Diemen 25
44 54 Hans de Kruif Uithoorn 22
45 55 Oscar Hinze Amsterdam 22
46 66 Robert Bosma Amsterdam 20
47 49 Willem Pals Amsterdam 17
48 42 Bart Brinksma Hilversum 9
49 76 Andre van Zaane Amsterdam 6
50 120 Ronald de Beer Hilversum 5
51 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum 4
52 88 Jan van der Veer Assendelft 2
53 72 Azamat Ismalov HCA 1
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M1
Categorie masters M1
Wedstrijd Wedstrijd 11
Datum 28-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M22 Robin Veerman Volendam 195.3
2 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel 193
3 M51 Andy van Waes Amstelveen 192.1
4 M118 Kees Mooijer Middelie 162.1
5 M44 Stan Jonkmans Zaandam 136
6 M32 John van Dijk Landsmeer 135.2
7 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht 135
8 M35 Jan Hubert Amsterdam 133.2
9 M29 Herco Huurnink Vleuten 94
10 M27 Kees Hooft Amsterdam 92.1
11 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam 78
12 M50 Paul Kuijer Ouderkerk aan De Amstel 72
13 M31 Sjoerd Brandt Monnickendam 71.1
14 M36 Willem van Randeraad Waarder 64
15 M38 Arjen van Ketel Amsterdam 58
16 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam 55
17 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel 55
18 M113 Gert de Jong Amsterdam 55
19 M37 Robert Vorstman Amsterdam 50
20 M30 Peter Groot Broek in Waterland 47
21 M3 Andres Landman Amsterdam 41
22 M20 Derk Lottman Amsterdam 39
23 M39 Tonny van Vliet Zeewolde 37
24 M34 Wouter Walta Amsterdam 28
25 M26 Michiel van Asbeck Amsterdam 28
26 M21 Bram Biesterveld Volendam 21
27 W39 Marianne van Leeuwen Amsterdam 16
28 M45 Simon Salome Amsterdam 9
29 M40 Elwin Swinkels Edam 7
30 M48 Frank Onink Ouderkerk aan De Amstel 7
31 M71 Maarten de Vries Haarlem 2
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 11
Naam Finale
Datum 28-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 13 Martin Heerma Amsterdam 1 35.1
2 84 Paul Wind Nigtevecht 1 34
3 18 Erwin Dekker Zaandam 28
4 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 27
5 46 Dirk de Jong Mijdrecht 26
6 51 Thad van der Bruggen Breukelen 25
7 65 Henk Wildschut Amsterdam 24
8 28 Johan Moolhuizen Almere 23
9 12 Robert Kamperman Almere 22
10 23 Tom Bouma Amsterdam 21
11 34 Hayo van der Werf Landsmeer 20
12 74 Werner Rem Amsterdam HGI 19
13 82 Erik Keijzer Hilversum 18
14 16 Rene Kaptijn Amsterdam 17
15 1 Marcel Leenaars Amsterdam 16
16 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 15
17 100 Albert Kraaij Amsterdam 14
18 24 Huub Roelvink Amsterdam 13
19 9 Eelco Nap Amsterdam 12
20 54 Hans de Kruif Uithoorn 11
21 11 Toni Klok Amstelveen 10
22 14 Erwin Nelissen Amsterdam 9
23 26 Rene Markus Amstelveen 8
24 2 Houke Boon Amsterdam 7
25 62 Leendert Wals Ilpendam 6
Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 11
Naam Finale
Datum 28-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
31 M51 Andy van Waes Amstelveen 1 25.1
32 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel 1 24
33 M22 Robin Veerman Volendam 1 23
34 M118 Kees Mooijer Middelie 1 22
35 M35 Jan Hubert Amsterdam 1 21
36 M30 Peter Groot Broek in Waterland 15
37 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht 14
38 M38 Arjen van Ketel Amsterdam 13
39 M25 Ron Hugtenburg Amsterdam 12
40 M34 Wouter Walta Amsterdam 11
41 M44 Stan Jonkmans Zaandam 10
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 11
Datum 28-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam 316.6
2 41 Paul Brouwer Amsterdam 275.1
3 28 Klaas Joosten Amsterdam 266
4 4 Arie Blijleven Amstelveen 229
5 90 Edwin Vollenbroek Almere 216.2
6 55 Jeroen Baars Amsterdam 192
7 69 Mark Lepelaar Amsterdam 185
8 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam 175.1
9 107 Martin Huysmans Amsterdam 162
10 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel 159
11 37 Cees de Jong Wilnis 157
12 63 Ernst van der Jagt Amstelveen 142
13 94 Bertus Roeleveld Amstelveen 136
14 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam 134
15 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide 134
16 36 Maarten Dullaert Bussum 131
17 18 Nanne Osinga Amsterdam 126
18 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef 121
19 102 Ton Hendrikse Vinkeveen 116
20 86 Sven Karsenbarg Nederhorst Den Berg 105
21 84 Ronald van der Bie Amsterdam 104
22 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel 99
23 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel 93
24 61 Niels de Kraker Bussum 91
25 58 Leon Zautsen Muiderberg 84
26 W43 Nicky Smout Amsterdam 79
27 82 Frans Huisman Diemen 78
28 74 Bart Gietema Ouderkerk aan De Amstel 76
29 59 Ed van Blokland De Hoef 74
30 87 Robert Jan Prenger Amsterdam 74
31 17 Willem Wagenaar Amsterdam 61
32 62 Hein de Graaf Weesp 58
33 66 Marc Moerman De Hoef 57
34 79 Frits van Driel Amsterdam 55
35 5 Wim Verbree Abcoude 46
36 20 Max Schreuder Amsterdam 45
37 2 Harry Vrolijk Amsterdam 40
38 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel 39
39 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam 39
40 114 Willem Hauwert Amsterdam 37
41 377 Edgar Donkervliet Almere 30.1
42 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht 29
43 110 Bart ter Haar Amsterdam 29
44 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel 26
45 27 Bart van Iterson Uithoorn 26
46 76 Leonard Franken Almere 26
47 88 Jasper Kal Amsterdam 19
48 Z99 Peter Luiten Landsmeer 16
49 25 Frans Putker Abcoude 16
50 53 Edzard Zeinstra Amsterdam 14
51 42 Bert van den Broek Amstelveen 12
52 89 Peter van der Meijden Vinkeveen 12
53 29 Bart van Ommeren Amsterdam 11
54 3 Tjalling Kramer Diemen 10
55 108 Steen Sorensen Amsterdam 7
56 45 Jan van der Harst Diemen 7
57 47 Harrie van Gennip Amsterdam 6
58 12 Arjan de Wit Amsterdam 5
59 24 Dirk de Groot Baambrugge 4
60 113 Peter Keijzer Amsterdam 4
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 11
Datum 28-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam 284.3
2 85 Dirk van Gestel Amsterdam 271.2
3 3 Allard van der Sluis Amsterdam 267.4
4 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam 259
5 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel 240
6 52 Rene Elenbaas De Hoef 230
7 49 Koos Groenewold Monnickendam 227
8 26 John Meijwaard Vinkeveen 204
9 17 Eric Heusinkveld Monnickendam 181
10 92 Nico de Jong Wilnis 160
11 83 Michiel van Laer Amsterdam 145.1
12 43 Evert Jan Grit Amsterdam 144
13 40 Martien Zwanenburg Bodegraven 138
14 97 Bart de Smit Amsterdam 128
15 71 Paul Reiling Amsterdam 128
16 117 Joost Hardick Amsterdam 124
17 55 Erik Brouwer Almere 119
18 75 Lex Brantenaar Amsterdam 111.1
19 64 Hans de Best Mijdrecht 110
20 62 Paul Meijer Almere 105
21 51 Jan de Gorter Amstelveen 104
22 67 Stephan Schel Mijdrecht 87
23 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel 86
24 4 Henk Regelink Mijdrecht 82
25 84 Arjen Langerak Bodegraven 81
26 47 Tom Snoek Abcoude 75
27 98 Rene van der Wateren Amsterdam 69
28 81 Rob Zwartele Amsterdam 63
29 45 Michel Broeks Amsterdam 63
30 104 Rob Zuiker Wilnis 60
31 25 Cor van der Weijden Ilpendam 56
32 19 Kees Schrama Edam 54
33 36 Wouter Widlund Amsterdam 54
34 89 Wim van Lindenberg Almere 49
35 5 Bert Groot Roessink Almere 45
36 110 Bart ter Haar Amsterdam 43
37 50 Jasper Hondius Amsterdam 42
38 56 Gerrit Bakker Monnickendam 42
39 11 Andre Witkam Diemen 41
40 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht 41
41 59 Mark Kassteen Amsterdam 33
42 30 Fokko Goosen Zaandam 32
43 80 Derk van Laer Amstelveen 28
44 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam 26
45 W41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel 18
46 79 Tijmen de Bree Monnickendam 17
47 60 Theo Heuzen Amsterdam 16
48 W7 Ellen Kok Weesp 16
49 22 Huub Creemers Amsterdam 14
50 77 Edgar Donkervliet Almere 14
51 61 Daan Kroese Vinkeveen 13
52 53 Peter Luiten Landsmeer 13
53 115 Henk Blokhuis Amsterdam 12
54 32 Ruud van Es Amsterdam 12
55 78 Wybe Koopmans Amsterdam 10
56 74 Joost Helderop Amsterdam 10
57 69 Wim Koopmanschap Naarden 8
58 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht 8
59 44 Ron Fontijn Landsmeer 7
60 W22 Annelou de Vries Amsterdam 7
61 66 Ingmar Maurice Amsterdam 6
62 70 Ad van Helmond Amsterdam 6
63 103 Jan van Huystee Edam 3
64 21 Pieter van Buuren Hoevelaken 2
65 W36 Tessa Keur Amstelveen 1

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M4
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 11
Naam Finale
Datum 28-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:17:18uur (gem. 41.5sec) 34.7km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam 30.1
2 41 Paul Brouwer Amsterdam 29
3 67 Rene Dodeman Amsterdam 28
4 28 Klaas Joosten Amsterdam 27
5 17 Willem Wagenaar Amsterdam 26
6 55 Jeroen Baars Amsterdam 25
7 18 Nanne Osinga Amsterdam 24
8 36 Maarten Dullaert Bussum 23
9 4 Arie Blijleven Amstelveen 22
10 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam 21
11 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel 20
12 69 Mark Lepelaar Amsterdam 19
13 86 Sven Karsenbarg Nederhorst Den Berg 18
14 74 Bart Gietema Ouderkerk aan De Amstel 17
15 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide 16
16 61 Niels de Kraker Bussum 15
17 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel 14
18 59 Ed van Blokland De Hoef 13
19 82 Frans Huisman Diemen 12
20 63 Ernst van der Jagt Amstelveen 11
21 3 Tjalling Kramer Diemen 10
22 53 Edzard Zeinstra Amsterdam 9
23 5 Wim Verbree Abcoude 8
24 108 Steen Sorensen Amsterdam 7
25 W43 Nicky Smout Amsterdam 6
26 87 Robert Jan Prenger Amsterdam 5
27 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef 4
28 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht 3
29 12 Arjan de Wit Amsterdam 2
30 42 Bert van den Broek Amstelveen 1
31 94 Bertus Roeleveld Amstelveen
32 Z99 Peter Luiten Landsmeer
33 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel
34 24 Dirk de Groot Baambrugge
36 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel

 

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 11
Naam Finale
Datum 28-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 35rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 83 Michiel van Laer Amsterdam 1 35.1
2 75 Lex Brantenaar Amsterdam 1 34
3 3 Allard van der Sluis Amsterdam 1 33
4 85 Dirk van Gestel Amsterdam 1 32
5 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam 1 31
6 64 Hans de Best Mijdrecht 25
7 26 John Meijwaard Vinkeveen 24
8 49 Koos Groenewold Monnickendam 23
9 40 Martien Zwanenburg Bodegraven 22
10 52 Rene Elenbaas De Hoef 21
11 84 Arjen Langerak Bodegraven 20
12 4 Henk Regelink Mijdrecht 19
13 81 Rob Zwartele Amsterdam 18
14 11 Andre Witkam Diemen 17
15 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel 16
16 92 Nico de Jong Wilnis 15
17 19 Kees Schrama Edam 14
18 97 Bart de Smit Amsterdam 13
19 17 Eric Heusinkveld Monnickendam 12
20 98 Rene van der Wateren Amsterdam 11
21 50 Jasper Hondius Amsterdam 10
22 30 Fokko Goosen Zaandam 9
23 80 Derk van Laer Amstelveen 8
24 25 Cor van der Weijden Ilpendam 7
25 115 Henk Blokhuis Amsterdam 6
26 79 Tijmen de Bree Monnickendam 5
27 36 Wouter Widlund Amsterdam 4
28 56 Gerrit Bakker Monnickendam 3
29 69 Wim Koopmanschap Naarden 2

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.