jeugd uitslagen marathon d.d. 12 november 2017

We hadden het gewoon lekker droog, behoudens een klein buitje en er werd weer goed gereden iedereen deed zijn uiterste best, hieronder hebben we de dag uitslag en het klassement.

Daguitslag

1Eline Hogervorst10200481DC1 YC HGI
2Gus de Bruin10206982DC1 HCA
3Yasmin Kaldenbach10179750DC1 ASV
      
1Lucas Van Hemert10180584HC2 YC CENTRUM
2Morris Witkam10179862HC1 DIEMEN YC
3Ilja Ekker10179956HC1 ASV
4Jip Syrier10200471HC1 YC HGI
5Jesper van der Lee10195448HC2 STG VIKING
DNFJitse Kramer10187917HC1  
      
1Rosalie van Vliet10157467DPB ASV
2Sophie van Delft10180572DPA HCA
3Mimi van Hall10206983DPC HCA
4Carice Helmink10179533DPB HCA
5Vera Vinjé10201361DPB ASV
6Esmée Meijer10182338DPC ASV
7Lara Kaldenbach10205928DPB ASV
8Cindy van Wijnbergen10159381DPD HCA
9Zinzulia Narain10204291DPD STG WATERLAND
      
1Bret Groot10166082HPA ASV
2Jorrit Wynia10159269HPA HCA
3Melle Jongsma10180290HPA HCA
4Dirric Snoek10190702HPA HCA
5Tobias Elshof10206840HPB YC AMSTELBOCHT
6Lieuwe ter Hoeve10206985HPC HCA
7Friso van Vliet10158041HPD ASV
8Niels Brandt10200486HPD YC HGI
9Boaz De Waard10171800HPC ASV
10Luuk van Stuijvenberg10211237HPB STG VIKING
11Wietse Hilarides10212552HPD YC AMSTELBOCHT

 

Klassement

PlaatsCategoryFullNameClubFullName29-okt12-nov26-nov10-dec14-jan28-jan11-feb25-feb11-mrtTotaal
1DC1Eline HogervorstYC HGI510       15
2DC1Yasmin KaldenbachASV48       12
3DC2Bo KoolenSV 5 dorpen10        10
4DC2Luka BeersASV9        9
5DC1Gus de BruinHCA 9       9
6DC2Donna HijkoopSV 5 dorpen8        8
7DC1Simone BaderYC Nooitgedacht7        7
8DC2Amy QuistYC Nooitgedacht6        6
              
PlaatsCategoryFullNameClubFullName29-okt12-nov26-nov10-dec14-jan28-jan11-feb25-feb11-mrtTotaal
1DPBRosalie van VlietASV1010       20
2DPASophie van DelftHCA99       18
3DPCMimi van HallHCA88       16
4DPBVera VinjéASV76       13
5DPCEsmée MeijerASV55       10
6DPBLara KaldenbachASV44       8
7DPBCarice HelminkHCA 7       7
8DPCIris VerbeekHGI6        6
9DPDFemme PitstraHGI3        3
10DPDCindy van WijnbergenHCA 3       3
11DPDZinzulia NarainWaterland 2       2
              
PlaatsCategoryFullNameClubFullName29-okt12-nov26-nov10-dec14-jan28-jan11-feb25-feb11-mrtTotaal
1HC2Lucas Van HemertIJsclub Centrum1010       20
2HC1Jip SyrierYC HGI87       15
3HC2Jort BergsmaAlmeerse SchaatsVereniging ASV9        9
4HC1Morris WitkamDiemen 9       9
5HC1Ilja EkkerASV 8       8
6HC2Jesper van der LeeViking 6       6
              
PlaatsCategoryFullNameClubFullName29-okt12-nov26-nov10-dec14-jan28-jan11-feb25-feb11-mrtTotaal
1HPABret GrootASV1010       20
2HPAMelle JongsmaHCA98       17
3HPAJorrit WyniaHCA89       17
4HPADirric SnoekHCA57       12
5HPBTobias  ElshofYC Amstelbocht66       12
6HPCLieuwe ter HoeveHCA45       9
7HPBMorrison MenheereHCA7        7
8HPDFriso van vlietASV 4       4
9HPBSven WolversYC Nooit Gedacht3        3
10HPDNiels BrandHGI 3       3
11HPBLuuk van StuijvenbergViking11       2
12HPCBoaz de WaardASV 2       2
13HPDGijs NolenHGI2        2
14HPDWietse HilaridesAmstelbocht p11       0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.