Uitslagen marathon 7 feb 2018

Mooi ijs mooi weer mooie wedstrijden mooie opkomst, kortom weer een moooie avond, ook de nabespreking was gezellig.

Gevonden zwarte helm met nr 23 erop en ik heb nog een paar zwarte handschoenen die vrijdagavond j.l. in de kleedkamer zijn blijven liggen.

Graag  voor de master  koppelkoers a.s. woensdag vandaag of morgen opgeven en denk ook nog aan de 4×1,5 uur met moooie prijzen gesponsord door Andantino en de Amsterdamsche IJsclub.

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M3
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 10
Datum 7-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam 284.3
2 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel 240
3 85 Dirk van Gestel Amsterdam 239.2
4 3 Allard van der Sluis Amsterdam 234.4
5 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam 228
6 52 Rene Elenbaas De Hoef 209
7 49 Koos Groenewold Monnickendam 204
8 26 John Meijwaard Vinkeveen 180
9 17 Eric Heusinkveld Monnickendam 169
10 92 Nico de Jong Wilnis 145
11 43 Evert Jan Grit Amsterdam 144
12 71 Paul Reiling Amsterdam 128
13 117 Joost Hardick Amsterdam 124
14 55 Erik Brouwer Almere 119
15 40 Martien Zwanenburg Bodegraven 116
16 97 Bart de Smit Amsterdam 115
17 83 Michiel van Laer Amsterdam 110
18 62 Paul Meijer Almere 105
19 51 Jan de Gorter Amstelveen 104
20 67 Stephan Schel Mijdrecht 87
21 64 Hans de Best Mijdrecht 85
22 75 Lex Brantenaar Amsterdam 77.1
23 47 Tom Snoek Abcoude 75
24 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel 70
25 4 Henk Regelink Mijdrecht 63
26 45 Michel Broeks Amsterdam 63
27 84 Arjen Langerak Bodegraven 61
28 104 Rob Zuiker Wilnis 60
29 98 Rene van der Wateren Amsterdam 58
30 36 Wouter Widlund Amsterdam 50
31 25 Cor van der Weijden Ilpendam 49
32 89 Wim van Lindenberg Almere 49
33 81 Rob Zwartele Amsterdam 45
34 5 Bert Groot Roessink Almere 45
35 110 Bart ter Haar Amsterdam 43
36 6 Alex Gijsen Loenen aan De Vecht 41
37 19 Kees Schrama Edam 40
38 56 Gerrit Bakker Monnickendam 39
39 59 Mark Kassteen Amsterdam 33
40 50 Jasper Hondius Amsterdam 32
41 63 Dirk Jan Bakker Amsterdam 26
42 11 Andre Witkam Diemen 24
43 30 Fokko Goosen Zaandam 23
44 80 Derk van Laer Amstelveen 20
45 W41 Kathleen Thomaes Ouderkerk aan De Amstel 18
46 60 Theo Heuzen Amsterdam 16
47 W7 Ellen Kok Weesp 16
48 22 Huub Creemers Amsterdam 14
49 77 Edgar Donkervliet Almere 14
50 61 Daan Kroese Vinkeveen 13
51 53 Peter Luiten Landsmeer 13
52 79 Tijmen de Bree Monnickendam 12
53 32 Ruud van Es Amsterdam 12
54 78 Wybe Koopmans Amsterdam 10
55 74 Joost Helderop Amsterdam 10
56 W15 Marike van der Schaaf Duivendrecht 8
57 44 Ron Fontijn Landsmeer 7
58 W22 Annelou de Vries Amsterdam 7
59 115 Henk Blokhuis Amsterdam 6
60 69 Wim Koopmanschap Naarden 6
61 66 Ingmar Maurice Amsterdam 6
62 70 Ad van Helmond Amsterdam 6
63 103 Jan van Huystee Edam 3
64 21 Pieter van Buuren Hoevelaken 2
65 W36 Tessa Keur Amstelveen 1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M3
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M3
Wedstrijd Wedstrijd 10
Naam 8e wedstrijd
Datum 7-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 35rnd 14km 0:23:00uur (gem. 39.4sec) 36.5km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 85 Dirk van Gestel Amsterdam 30.1
2 3 Allard van der Sluis Amsterdam 29
3 20 Ron Brandse Ouderkerk aan De Amstel 28
4 W54 Erica Della Guardia – de Jong Monnickendam 27
5 97 Bart de Smit Amsterdam 26
6 49 Koos Groenewold Monnickendam 25
7 83 Michiel van Laer Amsterdam 24
8 75 Lex Brantenaar Amsterdam 23
9 92 Nico de Jong Wilnis 22
10 51 Jan de Gorter Amstelveen 21
11 43 Evert Jan Grit Amsterdam 20
12 52 Rene Elenbaas De Hoef 19
13 81 Rob Zwartele Amsterdam 18
14 119 Gert-Jan Vroege Amsterdam 17
15 110 Bart ter Haar Amsterdam 16
16 18 Erik Evers Ouderkerk aan De Amstel 15
17 26 John Meijwaard Vinkeveen 14
18 84 Arjen Langerak Bodegraven 13
19 67 Stephan Schel Mijdrecht 12
20 5 Bert Groot Roessink Almere 11
21 36 Wouter Widlund Amsterdam 10
22 78 Wybe Koopmans Amsterdam 9
23 11 Andre Witkam Diemen 8
24 19 Kees Schrama Edam 7
25 50 Jasper Hondius Amsterdam 6
26 4 Henk Regelink Mijdrecht 5
27 40 Martien Zwanenburg Bodegraven 4
28 25 Cor van der Weijden Ilpendam 3
29 115 Henk Blokhuis Amsterdam 2
30 98 Rene van der Wateren Amsterdam 1
31 79 Tijmen de Bree Monnickendam
32 64 Hans de Best Mijdrecht
33 103 Jan van Huystee Edam
34 61 Daan Kroese Vinkeveen

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd 10
Datum 7-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 35 Joost van Leenders Amsterdam 324.4
2 84 Paul Wind Nigtevecht 276.1
3 18 Erwin Dekker Zaandam 233
4 80 Esther Pennings Amsterdam 215.1
5 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 191.1
6 12 Robert Kamperman Almere 190
7 65 Henk Wildschut Amsterdam 185
8 62 Leendert Wals Ilpendam 180
9 9 Eelco Nap Amsterdam 157
10 34 Hayo van der Werf Landsmeer 155
11 51 Thad van der Bruggen Breukelen 152
12 28 Johan Moolhuizen Almere 148.1
13 1 Marcel Leenaars Amsterdam 140
14 46 Dirk de Jong Mijdrecht 126
15 95 Udo Meijer Diemen 120
16 82 Erik Keijzer Hilversum 108
17 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel 102
18 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 96
19 60 Johannes Zandvoort Amsterdam 96
20 81 Chiel Smit Amsterdam 89
21 2 Houke Boon Amsterdam 84
22 24 Huub Roelvink Amsterdam 83
23 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 82
24 14 Erwin Nelissen Amsterdam 80
25 16 Rene Kaptijn Amsterdam 78
26 75 Rene Immerzeel Wilnis 73
27 13 Martin Heerma Amsterdam 70.2
28 23 Tom Bouma Amsterdam 70
29 57 Daan van der Tas Amsterdam 61
30 50 Bert Matla Weesp 60
31 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel 59
32 22 Simon Salome HCA 57
33 11 Toni Klok Amstelveen 56
34 100 Albert Kraaij Amsterdam 53
35 32 André Vijn Purmerend 46
36 40 Jan Benedictus Amsterdam 44
37 17 Robert Godfroid Monnickendam 37
38 74 Werner Rem Amsterdam HGI 36
39 53 Rogier Wouters Amsterdam 34
40 6 Huib van Herrewegen Amsterdam 33
41 26 Rene Markus Amstelveen 32
42 33 Jos van Vliet Nieuwveen 26
43 77 Sietse van der Werff Diemen 25
44 55 Oscar Hinze Amsterdam 22
45 66 Robert Bosma Amsterdam 20
46 49 Willem Pals Amsterdam 17
47 54 Hans de Kruif Uithoorn 11
48 42 Bart Brinksma Hilversum 9
49 76 Andre van Zaane Amsterdam 6
50 120 Ronald de Beer Hilversum 5
51 41 Ferdinand Gildemacher Hilversum 4
52 88 Jan van der Veer Assendelft 2
53 72 Azamat Ismalov HCA 1

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 10
Naam 8e wedstrijd
Datum 7-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
21 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 30.1
22 80 Esther Pennings Amsterdam 29
23 35 Joost van Leenders Amsterdam 28
24 62 Leendert Wals Ilpendam 27
25 84 Paul Wind Nigtevecht 26
26 22 Simon Salome HCA 25
27 23 Tom Bouma Amsterdam 24
28 18 Erwin Dekker Zaandam 23
29 34 Hayo van der Werf Landsmeer 22
30 95 Udo Meijer Diemen 21
31 12 Robert Kamperman Almere 20
32 9 Eelco Nap Amsterdam 19
33 65 Henk Wildschut Amsterdam 18
34 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 17
35 74 Werner Rem Amsterdam HGI 16
36 46 Dirk de Jong Mijdrecht 15
37 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 14
38 11 Toni Klok Amstelveen 13
39 28 Johan Moolhuizen Almere 12
40 2 Houke Boon Amsterdam 11
41 16 Rene Kaptijn Amsterdam 10
42 24 Huub Roelvink Amsterdam 9
43 77 Sietse van der Werff Diemen 8
44 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel 7
45 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel 6
46 26 Rene Markus Amstelveen 5
47 14 Erwin Nelissen Amsterdam 4
48 57 Daan van der Tas Amsterdam 3
49 81 Chiel Smit Amsterdam 2
50 60 Johannes Zandvoort Amsterdam 1
51 55 Oscar Hinze Amsterdam

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M2
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 10
Naam 8e wedstrijd
Datum 7-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
21 27 Henk Portengen Nederhorst Den Berg 30.1
22 80 Esther Pennings Amsterdam 29
23 35 Joost van Leenders Amsterdam 28
24 62 Leendert Wals Ilpendam 27
25 84 Paul Wind Nigtevecht 26
26 22 Simon Salome HCA 25
27 23 Tom Bouma Amsterdam 24
28 18 Erwin Dekker Zaandam 23
29 34 Hayo van der Werf Landsmeer 22
30 95 Udo Meijer Diemen 21
31 12 Robert Kamperman Almere 20
32 9 Eelco Nap Amsterdam 19
33 65 Henk Wildschut Amsterdam 18
34 73 Marco Stoltenborg Amsterdam 17
35 74 Werner Rem Amsterdam HGI 16
36 46 Dirk de Jong Mijdrecht 15
37 4 Hans van Schaick Loenen aan De Vecht 14
38 11 Toni Klok Amstelveen 13
39 28 Johan Moolhuizen Almere 12
40 2 Houke Boon Amsterdam 11
41 16 Rene Kaptijn Amsterdam 10
42 24 Huub Roelvink Amsterdam 9
43 77 Sietse van der Werff Diemen 8
44 36 Dennis Wolthuis Ouderkerk aan De Amstel 7
45 15 Gijs de Nooij Ouderkerk aan De Amstel 6
46 26 Rene Markus Amstelveen 5
47 14 Erwin Nelissen Amsterdam 4
48 57 Daan van der Tas Amsterdam 3
49 81 Chiel Smit Amsterdam 2
50 60 Johannes Zandvoort Amsterdam 1
51 55 Oscar Hinze Amsterdam

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M1
Seizoen 2017-2018
Categorie Masters M1/M2
Wedstrijd Wedstrijd 10
Naam 8e wedstrijd
Datum 7-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 75rnd
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 M35 Jan Hubert Amsterdam 20.1
2 M22 Robin Veerman Volendam 19
3 M51 Andy van Waes Amstelveen 18
4 M24 Stan Nelissen Ouderkerk aan De Amstel 17
5 M29 Herco Huurnink Vleuten 16
6 M32 John van Dijk Landsmeer 15
7 M118 Kees Mooijer Middelie 14
8 M23 Mathijs Hondshorst Amsterdam 13
9 M56 Lucien Wolvers Mijdrecht 12
10 M37 Robert Vorstman Amsterdam 11
11 M38 Arjen van Ketel Amsterdam 10
12 M28 Auke Broex Ouderkerk aan De Amstel 9
13 M44 Stan Jonkmans Zaandam 8

Uitslag Daguitslag
Competitie Marathoncompetitie M4
Seizoen 2017-2018
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 10
Naam 8e wedstrijd
Datum 7-2-2018
Plaats Amsterdam
Info 25rnd 10km 0:16:48uur (gem. 40.3sec) 35.7km/h
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Rnd Pnt
1 90 Edwin Vollenbroek Almere 30.1
2 67 Rene Dodeman Amsterdam 29
3 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel 28
4 41 Paul Brouwer Amsterdam 27
5 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam 26
6 4 Arie Blijleven Amstelveen 25
7 28 Klaas Joosten Amsterdam 24
8 55 Jeroen Baars Amsterdam 23
9 107 Martin Huysmans Amsterdam 22
10 2 Harry Vrolijk Amsterdam 21
11 86 Sven Karsenbarg Nederhorst Den Berg 20
12 18 Nanne Osinga Amsterdam 19
13 37 Cees de Jong Wilnis 18
14 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel 17
15 36 Maarten Dullaert Bussum 16
16 69 Mark Lepelaar Amsterdam 15
17 82 Frans Huisman Diemen 14
18 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam 13
19 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef 12
20 27 Bart van Iterson Uithoorn 11
21 102 Ton Hendrikse Vinkeveen 10
22 59 Ed van Blokland De Hoef 9
23 62 Hein de Graaf Weesp 8
24 66 Marc Moerman De Hoef 7
25 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel 6
26 53 Edzard Zeinstra Amsterdam 5
27 74 Bart Gietema Ouderkerk aan De Amstel 4
28 12 Arjan de Wit Amsterdam 3
29 29 Bart van Ommeren Amsterdam 2
30 61 Niels de Kraker Bussum 1
31 79 Frits van Driel Amsterdam
32 83 Wouter Verhoef De Kwakel
33 24 Dirk de Groot Baambrugge
34 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht
35 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel
36 114 Willem Hauwert Amsterdam
37 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel
38 Z99 Peter Luiten Landsmeer
39 87 Robert Jan Prenger Amsterdam
40 W43 Nicky Smout Amsterdam
41 58 Leon Zautsen Muiderberg
42 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide
43 25 Frans Putker Abcoude
44 84 Ronald van der Bie Amsterdam

Uitslag Tussenklassement
Seizoen 2017-2018
Competitie Marathoncompetitie M4
Categorie masters M4
Wedstrijd Wedstrijd 10
Datum 7-2-2018
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 67 Rene Dodeman Amsterdam 288.6
2 41 Paul Brouwer Amsterdam 246.1
3 28 Klaas Joosten Amsterdam 239
4 90 Edwin Vollenbroek Almere 216.2
5 4 Arie Blijleven Amstelveen 207
6 55 Jeroen Baars Amsterdam 167
7 69 Mark Lepelaar Amsterdam 166
8 107 Martin Huysmans Amsterdam 162
9 37 Cees de Jong Wilnis 157
10 85 Thijs Cohen Tervaert Amsterdam 145
11 15 Remko van Roekel Ouderkerk aan De Amstel 139
12 94 Bertus Roeleveld Amstelveen 136
13 63 Ernst van der Jagt Amstelveen 131
14 43 Hans van der Drift Huis Ter Heide 118
15 51 Sybren Hijkoop Kortenhoef 117
16 102 Ton Hendrikse Vinkeveen 116
17 39 Jeroen Caderius van Veen Amsterdam 113
18 36 Maarten Dullaert Bussum 108
19 84 Ronald van der Bie Amsterdam 104
20 18 Nanne Osinga Amsterdam 102
21 80 Dick Hess Ouderkerk aan De Amstel 93
22 86 Sven Karsenbarg Nederhorst Den Berg 87
23 106 Kees Bosman Ouderkerk aan De Amstel 85
24 58 Leon Zautsen Muiderberg 84
25 61 Niels de Kraker Bussum 76
26 W43 Nicky Smout Amsterdam 73
27 87 Robert Jan Prenger Amsterdam 69
28 82 Frans Huisman Diemen 66
29 59 Ed van Blokland De Hoef 61
30 74 Bart Gietema Ouderkerk aan De Amstel 59
31 62 Hein de Graaf Weesp 58
32 66 Marc Moerman De Hoef 57
33 79 Frits van Driel Amsterdam 55
34 20 Max Schreuder Amsterdam 45
35 2 Harry Vrolijk Amsterdam 40
36 109 Johan Boelrijk Ouderkerk aan De Amstel 39
37 72 Jorrit Brenninkmeijer Amsterdam 39
38 5 Wim Verbree Abcoude 38
39 114 Willem Hauwert Amsterdam 37
40 17 Willem Wagenaar Amsterdam 35
41 377 Edgar Donkervliet Almere 30.1
42 110 Bart ter Haar Amsterdam 29
43 27 Bart van Iterson Uithoorn 26
44 95 Cor Oudshoorn Mijdrecht 26
45 13 Martin van der Esch Ouderkerk aan De Amstel 26
46 76 Leonard Franken Almere 26
47 88 Jasper Kal Amsterdam 19
48 Z99 Peter Luiten Landsmeer 16
49 25 Frans Putker Abcoude 16
50 89 Peter van der Meijden Vinkeveen 12
51 29 Bart van Ommeren Amsterdam 11
52 42 Bert van den Broek Amstelveen 11
53 45 Jan van der Harst Diemen 7
54 47 Harrie van Gennip Amsterdam 6
55 53 Edzard Zeinstra Amsterdam 5
56 24 Dirk de Groot Baambrugge 4
57 113 Peter Keijzer Amsterdam 4
58 12 Arjan de Wit Amsterdam 3

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.