Wedstrijdrooster 2016-2017

edstrijdkalender 2016-2017

Inschrijven kan via inschrijven.schaatsen.nl . De wedstrijden op de Jaap Edenbaan beginnen met AM in de naam.

Hieronder het overzicht van alle wedstrijden in Amsterdam.

 Wedstrijdkalender 2016-2017  
 dagdatumaanvangeindeomschrijvingStarlijstUitslag
 vr14-10-201621:0023:30Openingsmarathon  
AM001za15-10-201619:4021:20Supersprint Pup+junioren Uitslag
AM002za15-10-201621:4023:30Supersprint Senioren  
 zo16-10-201607:0009:00vrij schaatsen  
AM003zo16-10-201620:4023:30Supersprint of 500-700 of 500-1500  
        
 wo19-10-201621:0023:30M1/M2 – M3 – M4  
 za22-10-201619:4021:20KPN Cup 1  
 za22-10-201621:4023:30KPN Cup 1  
AM004zo23-10-20167:009:00Pupillen Uitslag
AM005zo23-10-201620:4023:30Supersprint of 500-700 of 500-1500 Uitslag
        
 wo26-10-201621:0023:30D – C1/C2 – C3 vervallen 
AM006za29-10-201619:4021:20HCA vervallen 
AM007za29-10-201620:0022:00Selecties in Hoorn Uitslag 
AM008zo30-10-20167:009:00Portengen Pupillen 1 vervallen 
AM009zo30-10-201620:4023:30Andantino Cup 1 vervallen 
       
 wo2-11-201621:0023:30M4 – M1/M2 – M3 vervallen 
AM010za5-11-201619:4021:20AIJC Junioren vervallen 
AM011za5-11-201621:4023:30Interclub (HCA, Poelster, SKITS/ZTIKZ, Hogerop, Centrum/Fenix) vervallen 
AM012zo6-11-20167:009:00jeugd marathon vervallen 
AM013zo6-11-201620:4023:30Lange afstanden vervallen 
 HVwo9-11-2016  11:00 13:00Selecties ea in Thialf Heerenveen  Uitslag
 wo9-11-201621:0023:30C3 – D – C1/C2 vervallen 
AM014za12-11-201619:3021:30HCA in Elfstedenhal Leeuwarden 
 Klassement
AM015za12-11-201621:4023:30Interclub Poelster-NGW in Haarlem
  Klassement
AM016zo13-11-20167:009:00Portengen Pupillen 2 vervallen 
AM017zo13-11-201620:4023:30Andantino Cup 2 vervallen 
       
 wo16-11-201621:0023:30M3 – M4 – M1/M2 vervallen 
AM018za19-11-201619:4021:20Hogerop  

AM019

 

za

 

19-11-2016

 

21:40

 

23:30

 

Interclub (IJNG, ASV, Gobad, Amstelland, Viking)

Supersprint alle categorieën

  
AM020zo20-11-20167:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  
AM021zo20-11-201620:4023:30500-1000 of 500-700 of 500-1500  
        
 wo23-11-201620:0023:30Gewestelijk Kampioenschap Marathon (D – H – M)  
AM022za26-11-201619:4021:20Pupillen & Junioren C AYC Bokaal voor Junioren C,B,A  
AM023za26-11-201621:4023:30Junioren B & ouder  

AM024

 

 

zo

 

 

27-11-2016

 

 

7:00

 

 

9:00

 

 

Portengen Pupillen 3    – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  
 zo27-11-201620:4023:30Waterman Trofee  
        
AM025wo30-11-201616:2017:20Hybride wedstrijden  
 wo30-11-201621:0023:30C1/C2 – D – M4   
AM026za3-12-201619:4021:20Gewestelijke Junioren C  
AM027za3-12-201621:4023:30Open inschrijving  
AM028zo4-12-20167:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  

AM029

 

zo

 

4-12-2016

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 3      – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  
        
 wo7-12-201621:0023:30M1/M2  – M3 – C1/C2   
AM030za10-12-201619:4021:20SKITS IUT  
 za10-12-201621:4023:30SKITS IUT  

AM031

 

zo

 

11-12-2016

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen 4– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  

AM032

 

zo

 

11-12-2016

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 4– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  
        
 wo14-12-201621:0023:30M4 – D – C1/C2 – M3       aanvulling in blauw  
AM033za17-12-201619:4021:20HCA Uitslag
AM034za17-12-201621:4023:30Finale Interclub  
AM035zo18-12-20167:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  Uitslag
AM036zo18-12-201620:4023:30Lange afstanden  Uitslag
        
AM037wo21-12-201616:2017:20Hybride wedstrijden  Uitslag
 wo21-12-201621:0023:30D – C1/C2 – M1/M2  
 za24-12-201619:4021:20Kerstavond  
 za24-12-201621:4023:30Kerstavond  
 zo25-12-20167:009:001e Kerstdag  
 zo25-12-201620:4023:301e Kerstdag  
        
 wo28-12-201621:0023:30Zesbanen  
 za31-12-201619:4021:20Oudjaarsavond  
 za31-12-201621:4023:30Oudjaarsavond  
 zo1-1-20177:009:00Nieuwjaarsdag  
 zo1-1-201720:4023:30Nieuwjaarsdag  
        
 wo4-1-201721:0023:30Zesbanen  
AM038za7-1-201719:4021:20HCA  Uitslag
AM039za7-1-201721:4023:30Supersprint  

AM040

 

zo

 

8-1-2017

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen 5– reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  
AM041zo8-1-201720:4023:30Lange afstanden  
       
 wo11-1-201721:0023:30D – C1/C2 – M1/M2  
 za14-1-201719:4021:20Gewest Pupillen  
AM042za14-1-201721:4023:30500-700 500-1500  
AM043zo15-1-20177:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  
AM044zo15-1-201720:4023:30mass start 1  
       
 wo18-1-201721:0023:30M3 – M1/M2 – D – M4        aanvulling in blauw  
AM045za21-1-201719:4021:20CK Hogerop  
AM046za21-1-201721:4023:30Skits  
AM047zo22-1-20177:009:00AIJC Pupillen en Junioren C1  

AM048

 

zo

 

22-1-2017

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup 5  afstanden 500m-1000m

reglement aangepast. Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen.

Je kan ook eenmalig mee doen.

  
 AMHVdi 24-01-201711:1513:00 de 5 Dorpen in Heerenveen  Uitslag
 wo25-1-201721:0023:30C1/C2 – M4 -M1/M2  
AM049za28-1-201719:4021:20Interclub HCA Uitslag
 za28-1-201721:4023:30Interclub HCA  
AM050zo29-1-20177:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  
AM051zo29-1-201720:4023:30mass start 2   Verschillende afstanden, waaronder 100-300  
       
AM052wo1-2-201716:2017:20Hybride wedstrijden  
 wo1-2-201721:0023:30M1/M2 – M3 – M4  
AM053za4-2-201719:4021:20Hogerop Women Cup  
AM054za4-2-201721:4023:30ntb  

AM055

 

zo

 

5-2-2017

 

7:00

 

9:00

 

Portengen Pupillen FINALE  – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  

AM056

 

zo

 

5-2-2017

 

20:40

 

23:30

 

Andantino Cup FINALE  – reglement aangepast.

Je moet aan 2 van de overgebleven 3 voorrondes meedoen om naar te finale te kunnen

  
 AMHV wo 8-2-2017 11:00  HCA in Heerenveen  Uitslag
 wo8-2-201721:0023:30M4 – D – M3 – C1/C2        aanvulling in blauw  
AM057za11-2-201719:4021:20100 jaar jubileumwedstrijd IJNG  
 za11-2-201721:4023:30100 jaar jubileumwedstrijd IJNG  
AM058zo12-2-20177:009:00CK ASV  
 zo12-2-201720:4023:30Regio Supersprint Junioren A/B/C  
       
 wo15-2-201621:0023:30M4 – D – M3 – M1/M2        aanvulling in blauw  
AM059za18-2-201719:4021:20HCA  Uitslag
AM060za18-2-201721:4023:30500-1000 500-1500  
AM061zo19-2-20177:009:00Pupillen en Junioren  Uitslag
zo19-2-201720:4023:304x 1,5
        
 wo22-2-201721:0023:30D – C1/C2 – M3  
 za25-2-201719:4021:20Gewestelijk Pupillen  Uitslag
AM062za25-2-201721:4023:30Jaap Eden Vierkamp  
AM063zo26-2-20177:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  Uitslag
AM064zo26-2-201720:4023:30Jaap Eden Vierkamp  
        
AM065wo1-3-201716:2016:20Hybride wedstrijden  
 wo1-3-201721:0023:30

C1/C2 – D  –  M3  –  Finale-M4                                                     Let op: M3 en Finale-M4 toegevoegd

  
 za4-3-201719:4021:20Finale KPN Cup  
 za4-3-201721:4023:30Finale KPN Cup  
AM066zo5-3-20177:009:00CK 5 dorpen  
AM067zo5-3-201720:4023:30500-1000 of 500-700 of 500-1500  
        
 wo8-3-201721:0023:30M3 – D – C1/C2 – M1/M2  – FINALE                                                 Let op: D en C1/C2 toegevoegd. M4 verplaatst naar 1 mrt  
AM068vr10-3-201721:0023:00Jaap Eden Classic  
AM069za11-3-201719:4021:20Familieavond HCA  
AM070za11-3-201721:4023:30CK Amstelland & JE  
AM071zo12-3-20177:009:00langebaan + marathon   Pupillen & Junioren C  
AM072zo12-3-201720:4023:30500-1000 of 500-700 of 500-1500  
        
 wo15-3-201721:0023:30Kampioenschap van Amsterdam (Marathon)                                Na afloop prijsuitreiking van alle marathonklassementen  
AM073za18-3-2017PublieksuurOpen Amsterdams Kampioenschap  
AM074za18-3-201719:4021:20CK HCA  Uitslag
 za18-3-201721:4023:30CK HCA  
AM075zo19-3-20177:009:00CK HGI & Oostzaan  
AM076zo19-3-201720:4023:30CK SKITS&ZTIKZ&Fenix  
        
AM077di21-3-201717:0019:20CK Poelster Startlijst 

AM078 A

AM078 B

wo22-3-2017

19:00

20:15

20:15

22:30

CK Gobad & Viking: tot en met Jun B

CK Gobad & Viking: vanaf Jun B

  
AM079vr24-3-201717:0020:45CK Amstelbocht & Waterland  
AM080za25-3-20177:4510:45Kampioenschap van Amsterdam Pupillen  
AM081za25-3-201718:0020:00Kampioenschap van Amsterdam Junioren  
AM082za25-3-201720:1523:30Kampioenschap van Amsterdam Senioren&Masters  
 zo26-3-20177:009:00Vrij schaatsen  
 zo26-3-201720:4023:30Vrij schaatsen  

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.